[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa C 2001/2002, grupa: Warszawa (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Laura Chylice 18 44 0 0 0 78-24 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
2.  PKS Siennica 18 41 0 0 0 52-24 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
3.  Bór Regut 18 33 0 0 0 63-36 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
4.  Omega Warszawa 18 28 0 0 0 45-37 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
5.  WKS Puznów 18 28 0 0 0 38-45 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
6.  KS II Falenica (Warszawa) 18 26 0 0 0 44-43 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
7.  Orzeł II Baniocha 18 23 0 0 0 42-41 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
8.  Advit II Wiązowna 18 15 0 0 0 29-52 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
9.  Odnowa Warszawa 18 15 0 0 0 35-79 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
10.  Perła II Złotokłos 18 9 0 0 0 19-64 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Laura Chylice    
 2 PKS Siennica    
 3 Bór Regut    
 4 Omega Warszawa    
 5 WKS Puznów    
 6 KS II Falenica (Warszawa)    
 7 Orzeł II Baniocha    
 8 Advit II Wiązowna    
 9 Odnowa Warszawa    
 10 Perła II Złotokłos    

REKLAMA

Kolejka 1

Laura Chylice - Perła II Złotokłos
PKS Siennica - Advit II Wiązowna
Bór Regut - Odnowa Warszawa
Omega Warszawa - Orzeł II Baniocha
WKS Puznów - KS II Falenica (Warszawa)

Kolejka 2

Perła II Złotokłos - KS II Falenica (Warszawa)
Orzeł II Baniocha - WKS Puznów
Odnowa Warszawa - Omega Warszawa
Advit II Wiązowna - Bór Regut
Laura Chylice - PKS Siennica

Kolejka 3

PKS Siennica - Perła II Złotokłos
Bór Regut - Laura Chylice
Omega Warszawa - Advit II Wiązowna
WKS Puznów - Odnowa Warszawa
KS II Falenica (Warszawa) - Orzeł II Baniocha

Kolejka 4

Perła II Złotokłos - Orzeł II Baniocha
Odnowa Warszawa - KS II Falenica (Warszawa)
Advit II Wiązowna - WKS Puznów
Laura Chylice - Omega Warszawa
PKS Siennica - Bór Regut

Kolejka 5

Bór Regut - Perła II Złotokłos
Omega Warszawa - PKS Siennica
WKS Puznów - Laura Chylice
KS II Falenica (Warszawa) - Advit II Wiązowna
Orzeł II Baniocha - Odnowa Warszawa

Kolejka 6

Perła II Złotokłos - Odnowa Warszawa
Advit II Wiązowna - Orzeł II Baniocha
Laura Chylice - KS II Falenica (Warszawa)
PKS Siennica - WKS Puznów
Bór Regut - Omega Warszawa

Kolejka 7

Omega Warszawa - Perła II Złotokłos
WKS Puznów - Bór Regut
KS II Falenica (Warszawa) - PKS Siennica
Orzeł II Baniocha - Laura Chylice
Odnowa Warszawa - Advit II Wiązowna

Kolejka 8

Perła II Złotokłos - Advit II Wiązowna
Laura Chylice - Odnowa Warszawa
PKS Siennica - Orzeł II Baniocha
Bór Regut - KS II Falenica (Warszawa)
Omega Warszawa - WKS Puznów

Kolejka 9

WKS Puznów - Perła II Złotokłos
KS II Falenica (Warszawa) - Omega Warszawa
Orzeł II Baniocha - Bór Regut
Odnowa Warszawa - PKS Siennica
Advit II Wiązowna - Laura Chylice

Kolejka 10

Perła II Złotokłos - Laura Chylice
Advit II Wiązowna - PKS Siennica
Odnowa Warszawa - Bór Regut
Orzeł II Baniocha - Omega Warszawa
KS II Falenica (Warszawa) - WKS Puznów

Kolejka 11

KS II Falenica (Warszawa) - Perła II Złotokłos
WKS Puznów - Orzeł II Baniocha
Omega Warszawa - Odnowa Warszawa
Bór Regut - Advit II Wiązowna
PKS Siennica - Laura Chylice

Kolejka 12

Perła II Złotokłos - PKS Siennica
Laura Chylice - Bór Regut
Advit II Wiązowna - Omega Warszawa
Odnowa Warszawa - WKS Puznów
Orzeł II Baniocha - KS II Falenica (Warszawa)

Kolejka 13

Orzeł II Baniocha - Perła II Złotokłos
KS II Falenica (Warszawa) - Odnowa Warszawa
WKS Puznów - Advit II Wiązowna
Omega Warszawa - Laura Chylice
Bór Regut - PKS Siennica

Kolejka 14

Perła II Złotokłos - Bór Regut
PKS Siennica - Omega Warszawa
Laura Chylice - WKS Puznów
Advit II Wiązowna - KS II Falenica (Warszawa)
Odnowa Warszawa - Orzeł II Baniocha

Kolejka 15

Odnowa Warszawa - Perła II Złotokłos
Orzeł II Baniocha - Advit II Wiązowna
KS II Falenica (Warszawa) - Laura Chylice
WKS Puznów - PKS Siennica
Omega Warszawa - Bór Regut

Kolejka 16

Perła II Złotokłos - Omega Warszawa
Bór Regut - WKS Puznów
PKS Siennica - KS II Falenica (Warszawa)
Laura Chylice - Orzeł II Baniocha
Advit II Wiązowna - Odnowa Warszawa

Kolejka 17

Advit II Wiązowna - Perła II Złotokłos
Odnowa Warszawa - Laura Chylice
Orzeł II Baniocha - PKS Siennica
KS II Falenica (Warszawa) - Bór Regut
WKS Puznów - Omega Warszawa

Kolejka 18

Perła II Złotokłos - WKS Puznów
Omega Warszawa - KS II Falenica (Warszawa)
Bór Regut - Orzeł II Baniocha
PKS Siennica - Odnowa Warszawa
Laura Chylice - Advit II Wiązowna

Klasa B 2001/2002 (Warszawa (północ))
Klasa B 2001/2002 (Warszawa (wschód))
Klasa B 2001/2002 (Warszawa (zachód))

Klasa C 2001/2002 (Warszawa (północ))
Klasa C 2001/2002 (Warszawa (zachód))

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas