[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Drezdenko I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arka Mierzęcin 19 39 11 6 2 61-29 8 1 1 33-9 3 5 1 28-20
2.  Radowiak Drezdenko 18 37 11 4 3 39-20 6 3 0 21-8 5 1 3 18-12 2 4 1 1 0 4-2
3.  Nietoperz Gardzko 18 37 11 4 3 59-37 7 0 2 29-18 4 4 1 30-19 2 1 0 1 1 2-4
4.  Zorza Rolewice 18 36 11 3 4 61-27 5 2 2 28-14 6 1 2 33-13
5.  Błękitni II Dobiegniew 18 31 10 1 7 40-23 5 1 3 23-12 5 0 4 17-11
6.  Pumares Niegosław 18 29 9 2 7 40-47 5 2 2 25-24 4 0 5 15-23
7.  Błyskawica Lipie Góry 18 24 7 3 8 39-45 5 0 4 18-24 2 3 4 21-21
8.  Leśnik Buszów 19 20 6 2 11 45-51 2 2 5 25-27 4 0 6 20-24
9.  Dąb Górki Noteckie 18 15 4 3 11 29-45 3 2 4 19-21 1 1 7 10-24 2 3 1 0 1 5-4
10.  Noteć Górecko 18 15 5 0 13 26-60 4 0 5 18-24 1 0 8 8-36 2 3 1 0 1 4-5
11.  Sęp Bronowice 18 2 0 2 16 12-67 0 2 7 6-25 0 0 9 6-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Arka Mierzęcin    3-0 2-6 1-1 1-0 3-0* 7-1 4-1 3-0 6-0 3-0* 
 2 Radowiak Drezdenko0-0     1-1 3-2 2-0 0-0 3-2 3-2 6-1 3-0* 
 3 Nietoperz Gardzko4-3 1-3     2-3 3-1 5-2 5-2 4-2 2-1 3-1 
 4 Zorza Rolewice1-3 1-1 3-3     0-2 4-1 3-2 4-1 5-0 7-1 
 5 Błękitni II Dobiegniew2-2 0-5 1-2 1-0     3-0* 1-2 2-1 1-0 12-0 
 6 Pumares Niegosław3-3 3-1 6-6 1-7 3-0*     2-1 0-5 3-0* 4-1 
 7 Błyskawica Lipie Góry2-7 2-1 1-8 2-1 1-2     0-3 3-1 4-1 3-0* 
 8 Leśnik Buszów2-4 2-2 2-3 1-2 3-4 1-6     2-2 8-1 4-3 
 9 Dąb Górki Noteckie2-2 1-2 1-5 0-6 1-2 1-1 5-1     4-1 4-1 
 10 Noteć Górecko1-2 3-2 2-3 0-6 2-3 1-7 3-0 3-1     3-0* 
 11 Sęp Bronowice4-4 0-3 0-3* 0-3* 0-3 1-1 0-3* 0-3* 1-2     

Kolejka 1 - 28 sierpnia

Pauza: Pumares Niegosław.
 
Radowiak Drezdenko 3-2 Zorza Rolewice
Leśnik Buszów 2-4 Arka Mierzęcin
Noteć Górecko 3-2 Nietoperz Gardzko
Sęp Bronowice 1-1 Błyskawica Lipie Góry
Błękitni II Dobiegniew 2-1 Dąb Górki Noteckie

Kolejka 2 - 4 września

Pauza: Zorza Rolewice.
 
Pumares Niegosław 4-1 Noteć Górecko
Arka Mierzęcin 3-0 Radowiak Drezdenko
rozegrany wiosną?
Nietoperz Gardzko 3-1 Sęp Bronowice
Leśnik Buszów 1-2 Błękitni II Dobiegniew
Błyskawica Lipie Góry 3-1 Dąb Górki Noteckie

Kolejka 3 - 11 września

Pauza: Nietoperz Gardzko.
 
Zorza Rolewice 4-1 Leśnik Buszów
Arka Mierzęcin 1-0 Błękitni II Dobiegniew
Błyskawica Lipie Góry 4-1 Noteć Górecko
Dąb Górki Noteckie 4-1 Sęp Bronowice
Pumares Niegosław 3-1 Radowiak Drezdenko

Kolejka 4 - 18 września

Pauza: Błyskawica Lipie Góry.
 
Noteć Górecko 3-1 Dąb Górki Noteckie
Arka Mierzęcin 1-1 Zorza Rolewice
Błękitni II Dobiegniew 12-0 Sęp Bronowice
Radowiak Drezdenko 1-1 Nietoperz Gardzko
Leśnik Buszów 3-4 Pumares Niegosław

Kolejka 5 - 25 września

Pauza: Dąb Górki Noteckie.
 
Błyskawica Lipie Góry 2-1 Radowiak Drezdenko
Nietoperz Gardzko 4-2 Leśnik Buszów
Sęp Bronowice 1-2 Noteć Górecko
Zorza Rolewice 0-2 Błękitni II Dobiegniew
Pumares Niegosław 3-3 Arka Mierzęcin

Kolejka 6 - 2 października

Pauza: Sęp Bronowice.
 
Leśnik Buszów 1-6 Błyskawica Lipie Góry
Radowiak Drezdenko 3-2 Dąb Górki Noteckie
Błękitni II Dobiegniew 1-0 Noteć Górecko
Arka Mierzęcin 2-6 Nietoperz Gardzko
Zorza Rolewice 4-1 Pumares Niegosław

Kolejka 7 - 9 października

Pauza: Noteć Górecko.
 
Błyskawica Lipie Góry 2-7 Arka Mierzęcin
Pumares Niegosław 3-0 Błękitni II Dobiegniew
(wo)
udział w grze zawodnika który nie ukończył 16 roku życia, na boisku 2-3
Nietoperz Gardzko 2-3 Zorza Rolewice
Sęp Bronowice 0-3 Radowiak Drezdenko
Dąb Górki Noteckie 5-1 Leśnik Buszów

Kolejka 8 - 16 października

Pauza: Błękitni II Dobiegniew.
 
Zorza Rolewice 3-2 Błyskawica Lipie Góry
Arka Mierzęcin 3-0 Dąb Górki Noteckie
Radowiak Drezdenko 6-1 Noteć Górecko
Leśnik Buszów 4-3 Sęp Bronowice
Pumares Niegosław 6-6 Nietoperz Gardzko

Kolejka 9 - 23 października

Pauza: Radowiak Drezdenko.
 
Dąb Górki Noteckie 0-6 Zorza Rolewice
Nietoperz Gardzko 3-1 Błękitni II Dobiegniew
Błyskawica Lipie Góry 1-2 Pumares Niegosław
Noteć Górecko 3-0 Leśnik Buszów
Sęp Bronowice 4-4 Arka Mierzęcin

Kolejka 10 - 30 października

Pauza: Leśnik Buszów.
 
Pumares Niegosław 3-0 Dąb Górki Noteckie
(wo)
przerwany w 27. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania zespołu gości
Błękitni II Dobiegniew 0-5 Radowiak Drezdenko
Nietoperz Gardzko 5-2 Błyskawica Lipie Góry
Arka Mierzęcin 6-0 Noteć Górecko
Zorza Rolewice 7-1 Sęp Bronowice

Kolejka 11 - 6 listopada

Pauza: Arka Mierzęcin.
 
Sęp Bronowice 0-3 Pumares Niegosław
Dąb Górki Noteckie 1-5 Nietoperz Gardzko
Radowiak Drezdenko 3-2 Leśnik Buszów
Noteć Górecko 2-3 Zorza Rolewice
Błyskawica Lipie Góry 2-1 Błękitni II Dobiegniew

Kolejka 12 - 1-2 kwietnia

Pauza: Pumares Niegosław.
 
Błyskawica Lipie Góry 3-0 Sęp Bronowice
(wo)
Dąb Górki Noteckie 1-2 Błękitni II Dobiegniew
Zorza Rolewice 1-1 Radowiak Drezdenko
Arka Mierzęcin 4-1 Leśnik Buszów
Nietoperz Gardzko 2-1 Noteć Górecko

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

Pauza: Zorza Rolewice.
 
Błękitni II Dobiegniew 1-2 Leśnik Buszów
Dąb Górki Noteckie 1-1 Błyskawica Lipie Góry
Noteć Górecko 2-3 Pumares Niegosław
Radowiak Drezdenko 0-0 Arka Mierzęcin
Sęp Bronowice 0-3 Nietoperz Gardzko
(wo)

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Pauza: Nietoperz Gardzko.
 
Noteć Górecko 1-7 Błyskawica Lipie Góry
Sęp Bronowice 0-3 Dąb Górki Noteckie
(wo)
Radowiak Drezdenko 2-0 Pumares Niegosław
Leśnik Buszów 2-3 Zorza Rolewice
Błękitni II Dobiegniew 2-2 Arka Mierzęcin

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Pauza: Błyskawica Lipie Góry.
 
Sęp Bronowice 0-3 Błękitni II Dobiegniew
(wo)
Nietoperz Gardzko 1-3 Radowiak Drezdenko
Pumares Niegosław 0-5 Leśnik Buszów
Dąb Górki Noteckie 4-1 Noteć Górecko
Zorza Rolewice 1-3 Arka Mierzęcin

Kolejka 16 - 3 maja

Pauza: Dąb Górki Noteckie.
 
Leśnik Buszów 2-2 Nietoperz Gardzko
Noteć Górecko 3-0 Sęp Bronowice
(wo)
Błękitni II Dobiegniew 1-0 Zorza Rolewice
Arka Mierzęcin 3-0 Pumares Niegosław
(wo)
Radowiak Drezdenko 0-0 Błyskawica Lipie Góry

Kolejka 17 - 6-7 maja

Pauza: Sęp Bronowice.
 
Nietoperz Gardzko 4-3 Arka Mierzęcin
Pumares Niegosław 1-7 Zorza Rolewice
Błyskawica Lipie Góry 0-3 Leśnik Buszów
Dąb Górki Noteckie 1-2 Radowiak Drezdenko
Noteć Górecko 0-6 Błękitni II Dobiegniew

Kolejka 18 - 13-14 maja

Pauza: Noteć Górecko.
 
Zorza Rolewice 3-3 Nietoperz Gardzko
Radowiak Drezdenko 3-0 Sęp Bronowice
(wo)
Leśnik Buszów 2-2 Dąb Górki Noteckie
Arka Mierzęcin 7-1 Błyskawica Lipie Góry
Błękitni II Dobiegniew 3-0 Pumares Niegosław
(wo)

Kolejka 19 - 20-21 maja

Pauza: Błękitni II Dobiegniew.
 
Dąb Górki Noteckie 2-2 Arka Mierzęcin
Noteć Górecko 1-2 Radowiak Drezdenko
Sęp Bronowice 0-3 Leśnik Buszów
(wo)
Nietoperz Gardzko 5-2 Pumares Niegosław
Błyskawica Lipie Góry 1-8 Zorza Rolewice

Kolejka 20 - 27-28 maja

Pauza: Radowiak Drezdenko.
 
Leśnik Buszów 8-1 Noteć Górecko
Arka Mierzęcin 3-0 Sęp Bronowice
(wo)
Zorza Rolewice 5-0 Dąb Górki Noteckie
Błękitni II Dobiegniew 1-2 Nietoperz Gardzko
Pumares Niegosław 2-1 Błyskawica Lipie Góry

Kolejka 21

Pauza: Leśnik Buszów.
 
Radowiak Drezdenko - Błękitni II Dobiegniew
Błyskawica Lipie Góry - Nietoperz Gardzko
Noteć Górecko - Arka Mierzęcin
Sęp Bronowice - Zorza Rolewice
Dąb Górki Noteckie - Pumares Niegosław

Kolejka 22

Pauza: Arka Mierzęcin.
 
Zorza Rolewice - Noteć Górecko
Błękitni II Dobiegniew - Błyskawica Lipie Góry
Pumares Niegosław - Sęp Bronowice
Nietoperz Gardzko - Dąb Górki Noteckie
Leśnik Buszów - Radowiak Drezdenko

Klasa A 2005/2006 (Gorzów Wielkopolski (wschód))

Klasa B 2005/2006 (Słubice I)
Klasa B 2005/2006 (Słubice II)

Autor: Jarosław Janiak
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas