[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa C 2005/2006, grupa: Wadowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Radocza 22 48 15 3 4 61-28 7 2 2 34-13 8 1 2 27-15 2 6 2 0 0 3-1
2.  Amator Babica 22 48 16 0 6 47-28 10 0 1 22-8 6 0 5 25-20 2 0 0 0 2 1-3
3.  Huragan Inwałd 22 46 14 4 4 78-34 9 1 1 48-15 5 3 3 30-19
4.  Sokół II Przytkowice 22 40 12 4 6 49-35 9 2 0 29-9 3 2 6 20-26 2 3 1 0 1 4-4
5.  Pogoń Bugaj 22 40 12 4 6 56-44 7 2 2 35-24 5 2 4 21-20 2 3 1 0 1 4-4
6.  Sokół Chrząstowice 22 37 12 1 9 59-38 6 0 5 32-15 6 1 4 27-23
7.  Przełęcz Kossowa 22 35 10 5 7 49-33 6 1 4 28-17 4 4 3 21-16
8.  Wikliniarz Woźniki 22 25 7 4 11 42-51 5 2 4 29-29 2 2 7 13-22
9.  Skawa Witanowice 22 18 3 9 10 35-47 3 6 2 24-16 0 3 8 11-31 2 3 1 0 1 5-2
10.  Spartak Przybradz 22 18 5 3 14 20-51 4 1 6 15-22 1 2 8 5-29 2 3 1 0 1 2-5
11.  Płomień Sosnowice 22 14 4 2 16 28-81 3 2 6 14-35 1 0 10 14-46
12.  Victoria Półwieś 22 7 2 1 19 18-72 2 1 8 9-20 0 0 11 9-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Orzeł Radocza    1-0 1-2 1-1 3-3 5-2 0-1 2-0 3-2 3-0 8-2 7-0 
 2 Amator Babica1-2     3-2 1-0 1-0 2-1 1-0 4-2 3-1 2-0 2-0 2-0 
 3 Huragan Inwałd4-1 7-1     5-3 2-5 5-1 2-2 5-0 4-1 5-0 4-0 5-1 
 4 Sokół II Przytkowice1-1 1-0 3-3     3-0 4-1 3-2 1-0 5-0 1-0 5-1 2-1 
 5 Pogoń Bugaj3-2 5-2 2-2 4-1     1-3 1-1 1-5 6-3 3-2 3-2 6-1 
 6 Sokół Chrząstowice0-1 2-3 0-4 3-0 1-2     1-2 3-1 3-0 6-1 6-1 7-0 
 7 Przełęcz Kossowa1-2 3-2 6-2 1-4 0-1 1-3     1-0 1-1 3-0* 4-2 7-0 
 8 Wikliniarz Woźniki2-3 0-7 2-1 3-2 4-0 1-3 2-7     1-1 1-1 6-1 7-3 
 9 Skawa Witanowice1-3 1-2 1-1 1-1 1-1 1-1 2-2 1-1     5-0 4-1 6-3 
 10 Spartak Przybradz0-3 0-1 0-4 2-1 3-5 2-4 1-1 2-1 2-0     1-2 2-0 
 11 Płomień Sosnowice1-5 0-6 1-6 4-5 1-4 1-6 2-1 1-1 2-1 0-0     1-0 
 12 Victoria Półwieś1-4 0-1 0-3 1-2 1-0 0-2 1-2 1-2 1-1 0-1 3-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 21 sierpnia

Orzeł Radocza 1-0 Amator Babica
Płomień Sosnowice 1-4 Pogoń Bugaj
Przełęcz Kossowa 1-1 Skawa Witanowice
Spartak Przybradz 2-4 Sokół Chrząstowice
Victoria Półwieś 1-2 Sokół II Przytkowice
Wikliniarz Woźniki 2-1 Huragan Inwałd

Kolejka 2 - 28 sierpnia

Amator Babica 3-2 Huragan Inwałd
Sokół II Przytkowice 1-0 Wikliniarz Woźniki
Sokół Chrząstowice 7-0 Victoria Półwieś
Skawa Witanowice 5-0 Spartak Przybradz
Pogoń Bugaj 1-1 Przełęcz Kossowa
Orzeł Radocza 8-2 Płomień Sosnowice

Kolejka 3 - 4 września

Płomień Sosnowice 0-6 Amator Babica
Przełęcz Kossowa 1-2 Orzeł Radocza
Spartak Przybradz 3-5 Pogoń Bugaj
Victoria Półwieś 1-1 Skawa Witanowice
Wikliniarz Woźniki 1-3 Sokół Chrząstowice
Huragan Inwałd 5-3 Sokół II Przytkowice

Kolejka 4 - 11 września

Amator Babica 1-0 Sokół II Przytkowice
Sokół Chrząstowice 0-4 Huragan Inwałd
Skawa Witanowice 1-1 Wikliniarz Woźniki
Pogoń Bugaj 6-1 Victoria Półwieś
Orzeł Radocza 3-0 Spartak Przybradz
Płomień Sosnowice 2-1 Przełęcz Kossowa

Kolejka 5 - 18 września

Przełęcz Kossowa 3-2 Amator Babica
Spartak Przybradz 1-2 Płomień Sosnowice
Victoria Półwieś 1-4 Orzeł Radocza
Wikliniarz Woźniki 4-0 Pogoń Bugaj
Huragan Inwałd 4-1 Skawa Witanowice
Sokół II Przytkowice 4-1 Sokół Chrząstowice

Kolejka 6 - 25 września

Amator Babica 2-1 Sokół Chrząstowice
Skawa Witanowice 1-1 Sokół II Przytkowice
Pogoń Bugaj 2-2 Huragan Inwałd
Orzeł Radocza 2-0 Wikliniarz Woźniki
Płomień Sosnowice 1-0 Victoria Półwieś
Przełęcz Kossowa 3-0 Spartak Przybradz
(wo)

Kolejka 7 - 2 października

Spartak Przybradz 0-1 Amator Babica
Victoria Półwieś 1-2 Przełęcz Kossowa
Wikliniarz Woźniki 6-1 Płomień Sosnowice
Huragan Inwałd 4-1 Orzeł Radocza
Sokół II Przytkowice 3-0 Pogoń Bugaj
Sokół Chrząstowice 3-0 Skawa Witanowice

Kolejka 8 - 9 października

Amator Babica 3-1 Skawa Witanowice
Pogoń Bugaj 1-3 Sokół Chrząstowice
Orzeł Radocza 1-1 Sokół II Przytkowice
Płomień Sosnowice 1-6 Huragan Inwałd
Przełęcz Kossowa 1-0 Wikliniarz Woźniki
Spartak Przybradz 2-0 Victoria Półwieś

Kolejka 9 - 16 października

Victoria Półwieś 0-1 Amator Babica
Wikliniarz Woźniki 1-1 Spartak Przybradz
Huragan Inwałd 2-2 Przełęcz Kossowa
Sokół II Przytkowice 5-1 Płomień Sosnowice
Sokół Chrząstowice 0-1 Orzeł Radocza
Skawa Witanowice 1-1 Pogoń Bugaj

Kolejka 10 - 23 października

Amator Babica 1-0 Pogoń Bugaj
Orzeł Radocza 3-2 Skawa Witanowice
Płomień Sosnowice 1-6 Sokół Chrząstowice
Przełęcz Kossowa 1-4 Sokół II Przytkowice
Spartak Przybradz 0-4 Huragan Inwałd
Victoria Półwieś 1-2 Wikliniarz Woźniki

Kolejka 11 - 30 października

Wikliniarz Woźniki 0-7 Amator Babica
Huragan Inwałd 5-1 Victoria Półwieś
Sokół II Przytkowice 1-0 Spartak Przybradz
Sokół Chrząstowice 1-2 Przełęcz Kossowa
Skawa Witanowice 4-1 Płomień Sosnowice
Pogoń Bugaj 3-2 Orzeł Radocza

Kolejka 12 - 15 kwietnia

Amator Babica 1-2 Orzeł Radocza
Pogoń Bugaj 3-2 Płomień Sosnowice
Skawa Witanowice 2-2 Przełęcz Kossowa
Sokół Chrząstowice 6-1 Spartak Przybradz
Sokół II Przytkowice 2-1 Victoria Półwieś
Huragan Inwałd 5-0 Wikliniarz Woźniki

Kolejka 13 - 23 kwietnia

Huragan Inwałd 7-1 Amator Babica
Wikliniarz Woźniki 3-2 Sokół II Przytkowice
Victoria Półwieś 0-2 Sokół Chrząstowice
Spartak Przybradz 2-0 Skawa Witanowice
Przełęcz Kossowa 0-1 Pogoń Bugaj
Płomień Sosnowice 1-5 Orzeł Radocza

Kolejka 14 - 30 kwietnia

Amator Babica 2-0 Płomień Sosnowice
Orzeł Radocza 0-1 Przełęcz Kossowa
Pogoń Bugaj 3-2 Spartak Przybradz
Skawa Witanowice 6-3 Victoria Półwieś
Sokół Chrząstowice 3-1 Wikliniarz Woźniki
Sokół II Przytkowice 3-3 Huragan Inwałd

Kolejka 15 - 3 maja

Sokół II Przytkowice 1-0 Amator Babica
Huragan Inwałd 5-1 Sokół Chrząstowice
Wikliniarz Woźniki 1-1 Skawa Witanowice
Victoria Półwieś 1-0 Pogoń Bugaj
Spartak Przybradz 0-3 Orzeł Radocza
Przełęcz Kossowa 4-2 Płomień Sosnowice

Kolejka 16 - 7 maja

Amator Babica 1-0 Przełęcz Kossowa
Płomień Sosnowice 0-0 Spartak Przybradz
Orzeł Radocza 7-0 Victoria Półwieś
Pogoń Bugaj 1-5 Wikliniarz Woźniki
Skawa Witanowice 1-1 Huragan Inwałd
Sokół Chrząstowice 3-0 Sokół II Przytkowice

Kolejka 17 - 14 maja

Sokół Chrząstowice 2-3 Amator Babica
Sokół II Przytkowice 5-0 Skawa Witanowice
Huragan Inwałd 2-5 Pogoń Bugaj
Wikliniarz Woźniki 2-3 Orzeł Radocza
Victoria Półwieś 3-2 Płomień Sosnowice
Spartak Przybradz 1-1 Przełęcz Kossowa

Kolejka 18 - 21 maja

Amator Babica 2-0 Spartak Przybradz
Przełęcz Kossowa 7-0 Victoria Półwieś
Płomień Sosnowice 1-1 Wikliniarz Woźniki
Orzeł Radocza 1-2 Huragan Inwałd
Pogoń Bugaj 4-1 Sokół II Przytkowice
Skawa Witanowice 1-1 Sokół Chrząstowice

Kolejka 19 - 28 maja

Skawa Witanowice 1-2 Amator Babica
Sokół Chrząstowice 1-2 Pogoń Bugaj
Sokół II Przytkowice 1-1 Orzeł Radocza
Huragan Inwałd 4-0 Płomień Sosnowice
Wikliniarz Woźniki 2-7 Przełęcz Kossowa
Victoria Półwieś 0-1 Spartak Przybradz

Kolejka 20 - 4 czerwca

Amator Babica 2-0 Victoria Półwieś
Spartak Przybradz 2-1 Wikliniarz Woźniki
Przełęcz Kossowa 6-2 Huragan Inwałd
Płomień Sosnowice 4-5 Sokół II Przytkowice
Orzeł Radocza 5-2 Sokół Chrząstowice
Pogoń Bugaj 6-3 Skawa Witanowice

Kolejka 21 - 11 czerwca

Pogoń Bugaj 5-2 Amator Babica
Skawa Witanowice 1-3 Orzeł Radocza
Sokół Chrząstowice 6-1 Płomień Sosnowice
Sokół II Przytkowice 3-2 Przełęcz Kossowa
Huragan Inwałd 5-0 Spartak Przybradz
Wikliniarz Woźniki 7-3 Victoria Półwieś

REKLAMA

Kolejka 22 - 18 czerwca

Amator Babica 4-2 Wikliniarz Woźniki
Victoria Półwieś 0-3 Huragan Inwałd
Spartak Przybradz 2-1 Sokół II Przytkowice 17 czerwca
Przełęcz Kossowa 1-3 Sokół Chrząstowice
Płomień Sosnowice 2-1 Skawa Witanowice
Orzeł Radocza 3-3 Pogoń Bugaj

Klasa B 2005/2006 (Wadowice II)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas