[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2005/2006, grupa: Strzelce Opolskie
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 26 67 21 4 1 102-33 11 1 1 49-17 10 3 0 53-16
2.  Budowlani Strzelce Opolskie 26 60 19 3 4 63-17 9 1 3 35-9 10 2 1 28-8
3.  Naprzód Jemielnica 26 52 16 4 6 62-32 9 1 3 22-13 7 3 3 40-19
4.  Błękitni Jaryszów 26 49 15 4 7 80-51 7 2 4 41-28 8 2 3 39-23
5.  Źródło Krośnica 26 44 13 5 8 66-41 9 1 3 38-14 4 4 5 28-27
6.  LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 26 42 12 6 8 50-48 7 1 5 27-24 5 5 3 23-24 2 4 1 1 0 7-4
7.  Jedność Rozmierka 26 42 12 6 8 47-44 7 4 2 31-21 5 2 6 16-23 2 1 0 1 1 4-7
8.  Czarni Kalinów/Kalinowice 26 28 7 7 12 40-56 4 7 2 27-19 3 0 10 13-37
9.  LZS Stary Ujazd 26 27 7 6 13 35-65 4 3 6 17-28 3 3 7 18-37 2 4 1 1 0 3-2
10.  Sokół Zalesie Śląskie 26 27 8 3 15 64-81 6 1 6 43-37 2 2 9 21-44 2 1 0 1 1 2-3
11.  LZS Kadłubiec 26 26 7 5 14 44-59 4 3 6 27-31 3 2 8 17-28
12.  Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 26 23 6 5 15 45-60 2 3 8 16-24 4 2 7 29-36
13.  LZS Staniszcze Wielkie 26 22 6 4 16 54-97 3 3 7 31-51 3 1 9 23-46
14.  LZS Sucha 26 5 1 2 23 32-100 1 1 11 20-44 0 1 12 12-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)    1-3 4-1 3-1 6-1 3-1 3-0 2-0 3-0* 3-3 4-2 3-2 9-1 5-2 
 2 Budowlani Strzelce Opolskie0-2     3-0 5-1 0-1 4-0 0-1 3-0 3-1 5-1 3-0* 1-1 4-1 4-0 
 3 Naprzód Jemielnica1-2 2-1     1-6 1-1 2-1 2-0 4-0 0-1 3-1 1-0 2-0 2-0 1-0 
 4 Błękitni Jaryszów0-6 2-4 2-4     3-2 2-2 2-3 5-1 3-1 3-2 1-1 7-1 5-1 6-0 
 5 Źródło Krośnica2-5 0-2 1-1 2-1     2-3 3-0 4-0 5-0 1-0 2-1 6-1 7-0 3-0* 
 6 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)0-4 1-1 1-3 0-4 1-0     5-2 0-1 6-0 4-1 4-3 0-2 3-2 2-1 
 7 Jedność Rozmierka1-1 0-2 0-5 2-2 2-1 2-2     3-1 6-1 4-1 2-0 3-3 3-2 3-0* 
 8 Czarni Kalinów/Kalinowice1-1 0-1 1-0 1-1 4-4 2-2 1-1     1-1 4-1 1-1 5-2 0-2 6-2 
 9 LZS Stary Ujazd3-5 0-0 0-8 1-3 1-3 0-2 0-1 3-2     1-1 2-1 2-1 1-1 3-0* 
 10 Sokół Zalesie Śląskie4-6 0-2 2-6 2-5 2-5 1-1 4-2 7-2 1-2     4-0 3-2 5-3 8-1 
 11 LZS Kadłubiec0-6 0-4 1-1 0-4 3-3 0-1 0-0 2-0 4-2 7-1     3-4 4-5 3-0 
 12 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie)0-0 0-2 0-3 1-3 1-1 0-1 1-3 3-1 0-0 1-3 1-2     1-4 7-1 
 13 LZS Staniszcze Wielkie3-12 1-3 1-5 4-5 2-1 4-4 1-0 0-3 4-4 6-3 0-2 0-4     5-5 
 14 LZS Sucha1-3 1-3 3-3 1-3 1-5 2-3 1-3 1-2 1-5 2-3 3-4 1-6 2-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 21 sierpnia

Sokół Zalesie Śląskie 4-6 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
LZS Staniszcze Wielkie 0-4 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
Czarni Kalinów/Kalinowice 2-2 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
Źródło Krośnica 3-0 LZS Sucha
(wo)
LZS Stary Ujazd 0-1 Jedność Rozmierka
Budowlani Strzelce Opolskie 5-1 Błękitni Jaryszów
Naprzód Jemielnica 1-0 LZS Kadłubiec

Kolejka 2 - 28 sierpnia

Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 4-2 LZS Kadłubiec
Błękitni Jaryszów 2-4 Naprzód Jemielnica
Jedność Rozmierka 0-2 Budowlani Strzelce Opolskie
LZS Sucha 1-5 LZS Stary Ujazd
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 1-0 Źródło Krośnica
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 3-1 Czarni Kalinów/Kalinowice
Sokół Zalesie Śląskie 5-3 LZS Staniszcze Wielkie

Kolejka 3 - 4 września

LZS Staniszcze Wielkie 3-12 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
Czarni Kalinów/Kalinowice 4-1 Sokół Zalesie Śląskie
Źródło Krośnica 6-1 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
LZS Stary Ujazd 0-2 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
Budowlani Strzelce Opolskie 4-0 LZS Sucha
Naprzód Jemielnica 2-0 Jedność Rozmierka
LZS Kadłubiec 0-4 Błękitni Jaryszów

Kolejka 4 - 11 września

Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 3-1 Błękitni Jaryszów
Jedność Rozmierka 2-0 LZS Kadłubiec 10 września
LZS Sucha 3-3 Naprzód Jemielnica
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 1-1 Budowlani Strzelce Opolskie 10 września
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 0-0 LZS Stary Ujazd
Sokół Zalesie Śląskie 2-5 Źródło Krośnica
LZS Staniszcze Wielkie 0-3 Czarni Kalinów/Kalinowice

Kolejka 5 - 18 września

Czarni Kalinów/Kalinowice 1-1 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
Źródło Krośnica 7-0 LZS Staniszcze Wielkie
LZS Stary Ujazd 1-1 Sokół Zalesie Śląskie
Budowlani Strzelce Opolskie 1-1 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
Naprzód Jemielnica 2-1 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
LZS Kadłubiec 3-0 LZS Sucha
Błękitni Jaryszów 2-3 Jedność Rozmierka

Kolejka 6 - 25 września

Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 3-0 Jedność Rozmierka
LZS Sucha 1-3 Błękitni Jaryszów
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 4-3 LZS Kadłubiec
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 0-3 Naprzód Jemielnica
Sokół Zalesie Śląskie 0-2 Budowlani Strzelce Opolskie
LZS Staniszcze Wielkie 4-4 LZS Stary Ujazd
Czarni Kalinów/Kalinowice 4-4 Źródło Krośnica

Kolejka 7 - 2 października

Źródło Krośnica 2-5 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
LZS Stary Ujazd 3-2 Czarni Kalinów/Kalinowice
Budowlani Strzelce Opolskie 4-1 LZS Staniszcze Wielkie
Naprzód Jemielnica 3-1 Sokół Zalesie Śląskie
LZS Kadłubiec 3-4 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
Błękitni Jaryszów 2-2 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
Jedność Rozmierka 3-0 LZS Sucha
(wo)

Kolejka 8 - 9 października

Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 5-2 LZS Sucha
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 5-2 Jedność Rozmierka
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 1-3 Błękitni Jaryszów
Sokół Zalesie Śląskie 4-0 LZS Kadłubiec
LZS Staniszcze Wielkie 1-5 Naprzód Jemielnica 8 października
Czarni Kalinów/Kalinowice 0-1 Budowlani Strzelce Opolskie
Źródło Krośnica 5-0 LZS Stary Ujazd

Kolejka 9 - 16 października

LZS Stary Ujazd 3-5 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 4 grudnia
Budowlani Strzelce Opolskie 0-1 Źródło Krośnica
Naprzód Jemielnica 4-0 Czarni Kalinów/Kalinowice
LZS Kadłubiec 4-5 LZS Staniszcze Wielkie
Błękitni Jaryszów 3-2 Sokół Zalesie Śląskie
Jedność Rozmierka 3-3 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
LZS Sucha 2-3 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)

Kolejka 10 - 23 października

Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 3-1 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 7-1 LZS Sucha
Sokół Zalesie Śląskie 4-2 Jedność Rozmierka
LZS Staniszcze Wielkie 4-5 Błękitni Jaryszów 20 listopada
Czarni Kalinów/Kalinowice 1-1 LZS Kadłubiec
Źródło Krośnica 1-1 Naprzód Jemielnica
LZS Stary Ujazd 0-0 Budowlani Strzelce Opolskie

Kolejka 11 - 30 października

Budowlani Strzelce Opolskie 0-2 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
Naprzód Jemielnica 0-1 LZS Stary Ujazd
LZS Kadłubiec 3-3 Źródło Krośnica
Błękitni Jaryszów 5-1 Czarni Kalinów/Kalinowice
Jedność Rozmierka 3-2 LZS Staniszcze Wielkie
LZS Sucha 2-3 Sokół Zalesie Śląskie
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 0-2 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie)

Kolejka 12 - 6 listopada

Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 3-2 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
Sokół Zalesie Śląskie 1-1 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
LZS Staniszcze Wielkie 5-5 LZS Sucha
Czarni Kalinów/Kalinowice 1-1 Jedność Rozmierka
Źródło Krośnica 2-1 Błękitni Jaryszów
LZS Stary Ujazd 2-1 LZS Kadłubiec
Budowlani Strzelce Opolskie 3-0 Naprzód Jemielnica

Kolejka 13 - 13 listopada

Naprzód Jemielnica 1-2 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
LZS Kadłubiec 0-4 Budowlani Strzelce Opolskie
Błękitni Jaryszów 3-1 LZS Stary Ujazd
Jedność Rozmierka 2-1 Źródło Krośnica
LZS Sucha 1-2 Czarni Kalinów/Kalinowice
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 3-2 LZS Staniszcze Wielkie
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 1-3 Sokół Zalesie Śląskie

Kolejka 14 - 18 czerwca

Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 3-3 Sokół Zalesie Śląskie
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 1-4 LZS Staniszcze Wielkie
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 0-1 Czarni Kalinów/Kalinowice
LZS Sucha 1-5 Źródło Krośnica
Jedność Rozmierka 6-1 LZS Stary Ujazd
Błękitni Jaryszów 2-4 Budowlani Strzelce Opolskie
LZS Kadłubiec 1-1 Naprzód Jemielnica

Kolejka 15 - 25 czerwca

LZS Kadłubiec 0-6 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
Naprzód Jemielnica 1-6 Błękitni Jaryszów
Budowlani Strzelce Opolskie 0-1 Jedność Rozmierka
LZS Stary Ujazd 3-0 LZS Sucha
(wo)
Źródło Krośnica 2-3 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
Czarni Kalinów/Kalinowice 5-2 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
LZS Staniszcze Wielkie 6-3 Sokół Zalesie Śląskie

Kolejka 16 - 15 czerwca

Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 9-1 LZS Staniszcze Wielkie
Sokół Zalesie Śląskie 7-2 Czarni Kalinów/Kalinowice
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 1-1 Źródło Krośnica
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 6-0 LZS Stary Ujazd
LZS Sucha 1-3 Budowlani Strzelce Opolskie
Jedność Rozmierka 0-5 Naprzód Jemielnica
Błękitni Jaryszów 1-1 LZS Kadłubiec

Kolejka 17 - 9 kwietnia

Błękitni Jaryszów 0-6 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
LZS Kadłubiec 0-0 Jedność Rozmierka
Naprzód Jemielnica 1-0 LZS Sucha
Budowlani Strzelce Opolskie 4-0 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
LZS Stary Ujazd 2-1 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
Źródło Krośnica 1-0 Sokół Zalesie Śląskie
Czarni Kalinów/Kalinowice 0-2 LZS Staniszcze Wielkie

Kolejka 18 - 15 kwietnia

Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 2-0 Czarni Kalinów/Kalinowice
LZS Staniszcze Wielkie 2-1 Źródło Krośnica
Sokół Zalesie Śląskie 1-2 LZS Stary Ujazd
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 0-2 Budowlani Strzelce Opolskie
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 1-3 Naprzód Jemielnica
LZS Sucha 3-4 LZS Kadłubiec
Jedność Rozmierka 2-2 Błękitni Jaryszów

Kolejka 19 - 23 kwietnia

Jedność Rozmierka 1-1 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
Błękitni Jaryszów 6-0 LZS Sucha
LZS Kadłubiec 0-1 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
Naprzód Jemielnica 2-0 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
Budowlani Strzelce Opolskie 5-1 Sokół Zalesie Śląskie
LZS Stary Ujazd 1-1 LZS Staniszcze Wielkie
Źródło Krośnica 4-0 Czarni Kalinów/Kalinowice

Kolejka 20 - 30 kwietnia

Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 6-1 Źródło Krośnica
Czarni Kalinów/Kalinowice 1-1 LZS Stary Ujazd
LZS Staniszcze Wielkie 1-3 Budowlani Strzelce Opolskie
Sokół Zalesie Śląskie 2-6 Naprzód Jemielnica
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 1-2 LZS Kadłubiec
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 0-4 Błękitni Jaryszów
LZS Sucha 1-3 Jedność Rozmierka

Kolejka 21 - 7 maja

LZS Sucha 1-3 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
Jedność Rozmierka 2-2 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
Błękitni Jaryszów 7-1 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
LZS Kadłubiec 7-1 Sokół Zalesie Śląskie
Naprzód Jemielnica 2-0 LZS Staniszcze Wielkie
Budowlani Strzelce Opolskie 3-0 Czarni Kalinów/Kalinowice
LZS Stary Ujazd 1-3 Źródło Krośnica

Kolejka 22 - 14 maja

Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 3-0 LZS Stary Ujazd
(wo)
na boisku 0-1
Źródło Krośnica 0-2 Budowlani Strzelce Opolskie
Czarni Kalinów/Kalinowice 1-0 Naprzód Jemielnica
LZS Staniszcze Wielkie 0-2 LZS Kadłubiec
Sokół Zalesie Śląskie 2-5 Błękitni Jaryszów
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 1-3 Jedność Rozmierka
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 2-1 LZS Sucha

Kolejka 23 - 21 maja

LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 0-4 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
LZS Sucha 1-6 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
Jedność Rozmierka 4-1 Sokół Zalesie Śląskie
Błękitni Jaryszów 5-1 LZS Staniszcze Wielkie
LZS Kadłubiec 2-0 Czarni Kalinów/Kalinowice
Naprzód Jemielnica 1-1 Źródło Krośnica
Budowlani Strzelce Opolskie 3-1 LZS Stary Ujazd

Kolejka 24 - 28 maja

Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 1-3 Budowlani Strzelce Opolskie
LZS Stary Ujazd 0-8 Naprzód Jemielnica
Źródło Krośnica 2-1 LZS Kadłubiec
Czarni Kalinów/Kalinowice 1-1 Błękitni Jaryszów
LZS Staniszcze Wielkie 1-0 Jedność Rozmierka
Sokół Zalesie Śląskie 8-1 LZS Sucha
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 0-1 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)

Kolejka 25 - 4 czerwca

Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 0-0 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 4-1 Sokół Zalesie Śląskie
LZS Sucha 2-1 LZS Staniszcze Wielkie
Jedność Rozmierka 3-1 Czarni Kalinów/Kalinowice
Błękitni Jaryszów 3-2 Źródło Krośnica
LZS Kadłubiec 4-2 LZS Stary Ujazd
Naprzód Jemielnica 2-1 Budowlani Strzelce Opolskie

REKLAMA

Kolejka 26 - 11 czerwca

Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 4-1 Naprzód Jemielnica
Budowlani Strzelce Opolskie 3-0 LZS Kadłubiec
(wo)
LZS Stary Ujazd 1-3 Błękitni Jaryszów
Źródło Krośnica 3-0 Jedność Rozmierka
Czarni Kalinów/Kalinowice 6-2 LZS Sucha
LZS Staniszcze Wielkie 4-4 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
Sokół Zalesie Śląskie 3-2 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie)

Klasa A 2005/2006 (Opole II)

Klasa B 2005/2006 (Opole I)
Klasa B 2005/2006 (Opole II)
Klasa B 2005/2006 (Opole III)

Klasa C 2005/2006 (Strzelce Opolskie I)
Klasa C 2005/2006 (Strzelce Opolskie II)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas