[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Lubelski ZPN - Zamość

I runda - 5 października

Orzeł Tereszpol 0-2 Omega Stary Zamość 5 października, 15:00
Metalowiec Goraj 1-3 Aleksandria Aleksandrów 5 października, 15:00
Łada II Biłgoraj 2-1 Relax Księżpol 5 października, 15:00
Tanew Majdan Stary 2-1 Olimpiakos Tarnogród 5 października, 15:00
Cosmos Józefów 3-2 Echo Zawada 5 października, 15:00
Tarpan Korchów 0-9 Łada Biłgoraj 5 października, 15:00
Płoszczanin Płoskie 0-1 Hetman II Zamość 5 października, 15:00
pd.
Sokół Zwierzyniec 0-3 Roztocze Szczebrzeszyn 5 października, 15:00
(wo)
Nord 98 Wysokie 4-0 Płomień Spartan Nieledew 5 października, 15:00
Huczwa Tyszowce 0-4 Korona Łaszczów 5 października, 15:00
Pogoń 96 Łaszczówka 7-3 Orkan Bełżec 5 października, 15:00
Tomasovia II Tomaszów Lubelski 4-2 Ostoja Skierbieszów 5 października, 15:00
Szumy Susiec 0-3 Igros Krasnobród 5 października, 15:00
(wo)
Ruch Machnów Nowy 1-3 Spartakus Szarowola 5 października, 15:00
pd.
Granica II Lubycza Królewska 3-4 Victoria Łukowa/Chmielek 5 października, 15:00
Sparta Wożuczyn 6-3 Kryształ Werbkowice 5 października, 15:00

II runda - 26 października

Omega Stary Zamość 3-0 Aleksandria Aleksandrów 26 października, 13:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Łada II Biłgoraj 1-0 Tanew Majdan Stary 26 października, 13:00
Cosmos Józefów 0-9 Łada Biłgoraj 26 października, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Hetman II Zamość 26 października, 13:00
Nord 98 Wysokie 0-3 Korona Łaszczów 26 października, 13:00
Tomasovia II Tomaszów Lubelski 7-2 Pogoń 96 Łaszczówka 26 października, 13:00
Igros Krasnobród 1-9 Spartakus Szarowola 26 października, 13:00
Sparta Wożuczyn 0-5 Victoria Łukowa/Chmielek 26 października, 13:00

III runda - 13 listopada

Spartakus Szarowola 0-0 Victoria Łukowa/Chmielek 20 listopada
pd. k. 4-5
Tomasovia II Tomaszów Lubelski 0-3 Korona Łaszczów
(wo)
nie odbył się - gospodarze nie stawili się
Roztocze Szczebrzeszyn 2-4 Łada Biłgoraj 20 listopada
Łada II Biłgoraj 3-0 Omega Stary Zamość

IV runda
Do rozgrywek przystępują: Hetman Zamość, Granica Lubycza Królewska, Tomasovia Tomaszów Lubelski i Unia Hrubieszów.

1/4 finału - 26 kwietnia

Łada II Biłgoraj 0-3 Hetman Zamość 26 kwietnia
(wo)
kierownictwo Łady wycofało drużynę z rozgrywek
Łada Biłgoraj 1-0 Granica Lubycza Królewska 1 kwietnia, 15:00
Korona Łaszczów 5-3 Unia Hrubieszów 10 maja, 17:00
Spartakus Szarowola 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 kwietnia, 16:00

1/2 finału - 16 maja

Łada Biłgoraj 1-0 Hetman Zamość 16 maja, 17:00
w Krzeszowie
Korona Łaszczów 3-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 maja, 17:00

Finał - 31 maja

Korona Łaszczów 1-5 Łada Biłgoraj 31 maja, 17:00
w Długim Kącie

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas