[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Częstochowa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Raków II Częstochowa 26 69 23 0 3 198-20 13 0 0 122-3 10 0 3 76-17
2.  Piast Lubojna 26 59 18 5 3 97-45 11 1 1 48-19 7 4 2 49-26
3.  Amator Golce 26 54 17 3 6 87-36 10 1 2 44-12 7 2 4 43-24
4.  KS Panki 26 49 15 4 7 61-31 9 2 2 38-16 6 2 5 23-15 2 4 1 1 0 8-1
5.  Grom Cykarzew 26 49 15 4 7 59-51 9 1 3 32-17 6 3 4 27-34 2 1 0 1 1 1-8
6.  Kmicic Kruszyna 26 48 16 0 10 80-52 10 0 3 47-18 6 0 7 33-34
7.  Świt Borowno 26 38 11 5 10 58-65 7 3 3 36-29 4 2 7 22-36
8.  Maraton Waleńczów 26 35 11 2 13 62-58 8 0 5 37-20 3 2 8 25-38
9.  Olimp-Gol Rybna 26 32 9 5 12 47-52 6 4 3 30-17 3 1 9 17-35 2 3 1 0 1 2-1
10.  Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 26 32 9 5 12 40-66 5 4 4 24-28 4 1 8 16-38 2 3 1 0 1 1-2
11.  Metal Rzeki Wielkie 26 23 7 2 17 44-96 5 2 6 22-33 2 0 11 22-63
12.  Orły Kusięta 26 14 4 2 20 24-123 3 2 8 16-62 1 0 12 8-61
13.  Orkan II Gnaszyn (Częstochowa) 26 13 3 4 19 30-111 3 0 10 21-60 0 4 9 9-51
14.  Pająk II Wąsosz 26 9 2 3 21 28-109 0 2 11 10-54 2 1 10 18-55
Sokół Parzymiechy nie przystąpił do rozgrywek.
Junior II Szarlejka wycofał się przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Raków II Częstochowa    8-1 6-1 1-0 12-0 12-0 12-1 10-0 9-0 10-0 9-0 13-0 6-0 14-0 
 2 Piast Lubojna3-2     2-2 2-1 2-5 3-1 5-1 3-2 4-1 6-3 3-0 5-1 5-0 5-0 
 3 Amator Golce1-3 1-1     1-4 3-0* 3-0 3-1 3-0 5-0 3-0* 6-1 4-1 9-1 2-0 
 4 KS Panki1-5 3-3 2-0     7-0 5-1 3-2 1-0 2-2 0-1 3-0* 4-1 3-0* 4-1 
 5 Grom Cykarzew2-7 1-3 2-3 1-1     4-1 2-1 1-0 1-0 4-0 4-0 3-1 4-0 3-0 
 6 Kmicic Kruszyna3-2 0-5 3-1 2-0 0-2     0-1 6-3 1-0 3-1 8-1 5-1 7-1 9-0 
 7 Świt Borowno1-3 3-3 1-4 1-0 2-1 0-5     3-3 5-2 3-3 9-2 2-0 3-1 3-2 
 8 Maraton Waleńczów3-1 1-2 3-0 3-0 2-4 0-6 1-3     2-0 0-1 5-2 5-0 6-1 6-0 
 9 Olimp-Gol Rybna0-4 5-3 2-2 2-2 0-1 0-2 1-1 1-1     2-0 5-1 6-0 3-0* 3-0 
 10 Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa)1-9 1-1 1-3 0-4 1-1 1-4 3-3 3-2 1-0     2-0 8-0 0-0 2-1 
 11 Metal Rzeki Wielkie0-6 0-5 1-4 1-2 1-4 1-0 4-2 3-2 2-4 4-1     2-0 1-1 2-2 
 12 Orły Kusięta0-22 0-5 1-8 1-2 1-1 1-2 2-1 0-2 2-1 2-1 3-6     3-3 0-8 
 13 Orkan II Gnaszyn (Częstochowa)2-9 2-4 0-10 0-4 2-7 3-0 0-4 1-6 0-4 0-3 6-5 3-0     2-4 
 14 Pająk II Wąsosz0-3 1-13 0-5 0-3* 1-1 1-11 0-1 3-4 1-3 1-2 0-4 1-3 1-1     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Orkan II Gnaszyn (Częstochowa) 0-4 KS Panki
Olimp-Gol Rybna 0-1 Grom Cykarzew
Amator Golce 1-1 Piast Lubojna
Maraton Waleńczów 1-3 Świt Borowno
Metal Rzeki Wielkie 0-6 Raków II Częstochowa
Kmicic Kruszyna 3-1 Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Orły Kusięta 0-8 Pająk II Wąsosz

Kolejka 2 - 21 sierpnia

KS Panki 4-1 Pająk II Wąsosz
Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 8-0 Orły Kusięta
Raków II Częstochowa 12-0 Kmicic Kruszyna
Świt Borowno 9-2 Metal Rzeki Wielkie
Piast Lubojna 3-2 Maraton Waleńczów
Grom Cykarzew 2-3 Amator Golce
Orkan II Gnaszyn (Częstochowa) 0-4 Olimp-Gol Rybna

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Olimp-Gol Rybna 2-2 KS Panki
Amator Golce 9-1 Orkan II Gnaszyn (Częstochowa)
Maraton Waleńczów 2-4 Grom Cykarzew
Metal Rzeki Wielkie 0-5 Piast Lubojna
Kmicic Kruszyna 0-1 Świt Borowno
Orły Kusięta 0-22 Raków II Częstochowa
mecz na boisku Rakowa
Pająk II Wąsosz 1-2 Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa)

Kolejka 4 - 4 września

KS Panki 0-1 Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Raków II Częstochowa 14-0 Pająk II Wąsosz
Świt Borowno 2-0 Orły Kusięta
Piast Lubojna 3-1 Kmicic Kruszyna
Grom Cykarzew 4-0 Metal Rzeki Wielkie
Orkan II Gnaszyn (Częstochowa) 1-6 Maraton Waleńczów
Olimp-Gol Rybna 2-2 Amator Golce

Kolejka 5 - 11 września

Amator Golce 1-4 KS Panki
Maraton Waleńczów 2-0 Olimp-Gol Rybna
Metal Rzeki Wielkie 1-1 Orkan II Gnaszyn (Częstochowa)
Kmicic Kruszyna 0-2 Grom Cykarzew
Orły Kusięta 0-5 Piast Lubojna
Pająk II Wąsosz 0-1 Świt Borowno
Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-9 Raków II Częstochowa

Kolejka 6 - 18 września

KS Panki 1-5 Raków II Częstochowa
lub 1-4
Świt Borowno 3-3 Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Piast Lubojna 5-0 Pająk II Wąsosz
Grom Cykarzew 3-1 Orły Kusięta
Orkan II Gnaszyn (Częstochowa) 3-0 Kmicic Kruszyna
Olimp-Gol Rybna 5-1 Metal Rzeki Wielkie
Amator Golce 3-0 Maraton Waleńczów

Kolejka 7 - 25 września

Maraton Waleńczów 3-0 KS Panki
Metal Rzeki Wielkie 1-4 Amator Golce
Kmicic Kruszyna 1-0 Olimp-Gol Rybna
Orły Kusięta 3-3 Orkan II Gnaszyn (Częstochowa)
Pająk II Wąsosz 1-1 Grom Cykarzew
Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-1 Piast Lubojna
Raków II Częstochowa 12-1 Świt Borowno

Kolejka 8 - 2 października

KS Panki 3-2 Świt Borowno
Piast Lubojna 3-2 Raków II Częstochowa
Grom Cykarzew 4-0 Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Orkan II Gnaszyn (Częstochowa) 2-4 Pająk II Wąsosz
Olimp-Gol Rybna 6-0 Orły Kusięta
Amator Golce 3-0 Kmicic Kruszyna
Maraton Waleńczów 5-2 Metal Rzeki Wielkie

Kolejka 9 - 9 października

Metal Rzeki Wielkie 1-2 KS Panki
Kmicic Kruszyna 6-3 Maraton Waleńczów
Orły Kusięta 1-8 Amator Golce
Pająk II Wąsosz 1-3 Olimp-Gol Rybna
Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 0-0 Orkan II Gnaszyn (Częstochowa)
Raków II Częstochowa 12-0 Grom Cykarzew
Świt Borowno 3-3 Piast Lubojna

Kolejka 10 - 16 października

KS Panki 3-3 Piast Lubojna
Grom Cykarzew 2-1 Świt Borowno
Orkan II Gnaszyn (Częstochowa) 2-9 Raków II Częstochowa
Olimp-Gol Rybna 2-0 Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Amator Golce 2-0 Pająk II Wąsosz
Maraton Waleńczów 5-0 Orły Kusięta
Metal Rzeki Wielkie 1-0 Kmicic Kruszyna

Kolejka 11 - 23 października

Kmicic Kruszyna 2-0 KS Panki
Orły Kusięta 3-6 Metal Rzeki Wielkie
Pająk II Wąsosz 3-4 Maraton Waleńczów
Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-3 Amator Golce
Raków II Częstochowa 9-0 Olimp-Gol Rybna
Świt Borowno 3-1 Orkan II Gnaszyn (Częstochowa)
Piast Lubojna 2-5 Grom Cykarzew

Kolejka 12 - 30 października

KS Panki 7-0 Grom Cykarzew
Orkan II Gnaszyn (Częstochowa) 2-4 Piast Lubojna
Olimp-Gol Rybna 1-1 Świt Borowno
Amator Golce 1-3 Raków II Częstochowa
Maraton Waleńczów 0-1 Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Metal Rzeki Wielkie 2-2 Pająk II Wąsosz
Kmicic Kruszyna 5-1 Orły Kusięta

Kolejka 13 - 6 listopada

Orły Kusięta 1-2 KS Panki
Pająk II Wąsosz 1-11 Kmicic Kruszyna
Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 2-0 Metal Rzeki Wielkie
Raków II Częstochowa 10-0 Maraton Waleńczów
Świt Borowno 1-4 Amator Golce
Piast Lubojna 4-1 Olimp-Gol Rybna
Grom Cykarzew 4-0 Orkan II Gnaszyn (Częstochowa)

Kolejka 14 - 17 maja

KS Panki 3-0 Orkan II Gnaszyn (Częstochowa)
(wo)
Grom Cykarzew 1-0 Olimp-Gol Rybna
Piast Lubojna 2-2 Amator Golce
Świt Borowno 3-3 Maraton Waleńczów
Raków II Częstochowa 9-0 Metal Rzeki Wielkie
Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-4 Kmicic Kruszyna 24 maja
Pająk II Wąsosz 1-3 Orły Kusięta

Kolejka 15 - 31 maja

Pająk II Wąsosz 0-3 KS Panki
(wo)
Orły Kusięta 2-1 Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Kmicic Kruszyna 3-2 Raków II Częstochowa
Metal Rzeki Wielkie 4-2 Świt Borowno
Maraton Waleńczów 1-2 Piast Lubojna
Amator Golce 3-0 Grom Cykarzew
(wo)
Olimp-Gol Rybna 3-0 Orkan II Gnaszyn (Częstochowa)
(wo)

Kolejka 16 - 9 kwietnia

KS Panki 2-2 Olimp-Gol Rybna
Orkan II Gnaszyn (Częstochowa) 0-10 Amator Golce
Grom Cykarzew 1-0 Maraton Waleńczów
Piast Lubojna 3-0 Metal Rzeki Wielkie
Świt Borowno 0-5 Kmicic Kruszyna
Raków II Częstochowa 13-0 Orły Kusięta
Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 2-1 Pająk II Wąsosz

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 0-4 KS Panki
Pająk II Wąsosz 0-3 Raków II Częstochowa
Orły Kusięta 2-1 Świt Borowno
Kmicic Kruszyna 0-5 Piast Lubojna
Metal Rzeki Wielkie 1-4 Grom Cykarzew
Maraton Waleńczów 6-1 Orkan II Gnaszyn (Częstochowa)
Amator Golce 5-0 Olimp-Gol Rybna

Kolejka 18 - 23 kwietnia

KS Panki 2-0 Amator Golce
Olimp-Gol Rybna 1-1 Maraton Waleńczów
Orkan II Gnaszyn (Częstochowa) 6-5 Metal Rzeki Wielkie
Grom Cykarzew 4-1 Kmicic Kruszyna
Piast Lubojna 5-1 Orły Kusięta
Świt Borowno 3-2 Pająk II Wąsosz
Raków II Częstochowa 10-0 Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa)

Kolejka 19 - 30 kwietnia

Raków II Częstochowa 1-0 KS Panki
Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 3-3 Świt Borowno
Pająk II Wąsosz 1-13 Piast Lubojna
Orły Kusięta 1-1 Grom Cykarzew
Kmicic Kruszyna 7-1 Orkan II Gnaszyn (Częstochowa)
Metal Rzeki Wielkie 2-4 Olimp-Gol Rybna
Maraton Waleńczów 3-0 Amator Golce

Kolejka 20 - 2-3 maja

KS Panki 1-0 Maraton Waleńczów
Amator Golce 6-1 Metal Rzeki Wielkie
Olimp-Gol Rybna 0-2 Kmicic Kruszyna
Orkan II Gnaszyn (Częstochowa) 3-0 Orły Kusięta
Grom Cykarzew 3-0 Pająk II Wąsosz
Piast Lubojna 6-3 Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Świt Borowno 1-3 Raków II Częstochowa

Kolejka 21 - 7 maja

Świt Borowno 1-0 KS Panki
Raków II Częstochowa 8-1 Piast Lubojna
Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-1 Grom Cykarzew
Pająk II Wąsosz 1-1 Orkan II Gnaszyn (Częstochowa)
Orły Kusięta 2-1 Olimp-Gol Rybna
Kmicic Kruszyna 3-1 Amator Golce
Metal Rzeki Wielkie 3-2 Maraton Waleńczów

Kolejka 22 - 14 maja

KS Panki 3-0 Metal Rzeki Wielkie
(wo)
Maraton Waleńczów 0-6 Kmicic Kruszyna
Amator Golce 4-1 Orły Kusięta
Olimp-Gol Rybna 3-0 Pająk II Wąsosz
Orkan II Gnaszyn (Częstochowa) 0-3 Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Grom Cykarzew 2-7 Raków II Częstochowa
Piast Lubojna 5-1 Świt Borowno

Kolejka 23 - 21 maja

Piast Lubojna 2-1 KS Panki
Świt Borowno 2-1 Grom Cykarzew
Raków II Częstochowa 6-0 Orkan II Gnaszyn (Częstochowa)
Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-0 Olimp-Gol Rybna
Pająk II Wąsosz 0-5 Amator Golce
Orły Kusięta 0-2 Maraton Waleńczów
Kmicic Kruszyna 8-1 Metal Rzeki Wielkie

Kolejka 24 - 28 maja

KS Panki 5-1 Kmicic Kruszyna
Metal Rzeki Wielkie 2-0 Orły Kusięta
Maraton Waleńczów 6-0 Pająk II Wąsosz
Amator Golce 3-0 Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
(wo)
Olimp-Gol Rybna 0-4 Raków II Częstochowa
Orkan II Gnaszyn (Częstochowa) 0-4 Świt Borowno
Grom Cykarzew 1-3 Piast Lubojna

Kolejka 25 - 4 czerwca

Grom Cykarzew 1-1 KS Panki
Piast Lubojna 5-0 Orkan II Gnaszyn (Częstochowa)
Świt Borowno 5-2 Olimp-Gol Rybna
Raków II Częstochowa 6-1 Amator Golce
Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 3-2 Maraton Waleńczów
Pająk II Wąsosz 0-4 Metal Rzeki Wielkie
Orły Kusięta 1-2 Kmicic Kruszyna

Kolejka 26 - 11 czerwca

KS Panki 4-1 Orły Kusięta
Kmicic Kruszyna 9-0 Pająk II Wąsosz
Metal Rzeki Wielkie 4-1 Płomień II Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Maraton Waleńczów 3-1 Raków II Częstochowa
Amator Golce 3-1 Świt Borowno
Olimp-Gol Rybna 5-3 Piast Lubojna
Orkan II Gnaszyn (Częstochowa) 2-7 Grom Cykarzew

Baraże o udział w klasie A (Częstochowa I)

Klasa A 2005/2006 (Częstochowa I)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas