[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Małopolski ZPN - Kraków

I runda - 6-7 sierpnia

Armatura Kraków 0-3 Pogoń Skotniki (Kraków)
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 6-11 Tramwaj Kraków
Tonianka Tonie (Kraków) 0-3 Wawel Kraków
KS Borek (Kraków) 1-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)
Zieleńczanka Zielonki 3-2 Błękitni Modlnica
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-5 Wieczysta Kraków
Gwiazda Ściejowice 0-3 Wisła II Jeziorzany
KS Krowodrza (Kraków) 0-3 Prądniczanka II Kraków
Bronowicki KS Kraków 5-2 Strzelcy/Korona Kraków
Jastrzębiec Książ Wielki 3-1 Spartak Charsznica
Płomień Kościelec 3-1 Szreniawa Koszyce
Potok Więckowice 3-4 Lotnik Kryspinów
Jutrzenka Giebułtów 3-1 Niegoszowianka Niegoszowice 14 sierpnia
Pychowianka Kraków 0-5 Wróblowianka II Wróblowice (Kraków)
TKKF Kliny (Kraków) 1-3 Victoria Kraków
Wierzbowianka Wierzbno 1-3 Kosynierzy Łuczyce
Orzeł Bębło 1-13 JKS Zelków
Grzegórzecki KS Kraków 3-0 Dąbski KS Kraków
Garbarnia II Kraków 0-0 Tramwaj II Kraków
k. 5-4
Bibiczanka Bibice 2-6 Świt Krzeszowice 10 sierpnia
Cedronka Wola Radziszowska 1-4 Iskra Krzęcin
Wiślanie Jaśkowice 2-2 Skawinka Skawina
k. 1-4
Pozowianka Pozowice 1-4 Radziszowianka Radziszów
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-5 Płomień Jerzmanowice
Grębałowianka Kraków 4-0 Bronowianka Kraków 17 sierpnia
Orlęta Rudawa 3-6 Piast Wołowice 14 sierpnia
Milenium Radziemice 5-2 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
Wisła Jeziorzany 3-0 Nadwiślan Kraków
Partyzant Dojazdów 3-2 Zwierzyniecki KS Kraków
Bieżanowianka Kraków 4-1 LKS Niedźwiedź 14 sierpnia
Dragon Szczyglice 7-0 Liszczanka Liszki
TS Węgrzce 0-4 Płaszowianka Kraków 17 sierpnia
Bronowianka II Kraków 6-1 Prokocim Kraków

II runda - 17 sierpnia

Jutrzenka Giebułtów 1-3 Piast Wołowice 24 sierpnia
Płaszowianka Kraków 3-2 Grębałowianka Kraków 24 sierpnia
Milenium Radziemice 2-3 Bronowianka II Kraków
Wróblowianka II Wróblowice (Kraków) 0-4 Pogoń Skotniki (Kraków)
Bieżanowianka Kraków 2-1 Świt Krzeszowice
Dragon Szczyglice 5-1 Iskra Krzęcin
Lotnik Kryspinów 2-4 Wawel Kraków
Victoria Kraków 1-5 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)
Garbarnia II Kraków 5-0 Radziszowianka Radziszów
Grzegórzecki KS Kraków 2-0 Wieczysta Kraków
Zieleńczanka Zielonki 3-6 Płomień Jerzmanowice
JKS Zelków 3-6 Tramwaj Kraków
Jastrzębiec Książ Wielki 1-3 Płomień Kościelec
Partyzant Dojazdów 3-0 Kosynierzy Łuczyce
Wisła Jeziorzany 2-4 Skawinka Skawina
Bronowicki KS Kraków 1-6 Prądniczanka II Kraków

III runda - 31 sierpnia
Pogoń Miechów - wolny los.

Piast Wołowice 1-3 Skawinka Skawina 21 września
Płaszowianka Kraków 2-5 Prądniczanka II Kraków
Bronowianka II Kraków 1-3 Wawel Kraków
Grzegórzecki KS Kraków 4-3 Bieżanowianka Kraków 7 września
Płomień Kościelec 2-3 Partyzant Dojazdów
Garbarnia II Kraków 1-0 Tramwaj Kraków 21 września
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-3 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)
Dragon Szczyglice 2-3 Płomień Jerzmanowice

IV runda - 28 września
Puszcza Niepołomice - wolny los.

Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-0 Garbarnia Kraków
k. 4-2
z powodu późnej godziny rozpoczęcia meczu grano 2x35 minut aby zdążyć przed zmrokiem
Prądniczanka II Kraków 2-3 Cracovia II 27 września
Płomień Jerzmanowice 2-2 Prądniczanka Kraków
k. 2-4
Wawel Kraków 2-3 Clepardia Kraków
Partyzant Dojazdów 3-2 Słomniczanka Słomniki
Grzegórzecki KS Kraków 0-1 Pogoń Miechów
Garbarnia II Kraków 5-1 Proszowianka Proszowice
Skawinka Skawina 1-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)

V runda - 5 października
Do gry przystąpili zwycięzcy PP Myślenice (LKS Mogilany) i PP Wieliczka (Piłkarz Podłęże).
LKS Mogilany - wolny los.

Partyzant Dojazdów 3-3 Pogoń Miechów (70)
k. 2-4
Ząbczyński 17, Kupczyk 33, P.Zięba 90 - Byrski 24, 37, 42
Skawinka Skawina 1-0 Cracovia II (60)
Bogacz 71
Piłkarz Podłęże 0-4 Garbarnia II Kraków (100)
Jeziorek 20, 47, Podgórski 75, Tekiela 90 (s)
Puszcza Niepołomice 2-2 Hutnik Kraków 11 października (150)
k. 5-4
Kusia 21, Maśnica 63 - Lipecki 73, Świątek 82
Prądniczanka Kraków 0-3 Kmita Zabierzów 12 października (80)
Mazurkiewicz 51, Wasilewski 62, Podobiński 83
Clepardia Kraków 1-3 Wisła II Kraków 12 października (150)
Mazur 19 - Smółka 8, Małecki 42, 70
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-2 Górnik Wieliczka 12 października (100)
Weinar 8, Kozieł 30

1/4 finału - 26 października

Pogoń Miechów 1-3 Puszcza Niepołomice (80)
Frączyk 89 - Morawiec 22, Lizak 37, Satora 80
Garbarnia II Kraków 1-0 Kmita Zabierzów (50)
Iżycki 87
Skawinka Skawina 1-4 Górnik Wieliczka (100)
Kulma 11 - Kwieciński 4, Skiba 33, Weinar 42, Księżyc 76 (k)
LKS Mogilany 2-0 Wisła II Kraków 10 maja, 17:00 (350)
Łopata 12, Żuk 61

1/2 finału

Garbarnia II Kraków 1-1 Puszcza Niepołomice 10 maja, 17:00 (50)
k. 5-4
Urbański 61 - Kępski 35
LKS Mogilany 1-4 Górnik Wieliczka 31 maja, 17:00 (200)
Starowicz 36 (s) - Kozieł 57, Zegarek 59, Suchan 62, Weinar 87

Finał - 7 czerwca

Garbarnia II Kraków 0-4 Górnik Wieliczka 7 czerwca, 17:00 (150)
Musiał 17, Kozieł 29, Zegarek 38, Onyekachi 73
w Krakowie

Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)
Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN - Tarnów)
Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN - Kraków - Myślenice)
Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN - Kraków - Wieliczka)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas