[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Pomorski ZPN - Słupsk

Runda wstępna - 24 sierpnia

Aerozol Metal Box Ustka 3-5 Szansa Siemianice
pd.
Victoria Szczytno 3-0 Myśliwiec Tuchomie
(wo)
Dom-Star Domaradz 1-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Lipniczanka Lipnica 2-1 Urania Udorpie
Wiraż Kruszyna 2-5 Iskra Dretyń
Bistal Machowino 2-0 Piast Wrzeście
Zawisza Borzytuchom 3-2 Błękitni Motarzyno
pd.
Słupia Kwakowo 9-0 Inter Świerzenko
Skotawa Budowo 0-2 Iskra Gogolewo
Barton Barcino 1-3 GKS Kołczygłowy
Pomorze Potęgowo 5-2 GTS Czarna Dąbrówka
WKS Żoruchowo 1-7 Sokół/Jantar Szczypkowice
Sokół Wyczechy 5-1 Magic Niezabyszewo

I runda - 7 września

Szansa Siemianice 2-3 Rowokół Smołdzino
Victoria Szczytno 4-2 Sokół Wyczechy
pd.
Dom-Star Domaradz 1-3 Dąb Kusowo
Lipniczanka Lipnica 3-1 Granit Koczała
Iskra Dretyń 3-2 Echo Biesowice
Bistal Machowino 0-2 Smoki Podole Małe
pd.
Zawisza Borzytuchom 3-0 Diament Trzebielino
(wo)
Słupia Kwakowo 4-0 Garbarnia Kępice
Iskra Gogolewo 3-0 Stegna Parchowo
(wo)
GKS Kołczygłowy 4-2 Granit Kończewo
pd.
Sokół/Jantar Szczypkowice 3-0 Chrobry Charbrowo
(wo)
Drzewiarz Rzeczenica 1-5 Juve Uniechów
LKS Łebunia 1-3 Pomorze Potęgowo
Orkan Gostkowo 4-0 Leśnik Cewice
Stal Jezierzyce 4-3 Jantaria/Orkan Pobłocie
Słupia Kobylnica 1-4 Wybrzeże Objazda

II runda - 21 września

Rowokół Smołdzino 3-0 Błękitni Główczyce 21 września, 16:30
(wo)
goście nie dojechali na zawody
Victoria Szczytno 1-4 MKS Debrzno 21 września, 16:30
Dąb Kusowo 6-2 Sparta Sycewice 21 września, 16:30
Lipniczanka Lipnica 3-6 Brda Przechlewo 21 września, 16:30
Smoki Podole Małe 0-3 GKS Pęplino 21 września, 16:30
Zawisza Borzytuchom 0-2 Piast Człuchów 21 września, 16:30
GKS Kołczygłowy 3-0 Start Miastko 21 września, 16:30
(wo)
goście nie dojechali na zawody
Słupia Kwakowo 0-5 Czarni Bruskowo Wielkie 21 września, 16:30
Sokół/Jantar Szczypkowice 1-3 ZS Damnica 21 września, 16:30
Juve Uniechów 3-0 Koral Dębnica 21 września, 16:30
(wo)
goście nie dojechali na zawody
Pomorze Potęgowo 5-2 Pogoń Lębork 21 września, 16:30
Orkan Gostkowo 5-0 Kaszubia Studzienice 21 września, 16:30
Stal Jezierzyce 1-5 Unia Korzybie 21 września, 16:30
Wybrzeże Objazda 4-3 Start Łeba 21 września, 16:30
Iskra Dretyń 3-0 Czarni Czarne 21 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Iskra Gogolewo 3-0 Polonez Bobrowniki 21 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

III runda - 5 października
Wszystkie spotkania rozpoczną się o godz. 16:00.

MKS Debrzno 1-2 Piast Człuchów
Juve Uniechów 3-6 Brda Przechlewo
Dąb Kusowo 1-6 GKS Pęplino
Wybrzeże Objazda 1-3 Czarni Bruskowo Wielkie
Iskra Dretyń 1-2 Unia Korzybie
Pomorze Potęgowo 5-2 Iskra Gogolewo
GKS Kołczygłowy 2-4 Orkan Gostkowo
Rowokół Smołdzino 0-1 ZS Damnica

IV runda - 11 listopada
Wszystkie mecze rozpoczną się o godz. 12:00.

Orkan Gostkowo 2-1 Piast Człuchów
Unia Korzybie 4-2 Brda Przechlewo
ZS Damnica 0-2 GKS Pęplino
Pomorze Potęgowo 1-3 Czarni Bruskowo Wielkie

Autor: Robert Szychowski
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas