[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Bydgoszcz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 6-7 sierpnia

Krajna Sępólno Krajeńskie 2-3 LKS Dąbrowa Chełmińska
Strażak Górna Grupa 4-2 Wisła Nowe
Tucholanka Tuchola 0-3 Victoria Koronowo
Grom Osie 0-2 Start Pruszcz
Gryf Sicienko 0-2 Wda Świecie
Grom Więcbork 2-4 Unia Solec Kujawski
GLKS Dobrcz 2-3 Tarpan Mrocza
Pomorzanin Serock 3-0 Czarni Nakło nad Notecią
Szubinianka Szubin 0-3 Zawisza Bydgoszcz
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Unia Gniewkowo 4-3 Pogoń Mogilno
pd.
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 5-4 Dąb Barcin
pd.
LZS Jadowniki 1-2 Noteć Łabiszyn
Notecianka Pakość 2-1 Cuiavia Inowrocław
Kujawianka Strzelno 1-0 Goplania Inowrocław
Kometa Więcławice 2-0 Sparta Janowiec Wielkopolski
Noteć Inowrocław 1-0 Pałuczanka Żnin
Piast Złotniki Kujawskie 4-1 Gopło Kruszwica
Orzeł Dąbrowa 2-3 Spójnia Białe Błota
Fala Świekatowo 3-0 KS Łochowo
(wo)
LZS Kozielec 2-6 Victoria Buszkowo
Piaski Bydgoszcz 3-0 Żywia Wieszczyce
(wo)
Wisła Gruczno 4-2 Wisełka Włościbórz
Start Warlubie 3-2 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
LZS Radłowo 4-3 LZS Wielowieś 15 sierpnia
Zieloni Zalesie 3-2 LZS Palczyn
Wulkan Turzyn 2-11 Noteć Gębice 14 sierpnia
Tarant Wójcin 1-2 Zootechnik Kołuda Wielka

II runda - 31 sierpnia
Do gry przystępują III-ligowcy.

Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 0-2 Zawisza Bydgoszcz 30 sierpnia
LKS Dąbrowa Chełmińska 3-0 Start Pruszcz
Wda Świecie 0-1 Unia Solec Kujawski
Victoria Koronowo 3-2 Chemik Bydgoszcz
Tarpan Mrocza 1-0 Strażak Górna Grupa
Pomorzanin Serock 3-0 Unia Gniewkowo
(wo)
Kometa Więcławice 3-1 Kujawianka Strzelno
pd.
Noteć Łabiszyn 0-2 Noteć Inowrocław
Victoria Buszkowo 1-4 Spójnia Białe Błota
Zieloni Zalesie 1-9 Notecianka Pakość
Wisła Gruczno 3-1 Fala Świekatowo
Start Warlubie 5-0 Piaski Bydgoszcz
LZS Radłowo 1-4 Piast Złotniki Kujawskie
Zootechnik Kołuda Wielka 1-2 Noteć Gębice

III runda - 20-21 września
Do 1/8 finału rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu K-P ZPN w sezonie 2005/2006 awans uzyskali zwycięzcy zawodów III rundy z rejonu bydgoskiego (7 drużyn) i Unia Janikowo bez gry jako zdobywca Pucharu w sezonie 2004/2005 oraz 4 najlepsze drużyny wyłonione z rozgrywek w Podokręgach Toruń i Włocławek.

Spójnia Białe Błota 0-4 Unia Solec Kujawski 20 września, 16:30
w Solcu Kujawskim
Pomorzanin Serock 2-5 Victoria Koronowo 20 września, 16:30
Wisła Gruczno 1-0 Piast Złotniki Kujawskie 21 września, 16:30
Start Warlubie 0-3 Zawisza Bydgoszcz
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Kometa Więcławice 1-2 Notecianka Pakość 21 września, 16:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 1-2 Tarpan Mrocza 21 września, 16:30
Noteć Gębice 1-0 Noteć Inowrocław 21 września, 16:45

1/8 finału

Puchar Polski 2005/2006 (Kujawsko-Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2005/2006 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń)
Puchar Polski 2005/2006 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Włocławek)

Autor: Tomasz Kuna
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas