[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Narew 30 68 21 5 4 62-27 13 1 1 39-15 8 4 3 23-12
2.  KP Michałowo 30 66 19 9 2 80-35 11 2 2 43-17 8 7 0 37-18
3.  Dąb Dąbrowa Białostocka 30 60 18 6 6 91-39 11 3 1 57-14 7 3 5 34-25
4.  Rudnia Zabłudów 30 53 15 8 7 61-40 7 3 5 35-22 8 5 2 26-18
5.  Puszcza Hajnówka 30 47 14 5 11 53-54 8 3 4 27-21 6 2 7 26-33
6.  KS Wasilków 30 45 13 6 11 63-59 6 5 4 33-25 7 1 7 30-34
7.  Narew/Łyski Choroszcz 30 44 13 5 12 53-48 9 2 4 40-20 4 3 8 13-28
8.  Hetman Tykocin 30 42 12 6 12 48-45 8 1 6 35-20 4 5 6 13-25
9.  Kolejarz Czeremcha 30 41 12 5 13 52-36 7 2 6 29-14 5 3 7 23-22
10.  Promień Mońki 30 40 9 13 8 49-45 8 5 2 35-17 1 8 6 14-28
11.  Polonia Raczki 30 33 9 6 15 54-50 6 2 7 24-23 3 4 8 30-27
12.  Włókniarz Białystok 30 32 8 8 14 41-55 4 7 4 23-18 4 1 10 18-37
13.  Gieret Giby 30 30 8 6 16 57-90 4 5 6 33-34 4 1 10 24-56
14.  LZS Narewka 30 28 7 7 16 37-65 3 5 7 19-30 4 2 9 18-35
15.  Magnat Juchnowiec Kościelny 30 22 5 7 18 33-83 4 5 6 18-21 1 2 12 15-62
16.  UG Krynki 30 16 4 4 22 35-98 3 2 10 23-45 1 2 12 12-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Iskra Narew    1-1 3-1 1-0 1-2 4-1 1-0 3-0 3-1 3-0 2-1 3-1 3-2 3-2 6-2 2-1 
 2 KP Michałowo2-0     2-0 1-2 3-1 0-2 2-1 4-1 0-0 2-2 3-2 4-1 5-1 7-1 4-1 4-2 
 3 Dąb Dąbrowa Białostocka1-1 0-3*     1-1 6-2 8-1 4-1 5-0 1-0 2-2 4-1 5-1 7-0 2-0 6-1 5-0 
 4 Rudnia Zabłudów1-3 0-0 1-2     3-2 1-3 0-1 3-1 1-0 0-0 0-0 5-2 6-2 1-3 7-1 6-2 
 5 Puszcza Hajnówka1-0 1-1 4-2 2-2     1-4 0-0 0-2 4-2 3-2 2-1 1-0 4-1 3-0 1-2 0-2 
 6 KS Wasilków0-1 1-4 2-2 1-1 0-0     4-1 1-1 3-1 1-1 0-4 4-2 7-0 3-4 4-2 2-1 
 7 Narew/Łyski Choroszcz0-0 3-3 1-5 2-3 2-0 3-2     0-1 1-0 4-0 3-2 1-2 6-0 3-2 6-0 5-0 
 8 Hetman Tykocin2-0 2-2 1-0 2-3 1-2 4-0 3-1     0-3 1-2 3-1 0-1 2-3 3-1 5-1 6-0 
 9 Kolejarz Czeremcha1-2 1-2 0-2 0-0 4-1 2-1 0-1 0-2     1-0 1-1 4-0 1-2 6-0 2-0 6-0 
 10 Promień Mońki1-3 2-3 2-1 2-0 3-1 3-1 3-0* 1-1 2-2     1-1 0-0 4-0 0-0 5-2 6-2 
 11 Polonia Raczki0-2 1-3 2-3 1-1 1-3 1-4 0-1 3-0 1-2 2-0     1-0 3-2 1-1 4-1 3-0 
 12 Włókniarz Białystok0-0 2-2 2-3 0-1 2-3 0-0 2-2 0-0 2-1 4-0 2-2     3-2 0-1 1-1 3-0 
 13 Gieret Giby0-2 1-1 3-3 2-3 3-4 2-4 6-1 2-2 0-2 3-3 2-1 1-5     2-1 4-0 2-2 
 14 LZS Narewka0-0 0-5 1-3 1-3 1-1 3-4 2-0 0-0 2-3 0-0 1-7 2-0 2-3     1-1 3-0* 
 15 Magnat Juchnowiec Kościelny2-3 2-3 1-1 1-2 2-1 1-0 0-2 2-0 2-2 1-1 1-0 1-2 2-2 0-2     0-0 
 16 UG Krynki1-6 1-4 0-6 1-4 1-3 1-3 1-1 1-2 0-4 1-1 2-6 5-1 1-4 1-0 6-0     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

KP Michałowo 3-2 Polonia Raczki
KS Wasilków 7-0 Gieret Giby
Rudnia Zabłudów 1-0 Kolejarz Czeremcha
Iskra Narew 2-1 UG Krynki
Hetman Tykocin 1-2 Puszcza Hajnówka 24 sierpnia
Promień Mońki 0-0 LZS Narewka
Włókniarz Białystok 2-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-2 Narew/Łyski Choroszcz 24 sierpnia

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Narew/Łyski Choroszcz 3-3 KP Michałowo
w Michałowie?
Dąb Dąbrowa Białostocka 6-1 Magnat Juchnowiec Kościelny
LZS Narewka 2-0 Włókniarz Białystok
Puszcza Hajnówka 3-2 Promień Mońki
UG Krynki 1-2 Hetman Tykocin
Kolejarz Czeremcha 1-2 Iskra Narew
Gieret Giby 2-3 Rudnia Zabłudów
Polonia Raczki 1-4 KS Wasilków

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

KP Michałowo 0-2 KS Wasilków
Rudnia Zabłudów 0-0 Polonia Raczki
Iskra Narew 3-2 Gieret Giby
Promień Mońki 6-2 UG Krynki
Włókniarz Białystok 2-3 Puszcza Hajnówka
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-2 LZS Narewka
Kolejarz Czeremcha 0-2 Hetman Tykocin
Dąb Dąbrowa Białostocka 4-1 Narew/Łyski Choroszcz

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Dąb Dąbrowa Białostocka 0-3 KP Michałowo
(wo)
na boisku 5-3
LZS Narewka 2-0 Narew/Łyski Choroszcz
Puszcza Hajnówka 1-2 Magnat Juchnowiec Kościelny
UG Krynki 5-1 Włókniarz Białystok
Kolejarz Czeremcha 1-0 Promień Mońki
Gieret Giby 2-2 Hetman Tykocin
Polonia Raczki 0-2 Iskra Narew
KS Wasilków 1-1 Rudnia Zabłudów

Kolejka 5 - 3-4 września

KP Michałowo 1-2 Rudnia Zabłudów
Iskra Narew 4-1 KS Wasilków
Hetman Tykocin 3-1 Polonia Raczki
Promień Mońki 4-0 Gieret Giby
Narew/Łyski Choroszcz 2-0 Puszcza Hajnówka
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 LZS Narewka
Kolejarz Czeremcha 4-0 Włókniarz Białystok
UG Krynki 6-0 Magnat Juchnowiec Kościelny

Kolejka 6 - 10-11 września

Puszcza Hajnówka 4-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
UG Krynki 1-1 Narew/Łyski Choroszcz
Kolejarz Czeremcha 2-0 Magnat Juchnowiec Kościelny
Gieret Giby 1-5 Włókniarz Białystok
Polonia Raczki 2-0 Promień Mońki
KS Wasilków 1-1 Hetman Tykocin
Rudnia Zabłudów 1-3 Iskra Narew
KP Michałowo 7-1 LZS Narewka

Kolejka 7 - 17-18 września

Hetman Tykocin 2-3 Rudnia Zabłudów
Promień Mońki 3-1 KS Wasilków
Włókniarz Białystok 2-2 Polonia Raczki
Narew/Łyski Choroszcz 1-0 Kolejarz Czeremcha
Dąb Dąbrowa Białostocka 5-0 UG Krynki
LZS Narewka 1-1 Puszcza Hajnówka
Iskra Narew 1-1 KP Michałowo
Gieret Giby 4-0 Magnat Juchnowiec Kościelny

Kolejka 8 - 24-25 września

UG Krynki 1-0 LZS Narewka
lub 1-1
Kolejarz Czeremcha 0-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Gieret Giby 6-1 Narew/Łyski Choroszcz
Polonia Raczki 4-1 Magnat Juchnowiec Kościelny
KS Wasilków 4-2 Włókniarz Białystok
Rudnia Zabłudów 0-0 Promień Mońki
Iskra Narew 3-0 Hetman Tykocin
KP Michałowo 3-1 Puszcza Hajnówka

Kolejka 9 - 1-2 października

Promień Mońki 1-3 Iskra Narew
Włókniarz Białystok 0-1 Rudnia Zabłudów
przełożony
Narew/Łyski Choroszcz 3-2 Polonia Raczki
Dąb Dąbrowa Białostocka 7-0 Gieret Giby
LZS Narewka 2-3 Kolejarz Czeremcha
Puszcza Hajnówka 0-2 UG Krynki
Hetman Tykocin 2-2 KP Michałowo
KS Wasilków 4-2 Magnat Juchnowiec Kościelny

Kolejka 10 - 8-9 października

Kolejarz Czeremcha 4-1 Puszcza Hajnówka
Gieret Giby 2-1 LZS Narewka
Polonia Raczki 2-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
KS Wasilków 4-1 Narew/Łyski Choroszcz
Rudnia Zabłudów 7-1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Iskra Narew 3-1 Włókniarz Białystok
Hetman Tykocin 1-2 Promień Mońki
KP Michałowo 4-2 UG Krynki

Kolejka 11 - 15-16 października

Włókniarz Białystok 0-0 Hetman Tykocin
Narew/Łyski Choroszcz 2-3 Rudnia Zabłudów
Dąb Dąbrowa Białostocka 8-1 KS Wasilków
LZS Narewka 1-7 Polonia Raczki
Puszcza Hajnówka 4-1 Gieret Giby
UG Krynki 0-4 Kolejarz Czeremcha
Promień Mońki 2-3 KP Michałowo
Iskra Narew 6-2 Magnat Juchnowiec Kościelny

Kolejka 12 - 22-23 października

Gieret Giby 2-2 UG Krynki
Polonia Raczki 1-3 Puszcza Hajnówka
KS Wasilków 3-4 LZS Narewka
Rudnia Zabłudów 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Iskra Narew 1-0 Narew/Łyski Choroszcz
Hetman Tykocin 5-1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Promień Mońki 0-0 Włókniarz Białystok
KP Michałowo 0-0 Kolejarz Czeremcha

Kolejka 13 - 29-30 października

Narew/Łyski Choroszcz 0-1 Hetman Tykocin
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Iskra Narew
LZS Narewka 1-3 Rudnia Zabłudów
Puszcza Hajnówka 1-4 KS Wasilków
UG Krynki 2-6 Polonia Raczki
Kolejarz Czeremcha 1-2 Gieret Giby
Włókniarz Białystok 2-2 KP Michałowo
Promień Mońki 5-2 Magnat Juchnowiec Kościelny

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Polonia Raczki 1-2 Kolejarz Czeremcha
KS Wasilków 2-1 UG Krynki
Rudnia Zabłudów 3-2 Puszcza Hajnówka
Iskra Narew 3-2 LZS Narewka
Hetman Tykocin 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Promień Mońki 3-0 Narew/Łyski Choroszcz
(wo)
na boisku 0-2
Włókniarz Białystok 1-1 Magnat Juchnowiec Kościelny
KP Michałowo 5-1 Gieret Giby

Kolejka 15 - 12-13 listopada

KP Michałowo 4-1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Narew/Łyski Choroszcz 1-2 Włókniarz Białystok
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-2 Promień Mońki
LZS Narewka 0-0 Hetman Tykocin
Puszcza Hajnówka 1-0 Iskra Narew
UG Krynki 1-4 Rudnia Zabłudów
Kolejarz Czeremcha 2-1 KS Wasilków
Gieret Giby 2-1 Polonia Raczki

Kolejka 16 - 19-20 listopada

Polonia Raczki 1-3 KP Michałowo
Gieret Giby 2-4 KS Wasilków 26 kwietnia
Kolejarz Czeremcha 0-0 Rudnia Zabłudów
UG Krynki 1-6 Iskra Narew
Puszcza Hajnówka 0-2 Hetman Tykocin
w Tykocinie
LZS Narewka 0-0 Promień Mońki
Dąb Dąbrowa Białostocka 5-1 Włókniarz Białystok
Narew/Łyski Choroszcz 6-0 Magnat Juchnowiec Kościelny

Kolejka 17 - 31 maja-1 czerwca

KP Michałowo 2-1 Narew/Łyski Choroszcz 31 maja
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 1 czerwca
Włókniarz Białystok 0-1 LZS Narewka 31 maja
Promień Mońki 3-1 Puszcza Hajnówka 31 maja
Hetman Tykocin 6-0 UG Krynki 31 maja
Iskra Narew 3-1 Kolejarz Czeremcha 31 maja
Rudnia Zabłudów 6-2 Gieret Giby 31 maja
KS Wasilków 0-4 Polonia Raczki 31 maja

Kolejka 18 - 19 kwietnia

Hetman Tykocin 0-3 Kolejarz Czeremcha
Narew/Łyski Choroszcz 1-5 Dąb Dąbrowa Białostocka
KS Wasilków 1-4 KP Michałowo
Polonia Raczki 1-1 Rudnia Zabłudów
Gieret Giby 0-2 Iskra Narew
UG Krynki 1-1 Promień Mońki
Puszcza Hajnówka 1-0 Włókniarz Białystok
LZS Narewka 1-1 Magnat Juchnowiec Kościelny

Kolejka 19 - 1-2 kwietnia

KP Michałowo 2-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Narew/Łyski Choroszcz 3-2 LZS Narewka 26 kwietnia
przełożony
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-1 Puszcza Hajnówka 26 kwietnia
przełożony
Włókniarz Białystok 3-0 UG Krynki
przełożony
Promień Mońki 2-2 Kolejarz Czeremcha 26 kwietnia
przełożony
Hetman Tykocin 2-3 Gieret Giby
przełożony
Iskra Narew 2-1 Polonia Raczki 26 kwietnia
Rudnia Zabłudów 1-3 KS Wasilków
przełożony

Kolejka 20 - 8-9 kwietnia

Włókniarz Białystok 2-1 Kolejarz Czeremcha
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-0 UG Krynki
Rudnia Zabłudów 0-0 KP Michałowo
KS Wasilków 0-1 Iskra Narew
Polonia Raczki 3-0 Hetman Tykocin
Gieret Giby 3-3 Promień Mońki
Puszcza Hajnówka 0-0 Narew/Łyski Choroszcz
LZS Narewka 1-3 Dąb Dąbrowa Białostocka

Kolejka 21 - 15 kwietnia

LZS Narewka 0-5 KP Michałowo
Dąb Dąbrowa Białostocka 6-2 Puszcza Hajnówka 13 kwietnia (100)
Narew/Łyski Choroszcz 5-0 UG Krynki
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-2 Kolejarz Czeremcha
przełożony z powodu złego stanu boiska
Włókniarz Białystok 3-2 Gieret Giby 14 kwietnia
Promień Mońki 1-1 Polonia Raczki
Hetman Tykocin 4-0 KS Wasilków
Iskra Narew 1-0 Rudnia Zabłudów

Kolejka 22 - 22-23 kwietnia

KP Michałowo 2-0 Iskra Narew
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-2 Gieret Giby
Rudnia Zabłudów 3-1 Hetman Tykocin
KS Wasilków 1-1 Promień Mońki
Polonia Raczki 1-0 Włókniarz Białystok
Kolejarz Czeremcha 0-1 Narew/Łyski Choroszcz
UG Krynki 0-6 Dąb Dąbrowa Białostocka
Puszcza Hajnówka 3-0 LZS Narewka

Kolejka 23 - 29-30 kwietnia

Puszcza Hajnówka 1-1 KP Michałowo
LZS Narewka 3-0 UG Krynki
(wo)
goście nie dojechali
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Kolejarz Czeremcha
Narew/Łyski Choroszcz 6-0 Gieret Giby
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-0 Polonia Raczki
Włókniarz Białystok 0-0 KS Wasilków
Promień Mońki 2-0 Rudnia Zabłudów
Hetman Tykocin 2-0 Iskra Narew

Kolejka 24 - 3 maja

KP Michałowo 4-1 Hetman Tykocin
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-0 KS Wasilków
w Wasilkowie
Iskra Narew 3-0 Promień Mońki
Rudnia Zabłudów 5-2 Włókniarz Białystok
Polonia Raczki 0-1 Narew/Łyski Choroszcz
Gieret Giby 3-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejarz Czeremcha 6-0 LZS Narewka
UG Krynki 1-3 Puszcza Hajnówka

Kolejka 25 - 6-7 maja

UG Krynki 1-4 KP Michałowo
Puszcza Hajnówka 4-2 Kolejarz Czeremcha
LZS Narewka 2-3 Gieret Giby
w pierwotnym terminie nie odbył się
Dąb Dąbrowa Białostocka 4-1 Polonia Raczki
Narew/Łyski Choroszcz 3-2 KS Wasilków
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-2 Rudnia Zabłudów
Włókniarz Białystok 0-0 Iskra Narew 10 maja
Promień Mońki 1-1 Hetman Tykocin

Kolejka 26 - 13-14 maja

KP Michałowo 2-2 Promień Mońki
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-3 Iskra Narew
Hetman Tykocin 0-1 Włókniarz Białystok
Rudnia Zabłudów 0-1 Narew/Łyski Choroszcz
KS Wasilków 2-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Polonia Raczki 1-1 LZS Narewka
Gieret Giby 3-4 Puszcza Hajnówka
Kolejarz Czeremcha 6-0 UG Krynki

Kolejka 27 - 20-21 maja

Kolejarz Czeremcha 1-2 KP Michałowo
UG Krynki 1-4 Gieret Giby
Puszcza Hajnówka 2-1 Polonia Raczki
LZS Narewka 3-4 KS Wasilków
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Rudnia Zabłudów
Narew/Łyski Choroszcz 0-0 Iskra Narew
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-0 Hetman Tykocin
Włókniarz Białystok 4-0 Promień Mońki

Kolejka 28 - 27-28 maja

KP Michałowo 4-1 Włókniarz Białystok
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-1 Promień Mońki
Hetman Tykocin 3-1 Narew/Łyski Choroszcz
Iskra Narew 3-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Rudnia Zabłudów 1-3 LZS Narewka
KS Wasilków 0-0 Puszcza Hajnówka
Polonia Raczki 3-0 UG Krynki
Gieret Giby 0-2 Kolejarz Czeremcha

Kolejka 29 - 4 czerwca

Gieret Giby 1-1 KP Michałowo
Kolejarz Czeremcha 1-1 Polonia Raczki
UG Krynki 1-3 KS Wasilków
Puszcza Hajnówka 2-2 Rudnia Zabłudów
LZS Narewka 0-0 Iskra Narew
Dąb Dąbrowa Białostocka 5-0 Hetman Tykocin
Narew/Łyski Choroszcz 4-0 Promień Mońki
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-2 Włókniarz Białystok

Kolejka 30 - 7 czerwca

Magnat Juchnowiec Kościelny 2-3 KP Michałowo
Włókniarz Białystok 2-2 Narew/Łyski Choroszcz
Promień Mońki 2-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Hetman Tykocin 3-1 LZS Narewka
Iskra Narew 1-2 Puszcza Hajnówka
Rudnia Zabłudów 6-2 UG Krynki
KS Wasilków 3-1 Kolejarz Czeremcha
Polonia Raczki 3-2 Gieret Giby

Baraże o udział w IV lidze (podlaska)
Baraże o udział w klasie okręgowej (podlaska)

IV liga 2005/2006 (podlaska)

Klasa A 2005/2006 (podlaska)

Autor: Paweł Myszkowski
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas