[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2005/2006, grupa: Konin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Kłodawa 26 64 21 1 4 77-15 11 0 2 51-7 10 1 2 26-8
2.  LKS Ślesin 26 51 16 3 7 41-28 8 2 3 21-17 8 1 4 20-11
3.  Victoria II/Błękitni Psary Polskie 26 42 12 6 8 45-35 9 3 1 24-10 3 3 7 21-25 2 3 1 0 1 2-2
4.  Strażak Licheń Stary 26 42 13 3 10 45-36 7 2 4 23-16 6 1 6 22-20 2 3 1 0 1 2-2
5.  Orzeł Grzegorzew 26 41 13 2 11 42-33 7 2 4 21-17 6 0 7 21-16 2 3 1 0 1 4-2
6.  Warta Dobrów 26 41 12 5 9 37-40 7 2 4 17-13 5 3 5 20-27 2 3 1 0 1 2-4
7.  Polanin/Promotor Strzałkowo 26 40 12 4 10 41-29 6 2 5 28-16 6 2 5 13-13
8.  Hetman Orchowo 26 39 11 6 9 42-42 8 2 3 22-15 3 4 6 20-27
9.  Znicz Władysławów 26 37 12 1 13 43-45 6 1 6 21-22 6 0 7 22-23
10.  GKS Lisewo 26 35 10 5 11 30-45 5 3 5 19-25 5 2 6 11-20
11.  Wilki Wilczyn 26 29 7 8 11 28-42 3 6 4 12-15 4 2 7 16-27
12.  Teleszyna Przykona 26 27 6 9 11 56-59 6 4 3 39-23 0 5 8 17-36
13.  Polonia Golina 26 16 4 4 18 28-61 2 1 10 13-27 2 3 8 15-34
14.  GKS Olszówka 26 12 3 3 20 18-63 1 0 12 9-30 2 3 8 9-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Górnik Kłodawa    1-2 7-2 1-0 1-0 5-0 1-2 3-1 3-0 5-0 7-0 5-0 5-0 7-0 
 2 LKS Ślesin1-5     3-2 0-2 2-1 0-1 1-0 1-1 1-0 1-0 2-1 4-2 3-0 2-2 
 3 Victoria II/Błękitni Psary Polskie0-3* 0-0     1-0 1-0 3-0* 0-0 3-2 5-2 2-0 3-1 1-1 2-1 3-0* 
 4 Strażak Licheń Stary2-1 1-3 2-1     0-1 3-0 2-0 3-1 2-3 0-1 3-1 3-3 1-1 1-0 
 5 Orzeł Grzegorzew0-0 1-4 2-1 3-2     0-2 0-2 3-0 1-4 0-0 2-1 2-1 5-0 2-0 
 6 Warta Dobrów1-2 1-0 1-1 3-0 0-4     0-2 1-2 2-1 1-0 3-0 1-1 1-0 2-0 
 7 Polanin/Promotor Strzałkowo0-2 3-0 1-0 1-2 3-1 5-1     1-1 2-3 5-0 1-2 2-2 4-1 0-1 
 8 Hetman Orchowo2-1 0-2 1-0 1-1 3-0 3-2 1-2     2-0 0-4 1-1 2-1 3-1 3-0 
 9 Znicz Władysławów1-4 2-1 4-3 0-2 0-2 0-0 2-1 4-2     3-0 1-3 3-0 1-2 0-2 
 10 GKS Lisewo0-2 1-0 1-4 2-4 1-4 0-2 3-2 2-2 2-0     0-0 2-1 3-3 2-1 
 11 Wilki Wilczyn0-1 0-2 0-0 2-1 1-0 1-1 0-0 2-1 0-2 0-1     3-3 1-1 2-2 
 12 Teleszyna Przykona0-2 1-2 2-2 5-1 2-0 5-5 3-0 4-4 2-0 2-2 1-2     4-3 8-0 
 13 Polonia Golina1-2 0-2 0-2 0-4 2-3 0-2 0-1 0-2 0-3 1-2 3-2 5-1     1-1 
 14 GKS Olszówka0-1 0-2 1-3 1-3 0-5 2-4 0-1 0-1 1-4 0-1 0-2 3-1 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 21 sierpnia

Strażak Licheń Stary 3-1 Wilki Wilczyn
Teleszyna Przykona 4-4 Hetman Orchowo
Warta Dobrów 1-2 Górnik Kłodawa
GKS Olszówka 0-2 LKS Ślesin
Znicz Władysławów 4-3 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
GKS Lisewo 1-4 Orzeł Grzegorzew
Polanin/Promotor Strzałkowo 4-1 Polonia Golina

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Wilki Wilczyn 1-0 Orzeł Grzegorzew
Victoria II/Błękitni Psary Polskie 2-0 GKS Lisewo
LKS Ślesin 1-0 Znicz Władysławów
Górnik Kłodawa 7-0 GKS Olszówka
Polanin/Promotor Strzałkowo 5-1 Warta Dobrów
Hetman Orchowo 3-1 Polonia Golina
Strażak Licheń Stary 3-3 Teleszyna Przykona

Kolejka 3 - 3-4 września

Teleszyna Przykona 1-2 Wilki Wilczyn
Polonia Golina 0-4 Strażak Licheń Stary
Warta Dobrów 1-2 Hetman Orchowo
GKS Olszówka 0-1 Polanin/Promotor Strzałkowo
Znicz Władysławów 1-4 Górnik Kłodawa
GKS Lisewo 1-0 LKS Ślesin
Orzeł Grzegorzew 2-1 Victoria II/Błękitni Psary Polskie

Kolejka 4 - 10-11 września

Wilki Wilczyn 0-0 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
LKS Ślesin 2-1 Orzeł Grzegorzew
Górnik Kłodawa 5-0 GKS Lisewo
Polanin/Promotor Strzałkowo 2-3 Znicz Władysławów
Strażak Licheń Stary 3-0 Warta Dobrów
Teleszyna Przykona 4-3 Polonia Golina
GKS Olszówka 0-1 Hetman Orchowo

Kolejka 5 - 17-18 września

Polonia Golina 3-2 Wilki Wilczyn
Warta Dobrów 1-1 Teleszyna Przykona
GKS Olszówka 1-3 Strażak Licheń Stary
Znicz Władysławów 4-2 Hetman Orchowo
GKS Lisewo 3-2 Polanin/Promotor Strzałkowo
Orzeł Grzegorzew 0-0 Górnik Kłodawa
Victoria II/Błękitni Psary Polskie 0-0 LKS Ślesin

Kolejka 6 - 24-25 września

Wilki Wilczyn 0-2 LKS Ślesin
Górnik Kłodawa 7-2 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
Polanin/Promotor Strzałkowo 3-1 Orzeł Grzegorzew
Hetman Orchowo 0-4 GKS Lisewo
Strażak Licheń Stary 2-3 Znicz Władysławów
Teleszyna Przykona 8-0 GKS Olszówka
Polonia Golina 0-2 Warta Dobrów

Kolejka 7 - 1-2 października

Warta Dobrów 3-0 Wilki Wilczyn
GKS Olszówka 1-2 Polonia Golina
lub 2-1
Znicz Władysławów 3-0 Teleszyna Przykona
GKS Lisewo 2-4 Strażak Licheń Stary
Orzeł Grzegorzew 3-0 Hetman Orchowo
Victoria II/Błękitni Psary Polskie 0-0 Polanin/Promotor Strzałkowo
LKS Ślesin 1-5 Górnik Kłodawa

Kolejka 8 - 9 października

Wilki Wilczyn 0-1 Górnik Kłodawa
Polanin/Promotor Strzałkowo 3-0 LKS Ślesin
Hetman Orchowo 1-0 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
Strażak Licheń Stary 0-1 Orzeł Grzegorzew
Teleszyna Przykona 2-2 GKS Lisewo
Polonia Golina 0-3 Znicz Władysławów
Warta Dobrów 2-0 GKS Olszówka

Kolejka 9 - 15-16 października

GKS Olszówka 0-2 Wilki Wilczyn
Znicz Władysławów 0-0 Warta Dobrów
GKS Lisewo 3-3 Polonia Golina
Orzeł Grzegorzew 2-1 Teleszyna Przykona
Victoria II/Błękitni Psary Polskie 1-0 Strażak Licheń Stary
LKS Ślesin 1-1 Hetman Orchowo
Górnik Kłodawa 1-2 Polanin/Promotor Strzałkowo

Kolejka 10 - 22-23 października

Wilki Wilczyn 0-0 Polanin/Promotor Strzałkowo
Hetman Orchowo 2-1 Górnik Kłodawa
Strażak Licheń Stary 1-3 LKS Ślesin
Teleszyna Przykona 2-2 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
Polonia Golina 2-3 Orzeł Grzegorzew
Warta Dobrów 1-0 GKS Lisewo
GKS Olszówka 1-4 Znicz Władysławów

Kolejka 11 - 29-30 października

Znicz Władysławów 1-3 Wilki Wilczyn
GKS Lisewo 2-1 GKS Olszówka
Orzeł Grzegorzew 0-2 Warta Dobrów
Victoria II/Błękitni Psary Polskie 2-1 Polonia Golina
LKS Ślesin 4-2 Teleszyna Przykona
Górnik Kłodawa 1-0 Strażak Licheń Stary
Polanin/Promotor Strzałkowo 1-1 Hetman Orchowo

Kolejka 12 - 6 listopada

Wilki Wilczyn 2-1 Hetman Orchowo
Strażak Licheń Stary 2-0 Polanin/Promotor Strzałkowo
Teleszyna Przykona 0-2 Górnik Kłodawa
Polonia Golina 0-2 LKS Ślesin
Warta Dobrów 1-1 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
GKS Olszówka 0-5 Orzeł Grzegorzew
Znicz Władysławów 3-0 GKS Lisewo

Kolejka 13 - 12-13 listopada

GKS Lisewo 0-0 Wilki Wilczyn
Orzeł Grzegorzew 1-4 Znicz Władysławów
Victoria II/Błękitni Psary Polskie 3-0 GKS Olszówka
(wo)
nie odbył się
LKS Ślesin 0-1 Warta Dobrów
Górnik Kłodawa 5-0 Polonia Golina
Polanin/Promotor Strzałkowo 2-2 Teleszyna Przykona
Hetman Orchowo 1-1 Strażak Licheń Stary

Kolejka 14 - 15 kwietnia

Polonia Golina 0-1 Polanin/Promotor Strzałkowo
Wilki Wilczyn 2-1 Strażak Licheń Stary
Hetman Orchowo 2-1 Teleszyna Przykona
Górnik Kłodawa 5-0 Warta Dobrów
LKS Ślesin 2-2 GKS Olszówka
Victoria II/Błękitni Psary Polskie 5-2 Znicz Władysławów
Orzeł Grzegorzew 0-0 GKS Lisewo

Kolejka 15 - 15 czerwca

Orzeł Grzegorzew 2-1 Wilki Wilczyn
GKS Lisewo 1-4 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
Znicz Władysławów 2-1 LKS Ślesin
GKS Olszówka 0-1 Górnik Kłodawa
Warta Dobrów 0-2 Polanin/Promotor Strzałkowo
Polonia Golina 0-2 Hetman Orchowo
Teleszyna Przykona 5-1 Strażak Licheń Stary

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Wilki Wilczyn 3-3 Teleszyna Przykona
Strażak Licheń Stary 1-1 Polonia Golina
Hetman Orchowo 3-2 Warta Dobrów
Polanin/Promotor Strzałkowo 0-1 GKS Olszówka
Górnik Kłodawa 3-0 Znicz Władysławów
LKS Ślesin 1-0 GKS Lisewo
Victoria II/Błękitni Psary Polskie 1-0 Orzeł Grzegorzew

Kolejka 17 - 9 kwietnia

Hetman Orchowo 3-0 GKS Olszówka
Victoria II/Błękitni Psary Polskie 3-1 Wilki Wilczyn
Orzeł Grzegorzew 1-4 LKS Ślesin
GKS Lisewo 0-2 Górnik Kłodawa
Znicz Władysławów 2-1 Polanin/Promotor Strzałkowo
Warta Dobrów 3-0 Strażak Licheń Stary
Polonia Golina 5-1 Teleszyna Przykona

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Wilki Wilczyn 1-1 Polonia Golina
Teleszyna Przykona 5-5 Warta Dobrów
Strażak Licheń Stary 1-0 GKS Olszówka
Hetman Orchowo 2-0 Znicz Władysławów
Polanin/Promotor Strzałkowo 5-0 GKS Lisewo
Górnik Kłodawa 1-0 Orzeł Grzegorzew
LKS Ślesin 3-2 Victoria II/Błękitni Psary Polskie

Kolejka 19 - 30 kwietnia

LKS Ślesin 2-1 Wilki Wilczyn
Victoria II/Błękitni Psary Polskie 0-3 Górnik Kłodawa
(wo)
na boisku 1-1
Orzeł Grzegorzew 0-2 Polanin/Promotor Strzałkowo
GKS Lisewo 2-2 Hetman Orchowo
Znicz Władysławów 0-2 Strażak Licheń Stary
GKS Olszówka 3-1 Teleszyna Przykona
Warta Dobrów 1-0 Polonia Golina

Kolejka 20 - 3 maja

Wilki Wilczyn 1-1 Warta Dobrów
Polonia Golina 1-1 GKS Olszówka
Teleszyna Przykona 2-0 Znicz Władysławów
Strażak Licheń Stary 0-1 GKS Lisewo
Hetman Orchowo 3-0 Orzeł Grzegorzew
Polanin/Promotor Strzałkowo 1-0 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
Górnik Kłodawa 1-2 LKS Ślesin

Kolejka 21 - 6-7 maja

Górnik Kłodawa 7-0 Wilki Wilczyn
LKS Ślesin 1-0 Polanin/Promotor Strzałkowo
Victoria II/Błękitni Psary Polskie 3-2 Hetman Orchowo
Orzeł Grzegorzew 3-2 Strażak Licheń Stary
GKS Lisewo 2-1 Teleszyna Przykona
Znicz Władysławów 1-2 Polonia Golina
GKS Olszówka 2-4 Warta Dobrów

Kolejka 22 - 14 maja

Wilki Wilczyn 2-2 GKS Olszówka
Warta Dobrów 2-1 Znicz Władysławów
Polonia Golina 1-2 GKS Lisewo
Teleszyna Przykona 2-0 Orzeł Grzegorzew
Strażak Licheń Stary 2-1 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
Hetman Orchowo 0-2 LKS Ślesin
Polanin/Promotor Strzałkowo 0-2 Górnik Kłodawa

Kolejka 23 - 20-21 maja

Polanin/Promotor Strzałkowo 1-2 Wilki Wilczyn
Górnik Kłodawa 3-1 Hetman Orchowo
LKS Ślesin 0-2 Strażak Licheń Stary
Victoria II/Błękitni Psary Polskie 1-1 Teleszyna Przykona
Orzeł Grzegorzew 5-0 Polonia Golina
GKS Lisewo 0-2 Warta Dobrów
Znicz Władysławów 0-2 GKS Olszówka

Kolejka 24 - 28 maja

Wilki Wilczyn 0-2 Znicz Władysławów
GKS Olszówka 0-1 GKS Lisewo
Warta Dobrów 0-4 Orzeł Grzegorzew
Polonia Golina 0-2 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
Teleszyna Przykona 1-2 LKS Ślesin
Strażak Licheń Stary 2-1 Górnik Kłodawa
Hetman Orchowo 1-2 Polanin/Promotor Strzałkowo

Kolejka 25 - 4 czerwca

Hetman Orchowo 1-1 Wilki Wilczyn
Polanin/Promotor Strzałkowo 1-2 Strażak Licheń Stary
Górnik Kłodawa 5-0 Teleszyna Przykona
LKS Ślesin 3-0 Polonia Golina
Victoria II/Błękitni Psary Polskie 3-0 Warta Dobrów
(wo)
Orzeł Grzegorzew 2-0 GKS Olszówka
GKS Lisewo 2-0 Znicz Władysławów

REKLAMA

Kolejka 26 - 10 czerwca

Wilki Wilczyn 0-1 GKS Lisewo
Znicz Władysławów 0-2 Orzeł Grzegorzew
GKS Olszówka 1-3 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
Warta Dobrów 1-0 LKS Ślesin
Polonia Golina 1-2 Górnik Kłodawa
Teleszyna Przykona 3-0 Polanin/Promotor Strzałkowo
Strażak Licheń Stary 3-1 Hetman Orchowo

Klasa okręgowa 2005/2006 (Konin)

Klasa B 2005/2006 (Konin)

Autor: Łukasz Czuku
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas