[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2000/2001, grupa: Poznań
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mieszko Gniezno 30 77 25 2 3 107-20 14 0 1 66-11 11 2 2 41-9
2.  Sokół Pniewy 30 63 20 3 7 63-31 13 0 2 41-16 7 3 5 22-15
3.  1922 Lechia Kostrzyn 30 59 18 5 7 88-45 10 3 2 45-17 8 2 5 43-28
4.  Zjednoczeni Trzemeszno 30 55 17 4 9 58-32 11 1 3 34-12 6 3 6 24-20
5.  Tarnovia Tarnowo Podgórne 30 53 14 11 5 59-32 8 5 2 33-18 6 6 3 26-14
6.  Polonia Nowy Tomyśl 30 51 15 6 9 56-34 9 4 2 32-14 6 2 7 24-20
7.  Sparta Szamotuły 30 48 14 6 10 52-41 7 4 4 24-18 7 2 6 28-23
8.  Obra Zbąszyń 30 44 13 5 12 62-38 7 3 5 27-17 6 2 7 35-21
9.  Kłos Gałowo 30 39 10 9 11 35-44 6 4 5 22-23 4 5 6 13-21
10.  Korona Bukowiec 30 36 10 6 14 49-74 7 3 5 29-33 3 3 9 20-41
11.  Kłos Zaniemyśl 30 32 9 5 16 38-56 5 2 8 18-27 4 3 8 20-29
12.  PKS Bytyń 30 30 8 6 16 34-62 6 3 6 22-20 2 3 10 12-42
13.  Concordia Murowana Goślina 30 28 8 4 18 32-79 4 4 7 20-37 4 0 11 12-42
14.  Warta Międzychód 30 26 8 2 20 39-88 6 1 8 21-42 2 1 12 18-46
15.  Polonia Poznań 30 19 6 1 23 32-72 4 1 10 16-31 2 0 13 16-41 2 6 2 0 0 6-1
16.  Grom Wolsztyn 30 19 4 7 19 29-85 3 3 9 15-32 1 4 10 14-53 2 0 0 0 2 1-6

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Mieszko Gniezno    1-2 3-1 3-0 3-1 4-1 2-1 4-0 1-0 5-1 5-0 4-1 6-0 8-0 9-2 8-1 
 2 Sokół Pniewy2-1     3-2 2-0 0-4 1-0 4-0 2-1 4-0 0-3* 2-1 5-0 6-0 4-2 3-2 3-0 
 3 1922 Lechia Kostrzyn1-4 4-1     3-1 1-1 1-3 3-1 3-1 3-0* 7-2 1-1 4-0 5-0 1-1 3-0* 5-1 
 4 Zjednoczeni Trzemeszno0-1 1-3 4-2     0-2 2-0 0-0 1-0 2-1 5-0 2-1 3-1 4-0 5-1 1-0 4-0 
 5 Tarnovia Tarnowo Podgórne1-4 0-0 1-1 3-2     2-1 2-2 4-1 0-1 1-1 2-1 1-1 4-0 4-2 4-1 4-0 
 6 Polonia Nowy Tomyśl2-0 1-0 1-6 1-1 2-2     2-0 0-2 2-2 6-0 3-0 3-0 4-0 1-0 3-0 1-1 
 7 Sparta Szamotuły0-2 2-1 2-2 0-1 0-2 1-0     2-1 1-1 2-1 1-1 2-3 1-0 5-0 2-0 3-3 
 8 Obra Zbąszyń2-2 0-0 1-2 1-3 1-1 0-2 3-0     3-1 4-2 0-2 4-0 0-1 3-0 2-0 3-1 
 9 Kłos Gałowo0-2 1-1 3-1 0-0 1-0 3-3 2-3 0-3     3-1 2-5 0-0 1-0 3-1 2-1 1-2 
 10 Korona Bukowiec0-2 1-3 3-7 3-2 1-1 2-1 1-6 2-5 3-1     1-0 1-1 4-1 4-2 2-0 1-1 
 11 Kłos Zaniemyśl0-6 0-2 1-2 2-0 0-1 0-2 0-2 0-7 0-0 1-1     2-0 1-2 3-1 2-0 6-1 
 12 PKS Bytyń0-0 1-0 1-2 1-2 2-1 0-3 1-4 0-0 0-0 2-1 0-2     3-2 0-1 4-2 7-0 
 13 Concordia Murowana Goślina0-8 1-3 0-4 1-1 1-1 1-1 0-2 1-6 0-1 2-2 5-1 3-0     0-6 2-0 3-1 
 14 Warta Międzychód1-5 2-1 1-6 0-7 0-3* 2-0 2-0 2-1 1-2 1-4 2-1 3-2 1-4     2-5 1-1 
 15 Polonia Poznań0-3 0-3* 2-1 0-2 1-5 1-2 1-5 0-0 0-2 2-0 2-3 2-3 0-1 2-0     3-1 
 16 Grom Wolsztyn0-1 0-2 2-4 0-2 1-1 0-5 0-2 0-7 1-1 0-1 1-1 5-0 2-1 3-1 0-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Kłos Gałowo 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Obra Zbąszyń 0-2 Polonia Nowy Tomyśl
Grom Wolsztyn 0-2 Zjednoczeni Trzemeszno
Warta Międzychód 2-0 Sparta Szamotuły
Polonia Poznań 2-0 Korona Bukowiec
PKS Bytyń 1-2 1922 Lechia Kostrzyn
Concordia Murowana Goślina 1-3 Sokół Pniewy
Kłos Zaniemyśl 0-6 Mieszko Gniezno

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-4 Mieszko Gniezno
Sokół Pniewy 2-1 Kłos Zaniemyśl
1922 Lechia Kostrzyn 5-0 Concordia Murowana Goślina
Korona Bukowiec 1-1 PKS Bytyń
Sparta Szamotuły 2-0 Polonia Poznań
Zjednoczeni Trzemeszno 5-1 Warta Międzychód
Polonia Nowy Tomyśl 1-1 Grom Wolsztyn
Kłos Gałowo 0-3 Obra Zbąszyń

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Obra Zbąszyń 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Grom Wolsztyn 1-1 Kłos Gałowo
Warta Międzychód 2-0 Polonia Nowy Tomyśl
Polonia Poznań 0-2 Zjednoczeni Trzemeszno
PKS Bytyń 1-4 Sparta Szamotuły
Concordia Murowana Goślina 2-2 Korona Bukowiec
Kłos Zaniemyśl 1-2 1922 Lechia Kostrzyn
Sokół Pniewy 2-1 Mieszko Gniezno

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-0 Sokół Pniewy
1922 Lechia Kostrzyn 1-4 Mieszko Gniezno
Korona Bukowiec 1-0 Kłos Zaniemyśl
Sparta Szamotuły 1-0 Concordia Murowana Goślina
Zjednoczeni Trzemeszno 3-1 PKS Bytyń
Polonia Nowy Tomyśl 3-0 Polonia Poznań
Kłos Gałowo 3-1 Warta Międzychód
Obra Zbąszyń 3-1 Grom Wolsztyn

Kolejka 5 - 2-3 września

Grom Wolsztyn 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Międzychód 2-1 Obra Zbąszyń
Polonia Poznań 0-2 Kłos Gałowo
PKS Bytyń 0-3 Polonia Nowy Tomyśl
Concordia Murowana Goślina 1-1 Zjednoczeni Trzemeszno
Kłos Zaniemyśl 0-2 Sparta Szamotuły
Sokół Pniewy 3-2 1922 Lechia Kostrzyn
Korona Bukowiec 0-2 Mieszko Gniezno

Kolejka 6 - 9-10 września

Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 1922 Lechia Kostrzyn
Korona Bukowiec 1-3 Sokół Pniewy
Sparta Szamotuły 0-2 Mieszko Gniezno
Zjednoczeni Trzemeszno 2-1 Kłos Zaniemyśl
Polonia Nowy Tomyśl 4-0 Concordia Murowana Goślina
Kłos Gałowo 0-0 PKS Bytyń
Obra Zbąszyń 2-0 Polonia Poznań
Grom Wolsztyn 3-1 Warta Międzychód

Kolejka 7 - 16-17 września

Warta Międzychód 0-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne
(wo)
Polonia Poznań 3-1 Grom Wolsztyn
PKS Bytyń 0-0 Obra Zbąszyń
Concordia Murowana Goślina 0-1 Kłos Gałowo
Kłos Zaniemyśl 0-2 Polonia Nowy Tomyśl
Mieszko Gniezno 3-0 Zjednoczeni Trzemeszno
Sokół Pniewy 4-0 Sparta Szamotuły
1922 Lechia Kostrzyn 7-2 Korona Bukowiec

Kolejka 8 - 23-24 września

Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Korona Bukowiec
Sparta Szamotuły 2-2 1922 Lechia Kostrzyn
Zjednoczeni Trzemeszno 1-3 Sokół Pniewy
Polonia Nowy Tomyśl 2-0 Mieszko Gniezno
Kłos Gałowo 2-5 Kłos Zaniemyśl
Obra Zbąszyń 0-1 Concordia Murowana Goślina
Grom Wolsztyn 5-0 PKS Bytyń
Warta Międzychód 2-5 Polonia Poznań

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Polonia Poznań 1-5 Tarnovia Tarnowo Podgórne
PKS Bytyń 0-1 Warta Międzychód
Concordia Murowana Goślina 3-1 Grom Wolsztyn
Kłos Zaniemyśl 0-7 Obra Zbąszyń
Mieszko Gniezno 1-0 Kłos Gałowo
Sokół Pniewy 1-0 Polonia Nowy Tomyśl
1922 Lechia Kostrzyn 3-1 Zjednoczeni Trzemeszno
Korona Bukowiec 1-6 Sparta Szamotuły

Kolejka 10 - 7-8 października

Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-2 Sparta Szamotuły
Zjednoczeni Trzemeszno 5-0 Korona Bukowiec
Polonia Nowy Tomyśl 1-6 1922 Lechia Kostrzyn
Kłos Gałowo 1-1 Sokół Pniewy
Obra Zbąszyń 2-2 Mieszko Gniezno
Grom Wolsztyn 1-1 Kłos Zaniemyśl
Warta Międzychód 1-4 Concordia Murowana Goślina
Polonia Poznań 2-3 PKS Bytyń

Kolejka 11 - 14-15 października

PKS Bytyń 2-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Concordia Murowana Goślina 2-0 Polonia Poznań
Kłos Zaniemyśl 3-1 Warta Międzychód
Mieszko Gniezno 8-1 Grom Wolsztyn
Sokół Pniewy 2-1 Obra Zbąszyń
1922 Lechia Kostrzyn 3-0 Kłos Gałowo
(wo)
Korona Bukowiec 2-1 Polonia Nowy Tomyśl
Sparta Szamotuły 0-1 Zjednoczeni Trzemeszno

Kolejka 12 - 21-22 października

Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-2 Zjednoczeni Trzemeszno
Polonia Nowy Tomyśl 2-0 Sparta Szamotuły
Kłos Gałowo 3-1 Korona Bukowiec
Obra Zbąszyń 1-2 1922 Lechia Kostrzyn
Grom Wolsztyn 0-2 Sokół Pniewy
Warta Międzychód 1-5 Mieszko Gniezno
Polonia Poznań 2-3 Kłos Zaniemyśl
PKS Bytyń 3-2 Concordia Murowana Goślina

Kolejka 13 - 29-30 października

Concordia Murowana Goślina 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kłos Zaniemyśl 2-0 PKS Bytyń
Mieszko Gniezno 9-2 Polonia Poznań
Sokół Pniewy 4-2 Warta Międzychód
1922 Lechia Kostrzyn 5-1 Grom Wolsztyn
Korona Bukowiec 2-5 Obra Zbąszyń
Sparta Szamotuły 1-1 Kłos Gałowo
Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Polonia Nowy Tomyśl

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Polonia Nowy Tomyśl
Kłos Gałowo 0-0 Zjednoczeni Trzemeszno
Obra Zbąszyń 3-0 Sparta Szamotuły
Grom Wolsztyn 0-1 Korona Bukowiec
Warta Międzychód 1-6 1922 Lechia Kostrzyn
Polonia Poznań 0-3 Sokół Pniewy
(wo)
PKS Bytyń 0-0 Mieszko Gniezno
Concordia Murowana Goślina 5-1 Kłos Zaniemyśl

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Kłos Zaniemyśl 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Mieszko Gniezno 6-0 Concordia Murowana Goślina
Sokół Pniewy 5-0 PKS Bytyń
1922 Lechia Kostrzyn 3-0 Polonia Poznań
(wo)
Korona Bukowiec 4-2 Warta Międzychód
Sparta Szamotuły 3-3 Grom Wolsztyn
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 Obra Zbąszyń
Polonia Nowy Tomyśl 2-2 Kłos Gałowo

Kolejka 16 - 17-18 marca

Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 Kłos Gałowo
Polonia Nowy Tomyśl 0-2 Obra Zbąszyń
Zjednoczeni Trzemeszno 4-0 Grom Wolsztyn
Sparta Szamotuły 5-0 Warta Międzychód
Korona Bukowiec 2-0 Polonia Poznań
1922 Lechia Kostrzyn 4-0 PKS Bytyń
Sokół Pniewy 6-0 Concordia Murowana Goślina
Mieszko Gniezno 5-0 Kłos Zaniemyśl

Kolejka 17 - 24-25 marca

Mieszko Gniezno 3-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kłos Zaniemyśl 0-2 Sokół Pniewy
Concordia Murowana Goślina 0-4 1922 Lechia Kostrzyn
PKS Bytyń 2-1 Korona Bukowiec
Polonia Poznań 1-5 Sparta Szamotuły
Warta Międzychód 0-7 Zjednoczeni Trzemeszno
Grom Wolsztyn 0-5 Polonia Nowy Tomyśl
Obra Zbąszyń 3-1 Kłos Gałowo

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

Mieszko Gniezno 1-2 Sokół Pniewy
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-1 Obra Zbąszyń
Kłos Gałowo 1-2 Grom Wolsztyn
Polonia Nowy Tomyśl 1-0 Warta Międzychód
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 Polonia Poznań
Sparta Szamotuły 2-3 PKS Bytyń
Korona Bukowiec 4-1 Concordia Murowana Goślina
1922 Lechia Kostrzyn 1-1 Kłos Zaniemyśl

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Sokół Pniewy 0-4 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Mieszko Gniezno 3-1 1922 Lechia Kostrzyn
Kłos Zaniemyśl 1-1 Korona Bukowiec
Concordia Murowana Goślina 0-2 Sparta Szamotuły
PKS Bytyń 1-2 Zjednoczeni Trzemeszno
Polonia Poznań 1-2 Polonia Nowy Tomyśl
Warta Międzychód 1-2 Kłos Gałowo
Grom Wolsztyn 0-7 Obra Zbąszyń

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Mieszko Gniezno 5-1 Korona Bukowiec 10 marca
lub 4 kwietnia
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-0 Grom Wolsztyn
Obra Zbąszyń 3-0 Warta Międzychód
Kłos Gałowo 2-1 Polonia Poznań
Polonia Nowy Tomyśl 3-0 PKS Bytyń
Zjednoczeni Trzemeszno 4-0 Concordia Murowana Goślina
Sparta Szamotuły 1-1 Kłos Zaniemyśl
1922 Lechia Kostrzyn 4-1 Sokół Pniewy

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

1922 Lechia Kostrzyn 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sokół Pniewy 0-3 Korona Bukowiec
(wo)
na boisku 2-1
Mieszko Gniezno 2-1 Sparta Szamotuły
Kłos Zaniemyśl 2-0 Zjednoczeni Trzemeszno
Concordia Murowana Goślina 1-1 Polonia Nowy Tomyśl
PKS Bytyń 0-0 Kłos Gałowo
Polonia Poznań 0-0 Obra Zbąszyń
Warta Międzychód 1-1 Grom Wolsztyn

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-2 Warta Międzychód
Grom Wolsztyn 0-3 Polonia Poznań
Obra Zbąszyń 4-0 PKS Bytyń
Kłos Gałowo 1-0 Concordia Murowana Goślina
Polonia Nowy Tomyśl 3-0 Kłos Zaniemyśl
Zjednoczeni Trzemeszno 0-1 Mieszko Gniezno
Sparta Szamotuły 2-1 Sokół Pniewy
Korona Bukowiec 3-7 1922 Lechia Kostrzyn

Kolejka 23 - 3 maja

Korona Bukowiec 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
1922 Lechia Kostrzyn 3-1 Sparta Szamotuły
Sokół Pniewy 2-0 Zjednoczeni Trzemeszno
Mieszko Gniezno 4-1 Polonia Nowy Tomyśl
Kłos Zaniemyśl 0-0 Kłos Gałowo
Concordia Murowana Goślina 1-6 Obra Zbąszyń
PKS Bytyń 7-0 Grom Wolsztyn
Polonia Poznań 2-0 Warta Międzychód

Kolejka 24 - 5-6 maja

Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-1 Polonia Poznań
Warta Międzychód 3-2 PKS Bytyń
Grom Wolsztyn 2-1 Concordia Murowana Goślina
Obra Zbąszyń 0-2 Kłos Zaniemyśl
Kłos Gałowo 0-2 Mieszko Gniezno
Polonia Nowy Tomyśl 1-0 Sokół Pniewy
Zjednoczeni Trzemeszno 4-2 1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Szamotuły 2-1 Korona Bukowiec

Kolejka 25 - 12-13 maja

Sparta Szamotuły 0-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 16 maja
Korona Bukowiec 3-2 Zjednoczeni Trzemeszno
1922 Lechia Kostrzyn 1-3 Polonia Nowy Tomyśl
Sokół Pniewy 4-0 Kłos Gałowo
Mieszko Gniezno 4-0 Obra Zbąszyń
Kłos Zaniemyśl 6-1 Grom Wolsztyn
Concordia Murowana Goślina 0-6 Warta Międzychód
PKS Bytyń 4-2 Polonia Poznań

Kolejka 26 - 19-20 maja

Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 PKS Bytyń
Polonia Poznań 0-1 Concordia Murowana Goślina
Warta Międzychód 2-1 Kłos Zaniemyśl
Grom Wolsztyn 0-1 Mieszko Gniezno
Obra Zbąszyń 0-0 Sokół Pniewy
Kłos Gałowo 3-1 1922 Lechia Kostrzyn
Polonia Nowy Tomyśl 6-0 Korona Bukowiec
Zjednoczeni Trzemeszno 0-0 Sparta Szamotuły

Kolejka 27 - 26-27 maja

Zjednoczeni Trzemeszno 0-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sparta Szamotuły 1-0 Polonia Nowy Tomyśl
Korona Bukowiec 3-1 Kłos Gałowo
1922 Lechia Kostrzyn 3-1 Obra Zbąszyń 30 maja
Sokół Pniewy 3-0 Grom Wolsztyn
Mieszko Gniezno 8-0 Warta Międzychód
Kłos Zaniemyśl 2-0 Polonia Poznań
Concordia Murowana Goślina 3-0 PKS Bytyń

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-0 Concordia Murowana Goślina
PKS Bytyń 0-2 Kłos Zaniemyśl
Polonia Poznań 0-3 Mieszko Gniezno
Warta Międzychód 2-1 Sokół Pniewy
Grom Wolsztyn 2-4 1922 Lechia Kostrzyn
Obra Zbąszyń 4-2 Korona Bukowiec
Kłos Gałowo 2-3 Sparta Szamotuły
Polonia Nowy Tomyśl 1-1 Zjednoczeni Trzemeszno

Kolejka 29 - 10 czerwca

Polonia Nowy Tomyśl 2-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Zjednoczeni Trzemeszno 2-1 Kłos Gałowo
Sparta Szamotuły 2-1 Obra Zbąszyń
Korona Bukowiec 1-1 Grom Wolsztyn
1922 Lechia Kostrzyn 1-1 Warta Międzychód
Sokół Pniewy 3-2 Polonia Poznań
Mieszko Gniezno 4-1 PKS Bytyń
Kłos Zaniemyśl 1-2 Concordia Murowana Goślina

REKLAMA

Kolejka 30 - 17 czerwca

Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Kłos Zaniemyśl
Concordia Murowana Goślina 0-8 Mieszko Gniezno
PKS Bytyń 1-0 Sokół Pniewy
Polonia Poznań 2-1 1922 Lechia Kostrzyn
Warta Międzychód 1-4 Korona Bukowiec
Grom Wolsztyn 0-2 Sparta Szamotuły
Obra Zbąszyń 1-3 Zjednoczeni Trzemeszno
Kłos Gałowo 3-3 Polonia Nowy Tomyśl

Autor: Przemysław Puziak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas