[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Wadowice

I runda - 24 lipca

Orzeł Radocza 1-3 Astra Spytkowice
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 3-2 Dąb Paszkówka
Żarek Stronie 1-1 Żarek Barwałd Górny
k. 4-3
Relaks Wysoka 6-3 Amator Babica
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-3 Sokół Przytkowice
Przełęcz Kossowa 2-2 Orzeł Ryczów
k. 4-3
Sokół Chrząstowice 3-4 Wisła Łączany
Skawa Jaroszowice 1-3 Borowik Bachowice
Pogoń Bugaj 2-4 Cedron Brody
Leńczanka Leńcze 8-2 Korona Skawinki
Olimpia Zebrzydowice 1-3 Jubilat Izdebnik
Spartak Skawce 3-1 Czarni Koziniec
Świt Osielec 2-1 Lachy Lachowice
Żuraw Krzeszów 7-5 Naroże Juszczyn
Grom Grzechynia 1-3 Huragan Skawica
Łysa Góra Zawadka 1-1 Olimpia Chocznia
k. 1-3
Orzeł Wieprz 3-0 Burza Roczyny
Halny Andrychów 2-1 Leskowiec Rzyki
Dąb Tomice 1-6 Chełm Stryszów
Skawa Witanowice 4-1 Huragan Inwałd
Gronie Zagórnik 3-4 Halniak Targanice

II runda - 31 lipca
Skawa Witanowice - wolny los.

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 0-5 Astra Spytkowice
Żarek Stronie 7-1 Relaks Wysoka
Przełęcz Kossowa 2-2 Sokół Przytkowice
k. 8-7
Borowik Bachowice 8-0 Wisła Łączany
Cedron Brody 3-1 Leńczanka Leńcze
Spartak Skawce 4-3 Jubilat Izdebnik
Żuraw Krzeszów 1-0 Świt Osielec
Olimpia Chocznia 2-1 Huragan Skawica
Orzeł Wieprz 4-3 Halny Andrychów
Halniak Targanice 1-1 Chełm Stryszów
k. 3-4

III runda - 7 sierpnia
Chełm Stryszów - wolny los.

Żarek Stronie 3-0 Astra Spytkowice
(wo)
Przełęcz Kossowa 2-3 Borowik Bachowice
Spartak Skawce 2-1 Cedron Brody
Żuraw Krzeszów 1-2 Olimpia Chocznia
Skawa Witanowice 1-1 Orzeł Wieprz
k. 4-5

IV runda - 21 września

Żarek Stronie 3-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Chełm Stryszów 1-5 Beskidy Andrychów
Spartak Skawce 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka
k. 2-3
Olimpia Chocznia 3-0 Halniak Maków Podhalański
Borowik Bachowice 0-4 Garbarz Zembrzyce
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-2 Iskra Klecza Dolna
Stanisławianka Stanisław Dolny 0-7 Błyskawica Marcówka
Orzeł Wieprz 1-6 Skawa Wadowice

1/4 finału - 12 października

Żarek Stronie 1-6 Beskidy Andrychów 11 października
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-3 Błyskawica Marcówka
Olimpia Chocznia 3-2 Iskra Klecza Dolna
Skawa Wadowice 3-2 Garbarz Zembrzyce

1/2 finału

Olimpia Chocznia 1-0 Skawa Wadowice 13 listopada
Błyskawica Marcówka 1-0 Beskidy Andrychów 19 listopada, 13:00

Finał - 25 kwietnia

Olimpia Chocznia 1-2 Błyskawica Marcówka (200)
Wądrzyk 65 - Wysowski 15, Prymula 16
w Wadowicach

Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN - Wadowice - Chrzanów)
Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN - Wadowice - Olkusz)
Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN - Wadowice - Oświęcim)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas