[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Rzeszów I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal II Rzeszów 20 51 17 0 3 58-15 7 0 3 27-10 10 0 0 31-5
2.  Korona II Rzeszów 20 48 15 3 2 64-21 8 0 2 35-12 7 3 0 29-9
3.  Dąb Dąbrowa 20 37 11 4 5 45-35 6 3 1 23-14 5 1 4 22-21
4.  Trzcianka Trzciana 20 34 10 4 6 63-36 6 1 3 41-15 4 3 3 22-21
5.  Mrowlanka Mrowla 20 31 9 4 7 40-51 6 1 3 27-26 3 3 4 13-25
6.  Stobierna-Krzywe Stobierna 20 27 8 3 9 40-28 5 2 3 27-11 3 1 6 13-17
7.  LKS Przybyszówka 20 24 8 0 12 37-48 5 0 5 21-18 3 0 7 16-30
8.  Novi Nosówka 20 22 7 1 12 47-56 6 1 3 26-21 1 0 9 21-35
9.  LKS Biała (k. Rzeszowa) 20 16 5 1 14 13-45 4 0 6 8-19 1 1 8 5-26
10.  Rudnianka Rudna Wielka 20 15 4 3 13 40-70 4 3 3 26-25 0 0 10 14-45
11.  Orzeł Wysoka Głogowska 20 13 4 1 15 28-70 3 1 6 17-26 1 0 9 11-44
UKS Przewrotne wycofał się po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Stal II Rzeszów    0-3 2-1 1-2 7-0 3-1 0-2 2-1 4-0 3-0* 5-0 
 2 Korona II Rzeszów0-2     5-2 2-0 7-1 2-1 1-4 4-1 2-0 6-0 6-1 
 3 Dąb Dąbrowa0-3 2-2     1-1 2-1 1-1 3-1 5-3 1-0 6-1 2-1 
 4 Trzcianka Trzciana0-3 2-3 2-3     1-1 2-0 4-1 6-3 9-0 6-1 9-0 
 5 Mrowlanka Mrowla3-7 0-5 4-0 2-2     3-2 3-1 5-4 2-1 3-0 2-4 
 6 Stobierna-Krzywe Stobierna1-2 1-2 2-2 1-4 0-0     6-0 3-0* 1-0 5-1 7-0 
 7 LKS Przybyszówka1-2 1-3 0-2 2-3 2-1 1-0     3-0 1-2 7-5 3-0 
 8 Novi Nosówka0-2 3-3 2-1 5-3 2-3 1-2 3-2     1-0 3-2 6-3 
 9 LKS Biała (k. Rzeszowa)0-1 0-5 0-3 3-1 1-2 0-2 1-5 1-0     1-0 1-0 
 10 Rudnianka Rudna Wielka0-6 0-3 3-6 1-1 2-2 3-0 8-0 4-3 2-2     3-2 
 11 Orzeł Wysoka Głogowska0-3 0-0 1-2 3-5 1-2 1-4 1-0 2-6 3-0 5-4     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Pauza: LKS Biała (k. Rzeszowa), LKS Przybyszówka.
 
Stobierna-Krzywe Stobierna 1-2 Stal II Rzeszów (150)
Orzeł Wysoka Głogowska 3-5 Trzcianka Trzciana (250)
Dąb Dąbrowa 2-1 Mrowlanka Mrowla (150)
Korona II Rzeszów 4-1 Novi Nosówka (70)
UKS Przewrotne - Rudnianka Rudna Wielka (100)
na boisku 2-9, zweryfikowany na 0-9 (wo), później anulowany

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Pauza: LKS Przybyszówka, Novi Nosówka.
 
Rudnianka Rudna Wielka 3-0 Stobierna-Krzywe Stobierna (150)
LKS Biała (k. Rzeszowa) - UKS Przewrotne (70)
zweryfikowany na 5-0 (wo), później anulowany
Mrowlanka Mrowla 0-5 Korona II Rzeszów (150)
Trzcianka Trzciana 2-3 Dąb Dąbrowa (200)
Stal II Rzeszów 5-0 Orzeł Wysoka Głogowska (100)

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Pauza: Mrowlanka Mrowla, Novi Nosówka.
 
Stobierna-Krzywe Stobierna 7-0 Orzeł Wysoka Głogowska (300)
Dąb Dąbrowa 0-3 Stal II Rzeszów (150)
Korona II Rzeszów 2-0 Trzcianka Trzciana
UKS Przewrotne - LKS Przybyszówka
zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Rudnianka Rudna Wielka 2-2 LKS Biała (k. Rzeszowa) (150)

Kolejka 4 - 4 września

Pauza: Trzcianka Trzciana, Mrowlanka Mrowla.
 
LKS Biała (k. Rzeszowa) 0-2 Stobierna-Krzywe Stobierna (80)
LKS Przybyszówka 7-5 Rudnianka Rudna Wielka (150)
Novi Nosówka - UKS Przewrotne (200)
było 3-0, anulowany
Stal II Rzeszów 0-3 Korona II Rzeszów (50)
Orzeł Wysoka Głogowska 1-2 Dąb Dąbrowa (200)

Kolejka 5 - 11 września

Pauza: Trzcianka Trzciana, Stal II Rzeszów.
 
Stobierna-Krzywe Stobierna 2-2 Dąb Dąbrowa
Korona II Rzeszów 6-1 Orzeł Wysoka Głogowska
UKS Przewrotne - Mrowlanka Mrowla
było 2-9, anulowany
Rudnianka Rudna Wielka 4-3 Novi Nosówka
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-5 LKS Przybyszówka

Kolejka 6 - 18 września

Pauza: Orzeł Wysoka Głogowska, Stal II Rzeszów.
 
LKS Przybyszówka 1-0 Stobierna-Krzywe Stobierna
Novi Nosówka 1-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Mrowlanka Mrowla 3-0 Rudnianka Rudna Wielka
Trzcianka Trzciana - UKS Przewrotne
było 7-0, anulowany
Dąb Dąbrowa 2-2 Korona II Rzeszów

Kolejka 7 - 25 września

Pauza: Orzeł Wysoka Głogowska, Dąb Dąbrowa.
 
Stobierna-Krzywe Stobierna 1-2 Korona II Rzeszów
UKS Przewrotne - Stal II Rzeszów
było 0-9, anulowany
Rudnianka Rudna Wielka 1-1 Trzcianka Trzciana
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-2 Mrowlanka Mrowla
LKS Przybyszówka 3-0 Novi Nosówka

Kolejka 8 - 2 października

Pauza: Dąb Dąbrowa, Korona II Rzeszów.
 
Novi Nosówka 1-2 Stobierna-Krzywe Stobierna
Mrowlanka Mrowla 3-1 LKS Przybyszówka
Trzcianka Trzciana 9-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Stal II Rzeszów 3-0 Rudnianka Rudna Wielka
(wo)
goście nie mieli ważnych kart zdrowia
Orzeł Wysoka Głogowska - UKS Przewrotne
było 6-0, anulowany

Kolejka 9 - 9 października

Pauza: Stobierna-Krzywe Stobierna, Korona II Rzeszów.
 
UKS Przewrotne - Dąb Dąbrowa
na boisku 1-1, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Rudnianka Rudna Wielka 3-2 Orzeł Wysoka Głogowska
LKS Biała (k. Rzeszowa) 0-1 Stal II Rzeszów
LKS Przybyszówka 2-3 Trzcianka Trzciana
Novi Nosówka 2-3 Mrowlanka Mrowla

Kolejka 10 - 16 października

Mrowlanka Mrowla 3-2 Stobierna-Krzywe Stobierna
Trzcianka Trzciana 6-3 Novi Nosówka
Stal II Rzeszów 0-2 LKS Przybyszówka
Orzeł Wysoka Głogowska 3-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Dąb Dąbrowa 6-1 Rudnianka Rudna Wielka
Korona II Rzeszów - UKS Przewrotne
było 11-0, anulowany

Kolejka 11 - 23 października

Pauza: Stobierna-Krzywe Stobierna.
 
Rudnianka Rudna Wielka 0-3 Korona II Rzeszów
LKS Biała (k. Rzeszowa) 0-3 Dąb Dąbrowa
LKS Przybyszówka 3-0 Orzeł Wysoka Głogowska
Novi Nosówka 0-2 Stal II Rzeszów
Mrowlanka Mrowla 2-2 Trzcianka Trzciana

Kolejka 12 - 30 października

Pauza: Rudnianka Rudna Wielka.
 
Stal II Rzeszów 7-0 Mrowlanka Mrowla
Orzeł Wysoka Głogowska 2-6 Novi Nosówka
Dąb Dąbrowa 3-1 LKS Przybyszówka
Korona II Rzeszów 2-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Stobierna-Krzywe Stobierna 1-4 Trzcianka Trzciana

Kolejka 13 - 6 listopada

Pauza: Rudnianka Rudna Wielka, LKS Biała (k. Rzeszowa).
 
LKS Przybyszówka 1-3 Korona II Rzeszów
Novi Nosówka 2-1 Dąb Dąbrowa
Mrowlanka Mrowla 2-4 Orzeł Wysoka Głogowska
Trzcianka Trzciana 0-3 Stal II Rzeszów
UKS Przewrotne - Stobierna-Krzywe Stobierna
zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany

Kolejka 14 - 15 kwietnia

Pauza: Stal II Rzeszów.
 
Korona II Rzeszów 7-1 Mrowlanka Mrowla
Dąb Dąbrowa 1-1 Trzcianka Trzciana
Orzeł Wysoka Głogowska 1-4 Stobierna-Krzywe Stobierna
Novi Nosówka 3-2 Rudnianka Rudna Wielka
LKS Przybyszówka 1-2 LKS Biała (k. Rzeszowa)

Kolejka 15 - 9 kwietnia

Pauza: Korona II Rzeszów.
 
Stobierna-Krzywe Stobierna 3-0 Novi Nosówka
(wo)
na boisku 0-2
LKS Przybyszówka 1-2 Stal II Rzeszów
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-0 Orzeł Wysoka Głogowska
Rudnianka Rudna Wielka 3-6 Dąb Dąbrowa
Trzcianka Trzciana 1-1 Mrowlanka Mrowla

Kolejka 16 - 23 kwietnia

Pauza: Orzeł Wysoka Głogowska.
 
Stal II Rzeszów 2-1 Dąb Dąbrowa
Korona II Rzeszów 2-1 Stobierna-Krzywe Stobierna
Trzcianka Trzciana 6-1 Rudnianka Rudna Wielka
Mrowlanka Mrowla 2-1 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Novi Nosówka 3-2 LKS Przybyszówka

Kolejka 17 - 30 kwietnia

Pauza: Novi Nosówka.
 
Stobierna-Krzywe Stobierna 5-1 Rudnianka Rudna Wielka
Korona II Rzeszów 0-2 Stal II Rzeszów
Dąb Dąbrowa 2-1 Orzeł Wysoka Głogowska
LKS Przybyszówka 2-1 Mrowlanka Mrowla
LKS Biała (k. Rzeszowa) 3-1 Trzcianka Trzciana

Kolejka 18 - 7 maja

Pauza: Dąb Dąbrowa.
 
Stobierna-Krzywe Stobierna 1-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Orzeł Wysoka Głogowska 0-0 Korona II Rzeszów
Rudnianka Rudna Wielka 0-6 Stal II Rzeszów
Trzcianka Trzciana 4-1 LKS Przybyszówka
Mrowlanka Mrowla 5-4 Novi Nosówka

Kolejka 19 - 14 maja

Pauza: Stobierna-Krzywe Stobierna.
 
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-0 Rudnianka Rudna Wielka
Korona II Rzeszów 1-4 LKS Przybyszówka
Dąb Dąbrowa 5-3 Novi Nosówka
Orzeł Wysoka Głogowska 1-2 Mrowlanka Mrowla
Stal II Rzeszów 1-2 Trzcianka Trzciana

Kolejka 20 - 21 maja

Pauza: Rudnianka Rudna Wielka.
 
Trzcianka Trzciana 2-0 Stobierna-Krzywe Stobierna
Mrowlanka Mrowla 3-7 Stal II Rzeszów
Novi Nosówka 6-3 Orzeł Wysoka Głogowska
LKS Przybyszówka 0-2 Dąb Dąbrowa
LKS Biała (k. Rzeszowa) 0-5 Korona II Rzeszów

Kolejka 21 - 28 maja

Pauza: Trzcianka Trzciana.
 
Stobierna-Krzywe Stobierna 0-0 Mrowlanka Mrowla
Korona II Rzeszów 6-0 Rudnianka Rudna Wielka
Dąb Dąbrowa 1-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Orzeł Wysoka Głogowska 1-0 LKS Przybyszówka
Stal II Rzeszów 2-1 Novi Nosówka

Kolejka 22 - 4 czerwca

Pauza: LKS Biała (k. Rzeszowa).
 
Stal II Rzeszów 3-1 Stobierna-Krzywe Stobierna 7 czerwca, 17:30
przełożony z powodu złego stanu boiska
Trzcianka Trzciana 9-0 Orzeł Wysoka Głogowska
Mrowlanka Mrowla 4-0 Dąb Dąbrowa 7 czerwca, 17:30
przełożony z powodu złego stanu boiska
Novi Nosówka 3-3 Korona II Rzeszów 8 czerwca, 18:00
przełożony z powodu złego stanu boiska; termin niepewny
Rudnianka Rudna Wielka 8-0 LKS Przybyszówka 7 czerwca, 17:30
przełożony z powodu złego stanu boiska

Kolejka 23 - 11 czerwca

Pauza: LKS Przybyszówka.
 
Orzeł Wysoka Głogowska 0-3 Stal II Rzeszów
Trzcianka Trzciana 2-3 Korona II Rzeszów
Dąb Dąbrowa 1-1 Stobierna-Krzywe Stobierna
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-0 Novi Nosówka
Rudnianka Rudna Wielka 2-2 Mrowlanka Mrowla

Kolejka 24 - 18 czerwca

Pauza: Mrowlanka Mrowla.
 
Stobierna-Krzywe Stobierna 6-0 LKS Przybyszówka
Korona II Rzeszów 5-2 Dąb Dąbrowa
Orzeł Wysoka Głogowska 5-4 Rudnianka Rudna Wielka
Stal II Rzeszów 4-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Novi Nosówka 5-3 Trzcianka Trzciana

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas