[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2005/2006, grupa: Wieliczka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Winiary 22 49 15 4 3 54-20 9 1 1 29-7 6 3 2 25-13
2.  Naprzód Ochmanów 22 45 14 3 5 56-28 7 2 2 23-13 7 1 3 33-15 2 6 2 0 0 2-0
3.  Contra Sułków 22 45 14 3 5 61-18 8 1 2 28-8 6 2 3 33-10 2 0 0 0 2 0-2
4.  Zryw Szarów 22 43 13 4 5 47-24 8 0 3 29-16 5 4 2 18-8
5.  Concordia Pawlikowice 22 39 11 6 5 63-32 6 4 1 39-14 5 2 4 24-18
6.  Wilga Golkowice 22 37 12 1 9 48-44 5 1 5 17-16 7 0 4 31-28
7.  Zagaje Gdów 22 34 10 4 8 61-40 6 3 2 43-19 4 1 6 18-21
8.  Sokół Chorągwica 22 24 8 0 14 42-50 6 0 5 29-23 2 0 9 13-27
9.  Solanka Łężkowice 22 22 7 1 14 36-62 4 1 6 18-25 3 0 8 18-37
10.  Zieloni Niegowić 22 17 5 2 15 32-84 5 0 6 22-38 0 2 9 10-46
11.  Batory Wola Batorska 22 13 4 1 17 31-89 2 1 8 15-47 2 0 9 16-42
12.  Promień II Zakrzowiec 22 12 3 3 16 33-73 2 2 7 16-30 1 1 9 17-43
Wilga Golkowice swoje mecze jako gospodarz rozgrywa na boisku w Swoszowicach, a Batory Wola Batorska na boisku w Zabierzowie Bocheńskim.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Sparta Winiary    1-0 2-2 2-0 2-1 2-0 2-0 7-1 0-1 3-0 4-1 4-1 
 2 Naprzód Ochmanów1-1     1-0 1-1 3-0* 2-1 1-3 1-0 3-0 5-1 4-2 1-4 
 3 Contra Sułków4-0 0-1     1-0 1-1 1-3 1-0 2-1 6-2 5-0 4-0 3-0 
 4 Zryw Szarów0-3 1-5 1-0     3-0* 2-3 1-0 1-0 4-3 4-0 5-1 7-1 
 5 Concordia Pawlikowice2-2 1-1 2-2 1-2     4-1 3-3 3-0 3-0 2-1 12-2 6-0 
 6 Wilga Golkowice1-0 1-2 0-3 1-1 0-3     0-1 0-2 4-2 5-1 3-1 2-0 
 7 Zagaje Gdów2-2 5-3 0-1 1-1 2-2 11-2     5-2 4-0 5-0 2-3 6-3 
 8 Sokół Chorągwica2-3 0-3 1-5 0-2 4-2 2-3 1-0     6-2 8-0 2-1 3-2 
 9 Solanka Łężkowice1-3 0-5 2-0 0-2 0-2 1-4 1-2 2-1     3-3 3-2 5-1 
 10 Zieloni Niegowić0-6 4-3 1-7 0-4 2-6 1-3 4-2 3-1 2-3     1-0 4-3 
 11 Batory Wola Batorska0-4 1-5 0-9 0-4 0-5 2-7 3-2 1-4 2-3 4-2     2-2 
 12 Promień II Zakrzowiec0-1 1-5 0-4 1-1 1-2 0-4 4-5 2-1 3-2 2-2 2-3     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Zryw Szarów 4-3 Solanka Łężkowice
Zieloni Niegowić 4-3 Naprzód Ochmanów
Sokół Chorągwica 1-5 Contra Sułków
Batory Wola Batorska 3-2 Zagaje Gdów
Concordia Pawlikowice 2-2 Sparta Winiary
Promień II Zakrzowiec 0-4 Wilga Golkowice

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Solanka Łężkowice 1-4 Wilga Golkowice
Sparta Winiary 4-1 Promień II Zakrzowiec
Zagaje Gdów 2-2 Concordia Pawlikowice
Contra Sułków 4-0 Batory Wola Batorska
Naprzód Ochmanów 1-0 Sokół Chorągwica
Zryw Szarów 4-0 Zieloni Niegowić

Kolejka 3 - 3-4 września

Zieloni Niegowić 2-3 Solanka Łężkowice
Sokół Chorągwica 0-2 Zryw Szarów
Batory Wola Batorska 1-5 Naprzód Ochmanów
Concordia Pawlikowice 2-2 Contra Sułków
Promień II Zakrzowiec 4-5 Zagaje Gdów
Wilga Golkowice 1-0 Sparta Winiary

Kolejka 4 - 10-11 września

Solanka Łężkowice 1-3 Sparta Winiary
Zagaje Gdów 11-2 Wilga Golkowice
Contra Sułków 3-0 Promień II Zakrzowiec
Naprzód Ochmanów 3-0 Concordia Pawlikowice
(wo)
Zryw Szarów 5-1 Batory Wola Batorska
Zieloni Niegowić 3-1 Sokół Chorągwica

Kolejka 5 - 17-18 września

Sokół Chorągwica 6-2 Solanka Łężkowice
Batory Wola Batorska 4-2 Zieloni Niegowić
Concordia Pawlikowice 1-2 Zryw Szarów
Wilga Golkowice 0-3 Contra Sułków
Sparta Winiary 2-0 Zagaje Gdów
Naprzód Ochmanów 1-4 Promień II Zakrzowiec

Kolejka 6 - 24-25 września

Solanka Łężkowice 1-2 Zagaje Gdów
Contra Sułków 4-0 Sparta Winiary
Naprzód Ochmanów 2-1 Wilga Golkowice
Zryw Szarów 7-1 Promień II Zakrzowiec
Zieloni Niegowić 2-6 Concordia Pawlikowice
Sokół Chorągwica 2-1 Batory Wola Batorska

Kolejka 7 - 1-2 października

Batory Wola Batorska 2-3 Solanka Łężkowice
Concordia Pawlikowice 3-0 Sokół Chorągwica
Promień II Zakrzowiec 2-2 Zieloni Niegowić
Wilga Golkowice 1-1 Zryw Szarów
Sparta Winiary 1-0 Naprzód Ochmanów
Zagaje Gdów 0-1 Contra Sułków

Kolejka 8 - 8-9 października

Solanka Łężkowice 2-0 Contra Sułków
lub 2-1
Naprzód Ochmanów 1-3 Zagaje Gdów
Zryw Szarów 0-3 Sparta Winiary
odbył się w innym terminie
Zieloni Niegowić 1-3 Wilga Golkowice
Sokół Chorągwica 3-2 Promień II Zakrzowiec
Batory Wola Batorska 0-5 Concordia Pawlikowice

Kolejka 9 - 15-16 października

Concordia Pawlikowice 3-0 Solanka Łężkowice
Promień II Zakrzowiec 2-3 Batory Wola Batorska
Wilga Golkowice 0-2 Sokół Chorągwica
Sparta Winiary 3-0 Zieloni Niegowić
przerwany, odbył się w innym terminie
Zagaje Gdów 1-1 Zryw Szarów
Contra Sułków 0-1 Naprzód Ochmanów

Kolejka 10 - 22-23 października

Solanka Łężkowice 0-5 Naprzód Ochmanów
Zryw Szarów 1-0 Contra Sułków
Zieloni Niegowić 4-2 Zagaje Gdów
Sokół Chorągwica 2-3 Sparta Winiary
Concordia Pawlikowice 6-0 Promień II Zakrzowiec
Wilga Golkowice 3-1 Batory Wola Batorska

Kolejka 11 - 29-30 października

Promień II Zakrzowiec 3-2 Solanka Łężkowice
Wilga Golkowice 0-3 Concordia Pawlikowice
Sparta Winiary 4-1 Batory Wola Batorska
Zagaje Gdów 5-2 Sokół Chorągwica
Contra Sułków 5-0 Zieloni Niegowić
Naprzód Ochmanów 1-1 Zryw Szarów

Kolejka 12 - 22-23 kwietnia

Solanka Łężkowice 0-2 Zryw Szarów
Naprzód Ochmanów 5-1 Zieloni Niegowić
Contra Sułków 2-1 Sokół Chorągwica
Zagaje Gdów 2-3 Batory Wola Batorska
Sparta Winiary 2-1 Concordia Pawlikowice
Wilga Golkowice 2-0 Promień II Zakrzowiec

Kolejka 13 - 29-30 kwietnia

Wilga Golkowice 4-2 Solanka Łężkowice
Promień II Zakrzowiec 0-1 Sparta Winiary
Concordia Pawlikowice 3-3 Zagaje Gdów
Batory Wola Batorska 0-9 Contra Sułków
w Sułkowie?
Sokół Chorągwica 0-3 Naprzód Ochmanów
Zieloni Niegowić 0-4 Zryw Szarów

Kolejka 14 - 3 maja

Solanka Łężkowice 3-3 Zieloni Niegowić
Zryw Szarów 1-0 Sokół Chorągwica
Naprzód Ochmanów 4-2 Batory Wola Batorska
Contra Sułków 1-1 Concordia Pawlikowice
Zagaje Gdów 6-3 Promień II Zakrzowiec
Sparta Winiary 2-0 Wilga Golkowice

Kolejka 15 - 6-7 maja

Sparta Winiary 0-1 Solanka Łężkowice
Wilga Golkowice 0-1 Zagaje Gdów
Promień II Zakrzowiec 0-4 Contra Sułków
Concordia Pawlikowice 1-1 Naprzód Ochmanów
Batory Wola Batorska 0-4 Zryw Szarów
Sokół Chorągwica 8-0 Zieloni Niegowić

Kolejka 16 - 13-14 maja

Promień II Zakrzowiec 1-5 Naprzód Ochmanów
Solanka Łężkowice 2-1 Sokół Chorągwica
Zieloni Niegowić 1-0 Batory Wola Batorska
Zryw Szarów 3-0 Concordia Pawlikowice
(wo)
Contra Sułków 1-3 Wilga Golkowice
Zagaje Gdów 2-2 Sparta Winiary

Kolejka 17 - 20-21 maja

Zagaje Gdów 4-0 Solanka Łężkowice
Sparta Winiary 2-2 Contra Sułków
Wilga Golkowice 1-2 Naprzód Ochmanów
Promień II Zakrzowiec 1-1 Zryw Szarów
Concordia Pawlikowice 2-1 Zieloni Niegowić
Batory Wola Batorska 1-4 Sokół Chorągwica

Kolejka 18 - 27-28 maja

Solanka Łężkowice 3-2 Batory Wola Batorska
Sokół Chorągwica 4-2 Concordia Pawlikowice
Zieloni Niegowić 4-3 Promień II Zakrzowiec
Zryw Szarów 2-3 Wilga Golkowice
Naprzód Ochmanów 1-1 Sparta Winiary
Contra Sułków 1-0 Zagaje Gdów

Kolejka 19 - 3-4 czerwca

Contra Sułków 6-2 Solanka Łężkowice
Zagaje Gdów 5-3 Naprzód Ochmanów
Sparta Winiary 2-0 Zryw Szarów
Wilga Golkowice 5-1 Zieloni Niegowić
Promień II Zakrzowiec 2-1 Sokół Chorągwica
Concordia Pawlikowice 12-2 Batory Wola Batorska

Kolejka 20 - 10-11 czerwca

Solanka Łężkowice 0-2 Concordia Pawlikowice
Batory Wola Batorska 2-2 Promień II Zakrzowiec
Sokół Chorągwica 2-3 Wilga Golkowice
Zieloni Niegowić 0-6 Sparta Winiary
Zryw Szarów 1-0 Zagaje Gdów
Naprzód Ochmanów 1-0 Contra Sułków

Kolejka 21 - 15 czerwca

Batory Wola Batorska 2-7 Wilga Golkowice
Naprzód Ochmanów 3-0 Solanka Łężkowice
Contra Sułków 1-0 Zryw Szarów
Zagaje Gdów 5-0 Zieloni Niegowić
Sparta Winiary 7-1 Sokół Chorągwica
Promień II Zakrzowiec 1-2 Concordia Pawlikowice

Kolejka 22 - 18 czerwca

Solanka Łężkowice 5-1 Promień II Zakrzowiec
Concordia Pawlikowice 4-1 Wilga Golkowice
Batory Wola Batorska 0-4 Sparta Winiary
Sokół Chorągwica 1-0 Zagaje Gdów
Zieloni Niegowić 1-7 Contra Sułków
Zryw Szarów 1-5 Naprzód Ochmanów

Klasa B 2005/2006 (Wieliczka)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas