[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Lubelski ZPN - Biała Podlaska

I runda

Orzeł Zalesie 1-5 Tur Turze Rogi
Sokół Krynka 2-1 Orkan Wojcieszków
Oldboje Biała Podlaska 7-0 LZS Sielczyk (Biała Podlaska)
Agrosport Leśna Podlaska 0-2 Izba Celna Biała Podlaska
Bór Dąbie 2-1 Hutnik Huta Dąbrowa
Łukowiacy Łuków 5-1 GLKS Stanin
Prawda Stara Prawda 2-0 Bizon Jeleniec
Polesie Serokomla 0-3 Absolwent Domaszewnica
(wo)
Róża Stara Róża - ULKS Zagoździe
(wo)
obustronny walkower
Olimpia Okrzeja 3-0 Jata Żdżary
(wo)
Bagietka Międzyrzec Podlaski 3-0 Krzna Rzeczyca
(wo)
Bystrzyca Borki 0-3 Orzeł Czemierniki
(wo)
Wodnik Siemień 0-3 Dąb Dębowa Kłoda
(wo)
Krzna Trzebieszów 0-3 Grom Kąkolewnica
(wo)
Grom Sosnowica 3-0 Tornado Branica Suchowolska
(wo)

II runda - 28 września
Do gry dołączyli IV-ligowcy: Orlęta Łuków, Orlęta Radzyń Podlaski, Podlasie Biała Podlaska, Sokół Adamów, V-ligowcy: Dwernicki Stoczek Łukowski, Granica Terespol, Huragan Międzyrzec Podlaski, Janovia Janów Podlaski, LKS Dobryń, LKS Milanów, Lutnia Piszczac, ŁKS Łazy, Tytan Wisznice, Unia Krzywda, Unia Żabików, Victoria Parczew (beniaminkowie - Grom Kąkolewnica i Orkan Wojcieszków - przystąpili do gry wcześniej) i nowy zespół: Kiks Biała Podlaska.
ŁKS Łazy - wolny los

Kiks Biała Podlaska 5-3 Granica Terespol 28 września, 15:30
pd.
Tur Turze Rogi 0-6 Orlęta Łuków 28 września, 15:00
Dąb Dębowa Kłoda 3-1 Victoria Parczew 28 września, 15:00
Grom Sosnowica 1-2 LKS Milanów 28 września, 15:00
Grom Kąkolewnica 1-0 Lutnia Piszczac 28 września, 15:00
Bagietka Międzyrzec Podlaski 3-3 Unia Żabików 28 września, 15:00
pd. k. 3-4
Sokół Krynka 0-5 Sokół Adamów 28 września, 15:00
Oldboje Biała Podlaska 1-6 Podlasie Biała Podlaska 28 września, 15:00
Janowia Janów Podlaski 0-4 Izba Celna Biała Podlaska 28 września, 15:00
Bór Dąbie 0-4 LZS Dobryń 28 września, 15:00
Prawda Stara Prawda 3-3 Dwernicki Stoczek Łukowski 28 września, 15:00
pd. k. 5-6
Łukowiacy Łuków 2-3 Unia Krzywda 28 września, 15:00
Orzeł Czemierniki 2-3 Tytan Wisznice 28 września, 15:00
Absolwent Domaszewnica 0-5 Orlęta Radzyń Podlaski 28 września, 15:00
Olimpia Okrzeja 0-7 Huragan Międzyrzec Podlaski 28 września, 15:00

III runda - 10 maja

LZS Dobryń 1-5 Orlęta Łuków 2 kwietnia, 14:00
ŁKS Łazy 1-2 Podlasie Biała Podlaska
Grom Kąkolewnica 2-4 Unia Żabików
Dąb Dębowa Kłoda 1-2 Unia Krzywda
Tytan Wisznice 2-1 LKS Milanów
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 Sokół Adamów
(wo)
Kiks Biała Podlaska 0-2 Orlęta Radzyń Podlaski
Izba Celna Biała Podlaska 2-0 Dwernicki Stoczek Łukowski

IV runda - 17 maja

Tytan Wisznice 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski 17 maja
Unia Krzywda 2-1 Unia Żabików 17 maja
pd.
Izba Celna Biała Podlaska 2-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 18 maja
Podlasie Biała Podlaska 3-1 Orlęta Łuków 16 maja

1/2 finału - 24-25 maja

Unia Krzywda 0-1 Podlasie Biała Podlaska 24 maja, 17:00
Irla 87
Izba Celna Biała Podlaska 2-6 Orlęta Radzyń Podlaski 25 maja, 15:30 (100)
Litwiniuk 67, Jarzynka 83 - Chyła 13, Gołociński 21, Borysiuk 23, Piotrowicz 30, Panek 45, Pliszka 60

Finał - 31 maja

Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Podlasie Biała Podlaska 31 maja, 17:00 (200)
Panek 59, 73 - Laszuk 66
w Radzyniu Podlaskim

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas