[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Europy w Futsalu 2004/2005

REKLAMA
REKLAMA

Grupa 0
 
Runda wstępna
Turniej eliminacyjny - dwie najlepsze drużyny awansowały do dalszych gier.

Sheffield Hallam FC 4-6 SK Tirana 10 września
Sheffield
SK Tirana 3-3 MAG Warna 11 września
Sheffield
MAG Warna 13-6 Sheffield Hallam FC 12 września
Sheffield

Grupa 0
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MAG Warna 2 4 1 1 0 16-9 1 0 0 13-6 0 1 0 3-3 1 1 0 1 0 3-3
2.  SK Tirana 2 4 1 1 0 9-7 0 1 0 3-3 1 0 0 6-4 1 1 0 1 0 3-3
3.  Sheffield Hallam FC 2 0 0 0 2 10-19 0 0 1 4-6 0 0 1 6-13

I faza grupowa
 
Grupa 1
 
Kolejka 1

KMF Marbo (Belgrad) 6-1 1.SC Incar Nitra 5 października
Belgrad
Interviú Boomerang (Madryt) 17-1 FS Cap del Carrer 5 października
Belgrad

Kolejka 2

KMF Marbo (Belgrad) 4-0 FS Cap del Carrer 6 października
Belgrad
1.SC Incar Nitra 0-8 Interviú Boomerang (Madryt) 6 października
Belgrad

Kolejka 3

FS Cap del Carrer 0-6 1.SC Incar Nitra 8 października
Belgrad
KMF Marbo (Belgrad) 3-7 Interviú Boomerang (Madryt) 8 października
Belgrad

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Interviú Boomerang (Madryt) 3 9 3 0 0 32-4 1 0 0 17-1 2 0 0 15-3
2.  KMF Marbo (Belgrad) 3 6 2 0 1 13-8 2 0 1 13-8 0 0 0 0-0
3.  1.SC Incar Nitra 3 3 1 0 2 7-14 0 0 1 0-8 1 0 1 7-6
4.  FS Cap del Carrer 3 0 0 0 3 1-27 0 0 1 0-6 0 0 2 1-21

Grupa 2
 
Kolejka 1

MNK Split 1700 0-5 Kajrat Ałmaty 7 października
Skopje
KMF Skopje 5-6 Dorożnik Mińsk 7 października
Skopje

Kolejka 2

Dorożnik Mińsk 4-4 MNK Split 1700 8 października
Skopje
KMF Skopje 1-5 Kajrat Ałmaty 8 października
Skopje

Kolejka 3

KMF Skopje 3-4 MNK Split 1700 10 października
Skopje
Kajrat Ałmaty 4-5 Dorożnik Mińsk 10 października
Skopje

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dorożnik Mińsk 3 7 2 1 0 15-13 0 1 0 4-4 2 0 0 11-9
2.  Kajrat Ałmaty 3 6 2 0 1 14-6 0 0 1 4-5 2 0 0 10-1
3.  MNK Split 1700 3 4 1 1 1 8-12 0 0 1 0-5 1 1 0 8-7
4.  KMF Skopje 3 0 0 0 3 9-15 0 0 3 9-15 0 0 0 0-0

Grupa 3
 
Kolejka 1

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 14-3 Politechnik Erewan 14 października
Heřmanův Městec
FK Era-Pack Chrudim 2-1 Camelot Chișinău 14 października
Heřmanův Městec

Kolejka 2

Camelot Chișinău 0-4 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 15 października
Heřmanův Městec
FK Era-Pack Chrudim 3-2 Politechnik Erewan 15 października
Heřmanův Městec

Kolejka 3

FK Era-Pack Chrudim 2-3 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 17 października
Heřmanův Městec
Politechnik Erewan 6-5 Camelot Chișinău 17 października
Heřmanův Městec

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3 9 3 0 0 21-5 1 0 0 14-3 2 0 0 7-2
2.  FK Era-Pack Chrudim 3 6 2 0 1 7-6 2 0 1 7-6 0 0 0 0-0
3.  Politechnik Erewan 3 3 1 0 2 11-22 1 0 0 6-5 0 0 2 5-17
4.  Camelot Chișinău 3 0 0 0 3 6-12 0 0 1 0-4 0 0 2 6-8

Grupa 4
 
Kolejka 1

Murcia FS 10-1 AGBU-Ararat Nikozja 2 października
Amsterdam
FC Marlène Heerhugowaard 6-4 MNK Zrinjski-Karaka Mostar 2 października
Amsterdam

Kolejka 2

MNK Zrinjski-Karaka Mostar 2-5 Murcia FS 3 października
Amsterdam
FC Marlène Heerhugowaard 5-3 AGBU-Ararat Nikozja 3 października
Amsterdam

Kolejka 3

AGBU-Ararat Nikozja 7-8 MNK Zrinjski-Karaka Mostar 5 października
Amsterdam
FC Marlène Heerhugowaard 1-10 Murcia FS 5 października
Amsterdam

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Murcia FS 3 9 3 0 0 25-4 1 0 0 10-1 2 0 0 15-3
2.  FC Marlène Heerhugowaard 3 6 2 0 1 12-17 2 0 1 12-17 0 0 0 0-0
3.  MNK Zrinjski-Karaka Mostar 3 3 1 0 2 14-18 0 0 1 2-5 1 0 1 12-13
4.  AGBU-Ararat Nikozja 3 0 0 0 3 11-23 0 0 1 7-8 0 0 2 4-15

Grupa 5
 
Kolejka 1

AFC Bodu Bukareszt 5-2 Inkaras Kowno 3 października
Bukareszt
Action 21 Charleroi 8-0 Ilves FS 3 października
Bukareszt

Kolejka 2

Inkaras Kowno 0-11 Action 21 Charleroi 4 października
Bukareszt
AFC Bodu Bukareszt 5-2 Ilves FS 4 października
Bukareszt

Kolejka 3

Ilves FS 4-3 Inkaras Kowno 6 października
Bukareszt
AFC Bodu Bukareszt 4-9 Action 21 Charleroi 6 października
Bukareszt

Grupa 5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Action 21 Charleroi 3 9 3 0 0 28-4 1 0 0 8-0 2 0 0 20-4
2.  AFC Bodu Bukareszt 3 6 2 0 1 14-13 2 0 1 14-13 0 0 0 0-0
3.  Ilves FS 3 3 1 0 2 6-16 1 0 0 4-3 0 0 2 2-13
4.  Inkaras Kowno 3 0 0 0 3 5-20 0 0 1 0-11 0 0 2 5-9

Grupa 6
 
Kolejka 1

Baustal Kraków 8-1 Iberia 2000 Tbilisi 5 października
Kraków
Dinamo Moskwa 23-2 SK Tirana 5 października
Kraków

Kolejka 2

Baustal Kraków 6-3 SK Tirana 6 października
Kraków
Iberia 2000 Tbilisi 1-10 Dinamo Moskwa 6 października
Kraków

Kolejka 3

SK Tirana 5-7 Iberia 2000 Tbilisi 8 października
Kraków
Baustal Kraków 0-3 Dinamo Moskwa 8 października
Kraków

Grupa 6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dinamo Moskwa 3 9 3 0 0 36-3 1 0 0 23-2 2 0 0 13-1
2.  Baustal Kraków 3 6 2 0 1 14-7 2 0 1 14-7 0 0 0 0-0
3.  Iberia 2000 Tbilisi 3 3 1 0 2 9-23 0 0 1 1-10 1 0 1 8-13
4.  SK Tirana 3 0 0 0 3 10-36 0 0 1 5-7 0 0 2 5-29

Grupa 7
 
Kolejka 1

MFC Turan Air Baku 3-4 KMN SVEA Lesna Litija 5 października
Baku
Arzignano Grifo Calcio a 5 10-3 Bugroff Ryga 5 października
Baku

Kolejka 2

MFC Turan Air Baku 4-4 Bugroff Ryga 6 października
Baku
KMN SVEA Lesna Litija 6-5 Arzignano Grifo Calcio a 5 6 października
Baku

Kolejka 3

Bugroff Ryga 3-2 KMN SVEA Lesna Litija 8 października
Baku
MFC Turan Air Baku 0-6 Arzignano Grifo Calcio a 5 8 października
Baku

Grupa 7
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KMN SVEA Lesna Litija 3 6 2 0 1 12-11 1 0 0 6-5 1 0 1 6-6 1 3 1 0 0 6-5
2.  Arzignano Grifo Calcio a 5 3 6 2 0 1 21-9 1 0 0 10-3 1 0 1 11-6 1 0 0 0 1 5-6
3.  Bugroff Ryga 3 4 1 1 1 10-16 1 0 0 3-2 0 1 1 7-14
4.  MFC Turan Air Baku 3 1 0 1 2 7-14 0 1 2 7-14 0 0 0 0-0

Grupa 8
 
Kolejka 1

Szachtar Donieck 6-0 MAG Warna 5 października
Csömör

Kolejka 2

Varpex RFC Csömör 7-0 MAG Warna 6 października
Csömör

Kolejka 3

Varpex RFC Csömör 1-6 Szachtar Donieck 7 października
Csömör

Grupa 8
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szachtar Donieck 2 6 2 0 0 12-1 1 0 0 6-0 1 0 0 6-1
2.  Varpex RFC Csömör 2 3 1 0 1 8-6 1 0 1 8-6 0 0 0 0-0
3.  MAG Warna 2 0 0 0 2 0-13 0 0 0 0-0 0 0 2 0-13

II faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1

Interviú Boomerang (Madryt) 3-0 KMN SVEA Lesna Litija 14 marca
Charleroi
Action 21 Charleroi 7-4 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 14 marca
Charleroi

Kolejka 2

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3-4 Interviú Boomerang (Madryt) 15 marca
Charleroi
Action 21 Charleroi 3-1 KMN SVEA Lesna Litija 15 marca
Charleroi

Kolejka 3

KMN SVEA Lesna Litija 1-6 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 17 marca
Charleroi
Interviú Boomerang (Madryt) 2-2 Action 21 Charleroi 17 marca
Charleroi

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Action 21 Charleroi 3 7 2 1 0 12-7 2 0 0 10-5 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
2.  Interviú Boomerang (Madryt) 3 7 2 1 0 9-5 1 1 0 5-2 1 0 0 4-3 1 1 0 1 0 2-2
3.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3 3 1 0 2 13-12 0 0 1 3-4 1 0 1 10-8
4.  KMN SVEA Lesna Litija 3 0 0 0 3 2-12 0 0 1 1-6 0 0 2 1-6

Grupa B
 
Kolejka 1

Murcia FS 8-0 Dorożnik Mińsk 19 marca
Moskwa
Dinamo Moskwa 6-2 Szachtar Donieck 19 marca
Moskwa

Kolejka 2

Szachtar Donieck 0-8 Murcia FS 20 marca
Moskwa
Dinamo Moskwa 10-6 Dorożnik Mińsk 20 marca
Moskwa

Kolejka 3

Dorożnik Mińsk 3-4 Szachtar Donieck 22 marca
Dinamo Moskwa 5-4 Murcia FS 22 marca

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dinamo Moskwa 3 9 3 0 0 21-12 3 0 0 21-12 0 0 0 0-0
2.  Murcia FS 3 6 2 0 1 20-5 1 0 0 8-0 1 0 1 12-5
3.  Szachtar Donieck 3 3 1 0 2 6-17 0 0 1 0-8 1 0 1 6-9
4.  Dorożnik Mińsk 3 0 0 0 3 9-22 0 0 1 3-4 0 0 2 6-18

Finał

Action 21 Charleroi 4-3 Dinamo Moskwa 23 kwietnia, 18:00

Dinamo Moskwa 6-6 Action 21 Charleroi 30 kwietnia, 13:00

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas