[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Rybnik
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Ochojec (Rybnik) 30 69 22 3 5 85-36 13 0 2 49-17 9 3 3 36-19
2.  MKS 32 Radziejów (Rybnik) 30 61 20 1 9 74-41 10 1 4 41-22 10 0 5 33-19
3.  Borowik Szczejkowice 30 49 13 10 7 53-42 8 3 4 30-20 5 7 3 23-22
4.  Forteca Świerklany 30 45 13 6 11 55-54 10 2 3 29-21 3 4 8 26-33
5.  Gwiazda II Skrzyszów 30 44 14 2 14 46-43 9 1 5 27-16 5 1 9 19-27
6.  Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 30 41 12 5 13 53-47 9 2 4 37-23 3 3 9 16-24 4 10 3 1 0 13-4
7.  Czarni Przegędza 30 41 11 8 11 45-47 8 4 3 30-22 3 4 8 15-25 4 3 0 3 1 5-6
8.  LKS Baranowice (Żory) 30 41 11 8 11 54-72 3 5 7 23-35 8 3 4 31-37 4 2 0 2 2 3-11
9.  KS Żory 30 40 11 7 12 70-66 5 4 6 33-26 6 3 6 37-40
10.  Naprzód Rydułtowy 30 39 11 6 13 41-43 4 4 7 20-21 7 2 6 21-22
11.  Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 30 38 10 8 12 58-55 6 5 4 28-24 4 3 8 30-31
12.  Polonia Łaziska Rybnickie 30 37 10 7 13 53-55 8 4 3 31-17 2 3 10 22-38 2 3 1 0 1 5-4
13.  LKS Skrbeńsko 30 37 12 1 17 64-78 6 0 9 38-43 6 1 8 26-35 2 3 1 0 1 4-5
14.  Ruch Stanowice 30 36 10 6 14 45-46 4 3 8 22-25 6 3 6 23-21 2 3 1 0 1 9-5
15.  Polonia II Marklowice 30 36 10 6 14 38-63 7 3 5 22-20 3 3 9 16-43 2 3 1 0 1 5-9
16.  Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 30 23 7 2 21 41-87 6 2 7 27-36 1 0 14 14-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Płomień Ochojec (Rybnik)    1-0 1-2 6-4 1-0 2-1 4-2 7-0 5-0 1-2 2-1 5-2 2-1 1-0 5-0 6-2 
 2 MKS 32 Radziejów (Rybnik)2-0     3-2 2-0 5-1 3-2 1-1 4-1 3-4 0-1 1-5 3-1 5-0 1-3 2-1 6-0 
 3 Borowik Szczejkowice0-2 0-4     1-1 3-0* 2-1 3-2 1-1 1-3 1-1 3-0* 2-1 2-3 1-0 7-0 3-1 
 4 Forteca Świerklany1-0 1-3 2-2     3-2 1-2 1-0 2-3 4-3 4-2 3-2 1-0 1-1 2-1 1-0 2-0 
 5 Gwiazda II Skrzyszów2-2 1-0 0-2 3-2     1-0 2-0 1-2 2-1 1-2 1-0 2-0 7-0 1-2 0-2 3-1 
 6 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)1-3 0-1 2-2 1-1 4-2     2-1 8-1 2-1 0-2 1-3 4-1 4-3 3-1 2-0 3-1 
 7 Czarni Przegędza0-4 3-2 4-0 1-4 1-0 2-2     2-2 3-2 2-0 1-0 1-1 2-0 1-1 2-3 5-1 
 8 LKS Baranowice (Żory)2-2 1-3 1-1 0-4 1-3 0-1 0-0     2-4 4-0 3-2 3-2 2-6 1-1 2-2 1-4 
 9 KS Żory0-1 4-2 1-1 5-0 1-1 0-1 3-3 1-2     0-0 1-3 7-1 1-6 2-4 4-1 3-0* 
 10 Naprzód Rydułtowy1-2 0-1 1-1 2-0 0-1 1-0 2-3 0-2 2-2     6-3 2-2 0-2 0-0 0-1 3-1 
 11 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)3-4 2-3 3-3 3-0 1-0 0-0 1-0 1-1 2-3 3-2     2-2 2-0 0-3* 2-2 3-1 
 12 Polonia Łaziska Rybnickie2-5 1-0 2-2 4-0 4-1 2-1 0-0 1-5 5-0 0-2 1-1     3-0* 2-0 0-0 4-0 
 13 LKS Skrbeńsko5-3 3-5 0-1 4-2 0-2 6-3 0-1 2-4 0-4 2-3 2-5 4-2     0-3* 7-3 3-2 
 14 Ruch Stanowice0-3 1-3 0-1 0-0 0-4 1-0 0-1 1-2 5-5 0-3 2-2 1-0 0-1     7-0 4-0 
 15 Polonia II Marklowice0-0 0-3 2-1 1-1 0-1 2-1 2-0 1-2 2-2 2-0 2-1 1-4 0-2 5-2     2-0 
 16 Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski)0-5 1-3 0-2 0-7 3-1 1-1 4-1 5-3 2-3 2-1 2-2 0-3* 4-1 1-2 2-1     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Polonia Łaziska Rybnickie 2-0 Ruch Stanowice 7 sierpnia, 17:00
LKS Skrbeńsko 7-3 Polonia II Marklowice 6 sierpnia, 17:00
Forteca Świerklany 2-2 Borowik Szczejkowice 7 sierpnia, 17:00
Czarni Przegędza 1-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 7 sierpnia, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 2-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 7 sierpnia, 17:00
Gwiazda II Skrzyszów 1-2 LKS Baranowice (Żory) 7 sierpnia, 17:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 6-0 Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 7 sierpnia, 17:00
KS Żory 0-0 Naprzód Rydułtowy 6 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Ruch Stanowice 0-3 Naprzód Rydułtowy 14 sierpnia, 17:00
Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-3 KS Żory 13 sierpnia, 17:00
LKS Baranowice (Żory) 1-3 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 14 sierpnia, 17:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 4-2 Gwiazda II Skrzyszów 13 sierpnia, 17:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-4 Płomień Ochojec (Rybnik) 13 sierpnia, 17:00
Borowik Szczejkowice 3-2 Czarni Przegędza 14 sierpnia, 17:00
Polonia II Marklowice 1-1 Forteca Świerklany 14 sierpnia, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 3-0 LKS Skrbeńsko 14 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-0, w drużynie gości do 85 minuty brak młodzieżowca

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

LKS Skrbeńsko 0-3 Ruch Stanowice 20 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-4; w drużynie gości do 85 minuty brak młodzieżowca
Forteca Świerklany 1-0 Polonia Łaziska Rybnickie 21 sierpnia, 17:00
Czarni Przegędza 2-3 Polonia II Marklowice 21 sierpnia, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-2 Borowik Szczejkowice 21 sierpnia, 17:00
Gwiazda II Skrzyszów 1-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 21 sierpnia, 17:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3-2 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 21 sierpnia, 17:00
KS Żory 1-2 LKS Baranowice (Żory) 20 sierpnia, 17:00
Naprzód Rydułtowy 3-1 Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Ruch Stanowice 4-0 Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 28 sierpnia, 16:30
LKS Baranowice (Żory) 4-0 Naprzód Rydułtowy 27 sierpnia, 16:30
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 2-1 KS Żory 27 sierpnia, 16:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-3 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 27 sierpnia, 16:30
Borowik Szczejkowice 3-0 Gwiazda II Skrzyszów 28 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gości wystąpił zawodnik, który rozegrał ponad połowę meczu w juniorach
Polonia Łaziska Rybnickie 0-0 Czarni Przegędza 28 sierpnia, 16:30
LKS Skrbeńsko 4-2 Forteca Świerklany 27 sierpnia, 16:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 5-0 Polonia II Marklowice 28 sierpnia, 16:30

Kolejka 5 - 3-4 września

Forteca Świerklany 2-1 Ruch Stanowice 4 września, 16:00
Czarni Przegędza 2-0 LKS Skrbeńsko 3 września, 16:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 5-2 Polonia Łaziska Rybnickie 4 września, 16:00
Gwiazda II Skrzyszów 0-2 Polonia II Marklowice 4 września, 16:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3-2 Borowik Szczejkowice 4 września, 16:00
KS Żory 1-3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3 września, 16:00
Naprzód Rydułtowy 1-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 3 września, 16:00
Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 5-3 LKS Baranowice (Żory) 3 września, 16:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Ruch Stanowice 1-2 LKS Baranowice (Żory) 11 września, 16:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 3-1 Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 10 września, 16:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-2 Naprzód Rydułtowy 10 września, 16:00
Borowik Szczejkowice 1-3 KS Żory 11 września, 16:00
Polonia II Marklowice 0-3 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 10 września, 16:00
Polonia Łaziska Rybnickie 4-1 Gwiazda II Skrzyszów 10 września, 16:00
LKS Skrbeńsko 5-3 Płomień Ochojec (Rybnik) 10 września, 16:00
Forteca Świerklany 1-0 Czarni Przegędza 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Czarni Przegędza 1-1 Ruch Stanowice 18 września, 15:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 6-4 Forteca Świerklany 18 września, 15:30
Gwiazda II Skrzyszów 7-0 LKS Skrbeńsko 18 września, 15:30
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3-1 Polonia Łaziska Rybnickie 18 września, 15:30
KS Żory 4-1 Polonia II Marklowice 17 września, 15:30
Naprzód Rydułtowy 1-1 Borowik Szczejkowice 17 września, 15:30
Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 17 września, 15:30
LKS Baranowice (Żory) 0-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 18 września, 15:30

Kolejka 8 - 24-25 września

Ruch Stanowice 1-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 25 września, 15:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-1 LKS Baranowice (Żory) 24 września, 15:30
Borowik Szczejkowice 3-1 Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 25 września, 15:30
Polonia II Marklowice 2-0 Naprzód Rydułtowy 25 września, 15:30
Polonia Łaziska Rybnickie 5-0 KS Żory 25 września, 15:30
LKS Skrbeńsko 3-5 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 24 września, 15:30
Forteca Świerklany 3-2 Gwiazda II Skrzyszów 25 września, 15:30
Czarni Przegędza 0-4 Płomień Ochojec (Rybnik) 25 września, 15:30

Kolejka 9 - 1-2 października

Płomień Ochojec (Rybnik) 1-0 Ruch Stanowice 2 października, 15:00
Gwiazda II Skrzyszów 2-0 Czarni Przegędza 2 października, 15:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-0 Forteca Świerklany 2 października, 15:00
KS Żory 1-6 LKS Skrbeńsko 1 października, 15:00
Naprzód Rydułtowy 2-2 Polonia Łaziska Rybnickie 1 października, 15:00
Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-1 Polonia II Marklowice 1 października, 15:00
LKS Baranowice (Żory) 1-1 Borowik Szczejkowice 2 października, 15:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1 października, 15:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Ruch Stanowice 2-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 9 października, 15:00
Borowik Szczejkowice 2-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 9 października, 15:00
Polonia II Marklowice 1-2 LKS Baranowice (Żory) 9 października, 15:00
Polonia Łaziska Rybnickie 4-0 Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 9 października, 15:00
LKS Skrbeńsko 2-3 Naprzód Rydułtowy 8 października, 15:00
Forteca Świerklany 4-3 KS Żory 9 października, 15:00
Czarni Przegędza 3-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 9 października, 15:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-0 Gwiazda II Skrzyszów 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Gwiazda II Skrzyszów 1-2 Ruch Stanowice 16 października, 14:30
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-0 Płomień Ochojec (Rybnik) 16 października, 14:30
KS Żory 3-3 Czarni Przegędza 15 października, 14:30
Naprzód Rydułtowy 2-0 Forteca Świerklany 15 października, 14:30
Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 4-1 LKS Skrbeńsko 15 października, 14:30
LKS Baranowice (Żory) 3-2 Polonia Łaziska Rybnickie 16 października, 14:30
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 2-0 Polonia II Marklowice 15 października, 14:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-3 Borowik Szczejkowice 15 października, 14:30

Kolejka 12 - 22-23 października

Ruch Stanowice 0-1 Borowik Szczejkowice 23 października, 14:00
Polonia II Marklowice 2-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 23 października, 14:00
Polonia Łaziska Rybnickie 2-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 23 października, 14:00
LKS Skrbeńsko 2-4 LKS Baranowice (Żory) 22 października, 14:00
Forteca Świerklany 2-0 Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 23 października, 14:00
Czarni Przegędza 2-0 Naprzód Rydułtowy 23 października, 14:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 5-0 KS Żory 23 października, 14:00
Gwiazda II Skrzyszów 1-0 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 23 października, 14:00

Kolejka 13 - 29-30 października

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1-3 Ruch Stanowice 30 października, 13:30
KS Żory 1-1 Gwiazda II Skrzyszów 29 października, 13:30
Naprzód Rydułtowy 1-2 Płomień Ochojec (Rybnik) 29 października, 13:30
Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 4-1 Czarni Przegędza 30 października, 13:30
LKS Baranowice (Żory) 0-4 Forteca Świerklany 30 października, 13:30
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 4-3 LKS Skrbeńsko 29 października, 13:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-2 Polonia Łaziska Rybnickie 29 października, 13:30
Borowik Szczejkowice 7-0 Polonia II Marklowice 29 października, 13:30

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Ruch Stanowice 7-0 Polonia II Marklowice 6 listopada, 13:00
Polonia Łaziska Rybnickie 2-2 Borowik Szczejkowice 6 listopada, 13:00
LKS Skrbeńsko 2-5 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 5 listopada, 13:00
Forteca Świerklany 1-2 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 6 listopada, 13:00
Czarni Przegędza 2-2 LKS Baranowice (Żory) 6 listopada, 13:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 6-2 Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 6 listopada, 13:00
Gwiazda II Skrzyszów 1-2 Naprzód Rydułtowy 6 listopada, 13:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3-4 KS Żory 6 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

KS Żory 2-4 Ruch Stanowice 12 listopada, 13:00
Naprzód Rydułtowy 0-1 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 12 listopada, 13:00
Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 3-1 Gwiazda II Skrzyszów 13 listopada, 13:00
LKS Baranowice (Żory) 2-2 Płomień Ochojec (Rybnik) 13 listopada, 13:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 2-1 Czarni Przegędza 12 listopada, 13:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-0 Forteca Świerklany 12 listopada, 13:00
Borowik Szczejkowice 2-3 LKS Skrbeńsko 13 listopada, 13:00
Polonia II Marklowice 1-4 Polonia Łaziska Rybnickie 13 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 20 listopada

Ruch Stanowice 1-0 Polonia Łaziska Rybnickie
Polonia II Marklowice 0-2 LKS Skrbeńsko
Borowik Szczejkowice 1-1 Forteca Świerklany
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-0 Czarni Przegędza
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-3 Płomień Ochojec (Rybnik)
LKS Baranowice (Żory) 1-3 Gwiazda II Skrzyszów
Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 1-3 MKS 32 Radziejów (Rybnik)
Naprzód Rydułtowy 2-2 KS Żory

Kolejka 17 - 17-18 maja

Naprzód Rydułtowy 0-0 Ruch Stanowice
KS Żory 3-0 Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
(wo)
na boisku 1-1
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 4-1 LKS Baranowice (Żory)
Gwiazda II Skrzyszów 1-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Płomień Ochojec (Rybnik) 2-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Czarni Przegędza 4-0 Borowik Szczejkowice
Forteca Świerklany 1-0 Polonia II Marklowice
LKS Skrbeńsko 4-2 Polonia Łaziska Rybnickie

Kolejka 18 - 8-9 kwietnia

Ruch Stanowice 0-1 LKS Skrbeńsko
Polonia Łaziska Rybnickie 4-0 Forteca Świerklany
Polonia II Marklowice 2-0 Czarni Przegędza
Borowik Szczejkowice 0-2 Płomień Ochojec (Rybnik)
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-0 Gwiazda II Skrzyszów
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-1 MKS 32 Radziejów (Rybnik)
LKS Baranowice (Żory) 2-4 KS Żory
Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-1 Naprzód Rydułtowy

Kolejka 19 - 15-16 kwietnia

Polonia II Marklowice 0-0 Płomień Ochojec (Rybnik)
Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 1-2 Ruch Stanowice
Naprzód Rydułtowy 0-2 LKS Baranowice (Żory)
KS Żory 0-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1-5 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Gwiazda II Skrzyszów 0-2 Borowik Szczejkowice
Czarni Przegędza 1-1 Polonia Łaziska Rybnickie
Forteca Świerklany 1-1 LKS Skrbeńsko

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia

Ruch Stanowice 0-0 Forteca Świerklany
LKS Skrbeńsko 0-1 Czarni Przegędza
Polonia Łaziska Rybnickie 2-5 Płomień Ochojec (Rybnik)
Polonia II Marklowice 0-1 Gwiazda II Skrzyszów
Borowik Szczejkowice 0-4 MKS 32 Radziejów (Rybnik)
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-3 KS Żory
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-2 Naprzód Rydułtowy
LKS Baranowice (Żory) 1-4 Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski)

Kolejka 21 - 29-30 kwietnia

LKS Baranowice (Żory) 1-1 Ruch Stanowice
Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 1-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Naprzód Rydułtowy 6-3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
KS Żory 1-1 Borowik Szczejkowice
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-1 Polonia II Marklowice
Gwiazda II Skrzyszów 2-0 Polonia Łaziska Rybnickie
Płomień Ochojec (Rybnik) 2-1 LKS Skrbeńsko
Czarni Przegędza 1-4 Forteca Świerklany

Kolejka 22 - 3 maja

Ruch Stanowice 0-1 Czarni Przegędza
Forteca Świerklany 1-0 Płomień Ochojec (Rybnik)
LKS Skrbeńsko 0-2 Gwiazda II Skrzyszów
Polonia Łaziska Rybnickie 1-0 MKS 32 Radziejów (Rybnik)
Polonia II Marklowice 2-2 KS Żory
Borowik Szczejkowice 1-1 Naprzód Rydułtowy
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-1 Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 8-1 LKS Baranowice (Żory)

Kolejka 23 - 6-7 maja

Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 3-1 Ruch Stanowice
LKS Baranowice (Żory) 3-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 0-2 Borowik Szczejkowice
Naprzód Rydułtowy 0-1 Polonia II Marklowice
KS Żory 7-1 Polonia Łaziska Rybnickie
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 5-0 LKS Skrbeńsko
Gwiazda II Skrzyszów 3-2 Forteca Świerklany
Płomień Ochojec (Rybnik) 4-2 Czarni Przegędza

Kolejka 24 - 13-14 maja

Ruch Stanowice 0-3 Płomień Ochojec (Rybnik)
Czarni Przegędza 1-0 Gwiazda II Skrzyszów
Forteca Świerklany 1-3 MKS 32 Radziejów (Rybnik)
LKS Skrbeńsko 0-4 KS Żory
Polonia Łaziska Rybnickie 0-2 Naprzód Rydułtowy
Polonia II Marklowice 2-0 Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
Borowik Szczejkowice 1-1 LKS Baranowice (Żory)
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 0-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)

Kolejka 25 - 20-21 maja

Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 0-3 Ruch Stanowice
(wo)
na boisku 4-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 2-2 Borowik Szczejkowice
LKS Baranowice (Żory) 2-2 Polonia II Marklowice
Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 0-3 Polonia Łaziska Rybnickie
(wo)
na boisku 4-1
Naprzód Rydułtowy 0-2 LKS Skrbeńsko
KS Żory 5-0 Forteca Świerklany
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1-1 Czarni Przegędza
Gwiazda II Skrzyszów 2-2 Płomień Ochojec (Rybnik)

Kolejka 26 - 27-28 maja

Ruch Stanowice 0-4 Gwiazda II Skrzyszów
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-0 MKS 32 Radziejów (Rybnik)
Czarni Przegędza 3-2 KS Żory
Forteca Świerklany 4-2 Naprzód Rydułtowy
LKS Skrbeńsko 3-2 Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
Polonia Łaziska Rybnickie 1-5 LKS Baranowice (Żory)
Polonia II Marklowice 2-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Borowik Szczejkowice 3-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
(wo)
na boisku 2:2

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

Borowik Szczejkowice 1-0 Ruch Stanowice
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-2 Polonia II Marklowice
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 4-1 Polonia Łaziska Rybnickie
LKS Baranowice (Żory) 2-6 LKS Skrbeńsko
Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 0-7 Forteca Świerklany
Naprzód Rydułtowy 2-3 Czarni Przegędza
KS Żory 0-1 Płomień Ochojec (Rybnik)
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 5-1 Gwiazda II Skrzyszów

Kolejka 28 - 11 czerwca

Ruch Stanowice 1-3 MKS 32 Radziejów (Rybnik)
Gwiazda II Skrzyszów 2-1 KS Żory
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-2 Naprzód Rydułtowy
Czarni Przegędza 5-1 Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
mecz przerwany z powodu braku wymagalnej liczby zawodników gości po kontuzji i czerwonej kartce; wynik z boiska podtrzymano
Forteca Świerklany 2-3 LKS Baranowice (Żory)
LKS Skrbeńsko 6-3 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 10 czerwca, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Polonia II Marklowice 2-1 Borowik Szczejkowice

Kolejka 29 - 15 czerwca

Polonia II Marklowice 5-2 Ruch Stanowice
Borowik Szczejkowice 2-1 Polonia Łaziska Rybnickie
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-0 LKS Skrbeńsko
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 Forteca Świerklany
LKS Baranowice (Żory) 0-0 Czarni Przegędza
Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 0-5 Płomień Ochojec (Rybnik)
Naprzód Rydułtowy 0-1 Gwiazda II Skrzyszów
KS Żory 4-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik)

Kolejka 30 - 18 czerwca

Ruch Stanowice 5-5 KS Żory
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 0-1 Naprzód Rydułtowy
Gwiazda II Skrzyszów 3-1 Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
Płomień Ochojec (Rybnik) 7-0 LKS Baranowice (Żory)
Czarni Przegędza 2-2 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Forteca Świerklany 3-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
LKS Skrbeńsko 0-1 Borowik Szczejkowice
Polonia Łaziska Rybnickie 0-0 Polonia II Marklowice

Klasa B 2005/2006 (Rybnik)

Autor: Mariusz Gołąbek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas