[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Rzeszów II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisłok Strzyżów 26 56 17 5 4 51-28 11 2 0 30-7 6 3 4 21-21 2 4 1 1 0 3-2
2.  LKS Trzebownisko 26 56 17 5 4 67-32 9 1 3 39-19 8 4 1 28-13 2 1 0 1 1 2-3
3.  Jedność Niechobrz 26 43 13 4 9 46-30 7 2 4 31-15 6 2 5 15-15
4.  GKS Niebylec 26 41 12 5 9 36-31 6 5 2 20-11 6 0 7 16-20
5.  Bratek Bratkowice 26 37 10 7 9 37-41 6 4 3 20-14 4 3 6 17-27
6.  Greinplast Zwięczyca 26 35 10 5 11 38-45 7 3 3 20-15 3 2 8 18-30
7.  KS Zaczernie 26 33 10 3 13 41-39 5 2 6 23-21 5 1 7 18-18 4 7 2 1 1 10-8
8.  Czarni Czudec 26 33 9 6 11 52-46 6 2 5 30-18 3 4 6 22-28 4 5 1 2 1 8-7
9.  Budy Głogowskie 26 33 10 3 13 55-54 6 3 4 29-16 4 0 9 26-38 4 4 1 1 2 7-10
10.  Motor Boguchwała 26 32 9 5 12 50-54 6 2 5 28-25 3 3 7 22-29 2 6 2 0 0 9-1
11.  Świlczanka Świlcza 26 32 8 8 10 38-52 4 3 6 22-27 4 5 4 16-25 2 0 0 0 2 1-9
12.  Granit Wysoka Strzyżowska 26 30 8 6 12 41-59 5 3 5 23-23 3 3 7 18-36
13.  Junak Słocina (Rzeszów) 26 26 7 5 14 49-76 5 3 5 36-34 2 2 9 13-42
14.  Iskra Zgłobień 26 22 5 7 14 33-47 4 2 7 20-18 1 5 7 13-29

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wisłok Strzyżów    1-1 1-0 1-0 2-1 2-0 1-0 2-1 5-2 2-1 5-0 0-0 5-0 3-1 
 2 LKS Trzebownisko1-2     3-2 4-0 1-1 5-1 1-3 5-1 5-4 2-1 1-2 5-1 5-1 1-0 
 3 Jedność Niechobrz3-1 1-2     3-1 0-3 4-1 0-0 1-4 2-1 3-0 1-2 6-0 7-0 0-0 
 4 GKS Niebylec0-2 1-1 2-0     0-0 0-0 2-1 1-0 1-2 0-0 2-0 4-4 4-0 3-1 
 5 Bratek Bratkowice1-1 0-1 0-0 0-1     2-1 2-1 1-1 4-1 2-1 1-1 3-2 2-0 2-3 
 6 Greinplast Zwięczyca1-3 0-2 0-0 1-0 2-0     2-1 3-2 3-0 2-2 1-1 1-2 2-1 2-1 
 7 KS Zaczernie1-2 1-2 2-1 0-2 4-2 1-2     3-3 4-3 0-2 0-0 2-0 1-2 4-0 
 8 Czarni Czudec2-0 2-2 1-2 4-1 6-1 3-1 2-0     2-3 2-4 1-2 4-0 0-1 1-1 
 9 Budy Głogowskie2-0 1-2 1-2 0-1 4-0 3-1 0-3 1-1     3-1 4-4 4-0 5-0 1-1 
 10 Motor Boguchwała5-2 1-5 0-1 3-0 1-2 2-1 1-3 2-2 5-2     3-0 0-3 3-2 2-2 
 11 Świlczanka Świlcza0-1 1-1 1-3 3-2 2-3 2-2 2-1 3-2 1-2 1-6     1-2 2-2 3-0 
 12 Granit Wysoka Strzyżowska3-3 0-3 1-2 0-4 2-0 3-2 2-3 1-2 1-0 1-1 1-1     4-2 4-0 
 13 Junak Słocina (Rzeszów)0-2 3-2 3-1 1-3 2-2 1-3 0-1 5-2 4-6 5-3 5-2 4-4     3-3 
 14 Iskra Zgłobień2-2 1-4 0-1 0-1 1-2 2-3 3-1 0-1 1-0 6-0 0-1 2-0 2-2     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Wisłok Strzyżów 1-0 KS Zaczernie 13 sierpnia, 18:00
Jedność Niechobrz 0-0 Iskra Zgłobień
Czarni Czudec 4-1 GKS Niebylec
Junak Słocina (Rzeszów) 2-2 Bratek Bratkowice
Granit Wysoka Strzyżowska 1-0 Budy Głogowskie
Greinplast Zwięczyca 2-2 Motor Boguchwała
LKS Trzebownisko 1-2 Świlczanka Świlcza

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Świlczanka Świlcza 0-1 Wisłok Strzyżów
Motor Boguchwała 1-5 LKS Trzebownisko
Budy Głogowskie 3-1 Greinplast Zwięczyca
Bratek Bratkowice 3-2 Granit Wysoka Strzyżowska
GKS Niebylec 4-0 Junak Słocina (Rzeszów)
Iskra Zgłobień 0-1 Czarni Czudec
KS Zaczernie 2-1 Jedność Niechobrz

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Wisłok Strzyżów 1-0 Jedność Niechobrz
Czarni Czudec 2-0 KS Zaczernie
Junak Słocina (Rzeszów) 3-3 Iskra Zgłobień
Granit Wysoka Strzyżowska 0-4 GKS Niebylec
Greinplast Zwięczyca 2-0 Bratek Bratkowice
LKS Trzebownisko 5-4 Budy Głogowskie
Świlczanka Świlcza 1-6 Motor Boguchwała

Kolejka 4 - 4 września

Motor Boguchwała 5-2 Wisłok Strzyżów
Budy Głogowskie 4-4 Świlczanka Świlcza 14 września, 17:00
w pierwotym terminie podokręg i gospodarz nie poinformowali gości o zmianie godziny spotkania
Bratek Bratkowice 0-1 LKS Trzebownisko
GKS Niebylec 0-0 Greinplast Zwięczyca
Iskra Zgłobień 2-0 Granit Wysoka Strzyżowska
KS Zaczernie 1-2 Junak Słocina (Rzeszów)
Jedność Niechobrz 1-4 Czarni Czudec 3 września, 17:00
w Czudcu

Kolejka 5 - 11 września

Wisłok Strzyżów 2-1 Czarni Czudec
Junak Słocina (Rzeszów) 3-1 Jedność Niechobrz
Granit Wysoka Strzyżowska 2-3 KS Zaczernie
Greinplast Zwięczyca 2-1 Iskra Zgłobień
LKS Trzebownisko 4-0 GKS Niebylec
Świlczanka Świlcza 2-3 Bratek Bratkowice
Motor Boguchwała 5-2 Budy Głogowskie

Kolejka 6 - 18 września

Budy Głogowskie 2-0 Wisłok Strzyżów
Bratek Bratkowice 2-1 Motor Boguchwała
GKS Niebylec 2-0 Świlczanka Świlcza
Iskra Zgłobień 1-4 LKS Trzebownisko
KS Zaczernie 1-2 Greinplast Zwięczyca
Jedność Niechobrz 6-0 Granit Wysoka Strzyżowska
Czarni Czudec 0-1 Junak Słocina (Rzeszów)

Kolejka 7 - 25 września

Wisłok Strzyżów 5-0 Junak Słocina (Rzeszów)
Granit Wysoka Strzyżowska 1-2 Czarni Czudec
Greinplast Zwięczyca 0-0 Jedność Niechobrz
LKS Trzebownisko 1-3 KS Zaczernie
Świlczanka Świlcza 3-0 Iskra Zgłobień
Motor Boguchwała 3-0 GKS Niebylec
Budy Głogowskie 4-0 Bratek Bratkowice

Kolejka 8 - 2 października

Bratek Bratkowice 1-1 Wisłok Strzyżów
GKS Niebylec 1-2 Budy Głogowskie
Iskra Zgłobień 6-0 Motor Boguchwała
KS Zaczernie 0-0 Świlczanka Świlcza
Jedność Niechobrz 1-2 LKS Trzebownisko
Czarni Czudec 3-1 Greinplast Zwięczyca
Junak Słocina (Rzeszów) 4-4 Granit Wysoka Strzyżowska

Kolejka 9 - 9 października

Wisłok Strzyżów 0-0 Granit Wysoka Strzyżowska
Greinplast Zwięczyca 2-1 Junak Słocina (Rzeszów)
LKS Trzebownisko 5-1 Czarni Czudec
Świlczanka Świlcza 1-3 Jedność Niechobrz
Motor Boguchwała 1-3 KS Zaczernie
Budy Głogowskie 1-1 Iskra Zgłobień
Bratek Bratkowice 0-1 GKS Niebylec

Kolejka 10 - 16 października

GKS Niebylec 0-2 Wisłok Strzyżów
Iskra Zgłobień 1-2 Bratek Bratkowice
KS Zaczernie 4-3 Budy Głogowskie
Jedność Niechobrz 3-0 Motor Boguchwała
Czarni Czudec 1-2 Świlczanka Świlcza
Junak Słocina (Rzeszów) 3-2 LKS Trzebownisko
Granit Wysoka Strzyżowska 3-2 Greinplast Zwięczyca

Kolejka 11 - 23 października

Wisłok Strzyżów 2-0 Greinplast Zwięczyca
LKS Trzebownisko 5-1 Granit Wysoka Strzyżowska
Świlczanka Świlcza 2-2 Junak Słocina (Rzeszów)
Motor Boguchwała 2-2 Czarni Czudec
Budy Głogowskie 1-2 Jedność Niechobrz
Bratek Bratkowice 2-1 KS Zaczernie
GKS Niebylec 3-1 Iskra Zgłobień

Kolejka 12 - 30 października

KS Zaczernie 0-2 GKS Niebylec
Jedność Niechobrz 0-3 Bratek Bratkowice
Czarni Czudec 2-3 Budy Głogowskie
Junak Słocina (Rzeszów) 5-3 Motor Boguchwała
Granit Wysoka Strzyżowska 1-1 Świlczanka Świlcza
Greinplast Zwięczyca 0-2 LKS Trzebownisko
Wisłok Strzyżów 3-1 Iskra Zgłobień

Kolejka 13 - 6 listopada

Świlczanka Świlcza 2-2 Greinplast Zwięczyca
Motor Boguchwała 0-3 Granit Wysoka Strzyżowska
Budy Głogowskie 5-0 Junak Słocina (Rzeszów)
Bratek Bratkowice 1-1 Czarni Czudec
GKS Niebylec 2-0 Jedność Niechobrz
Iskra Zgłobień 3-1 KS Zaczernie
LKS Trzebownisko 1-2 Wisłok Strzyżów

Kolejka 14 - 13 listopada

KS Zaczernie 1-2 Wisłok Strzyżów
Iskra Zgłobień 0-1 Jedność Niechobrz
GKS Niebylec 1-0 Czarni Czudec
Bratek Bratkowice 2-0 Junak Słocina (Rzeszów)
Budy Głogowskie 4-0 Granit Wysoka Strzyżowska
Motor Boguchwała 2-1 Greinplast Zwięczyca
Świlczanka Świlcza 1-1 LKS Trzebownisko

Kolejka 15 - 15 kwietnia

Wisłok Strzyżów 5-0 Świlczanka Świlcza
LKS Trzebownisko 2-1 Motor Boguchwała
Greinplast Zwięczyca 3-0 Budy Głogowskie
Granit Wysoka Strzyżowska 2-0 Bratek Bratkowice
Junak Słocina (Rzeszów) 1-3 GKS Niebylec
Czarni Czudec 1-1 Iskra Zgłobień
Jedność Niechobrz 0-0 KS Zaczernie
pierwotnie 15 kolejka miała zostać rozegrana 2 kwietnia

Kolejka 16 - 9 kwietnia

Jedność Niechobrz 3-1 Wisłok Strzyżów
KS Zaczernie 3-3 Czarni Czudec
Iskra Zgłobień 2-2 Junak Słocina (Rzeszów)
GKS Niebylec 4-4 Granit Wysoka Strzyżowska
Bratek Bratkowice 2-1 Greinplast Zwięczyca
Budy Głogowskie 1-2 LKS Trzebownisko
Motor Boguchwała 3-0 Świlczanka Świlcza

Kolejka 17 - 23 kwietnia

Wisłok Strzyżów 2-1 Motor Boguchwała
Świlczanka Świlcza 1-2 Budy Głogowskie
LKS Trzebownisko 1-1 Bratek Bratkowice
Greinplast Zwięczyca 1-0 GKS Niebylec
Granit Wysoka Strzyżowska 4-0 Iskra Zgłobień
Junak Słocina (Rzeszów) 0-1 KS Zaczernie
Czarni Czudec 1-2 Jedność Niechobrz
w Niechobrzu

Kolejka 18 - 30 kwietnia

Czarni Czudec 2-0 Wisłok Strzyżów
Jedność Niechobrz 7-0 Junak Słocina (Rzeszów)
KS Zaczernie 2-0 Granit Wysoka Strzyżowska
Iskra Zgłobień 2-3 Greinplast Zwięczyca
GKS Niebylec 1-1 LKS Trzebownisko
Bratek Bratkowice 1-1 Świlczanka Świlcza
Budy Głogowskie 3-1 Motor Boguchwała

Kolejka 19 - 3 maja

Wisłok Strzyżów 5-2 Budy Głogowskie
Motor Boguchwała 1-2 Bratek Bratkowice
Świlczanka Świlcza 3-2 GKS Niebylec
LKS Trzebownisko 1-0 Iskra Zgłobień
Greinplast Zwięczyca 2-1 KS Zaczernie
Granit Wysoka Strzyżowska 1-2 Jedność Niechobrz
Junak Słocina (Rzeszów) 5-2 Czarni Czudec

Kolejka 20 - 7 maja

Junak Słocina (Rzeszów) 0-2 Wisłok Strzyżów
Czarni Czudec 4-0 Granit Wysoka Strzyżowska
Jedność Niechobrz 4-1 Greinplast Zwięczyca
KS Zaczernie 1-2 LKS Trzebownisko
Iskra Zgłobień 0-1 Świlczanka Świlcza
GKS Niebylec 0-0 Motor Boguchwała
Bratek Bratkowice 4-1 Budy Głogowskie

Kolejka 21 - 14 maja

Wisłok Strzyżów 2-1 Bratek Bratkowice
Budy Głogowskie 0-1 GKS Niebylec
Motor Boguchwała 2-2 Iskra Zgłobień
Świlczanka Świlcza 2-1 KS Zaczernie
LKS Trzebownisko 3-2 Jedność Niechobrz
Greinplast Zwięczyca 3-2 Czarni Czudec
Granit Wysoka Strzyżowska 4-2 Junak Słocina (Rzeszów)

Kolejka 22 - 21 maja

Granit Wysoka Strzyżowska 3-3 Wisłok Strzyżów
Junak Słocina (Rzeszów) 1-3 Greinplast Zwięczyca
Czarni Czudec 2-2 LKS Trzebownisko
Jedność Niechobrz 1-2 Świlczanka Świlcza
KS Zaczernie 0-2 Motor Boguchwała
Iskra Zgłobień 1-0 Budy Głogowskie
GKS Niebylec 0-0 Bratek Bratkowice

Kolejka 23 - 28 maja

Wisłok Strzyżów 1-0 GKS Niebylec
Bratek Bratkowice 2-3 Iskra Zgłobień
Budy Głogowskie 0-3 KS Zaczernie
Motor Boguchwała 0-1 Jedność Niechobrz 30 maja, 18:00
Świlczanka Świlcza 3-2 Czarni Czudec
LKS Trzebownisko 5-1 Junak Słocina (Rzeszów)
Greinplast Zwięczyca 1-2 Granit Wysoka Strzyżowska

Kolejka 24 - 4 czerwca

Greinplast Zwięczyca 1-3 Wisłok Strzyżów 7 czerwca, 17:30
w pierwotym terninie nie odbył sie z powodu złego stanu boiska
Granit Wysoka Strzyżowska 0-3 LKS Trzebownisko 7 czerwca, 17:30
w pierwotym terninie nie odbył sie z powodu złego stanu boiska
Junak Słocina (Rzeszów) 5-2 Świlczanka Świlcza
Czarni Czudec 2-4 Motor Boguchwała 7 czerwca, 17:30
w pierwotym terninie nie odbył sie z powodu złego stanu boiska
Jedność Niechobrz 2-1 Budy Głogowskie 7 czerwca, 17:30
w pierwotym terninie nie odbył sie z powodu złego stanu boiska
KS Zaczernie 4-2 Bratek Bratkowice
Iskra Zgłobień 0-1 GKS Niebylec 7 czerwca, 17:30
w pierwotym terninie nie odbył sie z powodu złego stanu boiska

Kolejka 25 - 11 czerwca

Iskra Zgłobień 2-2 Wisłok Strzyżów
GKS Niebylec 2-1 KS Zaczernie
Bratek Bratkowice 0-0 Jedność Niechobrz
Budy Głogowskie 1-1 Czarni Czudec
Motor Boguchwała 3-2 Junak Słocina (Rzeszów)
Świlczanka Świlcza 1-2 Granit Wysoka Strzyżowska
LKS Trzebownisko 5-1 Greinplast Zwięczyca

Kolejka 26 - 18 czerwca

Wisłok Strzyżów 1-1 LKS Trzebownisko
Greinplast Zwięczyca 1-1 Świlczanka Świlcza
Granit Wysoka Strzyżowska 1-1 Motor Boguchwała
Junak Słocina (Rzeszów) 4-6 Budy Głogowskie
Czarni Czudec 6-1 Bratek Bratkowice
Jedność Niechobrz 3-1 GKS Niebylec
KS Zaczernie 4-0 Iskra Zgłobień

Baraże o udział w lidze okręgowej (Rzeszów)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Rzeszów)

Klasa A 2005/2006 (Rzeszów III - Łańcut)

Klasa B 2005/2006 (Rzeszów II)
Klasa B 2006/2007 (Rzeszów II)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.wislok.strzyzow.pl/

 

Napisz do nas