[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Podkarpacki ZPN - Rzeszów

I runda - 24 sierpnia

Brzeg Białobrzegi 4-2 Sawa Sonina
Budy Głogowskie 2-1 Bratek Bratkowice
Dromader Chrząstów 6-2 Sokół Malinie
Czarni Czudec 2-1 Wisłok Strzyżów
Markovia Markowa 2-3 Dąb Kosina
Astra Medynia Głogowska 1-3 KS Stobierna
Jedność Niechobrz 5-0 Iskra Zgłobień
Strażak Niwiska 1-2 Kolbuszowianka II Kolbuszowa
Atut Podborze 1-0 Piast Wadowice Górne
Junak Słocina (Rzeszów) 2-0 Strumyk Malawa
Wiśnia Trzciana 4-0 Strażak Rzemień
LKS Trzebownisko 0-4 LKS Jasionka
Czarni Trześń 1-8 Marmury Przyłęk
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4-1 Start Brzóza Stadnicka
Granit Wysoka Strzyżowska 3-2 GKS Niebylec
KS Zaczernie 7-2 Motor Boguchwała
Płomień Zagorzyce 0-1 Świlczanka Świlcza
Błękit Żołynia 1-5 Budy Łańcuckie
Wisła Gliny Małe 3-0 Gryf Mielec
(wo)
Leśna Wólka Podleśna 3-0 Wisłok Dąbrówki
(wo)

II runda - 7 września

Wiśnia Trzciana 3-5 Dromader Chrząstów
Kolbuszowianka II Kolbuszowa 2-0 Głogovia Głogów Małopolski
pd.
Marmury Przyłęk 2-5 Elektrociepłownia Rzeszów
Wisła Gliny Małe 2-1 Atut Podborze
pd.
Czarni Czudec 1-2 Granit Wysoka Strzyżowska
KS Zaczernie 2-4 Górnovia Górno
Budy Głogowskie 3-4 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Junak Słocina (Rzeszów) 1-4 Błażowianka Błażowa
Jedność Niechobrz 2-0 LKS Hermanowa
LKS Jasionka 0-4 Jawor Krzemienica
Świlczanka Świlcza 2-2 Korona Rzeszów
pd. k. 1-3
KS Stobierna 3-0 Crasnovia Krasne
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-3 Sokół Sokołów Małopolski
Dąb Kosina 4-6 Dynovia Dynów
Budy Łańcuckie 0-1 Stal Łańcut
Brzeg Białobrzegi 1-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Leśna Wólka Podleśna 6-5 Włókniarz Rakszawa

III runda - 28 września
Piast Nowa Wieś - pauza

Wisła Gliny Małe 2-0 Dromader Chrząstów 28 września, 15:30
Granit Wysoka Strzyżowska 1-1 Elektrociepłownia Rzeszów 28 września, 15:30
pd. k. 5-4
Kolbuszowianka II Kolbuszowa 2-3 Sokół Sokołów Małopolski 28 września, 15:30
Leśna Wólka Podleśna 1-3 Górnovia Górno 28 września, 15:30
Jedność Niechobrz 2-1 Dynovia Dynów 28 września, 15:30
Jawor Krzemienica 3-4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 28 września, 15:30
KS Stobierna 4-0 Stal Łańcut 28 września, 15:30
Błażowianka Błażowa 4-5 Korona Rzeszów 28 września, 15:30
pd.

IV runda - 19 października
Do gry przystępują III-ligowcy: Pogoń Leżajsk i Stal Rzeszów oraz IV-ligowcy: Izolator Boguchwała, Resovia, Stal Mielec, Strug Tyczyn i Unia Nowa Sarzyna.

Wisła Gliny Małe 0-6 Stal Mielec 19 października, 15:00
Korzeń 5, Kiełbasa 11, Pęgiel 24 (k), 28, Getinger 42, W.Witkowski 44
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-4 Stal Rzeszów 25 października, 15:30 (150)
Dragan 31, Fabianowski 34, 49, Walat 88
na stadionie Stali, ale Piast gospodarzem
Granit Wysoka Strzyżowska 0-8 Izolator Boguchwała 19 października, 15:00
K.Gajdek 11, 15, 30, Domin 35, Róg 52, Bosek 54, Cupryś 60, Nowak 81 (s)
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-3 Unia Nowa Sarzyna 19 października, 15:00
Gap 16, Dejnaka 25, Weres 62
Strug Tyczyn 5-2 Korona Rzeszów 18 października, 15:00
pd.
Jedność Niechobrz 3-2 KS Stobierna 19 października, 15:00
D.Gajdek ?, T.Pieniążek ?, Madera ? - Dembowski ?, Lepionka ?
Górnovia Górno 0-2 Resovia 19 października, 15:00 (150)
pd.
Woźny 100, Smężeń 117
Sokół Sokołów Małopolski 2-5 Pogoń Leżajsk 26 października, 15:00 (150)
Bąk 21, T.Herkt 23 - Kocur 11, M.Szmuc 24, Danielak 49, 80, 88

1/4 finału - 16 listopada

Strug Tyczyn 1-4 Izolator Boguchwała 20 listopada, 11:00 (150)
Sikora 37 - Karwat 35, Rusin 48, Róg 67, 76
Stal Mielec 0-3 Stal Rzeszów 20 listopada, 11:00 (700)
Brożek 20, Kobos 80, 87
Jedność Niechobrz 1-3 Resovia 16 listopada, 13:00 (100)
Micał 15 - Kruczek 5, 8, Woźny 85 (k)
Unia Nowa Sarzyna 3-2 Pogoń Leżajsk 21 listopada, 12:00 (80)
pd.
Dejnaka 4, 85, Kuziora 116 - T.Szmuc 11, Gosa 67
w pierwotnym terminie (15 listopada 14:00, widzów: 200) mecz przerwano w 5. minucie dogrywki przy stanie 2-2 z powodu zmierzchu - dogrywkę dokończono 21 listopada

Puchar Polski 2005/2006 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)

Puchar Polski 2005/2006 (Podkarpacki ZPN - Dębica)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas