[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Europy w Futsalu 2005/2006

Grupa eliminacyjna
 
Runda wstępna - 10-13 września
Turniej eliminacyjny - dwie najlepsze drużyny awansują do dalszych gier.

FC White Bear London 1-2 Dinamo Tirana 10 września
Londyn
Roubaix Futsal 2-7 Tal Grig Erewan 10 września
Londyn
FC White Bear London 6-0 Roubaix Futsal 11 września
Londyn
Dinamo Tirana 4-5 Tal Grig Erewan 11 września
Londyn
Dinamo Tirana 5-1 Roubaix Futsal 13 września
Londyn
FC White Bear London 2-1 Tal Grig Erewan 13 września
Londyn

Grupa eliminacyjna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tal Grig Erewan 3 6 2 0 1 13-8 0 0 0 0-0 2 0 1 13-8 2 3 1 0 1 6-6
2.  Dinamo Tirana 3 6 2 0 1 11-7 1 0 1 9-6 1 0 0 2-1 2 3 1 0 1 6-6
3.  FC White Bear London 3 6 2 0 1 9-3 2 0 1 9-3 0 0 0 0-0 2 3 1 0 1 3-3
4.  Roubaix Futsal 3 0 0 0 3 3-18 0 0 1 2-7 0 0 2 1-11

I faza grupowa
 
Grupa 1
 
Kolejka 1

Raba Ryga 1-6 Kajrat Ałmaty 15 października
Ryga
Dorożnik Mińsk 5-3 AS Odorheiu Secuiesc 15 października
Ryga

Kolejka 2

Raba Ryga 4-3 AS Odorheiu Secuiesc 16 października
Ryga
Kajrat Ałmaty 4-1 Dorożnik Mińsk 16 października
Ryga

Kolejka 3

AS Odorheiu Secuiesc 2-8 Kajrat Ałmaty 18 października
Ryga
Raba Ryga 3-1 Dorożnik Mińsk 18 października
Ryga

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kajrat Ałmaty 3 9 3 0 0 18-4 1 0 0 4-1 2 0 0 14-3
2.  Raba Ryga 3 6 2 0 1 8-10 2 0 1 8-10 0 0 0 0-0
3.  Dorożnik Mińsk 3 3 1 0 2 7-10 1 0 0 5-3 0 0 2 2-7
4.  AS Odorheiu Secuiesc 3 0 0 0 3 8-17 0 0 1 2-8 0 0 2 6-9

Grupa 2
 
Kolejka 1

Dinamo Moskwa 6-2 SC Piccadilly Warna 10 października
Chrudim
FK Era-Pack Chrudim 3-1 FS Cap del Carrer 10 października
Chrudim

Kolejka 2

FS Cap del Carrer 0-14 Dinamo Moskwa 11 października
Chrudim
FK Era-Pack Chrudim 4-4 SC Piccadilly Warna 11 października
Chrudim

Kolejka 3

FK Era-Pack Chrudim 0-6 Dinamo Moskwa 13 października
Chrudim
SC Piccadilly Warna 5-1 FS Cap del Carrer 13 października
Chrudim

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dinamo Moskwa 3 9 3 0 0 26-2 1 0 0 6-2 2 0 0 20-0
2.  SC Piccadilly Warna 3 4 1 1 1 11-11 1 0 0 5-1 0 1 1 6-10 1 1 0 1 0 4-4
3.  FK Era-Pack Chrudim 3 4 1 1 1 7-11 1 1 1 7-11 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 4-4
4.  FS Cap del Carrer 3 0 0 0 3 2-22 0 0 1 0-14 0 0 2 2-8

Grupa 3
 
Kolejka 1

SL e Benfica 3-2 Tal Grig Erewan 10 października
Budapeszt
Colorspectrum Aramis Budapeszt 7-2 AGBU-Ararat Nikozja 10 października
Budapeszt

Kolejka 2

AGBU-Ararat Nikozja 0-5 SL e Benfica 11 października
Budapeszt
Colorspectrum Aramis Budapeszt 3-3 Tal Grig Erewan 11 października
Budapeszt

Kolejka 3

Tal Grig Erewan 4-4 AGBU-Ararat Nikozja 13 października
Budapeszt
Colorspectrum Aramis Budapeszt 0-8 SL e Benfica 13 października
Budapeszt

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SL e Benfica 3 9 3 0 0 16-2 1 0 0 3-2 2 0 0 13-0
2.  Colorspectrum Aramis Budapeszt 3 4 1 1 1 10-13 1 1 1 10-13 0 0 0 0-0
3.  Tal Grig Erewan 3 2 0 2 1 9-10 0 1 0 4-4 0 1 1 5-6
4.  AGBU-Ararat Nikozja 3 1 0 1 2 6-16 0 0 1 0-5 0 1 1 6-11

Grupa 4
 
Kolejka 1

KMF Marbo (Belgrad) 10-0 Dinamo Tirana 25 października
Litija
KMN SVEA Lesna Litija 3-6 SFA Athína 90 25 października
Litija

Kolejka 2

SFA Athína 90 1-8 KMF Marbo (Belgrad) 26 października
Litija
KMN SVEA Lesna Litija 7-2 Dinamo Tirana 26 października
Litija

Kolejka 3

SFA Athína 90 6-4 Dinamo Tirana 28 października
Litija
KMN SVEA Lesna Litija 4-5 KMF Marbo (Belgrad) 28 października
Litija

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KMF Marbo (Belgrad) 3 9 3 0 0 23-5 1 0 0 10-0 2 0 0 13-5
2.  SFA Athína 90 3 6 2 0 1 13-15 1 0 1 7-12 1 0 0 6-3
3.  KMN SVEA Lesna Litija 3 3 1 0 2 14-13 1 0 2 14-13 0 0 0 0-0
4.  Dinamo Tirana 3 0 0 0 3 6-23 0 0 0 0-0 0 0 3 6-23

Grupa 5
 
Kolejka 1

MNK Zrinjski-Karaka Mostar 6-3 FCK De Hommel Berlicum 17 października
Mostar
Cristal Noir MB Morlanwelz 4-4 Araz Naxçıvan 17 października
Mostar

Kolejka 2

MNK Zrinjski-Karaka Mostar 4-2 Araz Naxçıvan 18 października
Mostar
FCK De Hommel Berlicum 3-4 Cristal Noir MB Morlanwelz 18 października
Mostar

Kolejka 3

Araz Naxçıvan 3-0 FCK De Hommel Berlicum 20 października
Mostar
MNK Zrinjski-Karaka Mostar 0-1 Cristal Noir MB Morlanwelz 20 października
Mostar

Grupa 5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cristal Noir MB Morlanwelz 3 7 2 1 0 9-7 0 1 0 4-4 2 0 0 5-3
2.  MNK Zrinjski-Karaka Mostar 3 6 2 0 1 10-6 2 0 1 10-6 0 0 0 0-0
3.  Araz Naxçıvan 3 4 1 1 1 9-8 1 0 0 3-0 0 1 1 6-8
4.  FCK De Hommel Berlicum 3 0 0 0 3 6-13 0 0 1 3-4 0 0 2 3-9

Grupa 6
 
Kolejka 1

Clearex Chorzów 4-1 Iberia 2000 Tbilisi 11 października
Chorzów
Action 21 Charleroi 7-3 Nautara Kowno 11 października
Chorzów

Kolejka 2

Clearex Chorzów 5-0 Nautara Kowno 12 października
Chorzów
Iberia 2000 Tbilisi 1-8 Action 21 Charleroi 12 października
Chorzów

Kolejka 3

Nautara Kowno 4-5 Iberia 2000 Tbilisi 14 października
Chorzów
Clearex Chorzów 2-3 Action 21 Charleroi 14 października
Chorzów

Grupa 6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Action 21 Charleroi 3 9 3 0 0 18-6 1 0 0 7-3 2 0 0 11-3
2.  Clearex Chorzów 3 6 2 0 1 11-4 2 0 1 11-4 0 0 0 0-0
3.  Iberia 2000 Tbilisi 3 3 1 0 2 7-16 0 0 1 1-8 1 0 1 6-8
4.  Nautara Kowno 3 0 0 0 3 7-17 0 0 1 4-5 0 0 2 3-12

Grupa 7
 
Kolejka 1

Interviú Boomerang (Madryt) 6-0 Alfa-Parf Skopje 8 października
Perugia
ErreGi Travel Perugia - Camelot Chișinău 8 października
Perugia / Camelot Chişinău wycofał się z turnieju

Kolejka 2

Camelot Chișinău - Interviú Boomerang (Madryt) 9 października
Perugia / Camelot Chişinău wycofał się z turnieju
ErreGi Travel Perugia 11-1 Alfa-Parf Skopje 9 października
Perugia

Kolejka 3

Alfa-Parf Skopje - Camelot Chișinău 11 października
Perugia / Camelot Chişinău wycofał się z turnieju
ErreGi Travel Perugia 0-3 Interviú Boomerang (Madryt) 11 października
Perugia

Grupa 7
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Interviú Boomerang (Madryt) 2 6 2 0 0 9-0 1 0 0 6-0 1 0 0 3-0
2.  ErreGi Travel Perugia 2 3 1 0 1 11-4 1 0 1 11-4 0 0 0 0-0
3.  Alfa-Parf Skopje 2 0 0 0 2 1-17 0 0 0 0-0 0 0 2 1-17

Grupa 8
 
Kolejka 1

MNK Orkan VK (Zagrzeb) 8-2 Ilves FS 12 października
Zagrzeb
Szachtar Donieck 5-2 Slov-Matic Fofo Bratysława 12 października
Zagrzeb

Kolejka 2

MNK Orkan VK (Zagrzeb) 2-2 Slov-Matic Fofo Bratysława 13 października
Zagrzeb
Ilves FS 0-11 Szachtar Donieck 13 października
Zagrzeb

Kolejka 3

Slov-Matic Fofo Bratysława 4-2 Ilves FS 15 października
Zagrzeb
MNK Orkan VK (Zagrzeb) 1-3 Szachtar Donieck 15 października
Zagrzeb

Grupa 8
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szachtar Donieck 3 9 3 0 0 19-3 1 0 0 5-2 2 0 0 14-1
2.  MNK Orkan VK (Zagrzeb) 3 4 1 1 1 11-7 1 1 1 11-7 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 2-2
3.  Slov-Matic Fofo Bratysława 3 4 1 1 1 8-9 1 0 0 4-2 0 1 1 4-7 1 1 0 1 0 2-2
4.  Ilves FS 3 0 0 0 3 4-23 0 0 1 0-11 0 0 2 4-12

II faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1

SL e Benfica 3-3 Kajrat Ałmaty 29 stycznia
Lizbona
Cristal Noir MB Morlanwelz 0-11 Interviú Boomerang (Madryt) 29 stycznia
Lizbona

Kolejka 2

Interviú Boomerang (Madryt) 5-2 Kajrat Ałmaty 30 stycznia
Lizbona
SL e Benfica 1-1 Cristal Noir MB Morlanwelz 30 stycznia
Lizbona

Kolejka 3

Kajrat Ałmaty 5-1 Cristal Noir MB Morlanwelz 1 lutego
Lizbona
SL e Benfica 2-4 Interviú Boomerang (Madryt) 1 lutego
Lizbona

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Interviú Boomerang (Madryt) 3 9 3 0 0 20-4 1 0 0 5-2 2 0 0 15-2
2.  Kajrat Ałmaty 3 4 1 1 1 10-9 1 0 0 5-1 0 1 1 5-8
3.  SL e Benfica 3 2 0 2 1 6-8 0 2 1 6-8 0 0 0 0-0
4.  Cristal Noir MB Morlanwelz 3 1 0 1 2 2-17 0 0 1 0-11 0 1 1 2-6

Grupa B
 
Kolejka 1

Action 21 Charleroi 1-4 Szachtar Donieck 29 stycznia
Belgrad
KMF Marbo (Belgrad) 4-4 Dinamo Moskwa 29 stycznia
Belgrad

Kolejka 2

KMF Marbo (Belgrad) 1-4 Szachtar Donieck 30 stycznia
Belgrad
Dinamo Moskwa 5-3 Action 21 Charleroi 30 stycznia
Belgrad

Kolejka 3

Szachtar Donieck 0-1 Dinamo Moskwa 1 lutego
Belgrad
KMF Marbo (Belgrad) 2-3 Action 21 Charleroi 1 lutego
Belgrad

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dinamo Moskwa 3 7 2 1 0 10-7 1 0 0 5-3 1 1 0 5-4
2.  Szachtar Donieck 3 6 2 0 1 8-3 0 0 1 0-1 2 0 0 8-2
3.  Action 21 Charleroi 3 3 1 0 2 7-11 0 0 1 1-4 1 0 1 6-7
4.  KMF Marbo (Belgrad) 3 1 0 1 2 7-11 0 1 2 7-11 0 0 0 0-0

1/2 finału - 9-11 marca, 24-25 marca

Kajrat Ałmaty 0-3 Dinamo Moskwa 9 marca
Szachtar Donieck 1-6 Interviú Boomerang (Madryt) 11 marca

Interviú Boomerang (Madryt) 5-3 Szachtar Donieck 25 marca
Dinamo Moskwa 5-2 Kajrat Ałmaty 24 marca

Finał - 29 kwietnia, 7 maja

Interviú Boomerang (Madryt) 6-3 Dinamo Moskwa

Dinamo Moskwa 4-3 Interviú Boomerang (Madryt)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas