[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł II Balin 24 55 18 1 5 90-26 12 0 0 52-4 6 1 5 38-22
2.  MZKS II Alwernia 24 53 17 2 5 59-36 9 2 1 30-11 8 0 4 29-25
3.  Nadwiślan Rusocice 24 51 16 3 5 58-35 10 1 1 33-15 6 2 4 25-20
4.  Victoria Zalas 24 43 14 1 9 70-44 10 0 2 42-18 4 1 7 28-26
5.  Zryw Kąty (Chrzanów) 24 40 11 7 6 48-40 5 5 2 28-19 6 2 4 20-21
6.  Korona Mętków 24 37 11 4 9 52-35 4 2 6 29-21 7 2 3 23-14
7.  Wisła Jankowice 24 32 9 5 10 40-44 7 1 4 26-15 2 4 6 14-29
8.  Polonia Luszowice 24 30 8 6 10 47-54 4 5 3 26-23 4 1 7 21-31
9.  Górzanka Nawojowa Góra 24 27 8 3 13 34-54 4 1 7 18-31 4 2 6 16-23
10.  Zryw Brodła 24 26 8 2 14 50-62 5 1 6 30-30 3 1 8 20-32
11.  UKS Dulowa 24 24 7 3 14 48-66 4 0 8 19-32 3 3 6 29-34
12.  Ruch II Młoszowa 24 16 5 1 18 38-85 4 1 7 23-32 1 0 11 15-53
13.  Sankowia Sanka 24 14 4 2 18 31-84 2 1 9 16-42 2 1 9 15-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Orzeł II Balin    5-0 3-0 2-0 6-0 2-1 5-0 7-2 1-0 1-0 4-1 13-0 3-0 
 2 MZKS II Alwernia1-0     1-3 4-1 0-0 2-1 3-0 4-1 3-1 3-0 2-2 3-2 4-0 
 3 Nadwiślan Rusocice1-0 2-5     2-0 3-0 3-1 3-3 3-2 2-0 4-1 2-0 3-0* 5-3 
 4 Victoria Zalas5-4 1-2 3-0     5-1 2-5 3-0 4-1 3-2 4-1 3-0 6-1 3-1 
 5 Zryw Kąty (Chrzanów)1-2 2-1 2-2 4-1     0-0 3-3 2-2 1-2 2-1 4-4 3-0* 4-1 
 6 Korona Mętków4-7 1-2 0-2 1-2 1-2     3-0* 0-1 3-3 2-0 2-2 4-0 8-0 
 7 Wisła Jankowice2-6 0-1 1-0 2-2 1-0 0-1     3-1 0-1 5-1 4-0 3-1 5-1 
 8 Polonia Luszowice0-3 2-1 3-3 3-2 2-2 2-2 2-2     3-0* 2-3 1-2 4-1 2-2 
 9 Górzanka Nawojowa Góra0-7 3-0 0-2 1-8 0-1 0-1 2-1 2-1     1-1 5-2 2-3 2-4 
 10 Zryw Brodła0-0 5-7 1-2 3-2 1-4 2-3 3-0* 2-4 3-1     3-1 6-4 1-2 
 11 UKS Dulowa0-5 0-2 2-3 1-5 1-5 1-2 0-2 2-0 2-3 3-2     4-2 3-1 
 12 Ruch II Młoszowa4-1 3-5 4-1 2-1 1-2 0-2 1-2 0-1 0-0 4-5 2-12     2-0 
 13 Sankowia Sanka4-3 1-3 0-7 1-4 0-3 0-4 1-1 2-5 2-3 1-5 2-3 2-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Ruch II Młoszowa.
 
Sankowia Sanka 4-3 Orzeł II Balin
MZKS II Alwernia 1-3 Nadwiślan Rusocice
Victoria Zalas 3-0 UKS Dulowa
Polonia Luszowice 2-2 Korona Mętków
Górzanka Nawojowa Góra 1-1 Zryw Brodła
Wisła Jankowice 1-0 Zryw Kąty (Chrzanów)

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Zryw Kąty (Chrzanów).
 
Zryw Brodła 3-0 Wisła Jankowice
(wo)
na boisku 0-3
Korona Mętków 3-3 Górzanka Nawojowa Góra
UKS Dulowa 2-0 Polonia Luszowice
Nadwiślan Rusocice 2-0 Victoria Zalas
Orzeł II Balin 5-0 MZKS II Alwernia
Ruch II Młoszowa 2-0 Sankowia Sanka

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Pauza: Sankowia Sanka.
 
MZKS II Alwernia 3-2 Ruch II Młoszowa
Victoria Zalas 5-4 Orzeł II Balin
Polonia Luszowice 3-3 Nadwiślan Rusocice
Górzanka Nawojowa Góra 5-2 UKS Dulowa
Wisła Jankowice 0-1 Korona Mętków
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-1 Zryw Brodła

Kolejka 4 - 3-4 września

Pauza: Zryw Brodła.
 
Korona Mętków 1-2 Zryw Kąty (Chrzanów)
UKS Dulowa 0-2 Wisła Jankowice
Nadwiślan Rusocice 2-0 Górzanka Nawojowa Góra
Orzeł II Balin 7-2 Polonia Luszowice
Ruch II Młoszowa 2-1 Victoria Zalas
Sankowia Sanka 1-3 MZKS II Alwernia

Kolejka 5 - 10-11 września

Pauza: MZKS II Alwernia.
 
Victoria Zalas 3-1 Sankowia Sanka
Polonia Luszowice 4-1 Ruch II Młoszowa
Górzanka Nawojowa Góra 0-7 Orzeł II Balin
Wisła Jankowice 1-0 Nadwiślan Rusocice
Zryw Kąty (Chrzanów) 4-4 UKS Dulowa
Zryw Brodła 2-3 Korona Mętków

Kolejka 6 - 17-18 września

Pauza: Korona Mętków.
 
UKS Dulowa 3-2 Zryw Brodła
Nadwiślan Rusocice 3-0 Zryw Kąty (Chrzanów)
Orzeł II Balin 5-0 Wisła Jankowice
Ruch II Młoszowa 0-0 Górzanka Nawojowa Góra
w Nawojowej Górze?
Sankowia Sanka 2-5 Polonia Luszowice
MZKS II Alwernia 4-1 Victoria Zalas

Kolejka 7 - 24-25 września

Pauza: Victoria Zalas.
 
Polonia Luszowice 2-1 MZKS II Alwernia
Górzanka Nawojowa Góra 2-4 Sankowia Sanka
Wisła Jankowice 3-1 Ruch II Młoszowa
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-2 Orzeł II Balin
Zryw Brodła 1-2 Nadwiślan Rusocice
Korona Mętków 2-2 UKS Dulowa

Kolejka 8 - 1-2 października

Pauza: UKS Dulowa.
 
Nadwiślan Rusocice 3-1 Korona Mętków
Orzeł II Balin 1-0 Zryw Brodła
Ruch II Młoszowa 1-2 Zryw Kąty (Chrzanów)
Sankowia Sanka 1-1 Wisła Jankowice
MZKS II Alwernia 3-1 Górzanka Nawojowa Góra
Victoria Zalas 4-1 Polonia Luszowice

Kolejka 9 - 8-9 października

Pauza: Polonia Luszowice.
 
Górzanka Nawojowa Góra 1-8 Victoria Zalas
Wisła Jankowice 0-1 MZKS II Alwernia
Zryw Kąty (Chrzanów) 4-1 Sankowia Sanka
Zryw Brodła 6-4 Ruch II Młoszowa
Korona Mętków 4-7 Orzeł II Balin
UKS Dulowa 2-3 Nadwiślan Rusocice

Kolejka 10 - 15-16 października

Pauza: Nadwiślan Rusocice.
 
Orzeł II Balin 4-1 UKS Dulowa
Ruch II Młoszowa 0-2 Korona Mętków
Sankowia Sanka 1-5 Zryw Brodła
MZKS II Alwernia 0-0 Zryw Kąty (Chrzanów)
Victoria Zalas 3-0 Wisła Jankowice
Polonia Luszowice 3-0 Górzanka Nawojowa Góra
(wo)
nie odbył się - goście nie przyjechali

Kolejka 11 - 22-23 października

Pauza: Górzanka Nawojowa Góra.
 
Wisła Jankowice 3-1 Polonia Luszowice
Zryw Kąty (Chrzanów) 4-1 Victoria Zalas
Zryw Brodła 5-7 MZKS II Alwernia
Korona Mętków 8-0 Sankowia Sanka
UKS Dulowa 4-2 Ruch II Młoszowa
Nadwiślan Rusocice 1-0 Orzeł II Balin

Kolejka 12 - 29-30 października

Pauza: Orzeł II Balin.
 
Ruch II Młoszowa 4-1 Nadwiślan Rusocice
Sankowia Sanka 2-3 UKS Dulowa
MZKS II Alwernia 2-1 Korona Mętków
Victoria Zalas 4-1 Zryw Brodła
Polonia Luszowice 2-2 Zryw Kąty (Chrzanów)
Górzanka Nawojowa Góra 2-1 Wisła Jankowice

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Pauza: Wisła Jankowice.
 
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-2 Górzanka Nawojowa Góra
Zryw Brodła 2-4 Polonia Luszowice
Korona Mętków 1-2 Victoria Zalas
UKS Dulowa 0-2 MZKS II Alwernia
Nadwiślan Rusocice 5-3 Sankowia Sanka
Orzeł II Balin 13-0 Ruch II Młoszowa

Kolejka 14 - 17 maja

Pauza: Ruch II Młoszowa.
 
Orzeł II Balin 3-0 Sankowia Sanka
Nadwiślan Rusocice 2-5 MZKS II Alwernia
UKS Dulowa 1-5 Victoria Zalas
Korona Mętków 0-1 Polonia Luszowice
Zryw Brodła 3-1 Górzanka Nawojowa Góra
Zryw Kąty (Chrzanów) 3-3 Wisła Jankowice

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Pauza: Zryw Kąty (Chrzanów).
 
Wisła Jankowice 5-1 Zryw Brodła
Górzanka Nawojowa Góra 0-1 Korona Mętków
Polonia Luszowice 1-2 UKS Dulowa
Victoria Zalas 3-0 Nadwiślan Rusocice
MZKS II Alwernia 1-0 Orzeł II Balin
Sankowia Sanka 2-1 Ruch II Młoszowa

Kolejka 16 - 15-16 kwietnia

Pauza: Sankowia Sanka.
 
Ruch II Młoszowa 3-5 MZKS II Alwernia 31 maja
w pierwotnym terminie mecz się nie odbył z powodu złego stanu boiska
Orzeł II Balin 2-0 Victoria Zalas
Nadwiślan Rusocice 3-2 Polonia Luszowice
UKS Dulowa 2-3 Górzanka Nawojowa Góra
Korona Mętków 3-0 Wisła Jankowice
(wo)
mecz przerwany w 70. minucie przy stanie 3-1 - goście zeszli z boiska
Zryw Brodła 1-4 Zryw Kąty (Chrzanów)

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Pauza: Zryw Brodła.
 
Zryw Kąty (Chrzanów) 0-0 Korona Mętków
Wisła Jankowice 4-0 UKS Dulowa
Górzanka Nawojowa Góra 0-2 Nadwiślan Rusocice
Polonia Luszowice 0-3 Orzeł II Balin
Victoria Zalas 6-1 Ruch II Młoszowa
MZKS II Alwernia 4-0 Sankowia Sanka

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Pauza: MZKS II Alwernia.
 
Sankowia Sanka 1-4 Victoria Zalas
Ruch II Młoszowa 0-1 Polonia Luszowice
Orzeł II Balin 1-0 Górzanka Nawojowa Góra
Nadwiślan Rusocice 3-3 Wisła Jankowice
UKS Dulowa 1-5 Zryw Kąty (Chrzanów)
Korona Mętków 2-0 Zryw Brodła

Kolejka 19 - 3 maja

Pauza: Korona Mętków.
 
Zryw Brodła 3-1 UKS Dulowa
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-2 Nadwiślan Rusocice
Wisła Jankowice 2-6 Orzeł II Balin
Górzanka Nawojowa Góra 2-3 Ruch II Młoszowa
Polonia Luszowice 2-2 Sankowia Sanka
Victoria Zalas 1-2 MZKS II Alwernia

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: Victoria Zalas.
 
MZKS II Alwernia 4-1 Polonia Luszowice
Sankowia Sanka 2-3 Górzanka Nawojowa Góra
Ruch II Młoszowa 1-2 Wisła Jankowice
Orzeł II Balin 6-0 Zryw Kąty (Chrzanów)
Nadwiślan Rusocice 4-1 Zryw Brodła
UKS Dulowa 1-2 Korona Mętków

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: UKS Dulowa.
 
Korona Mętków 0-2 Nadwiślan Rusocice
Zryw Brodła 0-0 Orzeł II Balin
Zryw Kąty (Chrzanów) 3-0 Ruch II Młoszowa
(wo)
mecz przerwany w 20. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości (kontuzja, goście rozpoczęli mecz w siedmiu)
Wisła Jankowice 5-1 Sankowia Sanka
Górzanka Nawojowa Góra 3-0 MZKS II Alwernia
Polonia Luszowice 3-2 Victoria Zalas

Kolejka 22 - 21 maja

Pauza: Polonia Luszowice.
 
Victoria Zalas 3-2 Górzanka Nawojowa Góra
MZKS II Alwernia 3-0 Wisła Jankowice
Sankowia Sanka 0-3 Zryw Kąty (Chrzanów)
Ruch II Młoszowa 4-5 Zryw Brodła
Orzeł II Balin 2-1 Korona Mętków
Nadwiślan Rusocice 2-0 UKS Dulowa

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Nadwiślan Rusocice.
 
UKS Dulowa 0-5 Orzeł II Balin
Korona Mętków 4-0 Ruch II Młoszowa
Zryw Brodła 1-2 Sankowia Sanka
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-1 MZKS II Alwernia
Wisła Jankowice 2-2 Victoria Zalas
Górzanka Nawojowa Góra 2-1 Polonia Luszowice

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: Górzanka Nawojowa Góra.
 
Polonia Luszowice 2-2 Wisła Jankowice
Victoria Zalas 5-1 Zryw Kąty (Chrzanów)
MZKS II Alwernia 3-0 Zryw Brodła
Sankowia Sanka 0-4 Korona Mętków
Ruch II Młoszowa 2-12 UKS Dulowa
Orzeł II Balin 3-0 Nadwiślan Rusocice

Kolejka 25 - 10 czerwca

Pauza: Orzeł II Balin.
 
Nadwiślan Rusocice 3-0 Ruch II Młoszowa
(wo)
mecz przerwany w 20. minucie przy stanie 3-0
UKS Dulowa 3-1 Sankowia Sanka
Korona Mętków 1-2 MZKS II Alwernia
Zryw Brodła 3-2 Victoria Zalas
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-2 Polonia Luszowice
Wisła Jankowice 0-1 Górzanka Nawojowa Góra

Kolejka 26 - 15 czerwca

Pauza: Wisła Jankowice.
 
Górzanka Nawojowa Góra 0-1 Zryw Kąty (Chrzanów)
Polonia Luszowice 2-3 Zryw Brodła
Victoria Zalas 2-5 Korona Mętków
MZKS II Alwernia 2-2 UKS Dulowa
Sankowia Sanka 0-7 Nadwiślan Rusocice
Ruch II Młoszowa 4-1 Orzeł II Balin

Klasa A 2005/2006 (Chrzanów)

Klasa C 2005/2006 (Chrzanów)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas