[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Wrocław I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wulkan Wrocław 26 71 23 2 1 114-17 11 1 1 60-7 12 1 0 54-10
2.  Cosmos Juszczyn 26 50 16 2 8 56-29 7 2 4 27-15 9 0 4 29-14
3.  Sokół Smolec 26 47 15 2 9 60-43 9 1 3 31-19 6 1 6 29-24
4.  Odra Malczyce 26 44 14 2 10 53-50 7 1 5 31-27 7 1 5 22-23
5.  Ślęża Sobótka 26 41 12 5 9 49-38 5 3 5 19-22 7 2 4 30-16 2 3 1 0 1 2-1
6.  Ślęza Wrocław 26 41 13 2 11 64-45 6 1 6 29-20 7 1 5 35-25 2 3 1 0 1 1-2
7.  MKS Kostomłoty 26 39 12 3 11 47-44 7 0 6 30-28 5 3 5 17-16 2 4 1 1 0 6-3
8.  Pogoń Wrocław 26 39 12 3 11 57-52 8 1 4 29-20 4 2 7 28-32 2 1 0 1 1 3-6
9.  Polonia Jaszowice 26 37 11 4 11 44-47 7 2 4 30-27 4 2 7 14-20
10.  Włókniarz Wrocław 26 35 10 5 11 36-50 6 3 4 20-20 4 2 7 16-30
11.  Odra Słup 26 30 10 0 16 54-77 8 0 5 33-28 2 0 11 21-49 2 3 1 0 1 6-3
12.  Bystrzyca Kąty Wrocławskie 26 30 9 3 14 36-58 6 1 6 26-34 3 2 8 10-24 2 3 1 0 1 3-6
13.  Parasol Wrocław 26 14 4 2 20 18-58 3 2 8 11-23 1 0 12 7-35
14.  Polonia Wrocław 26 10 3 1 22 28-108 3 0 10 11-39 0 1 12 17-69

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wulkan Wrocław    1-0 2-2 5-0 2-0 1-2 2-0 5-1 5-1 4-0 5-1 5-0 6-0 17-0 
 2 Cosmos Juszczyn1-5     3-2 2-0 0-3* 2-0 2-0 0-0 0-0 0-1 8-2 1-0 1-2 7-0 
 3 Sokół Smolec0-6 5-1     1-2 5-1 1-1 2-1 3-1 3-1 0-2 3-1 2-1 3-0* 3-1 
 4 Odra Malczyce1-3 1-2 2-1     1-1 4-7 5-2 3-2 1-3 5-0 3-2 1-2 2-1 2-1 
 5 Ślęża Sobótka1-5 0-1 2-1 2-1     0-1 2-2 1-0 0-1 2-0 1-4 1-1 4-2 3-3 
 6 Ślęza Wrocław2-4 0-1 3-1 4-1 0-2     0-1 1-4 1-0 1-1 9-1 1-3 1-0 6-1 
 7 MKS Kostomłoty1-5 0-5 0-2 1-3 1-3 3-1     5-2 1-0 0-3* 7-2 3-0 2-0 6-2 
 8 Pogoń Wrocław0-5 1-2 2-4 0-2 2-1 4-1 1-1     2-0 3-1 3-1 3-1 2-1 6-0 
 9 Polonia Jaszowice0-4 3-2 1-2 0-1 2-2 3-8 2-1 3-3     5-2 3-0 1-0 2-0 5-2 
 10 Włókniarz Wrocław1-1 2-1 0-4 1-3 0-2 3-2 0-0 4-2 0-0     2-0 0-2 3-0 4-3 
 11 Odra Słup2-7 0-1 4-3 4-3 2-1 2-3 0-1 5-4 1-3 2-1     5-0 1-0 5-1 
 12 Bystrzyca Kąty Wrocławskie0-4 0-3 3-0 2-2 0-8 0-4 0-5 1-3 2-1 6-0 3-1     6-1 3-2 
 13 Parasol Wrocław0-3 0-3 2-4 0-2 1-2 1-0 0-1 1-3 2-3 0-0 2-1 0-0     2-1 
 14 Polonia Wrocław1-2 1-7 0-3* 1-2 0-4 1-5 0-2 0-3 2-1 2-5 0-5 1-0 2-0     

Kolejka 1 - 21 sierpnia

Wulkan Wrocław 5-1 Polonia Jaszowice
Sokół Smolec 3-0 Parasol Wrocław
(wo)
na boisku 3-2
MKS Kostomłoty 1-3 Odra Malczyce
Ślęza Wrocław 1-1 Włókniarz Wrocław
Odra Słup 5-0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Cosmos Juszczyn 7-0 Polonia Wrocław
Pogoń Wrocław 2-1 Ślęża Sobótka

Kolejka 2 - 28 sierpnia

Polonia Jaszowice 2-2 Ślęża Sobótka
Polonia Wrocław 0-3 Pogoń Wrocław
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-3 Cosmos Juszczyn
Włókniarz Wrocław 2-0 Odra Słup
Odra Malczyce 4-7 Ślęza Wrocław
Parasol Wrocław 0-1 MKS Kostomłoty
Wulkan Wrocław 2-2 Sokół Smolec

Kolejka 3 - 4 września

Sokół Smolec 3-1 Polonia Jaszowice
MKS Kostomłoty 1-5 Wulkan Wrocław
Ślęza Wrocław 1-0 Parasol Wrocław
Odra Słup 4-3 Odra Malczyce
Cosmos Juszczyn 0-1 Włókniarz Wrocław
Pogoń Wrocław 3-1 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Ślęża Sobótka 3-3 Polonia Wrocław

Kolejka 4 - 11 września

Polonia Jaszowice 5-2 Polonia Wrocław
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-8 Ślęża Sobótka
Włókniarz Wrocław 4-2 Pogoń Wrocław
Odra Malczyce 1-2 Cosmos Juszczyn
Parasol Wrocław 2-1 Odra Słup
Wulkan Wrocław 1-2 Ślęza Wrocław
Sokół Smolec 2-1 MKS Kostomłoty

Kolejka 5 - 18 września

MKS Kostomłoty 1-0 Polonia Jaszowice 22 września
Ślęza Wrocław 3-1 Sokół Smolec
Odra Słup 2-7 Wulkan Wrocław
Cosmos Juszczyn 1-2 Parasol Wrocław
Pogoń Wrocław 0-2 Odra Malczyce
Ślęża Sobótka 2-0 Włókniarz Wrocław
Polonia Wrocław 1-0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie

Kolejka 6 - 25 września

Polonia Jaszowice 1-0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Włókniarz Wrocław 4-3 Polonia Wrocław
Odra Malczyce 1-1 Ślęża Sobótka
Parasol Wrocław 1-3 Pogoń Wrocław
Wulkan Wrocław 1-0 Cosmos Juszczyn
Sokół Smolec 3-1 Odra Słup
MKS Kostomłoty 3-1 Ślęza Wrocław

Kolejka 7 - 2 października

Ślęza Wrocław 1-0 Polonia Jaszowice
Odra Słup 0-1 MKS Kostomłoty
Cosmos Juszczyn 3-2 Sokół Smolec
Pogoń Wrocław 0-5 Wulkan Wrocław
Ślęża Sobótka 4-2 Parasol Wrocław
Polonia Wrocław 1-2 Odra Malczyce
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 6-0 Włókniarz Wrocław

Kolejka 8 - 9 października

Polonia Jaszowice 5-2 Włókniarz Wrocław
Odra Malczyce 1-2 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Parasol Wrocław 2-1 Polonia Wrocław
Wulkan Wrocław 2-0 Ślęża Sobótka
Sokół Smolec 3-1 Pogoń Wrocław
MKS Kostomłoty 0-5 Cosmos Juszczyn
Ślęza Wrocław 9-1 Odra Słup

Kolejka 9 - 16 października

Odra Słup 1-3 Polonia Jaszowice
Cosmos Juszczyn 2-0 Ślęza Wrocław
Pogoń Wrocław 1-1 MKS Kostomłoty
Ślęża Sobótka 2-1 Sokół Smolec
Polonia Wrocław 1-2 Wulkan Wrocław
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 6-1 Parasol Wrocław
Włókniarz Wrocław 1-3 Odra Malczyce

Kolejka 10 - 23 października

Polonia Jaszowice 0-1 Odra Malczyce
Parasol Wrocław 0-0 Włókniarz Wrocław 20 listopada
Wulkan Wrocław 5-0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Sokół Smolec 3-1 Polonia Wrocław
MKS Kostomłoty 1-3 Ślęża Sobótka
Ślęza Wrocław 1-4 Pogoń Wrocław
Odra Słup 0-1 Cosmos Juszczyn

Kolejka 11 - 30 października

Cosmos Juszczyn 0-0 Polonia Jaszowice
Pogoń Wrocław 3-1 Odra Słup
Ślęża Sobótka 0-1 Ślęza Wrocław
Polonia Wrocław 0-2 MKS Kostomłoty
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-0 Sokół Smolec
Włókniarz Wrocław 1-1 Wulkan Wrocław
Odra Malczyce 2-1 Parasol Wrocław

Kolejka 12 - 6 listopada

Polonia Jaszowice 2-0 Parasol Wrocław
Wulkan Wrocław 5-0 Odra Malczyce
Sokół Smolec 0-2 Włókniarz Wrocław
MKS Kostomłoty 3-0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Ślęza Wrocław 6-1 Polonia Wrocław
Odra Słup 2-1 Ślęża Sobótka
Cosmos Juszczyn 0-0 Pogoń Wrocław

Kolejka 13 - 13 listopada

Pogoń Wrocław 2-0 Polonia Jaszowice
Ślęża Sobótka 0-1 Cosmos Juszczyn
Polonia Wrocław 0-5 Odra Słup
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-4 Ślęza Wrocław
Włókniarz Wrocław 0-0 MKS Kostomłoty
Odra Malczyce 2-1 Sokół Smolec
Parasol Wrocław 0-3 Wulkan Wrocław

Kolejka 14 - 1-2 kwietnia

Polonia Jaszowice 0-4 Wulkan Wrocław
Parasol Wrocław 2-4 Sokół Smolec
Odra Malczyce 5-2 MKS Kostomłoty
Włókniarz Wrocław 3-2 Ślęza Wrocław
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-1 Odra Słup
Polonia Wrocław 1-7 Cosmos Juszczyn
Ślęża Sobótka 1-0 Pogoń Wrocław

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Ślęża Sobótka 0-1 Polonia Jaszowice
Pogoń Wrocław 6-0 Polonia Wrocław
Cosmos Juszczyn 1-0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Odra Słup 2-1 Włókniarz Wrocław
Ślęza Wrocław 4-1 Odra Malczyce
MKS Kostomłoty 2-0 Parasol Wrocław
Sokół Smolec 0-6 Wulkan Wrocław

Kolejka 16 - 23 kwietnia

Polonia Jaszowice 1-2 Sokół Smolec
Wulkan Wrocław 2-0 MKS Kostomłoty
Parasol Wrocław 1-0 Ślęza Wrocław
Odra Malczyce 3-2 Odra Słup
Włókniarz Wrocław 2-1 Cosmos Juszczyn
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-3 Pogoń Wrocław
Polonia Wrocław 0-4 Ślęża Sobótka

Kolejka 17 - 30 kwietnia

Polonia Wrocław 2-1 Polonia Jaszowice
Ślęża Sobótka 1-1 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Pogoń Wrocław 3-1 Włókniarz Wrocław
Cosmos Juszczyn 2-0 Odra Malczyce
Odra Słup 1-0 Parasol Wrocław
Ślęza Wrocław 2-4 Wulkan Wrocław
MKS Kostomłoty 0-2 Sokół Smolec

Kolejka 18 - 3 maja

Polonia Jaszowice 2-1 MKS Kostomłoty
Sokół Smolec 1-1 Ślęza Wrocław
Wulkan Wrocław 5-1 Odra Słup
Parasol Wrocław 0-3 Cosmos Juszczyn
Odra Malczyce 3-2 Pogoń Wrocław
Włókniarz Wrocław 0-2 Ślęża Sobótka
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-2 Polonia Wrocław

Kolejka 19 - 7 maja

Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-1 Polonia Jaszowice
Polonia Wrocław 2-5 Włókniarz Wrocław
Ślęża Sobótka 2-1 Odra Malczyce
Pogoń Wrocław 2-1 Parasol Wrocław
Cosmos Juszczyn 1-5 Wulkan Wrocław
Odra Słup 4-3 Sokół Smolec
Ślęza Wrocław 0-1 MKS Kostomłoty

Kolejka 20 - 14 maja

Polonia Jaszowice 3-8 Ślęza Wrocław
MKS Kostomłoty 7-2 Odra Słup
Sokół Smolec 5-1 Cosmos Juszczyn
Wulkan Wrocław 5-1 Pogoń Wrocław
Parasol Wrocław 1-2 Ślęża Sobótka
Odra Malczyce 2-1 Polonia Wrocław
Włókniarz Wrocław 0-2 Bystrzyca Kąty Wrocławskie

Kolejka 21 - 21 maja

Włókniarz Wrocław 0-0 Polonia Jaszowice
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-2 Odra Malczyce
Polonia Wrocław 2-0 Parasol Wrocław
Ślęża Sobótka 1-5 Wulkan Wrocław
Pogoń Wrocław 2-4 Sokół Smolec
Cosmos Juszczyn 2-0 MKS Kostomłoty
Odra Słup 2-3 Ślęza Wrocław

Kolejka 22 - 28 maja

Polonia Jaszowice 3-0 Odra Słup
Ślęza Wrocław 0-1 Cosmos Juszczyn
MKS Kostomłoty 5-2 Pogoń Wrocław
Sokół Smolec 5-1 Ślęża Sobótka
Wulkan Wrocław 17-0 Polonia Wrocław
Parasol Wrocław 0-0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Odra Malczyce 5-0 Włókniarz Wrocław

Kolejka 23 - 4 czerwca

Odra Malczyce 1-3 Polonia Jaszowice
Włókniarz Wrocław 3-0 Parasol Wrocław
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-4 Wulkan Wrocław
Polonia Wrocław 0-3 Sokół Smolec
(wo)
na boisku 2:1
Ślęża Sobótka 2-2 MKS Kostomłoty
Pogoń Wrocław 4-1 Ślęza Wrocław
Cosmos Juszczyn 8-2 Odra Słup

Kolejka 24 - 11 czerwca

Polonia Jaszowice 3-2 Cosmos Juszczyn
Odra Słup 5-4 Pogoń Wrocław
Ślęza Wrocław 0-2 Ślęża Sobótka
MKS Kostomłoty 6-2 Polonia Wrocław
Sokół Smolec 2-1 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Wulkan Wrocław 4-0 Włókniarz Wrocław
Parasol Wrocław 0-2 Odra Malczyce

Kolejka 25 - 15 czerwca

Parasol Wrocław 2-3 Polonia Jaszowice
Odra Malczyce 1-3 Wulkan Wrocław
Włókniarz Wrocław 0-4 Sokół Smolec
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-5 MKS Kostomłoty
Polonia Wrocław 1-5 Ślęza Wrocław
Ślęża Sobótka 1-4 Odra Słup
Pogoń Wrocław 1-2 Cosmos Juszczyn

Kolejka 26 - 18 czerwca

Polonia Jaszowice 3-3 Pogoń Wrocław
Cosmos Juszczyn 0-3 Ślęża Sobótka
(wo)
Odra Słup 5-1 Polonia Wrocław
Ślęza Wrocław 1-3 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
MKS Kostomłoty 0-3 Włókniarz Wrocław
(wo)
mecz przerwany w 81 min.przy stanie 1:3 - zaw. goisp. uderzył sędziego
Sokół Smolec 1-2 Odra Malczyce
Wulkan Wrocław 6-0 Parasol Wrocław

Baraże o udział w klasie A (Wrocław)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Wrocław)

Klasa A 2005/2006 (Wrocław II)
Klasa A 2005/2006 (Wrocław III)

Klasa B 2005/2006 (Wrocław I)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław II)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław III)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław IV)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław IX)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław V)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław VI)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław VII)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław VIII)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław X)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław XI)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław XII)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas