[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA 2006/2007

I runda eliminacyjna - 13 lipca, 27 lipca
(Losowanie - 23 czerwca 2006, 13:30 - Nyon)

NK Varteks (Varaždin) 1-1 KF Tirana 13 lipca, 18:00
Enes Novinić 47 - Devis Mukaj 21
Dinamo Tirana 0-1 CSKA Sofia 13 lipca, 17:30
Eugen Trică 86
FC Koper 0-1 Liteks Łowecz 13 lipca, 20:00
Rosen Kiriłow 17
Domžale
FK Sarajevo 3-0 Rànger's FC 13 lipca, 18:00
Emir Obuća 20, 30, Samir Duro 45
HNK Orašje 0-2 NK Domžale 13 lipca, 17:00
Juninho 30, Janez Aljančič 39
Hibernians FC 0-4 Dinamo Bukareszt 13 lipca, 21:00
Ionel Dănciulescu 4, Claudiu Niculescu 57, 58, Ştefan Radu 83
Ta' Qali
APÓEL (Nikozja) 3-1 SS Murata 13 lipca, 19:00
Marios Neophytou 34 (k), Stavros Georgiou 58, Giorgos Elefteriou 82 - Cristian Protti 51
HNK Rijeka 2-2 AS Omónia Lefkossías 13 lipca, 20:45
Nino Bule 9, Dušan Kerkez 50 (k) - Giorgos Vakouftsis 31 (k), Vlatko Grozdanovski 54
Łokomotiw Sofia 2-0 FK Makedonija Ǵorče Petrov (Skopje) 13 lipca, 19:30
Iwan Paskow 60 (k), Kałojan Karadżinow 86
FK Vardar (Skopje) 1-2 KSV Roeselare 13 lipca, 18:00
Dejan Ristovski 1 - Sanharib Malki Sabah 32, Davy Oyen 39
Rapid Bukareszt 5-0 Sliema Wanderers FC 13 lipca, 19:30
Nicolae Grigore 4, Mugurel Buga 15, 42, Nicolae Constantin 20, Ian Ciantar 45 (s)
Újpest FC 0-4 FC Vaduz 13 lipca, 19:00
Omar Pape Faye 13, 62, Juan Manuel Sara 31, 90
Zimbru Chișinău 1-1 Qarabağ Ağdam 13 lipca, 19:00
Galust Petrosjan 75 - Samir Musayev 68
Mika Asztarak 1-3 BSC Young Boys Berno 13 lipca, 17:00
Dawid Grigorjan 90 - Marquinhos 22, Mario Raimondi 50, Gürkan Sermeter 86
Erewan
FC Fehérvár 1-0 Kajrat Ałmaty 13 lipca, 20:00
Zsolt Dvéri 8
Zagłębie Lubin 1-1 Dinamo Mińsk 13 lipca, 17:30 (5000)
Wojciech Łobodziński 69 - Leonid Kowiel 74
Karvan İK Yevlax 1-0 FC Spartak Trnava 13 lipca, 17:00
Xalid Muradov 82
Baku
Ameri Tbilisi 0-1 Bananc Erewan 13 lipca, 18:00
Wahe Tadewosjan 10
BATE Borysów 2-0 Nistru Otaci 13 lipca, 18:00
Igor Stasiewicz 55, Dmitrij Mołosz 76 (k)
FC Basel 1893 3-1 Toboł Kostanaj 13 lipca, 20:00
Mladen Petrić 20, 67 (k), Eduardo I 69 - Nurboł Żumaskalijew 49
FC Artmedia Bratysława 2-0 WIT Georgia Tbilisi 13 lipca, 18:00
Lukáš Hartig 10, Ľubomír Reiter 51
HJK 1-1 Drogheda United FC 13 lipca, 18:00
Markus Halsti 83 - Shane Robinson 41
Brøndbyernes IF 3-1 Knattspyrnufélagið Valur 13 lipca, 20:45
Thomas Rasmussen 8, Morten Nicolas Rasmussen 32, Martin Ericsson 34 - Garđar Bergmann Gunnlaugsson 83
Gefle IF 1-2 Llanelli AFC 13 lipca, 19:00
Kristen Viikmäe 24 - Rhys Griffiths 82, Jacob Mingorance 86
Solna
AS La Jeunesse d'Esch 0-2 Skonto Ryga 13 lipca, 18:00
Jozef Piaček 48, Andrejs Štolcers 79
Åtvidabergs FF 4-0 FC Etzella Ettelbruck 13 lipca, 20:00
Daniel Johansson 12, Pontus Karlsson 41, 47, 55
Norrköping
FK Ventspils 2-1 GÍ Gøta 13 lipca, 17:30
Jean-Paul Ndjoumek-Ndeki 23, 65 - Símun Louis Jacobsen 29
Glentoran FC 0-1 SK Brann 13 lipca, 20:30
Migen Memelli 69
Randers FC 1-0 Íþróttabandalag Akraness 13 lipca, 19:00
Aléx II 63
Portadown F&AC 1-3 FBK Kaunas 13 lipca, 20:30
Gary McCutcheon 65 - Nukri Manczkawa 2, Edin Pehlić 9, Andrius Velička 46
Rhyl FC 0-0 Sūduva Marijampolė 13 lipca, 20:30
FC Levadia Tallin 2-0 FC Haka 13 lipca, 17:30
Ats Purje 32, 36
Skála 0-1 IK Start 13 lipca, 20:00
Marius Johnsen 3
Toftir
SFK Lyn 1-1 FC Flora Tallin 13 lipca, 19:00
Jo Tessem 42 (k) - Joel Lindpere 81
IFK Göteborg 0-1 Derry City FC 13 lipca, 19:00
Sean Hargan 80

KF Tirana 2-0 NK Varteks (Varaždin) 27 lipca, 17:00
Hamdi Salihi 16, Eldorado Merkoçi 90
CSKA Sofia 4-1 Dinamo Tirana 27 lipca, 19:00
Eugen Trică 36, 53, Furtado 49, Florentin Petre 75 - Zoran Kastel 12
Liteks Łowecz 5-0 FC Koper 27 lipca, 19:45
Sandrinho 20 (k), Milivoje Novakovič 62, Nebojša Jelenković 85, Ljuben Ljubenow 90, Stanisław Genczew 90
Rànger's FC 0-2 FK Sarajevo 27 lipca, 18:00
Damir Hadžić 10, Emir Obuća 45
Andorra La Vella
NK Domžale 5-0 HNK Orašje 27 lipca, 20:15
Zlatan Ljubijankič 13, 75, Darko Djukič 21, 41, Ermin Rakovič 61
Dinamo Bukareszt 5-1 Hibernians FC 27 lipca, 20:00
Adrian Cristea 54, Ionel Dănciulescu 61, 84, Cătălin Munteanu 90, Danijel Buzurović 90 (s) - Danijel Buzurović 86
SS Murata 0-4 APÓEL (Nikozja) 27 lipca, 21:00
Stavros Georgiou 15, Ricardo Fernandes 22, Marios Neophytou 25, Chryssóstomos Michaíl 90 (k)
Serravalle
AS Omónia Lefkossías 2-1 HNK Rijeka 27 lipca, 19:00
Musawengosi Mguni 61, 88 - Josip Lukunić 78
FK Makedonija Ǵorče Petrov (Skopje) 1-1 Łokomotiw Sofia 27 lipca, 19:30
Ismail Ismaili 25 - Cwetan Genkow 69
KSV Roeselare 5-1 FK Vardar (Skopje) 27 lipca, 20:00
Sanharib Malki Sabah 13, Sébastien Dufoor 20, 30, 76, Frederik Vanderbiest 64 (k) - Wandeir 52
Sliema Wanderers FC 0-1 Rapid Bukareszt 27 lipca, 18:00
Mugurel Buga 11
Ta'Qali
FC Vaduz 0-1 Újpest FC 27 lipca, 19:30
Norbert Tóth 55
Qarabağ Ağdam 1-2 Zimbru Chișinău 27 lipca, 17:00
pd.
Samir Musayev 23 - Serghei Chirilov 52, Ilie Bălaşa 100
Baku
BSC Young Boys Berno 1-0 Mika Asztarak 27 lipca, 19:30
Thomas Häberli 85
Kajrat Ałmaty 2-1 FC Fehérvár 27 lipca, 15:30
Alibiek Buleszew 75, Samat Smakow 86 (k) - Illés Sitku 34
Dinamo Mińsk 0-0 Zagłębie Lubin 27 lipca, 17:30 (3586)
FC Spartak Trnava 0-1 Karvan İK Yevlax 27 lipca, 19:00
Souleymane Camara 23
Senec
Bananc Erewan 1-2 Ameri Tbilisi 27 lipca, 16:00
Wahe Tadewosjan 38 - Rati Cinamdzgwriszwili 60, Denis Dobrowolski 62
Nistru Otaci 0-1 BATE Borysów 27 lipca, 18:00
Giennadij Blizniuk 30
Toboł Kostanaj 0-0 FC Basel 1893 27 lipca, 15:00
WIT Georgia Tbilisi 2-1 FC Artmedia Bratysława 27 lipca, 16:00
Dawit Lomaia 44, Luka Razmadze 88 (k) - Juraj Halenár 48
Drogheda United FC 3-1 HJK 27 lipca, 20:45
pd.
Graham Gartland 57, Damien Lynch 96, 114 - Ghazi 36
Dublin
Knattspyrnufélagið Valur 0-0 Brøndbyernes IF 27 lipca, 20:45
Llanelli AFC 0-0 Gefle IF 27 lipca, 20:30
Skonto Ryga 3-0 AS La Jeunesse d'Esch 27 lipca, 17:00
Mihails Miholaps 21, 27 (k), Andrejs Štolcers 83
FC Etzella Ettelbruck 0-3 Åtvidabergs FF 27 lipca, 18:00
Martin Jönsson 61, Daniel Johansson 70 (k), Christoffer Karlsson 80 (k)
GÍ Gøta 0-2 FK Ventspils 27 lipca, 19:00
Vîts Rimkus 75, 77
Toftir
SK Brann 1-0 Glentoran FC 27 lipca, 19:30
Ólafur Örn Bjarnason 85 (k)
Íþróttabandalag Akraness 2-1 Randers FC 27 lipca, 20:00
Hjörtur Júlíus Hjartarson 27, Bjarni Eggerts Guðjónsson 90 (k) - Karsten Johansen 29
FBK Kaunas 1-0 Portadown F&AC 27 lipca, 19:00
Kęstutis Ivaškevičius 43
Sūduva Marijampolė 2-1 Rhyl FC 27 lipca, 17:00
Darius Maciulevičius 18 (k), Tomas Mikuckis 25 - Gvidas Grigas 80 (s)
FC Haka 1-0 FC Levadia Tallin 27 lipca, 18:00
Mikko Innanen 4
IK Start 3-0 Skála 27 lipca, 19:00
Stefan Bärlin 42, Steinar Pedersen 51, Benjamin Wright 78
FC Flora Tallin 0-0 SFK Lyn 27 lipca, 17:45
Derry City FC 1-0 IFK Göteborg 27 lipca, 20:30
Stephen O'Flynn 32 (k)

II runda eliminacyjna - 10 sierpnia, 24 sierpnia
(Losowanie - 28 lipca 2006, 13:30 - Nyon)

APÓEL (Nikozja) 1-1 Trabzonspor Kulübü 10 sierpnia, 20:00
Ricardo Fernandes 2 - Ibrahima Yattara 90
Hapoel Tel Awiw 1-2 NK Domžale 10 sierpnia, 16:00
Luciano Ángel De Bruno 42 - Zlatan Ljubijankič 65 (k), 90
Tilburg (Holandia)
CSKA Sofia 0-0 FK Hajduk (Kula) 10 sierpnia, 18:30
KSV Roeselare 2-1 AS Ethnikós Áchnas 10 sierpnia, 18:00
Sébastien Dufoor 26, Kevin Oris 83 - Zoran Stjepanović 80
OFK (Belgrad) 1-0 AJ Auxerre 8 sierpnia, 17:00
Miloš Bajalica 31
Dinamo Bukareszt 1-0 Beitar Jerozolima 10 sierpnia, 20:00
Cătălin Munteanu 77
FK Partizan (Belgrad) 2-1 NK Maribor 10 sierpnia, 20:00
Emmanuel Obiora Odita 28, 30 - Rene Mihelič 64
FK Sarajevo 1-0 Rapid Bukareszt 10 sierpnia, 20:00
Emir Obuća 90
Bnei Yehuda Tel Awiw 0-2 Łokomotiw Sofia 10 sierpnia, 16:00
Marczo Dafczew 30, Cwetan Genkow 57 (k)
Senec (Słowacja)
AS Omónia Lefkossías 0-0 Liteks Łowecz 8 sierpnia, 18:00
KF Tirana 0-2 Kayserispor Kulübü 10 sierpnia, 17:30
Muhammet Hanifi Akagündüz 26, 45
FC Artmedia Bratysława 2-1 Dinamo Mińsk 10 sierpnia, 17:30
Ľubomír Reiter 73, Marián Čišovský 76 - Edu 22
SV Ried 1912 0-0 FC Sion 10 sierpnia, 18:00
FC Fehérvár 1-1 Grasshopper-Club Zurych 10 sierpnia, 20:00
Gábor Horváth 90 - Roberto Pinto 70
Karvan İK Yevlax 0-2 SK Slavia Praga 10 sierpnia, 17:00
Tomáš Hrdlička 14, Pavel Fořt 90
Baku
Czornomoreć Odessa 0-0 Wisła Płock 10 sierpnia, 17:00 (14 500)
FC Basel 1893 1-0 FC Vaduz 10 sierpnia, 20:00
Daniel Majstorović 58
Zimbru Chișinău 0-0 Metałurh Zaporoże 10 sierpnia, 19:00
SV Mattersburg 1-1 Wisła Kraków 10 sierpnia, 20:45 (7200)
Ilčo Naumoski 20 - Marek Zieńczuk 14
Wiedeń
Hertha BSC Berlin 1-0 Ameri Tbilisi 10 sierpnia, 19:00
Solomon Ndubisi Okoronkwo 90
Rubin Kazań 3-0 BATE Borysów 10 sierpnia, 17:00
Dżambuład Bazajew 37, Micheil Aszwetia 57, 68
BSC Young Boys Berno 3-3 Olympique de Marseille 10 sierpnia, 19:30
Hakan Yakin 20, João Paulo 49, Marquinhos 73 - Ronald Zubar 18, Mamadou Niang 44, 57
IK Start 1-0 Drogheda United FC 10 sierpnia, 19:00
Fredrik Strømstad 66
Odense Boldklub 1-0 Llanelli AFC 10 sierpnia, 19:00
Bechara 29
Randers FC 3-1 FBK Kaunas 10 sierpnia, 19:00
Baye Djiby Fall 59, Gabriel Issah Ahmed 82, Kenneth Møller Pedersen 90 (k) - Gvidas Juška 80
FC Twente 1-1 FC Levadia Tallin 10 sierpnia, 19:30
Jeroen Heubach 53 - Nikita Andriejew 24
FK Ventspils 0-1 Newcastle United FC 10 sierpnia, 19:50
Titus Bramble 67
Ryga
SK Brann 3-3 Åtvidabergs FF 10 sierpnia, 19:00
Migen Memelli 4, 26, 59 - Mats Haglund 27, Kristian Bergström 48, Pontus Karlsson 83
Molde FK 0-0 Skonto Ryga 10 sierpnia, 19:00
FC Flora Tallin 0-0 Brøndbyernes IF 10 sierpnia, 20:00
Sūduva Marijampolė 0-2 Club Brugge KV 10 sierpnia, 20:00
Koen Daerden 19, Kevin Roelandts 70
Kowno
Gretna FC 1-5 Derry City FC 10 sierpnia, 20:45
Ryan McGuffie 12 - Darren Kelly 23, Kevin Deery 54, 56, Ciaran Martyn 63, 75
Motherwell

Trabzonspor Kulübü 1-0 APÓEL (Nikozja) 24 sierpnia, 19:45
Ömer Kerim Ali Rıza 87
NK Domžale 0-3 Hapoel Tel Awiw 24 sierpnia, 18:30
Ivan Jolić 70, Gil Vermot 90, Ibazito Ogabona 90
FK Hajduk (Kula) 1-1 CSKA Sofia 24 sierpnia, 20:30
pd.
Dragan Stančić 100 - Aleksandyr Tunczew 119
Belgrad
AS Ethnikós Áchnas 5-0 KSV Roeselare 24 sierpnia, 17:00
Christos Poyiatzis 3, 17, Zoran Stjepanović 47 (k), 65, Milan Belić 88
Stróvolos
AJ Auxerre 5-1 OFK (Belgrad) 24 sierpnia, 20:00
Jean-Pascal Mignot 23, Ireneusz Jeleń 44, Luigi Pieroni 82, 86, 89 - Stojan Pilipović 31
Beitar Jerozolima 1-1 Dinamo Bukareszt 24 sierpnia, 20:00
Barak Itzhaki 5 - Shimon Gershon 23 (s)
Sofia (Bułgaria)
NK Maribor 1-1 FK Partizan (Belgrad) 24 sierpnia, 21:00
Gorazd Zajc 63 - Bojan Zajić 30
Rapid Bukareszt 2-0 FK Sarajevo 24 sierpnia, 18:30
Mugurel Buga 39, Viorel Moldovan 90
Łokomotiw Sofia 4-0 Bnei Yehuda Tel Awiw 24 sierpnia, 19:30
Kristijan Dobrew 21, Cwetan Genkow 43, Kałojan Karadżinow 61, 81
Liteks Łowecz 2-1 AS Omónia Lefkossías 24 sierpnia, 19:45
Petyr Złatinow 42, Stanisław Manolew 45 - Džemal Berberović 32 (s)
Kayserispor Kulübü 3-1 KF Tirana 24 sierpnia, 18:00
Mehmet Topuz 5, Muhammet Hanifi Akagündüz 46, Gökhan Ünal 48 - Hamdi Salihi 52
Dinamo Mińsk 2-3 FC Artmedia Bratysława 24 sierpnia, 18:00
Leonid Kowiel 76, Márcio 90 - Juraj Halenár 31, Vratislav Gajdoš 38, Peter Burák 61
FC Sion 1-0 SV Ried 1912 24 sierpnia, 20:00
Sanel Kuljic 34 (k)
Genewa
Grasshopper-Club Zurych 2-0 FC Fehérvár 24 sierpnia, 19:30
Scott Lee Sutter 5, Antônio 24
SK Slavia Praga 0-0 Karvan İK Yevlax 24 sierpnia, 20:45
Wisła Płock 1-1 Czornomoreć Odessa 24 sierpnia, 17:30 (2000)
Vahan Gevorgyan 62 - Serhij Szyszczenko 31
FC Vaduz 2-1 FC Basel 1893 24 sierpnia, 19:30
Juan Manuel Sara 49, Marco Ritzberger 63 - Zdravko Kuzmanović 56
Metałurh Zaporoże 3-0 Zimbru Chișinău 24 sierpnia, 19:00
Darko Tasevski 16, 54, Dato Kwirkwelia 70
Wisła Kraków 1-0 SV Mattersburg 24 sierpnia, 20:30 (14 000)
Piotr Brożek 23
czerwoną kartką po spotkaniu został ukarany Christian Fuchs
Ameri Tbilisi 2-2 Hertha BSC Berlin 24 sierpnia, 19:00
Giorgi Dawitnidze 17, Suliko Dawitaszwili 47 - Srđan Lakić 35, Marko Pantelić 83
BATE Borysów 0-2 Rubin Kazań 24 sierpnia, 18:30
Alejandro Damián Domínguez 37, 44
Olympique de Marseille 0-0 BSC Young Boys Berno 24 sierpnia, 20:45
Drogheda United FC 1-0 IK Start 24 sierpnia, 20:45
pd. k. 10-11
Eamon Zayed 84
Dublin
Llanelli AFC 1-5 Odense Boldklub 24 sierpnia, 20:45
Antonio Corbisiero 10 - Mads Timm 17, Esben Hansen 33, Chris Sørensen 58, Jan Tore Ophaug 65, Bechara 90
Swansea
FBK Kaunas 1-0 Randers FC 24 sierpnia, 18:00
Andrius Velička 72 (k)
FC Levadia Tallin 1-0 FC Twente 24 sierpnia, 20:00
Konstantin Nahk 36
Newcastle United FC 0-0 FK Ventspils 24 sierpnia, 20:45
Åtvidabergs FF 1-1 SK Brann 24 sierpnia, 19:30
Mats Haglund 35 - Bjørn Dahl 85
Växjö
Skonto Ryga 1-2 Molde FK 24 sierpnia, 18:00
Vitālijs Astafjevs 68 - Matej Mavrič 42, Stian Ohr 61
Brøndbyernes IF 4-0 FC Flora Tallin 24 sierpnia, 20:45
Mike Lindemann Jensen 49, Nicolaj Agger 64, 87, Kasper Wellemberg Lorentzen 78
Club Brugge KV 5-2 Sūduva Marijampolė 24 sierpnia, 20:30
Kevin Roelandts 9, Boško Balaban 39, 69, Ivan Gvozdenović 58, Grégory Dufer 67 - Octávio Braga 51, Dawit Czigladze 57 (k)
Derry City FC 2-2 Gretna FC 24 sierpnia, 20:30
Mark Farren 37, Ken Oman 69 - David Graham 17, Ryan Baldacchino 77

I runda - 14 września, 28 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2006, 13:00 - Monako)

Czornomoreć Odessa 0-1 Hapoel Tel Awiw 14 września, 18:00
Luciano Ángel De Bruno 74
SC Braga 2-0 AC Chievo Verona 14 września, 20:00
Paulo Jorge 5, Wender 90 (k)
FC Levadia Tallin 0-1 Newcastle United FC 14 września, 16:55
Antoine Sibierski 10
Molde FK 0-0 Rangers FC 14 września, 20:05
Royal Standard de Liège 0-1 RC Celta de Vigo 14 września, 20:30
Gustavo Adrián López 38
Maccabi Hajfa 1-1 Liteks Łowecz 14 września, 20:30
Yaniv Katan 7 - Petyr Zanew 51
Nijmegen (Holandia)
Derry City FC 0-0 Paris Saint-Germain FC 14 września, 20:00
Hertha BSC Berlin 2-2 Odense Boldklub 14 września, 17:00
Christian Eduardo Giménez 38, Kevin-Prince Boateng 51 - Josip Šimunić 6 (s), Bechara 53
Legia Warszawa 1-1 FK Austria Wiedeń 14 września, 17:30 (8854)
Júnior 44 - Wolfgang Mair 26
Panathinaïkós AÓ 1-1 Metałurh Zaporoże 14 września, 20:45
Dimítrios Salpingídis 10 - Ołeksij Hodin 47
Patras
Łokomotiw Moskwa 2-1 SV Zulte Waregem 14 września, 18:15
Dmitrij Łośkow 35, Branislav Ivanović 73 - Jonas Vandermarliere 90
Heart of Midlothian FC 0-2 AC Sparta Praga 14 września, 20:45
Daniel Kolář 34, Miroslav Matušovič 71
Fenerbahçe SK 2-1 Randers FC 14 września, 20:45
Ralf Pedersen 24 (s), Mateja Kežman 54 - Baye Djiby Fall 13
SV Austria Salzburg 2-2 Blackburn Rovers FC 14 września, 20:45
Alexander Zickler 30, Marc Janko 90 - Robert Savage 32, Bennedict McCarthy 39
FC Schalke 04 1-0 AS Nancy-Lorraine 14 września, 19:00
Søren Larsen 86
AS Ethnikós Áchnas 0-0 RC Lens 14 września, 18:00
Stróvolos
FC Slovan Liberec 2-0 FK Crvena zvezda (Belgrad) 14 września, 17:30
Tomáš Frejlach 43, Jan Blažek 90
AZ (Alkmaar) 3-2 Kayserispor Kulübü 14 września, 20:00
Danny Koevermans 6 (k), Rogier Molhoek 32, Szota Arweładze 64 - Bülent Bölükbaşı 25, Ragıp Başdağ 67
Rubin Kazań 0-1 Parma FC 14 września, 15:30
Daniele Dessena 79
Eintracht Frankfurt 4-0 Brøndbyernes IF 14 września, 20:45
Michael Thurk 51 (k), 71 (k), 78, Benjamin Köhler 90
APS Atrómitos Athinón 1-2 Sevilla FC 14 września, 21:00
Geórgios Korakákis 64 - Kepa 16, Duda 43
Beşiktaş JK 2-0 CSKA Sofia 14 września, 18:45
Kléberson 81, Gökhan Güleç 90
Vitória FC Setúbal 0-3 sc Heerenveen 14 września, 22:00
Afonso Alves 59, 66, Lasse Nilsson 90
Lizbona
Olympique de Marseille 1-0 FK Mladá Boleslav 14 września, 20:45
Habib Bamogo 31
Åtvidabergs FF 0-3 Grasshopper-Club Zurych 14 września, 19:30
Diego León Ayarza 12, Eduardo II 28, Scott Lee Sutter 57
Norrköping
Rapid Bukareszt 1-0 CD Nacional (Funchal) 14 września, 19:00
Viorel Moldovan 43
Trabzonspor Kulübü 2-2 CA Osasuna 14 września, 19:00
Gökdeniz Karadeniz 55, Umut Bulut 89 - Valdo 21, Juanlu 53
bez udziału publiczności
FC Basel 1893 6-2 FK Rabotnički (Skopje) 14 września, 20:00
Zdravko Kuzmanović 2, Mladen Petrić 6, 40, Daniel Majstorović 34 (k), Cristiano 71, 73 - Ivan Pejčić 89, Delron Buckley 90 (s)
West Ham United FC 0-1 US Città di Palermo 14 września, 21:00
Andrea Caracciolo 45
Łokomotiw Sofia 2-2 SC Feyenoord 14 września, 20:15
Cwetan Genkow 5, Marczo Dafczew 29 - Theodorus Lucius 49 (k), Serginho Greene 60
MFK Ružomberok 0-1 Club Brugge KV 14 września, 20:45
Boško Balaban 38
FC Sion 0-0 TSV Bayer 04 Leverkusen 14 września, 20:30
Genewa
FK Partizan (Belgrad) 4-2 FC Groningen 14 września, 19:00
Nebojša Marinković 4 (k), 43, Bojan Zajić 16, 90 - Mark-Jan Fledderus 58, Luis Alberto Suárez Díaz 90
AÓ Xánthi 3-4 Dinamo Bukareszt 14 września, 18:00
Diego Jesús Quintana 8, 45, Vlásis Kazákis 66 - Claudiu Niculescu 18, 35, Ionel Dănciulescu 25, Corneliu Cristian Pulhac 85
SK Slavia Praga 0-1 Tottenham Hotspur FC 14 września, 20:00
Jermaine Jenas 37
IK Start 2-5 AFC Ajax 14 września, 18:15
Marius Johnsen 27, Geir Ludvig Fevang 55 - Klaas Jan Huntelaar 17, 87, Markus Rosenberg 42, Wesley Sneijder 63, Roger García Junyent 67
Lillestrøm
FC Artmedia Bratysława 2-2 RCD Espanyol 14 września, 18:45
Juraj Halenár 36, Daniel Tchuř 41 - Albert Riera Ortega 31, Walter Gerardo Pandiani Urquiza 53
Wisła Kraków 0-1 AÓ Iraklís (Saloniki) 14 września, 20:30 (14 000)
Athanássios Príttas 8
AS Livorno Calcio 2-0 SV Pasching 14 września, 20:45
Tomas Danilevičius 43, Cristiano Lucarelli 49
NK Dinamo (Zagrzeb) 1-2 AJ Auxerre 14 września, 20:15
Eduardo III 69 - Ireneusz Jeleń 43, Daniel George Niculae 72

Hapoel Tel Awiw 3-1 Czornomoreć Odessa 28 września, 18:30
Salim Toema 24, Elyaniv Barda 74, Luciano Ángel De Bruno 88 - Giennadij Niżegorodow 82
AC Chievo Verona 2-1 SC Braga 28 września, 20:45
pd.
Simone Tiribocchi 38, Denis Godeas 67 - Wender 104
Newcastle United FC 2-1 FC Levadia Tallin 28 września, 20:30
Obafemi Akinwunmi Martins 47, 50 - Indrek Zelinski 65
Rangers FC 2-0 Molde FK 28 września, 20:45
Thomas Buffel 12, Barry Ferguson 45
RC Celta de Vigo 3-0 Royal Standard de Liège 28 września, 21:00
Fernando Baiano 22, 83, Ernesto Fabián Canobbio Bentaberry 70
Liteks Łowecz 1-3 Maccabi Hajfa 28 września, 20:00
Sandrinho 37 - Xavier Dirceu 19, Alain Ekakanga Masudi 33, Roberto Damián Colautti 67
Paris Saint-Germain FC 2-0 Derry City FC 28 września, 21:00
Édouard Souleymane Cissé 7, Pauleta 42
Odense Boldklub 1-0 Hertha BSC Berlin 28 września, 15:30
Mads Timm 62
FK Austria Wiedeń 1-0 Legia Warszawa 28 września, 20:45 (12 300)
Roman Wallner 65
Metałurh Zaporoże 0-1 Panathinaïkós AÓ 28 września, 20:15
Dimítrios Papadópoulos 14
SV Zulte Waregem 2-0 Łokomotiw Moskwa 28 września, 19:00
Tim Matthys 57, Tony Sergeant 82
Gandawa
AC Sparta Praga 0-0 Heart of Midlothian FC 28 września, 21:00
Randers FC 0-3 Fenerbahçe SK 28 września, 20:30
Deivid 64, Tuncay Şanlı 64, Mateja Kežman 70
Århus
Blackburn Rovers FC 2-0 SV Austria Salzburg 28 września, 20:45
Bennedict McCarthy 32, David Bentley 56
AS Nancy-Lorraine 3-1 FC Schalke 04 28 września, 18:00
André Luiz 18, Carlos Gastón Curbelo Mareco 25, Issiar Dia 70 - Kevin Dennis Kurányi 78
RC Lens 3-1 AS Ethnikós Áchnas 28 września, 18:00
Aruna Dindané 10, Issam Jemâa 63, Seydou Kéïta 64 - Milan Belić 69
FK Crvena zvezda (Belgrad) 1-2 FC Slovan Liberec 28 września, 20:00
Ailton 43 - Jiří Bílek 2, Jan Holenda 67
Kayserispor Kulübü 1-1 AZ (Alkmaar) 28 września, 19:00
Gökhan Ünal 11 - Moussa Dembélé 54
Parma FC 1-0 Rubin Kazań 28 września, 18:30
Daniele Paponi 49
Brøndbyernes IF 2-2 Eintracht Frankfurt 28 września, 18:05
Martin Ericsson 20, Thomas Rasmussen 65 - Aleksandar Vasoski 6, 52
Sevilla FC 4-0 APS Atrómitos Athinón 28 września, 21:30
Luís Fabiano 2, 29, Dimítrios Ioánnou 10 (s), Kepa 86
CSKA Sofia 2-2 Beşiktaş JK 28 września, 18:30
pd.
Walentin Ilijew 60, Aleksandyr Tunczew 69 - Márcio Nobre 95, Bobô 103
sc Heerenveen 0-0 Vitória FC Setúbal 28 września, 18:45
FK Mladá Boleslav 4-2 Olympique de Marseille 28 września, 17:30
Luboš Pecka 34, Radim Holub 62 (k), 82, Tomáš Sedláček 90 - Toifilou Maoulida 14, Taye Ismaïlia Taiwo 56
Grasshopper-Club Zurych 5-0 Åtvidabergs FF 28 września, 19:30
David Blumer 29, Scott Lee Sutter 31, Roland Schwegler 57, Eduardo II 60, Michel Renggli 67
CD Nacional (Funchal) 1-2 Rapid Bukareszt 28 września, 21:00
pd.
Juliano 29 - Ionuţ Alin Rada 91, Lucian Burdujan 101
CA Osasuna 0-0 Trabzonspor Kulübü 28 września, 20:45
FK Rabotnički (Skopje) 0-1 FC Basel 1893 28 września, 19:30
Mile Sterjovski 74
US Città di Palermo 3-0 West Ham United FC 28 września, 20:45
Fábio Simplício 35, 62, David Di Michele 67
SC Feyenoord 0-0 Łokomotiw Sofia 28 września, 19:45
Club Brugge KV 1-1 MFK Ružomberok 28 września, 20:30
Boško Balaban 89 - Róbert Rák 29
TSV Bayer 04 Leverkusen 3-1 FC Sion 28 września, 20:30
Andrij Woronin 62, Carsten Ramelow 76, Bernd Schneider 86 (k) - Gelson Fernandes 75
FC Groningen 1-0 FK Partizan (Belgrad) 28 września, 20:00
Koen van de Laak 59 (k)
Dinamo Bukareszt 4-1 AÓ Xánthi 28 września, 19:00
Claudiu Niculescu 12, 82, Adrian Cristea 47, Ionel Dănciulescu 79 - Jacques-Olivier Paviot 51
Tottenham Hotspur FC 1-0 SK Slavia Praga 28 września, 21:00
Robert Keane 79
AFC Ajax 4-0 IK Start 28 września, 20:45
Markus Rosenberg 6, 26, Zdeněk Grygera 43, Ryan Babel 68
RCD Espanyol 3-1 FC Artmedia Bratysława 28 września, 21:30
Walter Gerardo Pandiani Urquiza 19, 79, Luis García Fernández 67 - Jan Buryán 13
AÓ Iraklís (Saloniki) 0-2 Wisła Kraków 28 września, 20:30 (6331)
pd.
Nikola Mijailović 90, Roberto Mauro Cantoro 100
SV Pasching 0-1 AS Livorno Calcio 28 września, 18:30
Ibrahima Bakayoko 56
AJ Auxerre 3-1 NK Dinamo (Zagrzeb) 28 września, 19:30
Ireneusz Jeleń 35, 41, Lionel Mathis 70 - Eduardo III 61 (k)

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 19 października
(Losowanie - 3 października 2006, 12:00 - Nyon)

AS Livorno Calcio 2-3 Rangers FC 19 października, 20:45
Cristiano Lucarelli 34 (k), 90 - Charles Adam 27, Kris Boyd 30 (k), Ignacio Xavier Gómez Novo 35
Maccabi Hajfa 3-1 AJ Auxerre 19 października, 20:45
Alain Ekakanga Masudi 13, Gustavo Boccoli 56, Roberto Damián Colautti 58 - Daniel George Niculae 29
Tel-Awiw

Kolejka 2 - 2 listopada

Rangers FC 2-0 Maccabi Hajfa 2 listopada, 20:45
Ignacio Xavier Gómez Novo 5, Charles Adam 89 (k)
FK Partizan (Belgrad) 1-1 AS Livorno Calcio 2 listopada, 19:00
Nenad Mirosavljević 70 - Marco Amelia 88

Kolejka 3 - 23 listopada

AJ Auxerre 2-2 Rangers FC 23 listopada, 19:30
Ireneusz Jeleń 31, Daniel George Niculae 75 - Ignacio Xavier Gómez Novo 62, Kris Boyd 84
Maccabi Hajfa 1-0 FK Partizan (Belgrad) 23 listopada, 19:45
Xavier 21
Tel-Awiw

Kolejka 4 - 29-30 listopada

FK Partizan (Belgrad) 1-4 AJ Auxerre 29 listopada, 20:45
Nebojša Marinković 5 - Benoît Cheyrou 18, Daniel George Niculae 24, Gautier Kanga Akalé 36, Luigi Pieroni 82
AS Livorno Calcio 1-1 Maccabi Hajfa 29 listopada, 20:45
Cristiano Lucarelli 20 - Roberto Damián Colautti 90

Kolejka 5 - 13-14 grudnia

AJ Auxerre 0-1 AS Livorno Calcio 14 grudnia, 20:45
Cristiano Lucarelli 59
Rangers FC 1-0 FK Partizan (Belgrad) 14 grudnia, 20:45
Alan Hutton 55

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rangers FC 4 10 3 1 0 8-4 2 0 0 3-0 1 1 0 5-4
2.  Maccabi Hajfa 4 7 2 1 1 5-4 2 0 0 4-1 0 1 1 1-3
3.  AS Livorno Calcio 4 5 1 2 1 5-5 0 1 1 3-4 1 1 0 2-1
4.  AJ Auxerre 4 4 1 1 2 7-7 0 1 1 2-3 1 0 1 5-4
5.  FK Partizan (Belgrad) 4 1 0 1 3 2-7 0 1 1 2-5 0 0 2 0-2

Grupa B
 
Kolejka 1 - 19 października
(Losowanie - 3 października 2006, 12:00 - Nyon)

Beşiktaş JK 0-2 Tottenham Hotspur FC 19 października, 19:00
Hossam Ghali 32, Dimityr Berbatow 63
Club Brugge KV 1-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 19 października, 20:45
Philippe Clement 47 - Bernd Schneider 35

Kolejka 2 - 2 listopada

Tottenham Hotspur FC 3-1 Club Brugge KV 2 listopada, 21:00
Dimityr Berbatow 17, 73, Robert Keane 63 - Ibrahim Salou 14
Dinamo Bukareszt 2-1 Beşiktaş JK 2 listopada, 19:30
Adrian Cristea 21, Claudiu Niculescu 87 (k) - Bobô 58

Kolejka 3 - 23 listopada

TSV Bayer 04 Leverkusen 0-1 Tottenham Hotspur FC 23 listopada, 20:30
Dimityr Berbatow 36
Club Brugge KV 1-1 Dinamo Bukareszt 23 listopada, 20:30
Sven Vermant 62 (k) - Claudiu Niculescu 33

Kolejka 4 - 29-30 listopada

Dinamo Bukareszt 2-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 29 listopada, 20:45
Claudiu Niculescu 37, 74 - Sergej Barbarez 22
Beşiktaş JK 2-1 Club Brugge KV 29 listopada, 20:45
İbrahim Akın 32, Ricardinho 70 (k) - Boško Balaban 14 (k)

Kolejka 5 - 13-14 grudnia

TSV Bayer 04 Leverkusen 2-1 Beşiktaş JK 14 grudnia, 20:30
Bernd Schneider 78, Sergej Barbarez 87 - Ricardinho 90 (k)
Tottenham Hotspur FC 3-1 Dinamo Bukareszt 14 grudnia, 20:45
Dimityr Berbatow 16, Jermain Defoe 39, 50 - Jean-Philippe Mendy 90

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tottenham Hotspur FC 4 12 4 0 0 9-2 2 0 0 6-2 2 0 0 3-0
2.  Dinamo Bukareszt 4 7 2 1 1 6-6 2 0 0 4-2 0 1 1 2-4
3.  TSV Bayer 04 Leverkusen 4 4 1 1 2 4-5 1 0 1 2-2 0 1 1 2-3
4.  Beşiktaş JK 4 3 1 0 3 4-7 1 0 1 2-3 0 0 2 2-4
5.  Club Brugge KV 4 2 0 2 2 4-7 0 2 0 2-2 0 0 2 2-5

Grupa C
 
Kolejka 1 - 19 października
(Losowanie - 3 października 2006, 12:00 - Nyon)

AZ (Alkmaar) 3-0 SC Braga 19 października, 20:15
Szota Arweładze 37, Danny Koevermans 75, Stijn Schaars 82
FC Slovan Liberec 0-0 Sevilla FC 19 października, 21:00

Kolejka 2 - 2 listopada

SC Braga 4-0 FC Slovan Liberec 2 listopada, 21:30
Ricardo Chaves 30, Marcel 33, Césinha 54 (k), Bruno Gama 90
Grasshopper-Club Zurych 2-5 AZ (Alkmaar) 2 listopada, 19:00
Mbuta Mbala 29, Eduardo II 62 - Szota Arweładze 48, Demy de Zeeuw 56, Moussa Dembélé 78, 90, Maarten Martens 90

Kolejka 3 - 23 listopada

Sevilla FC 2-0 SC Braga 23 listopada, 20:45
Luís Fabiano 40, Javier Ernesto Chevantón 76
FC Slovan Liberec 4-1 Grasshopper-Club Zurych 23 listopada, 18:15
Jan Blažek 7, Tomáš Zápotočný 21, Petr Papoušek 68, Tomáš Frejlach 90 - Roland Schwegler 9

Kolejka 4 - 29-30 listopada

Grasshopper-Club Zurych 0-4 Sevilla FC 29 listopada, 20:45
Daniel Alves 12, 53, Javier Ernesto Chevantón 62, Kepa 84
AZ (Alkmaar) 2-2 FC Slovan Liberec 29 listopada, 20:45
Grétar Rafn Steinsson 69, Julian Jenner 89 - Tomáš Zápotočný 26, Petr Papoušek 85

Kolejka 5 - 13-14 grudnia

Sevilla FC 1-2 AZ (Alkmaar) 14 grudnia, 20:45
Javier Ernesto Chevantón 52 (k) - Szota Arweładze 62, 90
SC Braga 2-0 Grasshopper-Club Zurych 14 grudnia, 20:45
João Pinto 61, Castanheira 90

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZ (Alkmaar) 4 10 3 1 0 12-5 1 1 0 5-2 2 0 0 7-3
2.  Sevilla FC 4 7 2 1 1 7-2 1 0 1 3-2 1 1 0 4-0
3.  SC Braga 4 6 2 0 2 6-5 2 0 0 6-0 0 0 2 0-5
4.  FC Slovan Liberec 4 5 1 2 1 6-7 1 1 0 4-1 0 1 1 2-6
5.  Grasshopper-Club Zurych 4 0 0 0 4 3-15 0 0 2 2-9 0 0 2 1-6

Grupa D
 
Kolejka 1 - 19 października
(Losowanie - 3 października 2006, 12:00 - Nyon)

CA Osasuna 0-0 sc Heerenveen 19 października, 20:45
Odense Boldklub 1-2 Parma FC 19 października, 20:45
Esben Hansen 7 - Daniele Dessena 41, Igor Budan 51

Kolejka 2 - 2 listopada

sc Heerenveen 0-2 Odense Boldklub 2 listopada, 18:45
Radivoje Lekić 45, 60
RC Lens 3-1 CA Osasuna 2 listopada, 20:00
Aruna Dindané 15, Daniel Cousin 69 (k), Abdoulrazak Boukari 82 - Valdo 46

Kolejka 3 - 23 listopada

Parma FC 2-1 sc Heerenveen 23 listopada, 20:45
Igor Budan 24, 73 - Danijel Pranjić 21
Odense Boldklub 1-1 RC Lens 23 listopada, 20:45
Tobias Grahn 58 - Issam Jemâa 87

Kolejka 4 - 29-30 listopada

RC Lens 1-2 Parma FC 29 listopada, 20:45
Daniel Cousin 19 - Zlatko Dedič 77, Daniele Paponi 90
CA Osasuna 3-1 Odense Boldklub 29 listopada, 20:45
Patxi Puñal Martínez 29, 67, Bernardo Daniel Romeo 87 - Patxi Puñal Martínez 75 (s)

Kolejka 5 - 13-14 grudnia

Parma FC 0-3 CA Osasuna 14 grudnia, 20:45
David López Moreno 33, 44, Juanfran 82
sc Heerenveen 1-0 RC Lens 14 grudnia, 20:45
Afonso Alves 90

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Parma FC 4 9 3 0 1 6-6 1 0 1 2-4 2 0 0 4-2
2.  CA Osasuna 4 7 2 1 1 7-4 1 1 0 3-1 1 0 1 4-3
3.  RC Lens 4 4 1 1 2 5-5 1 0 1 4-3 0 1 1 1-2 2 1 0 1 1 1-2
4.  Odense Boldklub 4 4 1 1 2 5-6 0 1 1 2-3 1 0 1 3-3 2 4 1 1 0 3-1
5.  sc Heerenveen 4 4 1 1 2 2-4 1 0 1 1-2 0 1 1 1-2 2 3 1 0 1 1-2

Grupa E
 
Kolejka 1 - 19 października
(Losowanie - 3 października 2006, 12:00 - Nyon)

Wisła Kraków 1-2 Blackburn Rovers FC 19 października, 16:45 (12 000)
Roberto Mauro Cantoro 28 - Robert Savage 56, David Bentley 89
FC Basel 1893 1-1 SC Feyenoord 19 października, 20:15
Eduardo I 60 - Stein Huysegems 76

Kolejka 2 - 2 listopada

Blackburn Rovers FC 3-0 FC Basel 1893 2 listopada, 21:00
Tugay Kerimoğlu 75, Francis Jeffers 89 (k), Bennedict McCarthy 90
AS Nancy-Lorraine 2-1 Wisła Kraków 2 listopada, 20:00 (17 509)
Kim 10, Pascal Berenguer 55 - Paweł Brożek 31

Kolejka 3 - 23 listopada

SC Feyenoord 0-0 Blackburn Rovers FC 23 listopada, 20:45
FC Basel 1893 2-2 AS Nancy-Lorraine 23 listopada, 20:15
Scott Chipperfield 32, Mile Sterjovski 56 - Kim 31, Pascal Berenguer 34

Kolejka 4 - 29-30 listopada

AS Nancy-Lorraine 3-0 SC Feyenoord 30 listopada, 20:45
Sébastien Puygrenier 22, Kim 42, Monsef Zerka 66 (k)
Wisła Kraków 3-1 FC Basel 1893 30 listopada, 20:45 (8000)
Paweł Brożek 10, 83, Jean Paulista 71 - Mladen Petrić 9

Kolejka 5 - 13-14 grudnia

Blackburn Rovers FC 1-0 AS Nancy-Lorraine 13 grudnia, 20:45
Lucas Edward Neill 90
SC Feyenoord 3-1 Wisła Kraków 13 grudnia, 20:45 (25 000)
Nick Hofs 16, Jonathan de Guzmán 41, Ángelos Charistéas 67 - Paweł Brożek 23

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Blackburn Rovers FC 4 10 3 1 0 6-1 2 0 0 4-0 1 1 0 2-1
2.  AS Nancy-Lorraine 4 7 2 1 1 7-4 2 0 0 5-1 0 1 1 2-3
3.  SC Feyenoord 4 5 1 2 1 4-5 1 1 0 3-1 0 1 1 1-4
4.  Wisła Kraków 4 3 1 0 3 6-8 1 0 1 4-3 0 0 2 2-5
5.  FC Basel 1893 4 2 0 2 2 4-9 0 2 0 3-3 0 0 2 1-6

Grupa F
 
Kolejka 1 - 19 października
(Losowanie - 3 października 2006, 12:00 - Nyon)

FK Austria Wiedeń 1-4 SV Zulte Waregem 19 października, 19:30
Andreas Lasnik 22 - Tim Matthys 33, 56, 69, Wouter Vandendriessche 90
AC Sparta Praga 0-2 RCD Espanyol 19 października, 20:15
Luis García Fernández 17 (k), Albert Riera Ortega 85

Kolejka 2 - 2 listopada

SV Zulte Waregem 3-1 AC Sparta Praga 2 listopada, 20:30
Cédric Roussel 4, Stijn Meert 17, Tony Sergeant 63 - Mauro Lustrinelli 85
Gandawa
AFC Ajax 3-0 FK Austria Wiedeń 2 listopada, 20:45
Klaas Jan Huntelaar 35, 68, Edgar Manuczarjan 65

Kolejka 3 - 23 listopada

RCD Espanyol 6-2 SV Zulte Waregem 23 listopada, 21:30
Coro 9, Walter Gerardo Pandiani Urquiza 14, 83, Luis García Fernández 19, 27 (k), 73 - Tim Matthys 17, Karel D'Haene 62
AC Sparta Praga 0-0 AFC Ajax 23 listopada, 18:30

Kolejka 4 - 29-30 listopada

AFC Ajax 0-2 RCD Espanyol 30 listopada, 20:45
Walter Gerardo Pandiani Urquiza 36, Coro 78
FK Austria Wiedeń 0-1 AC Sparta Praga 30 listopada, 20:45
Tomáš Řepka 11

Kolejka 5 - 13-14 grudnia

RCD Espanyol 1-0 FK Austria Wiedeń 13 grudnia, 20:45
Walter Gerardo Pandiani Urquiza 57
SV Zulte Waregem 0-3 AFC Ajax 13 grudnia, 20:45
Klaas Jan Huntelaar 4, 57, John Heitinga 83
Gandawa

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  RCD Espanyol 4 12 4 0 0 11-2 2 0 0 7-2 2 0 0 4-0
2.  AFC Ajax 4 7 2 1 1 6-2 1 0 1 3-2 1 1 0 3-0
3.  SV Zulte Waregem 4 6 2 0 2 9-11 1 0 1 3-4 1 0 1 6-7
4.  AC Sparta Praga 4 4 1 1 2 2-5 0 1 1 0-2 1 0 1 2-3
5.  FK Austria Wiedeń 4 0 0 0 4 1-9 0 0 2 1-5 0 0 2 0-4

Grupa G
 
Kolejka 1 - 19 października
(Losowanie - 3 października 2006, 12:00 - Nyon)

Panathinaïkós AÓ 2-0 Hapoel Tel Awiw 19 października, 18:00
Tal Chen 47 (s), Sebastián Ariel Romero 64
Rapid Bukareszt 0-0 Paris Saint-Germain FC 19 października, 20:00

Kolejka 2 - 2 listopada

Hapoel Tel Awiw 2-2 Rapid Bukareszt 2 listopada, 17:30
Ibazito Ogabona 10, Walid Badir 33 - Viorel Moldovan 14, Mugurel Buga 53
FK Mladá Boleslav 0-1 Panathinaïkós AÓ 2 listopada, 20:15
Dimítrios Salpingídis 64

Kolejka 3 - 23 listopada

Paris Saint-Germain FC 2-4 Hapoel Tel Awiw 23 listopada, 20:45
Pierre-Alain Frau 14, Pauleta 25 - Salim Toema 2, 6, Walid Badir 44, Elyaniv Barda 57
Rapid Bukareszt 1-1 FK Mladá Boleslav 23 listopada, 19:15
Marius Marcel Constantin 52 - Jan Rajnoch 42

Kolejka 4 - 29-30 listopada

FK Mladá Boleslav 0-0 Paris Saint-Germain FC 30 listopada, 20:45
Panathinaïkós AÓ 0-0 Rapid Bukareszt 30 listopada, 20:45

Kolejka 5 - 13-14 grudnia

Paris Saint-Germain FC 4-0 Panathinaïkós AÓ 13 grudnia, 20:45
Pauleta 29, 47, Bonaventure Kalou 52, 54
Hapoel Tel Awiw 1-1 FK Mladá Boleslav 13 grudnia, 20:45
Elyaniv Barda 27 - Jan Kysela 39

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Panathinaïkós AÓ 4 7 2 1 1 3-4 1 1 0 2-0 1 0 1 1-4
2.  Paris Saint-Germain FC 4 5 1 2 1 6-4 1 0 1 6-4 0 2 0 0-0 1 0 0 0 1 2-4
3.  Hapoel Tel Awiw 4 5 1 2 1 7-7 0 2 0 3-3 1 0 1 4-4 1 3 1 0 0 4-2
4.  Rapid Bukareszt 4 4 0 4 0 3-3 0 2 0 1-1 0 2 0 2-2
5.  FK Mladá Boleslav 4 3 0 3 1 2-3 0 1 1 0-1 0 2 0 2-2

Grupa H
 
Kolejka 1 - 19 października
(Losowanie - 3 października 2006, 12:00 - Nyon)

Eintracht Frankfurt 1-2 US Città di Palermo 19 października, 18:15
Albert Streit 45 - Franco Brienza 50, Cristian Zaccardo 88
Newcastle United FC 1-0 Fenerbahçe SK 19 października, 21:00
Antoine Sibierski 79

Kolejka 2 - 2 listopada

US Città di Palermo 0-1 Newcastle United FC 2 listopada, 20:45
Albert Luque Martos 37
RC Celta de Vigo 1-1 Eintracht Frankfurt 2 listopada, 21:00
José Jesús Perera López 11 - Alexander Huber 17

Kolejka 3 - 23 listopada

Fenerbahçe SK 3-0 US Città di Palermo 23 listopada, 19:00
Stephen Appiah 20, Diego Alfredo Lugano Moreno 62, Tuncay Şanlı 83
Newcastle United FC 2-1 RC Celta de Vigo 23 listopada, 20:45
Antoine Sibierski 37, Steven Taylor 86 - Ernesto Fabián Canobbio Bentaberry 9

Kolejka 4 - 29-30 listopada

RC Celta de Vigo 1-0 Fenerbahçe SK 30 listopada, 20:45
Ernesto Fabián Canobbio Bentaberry 77
Eintracht Frankfurt 0-0 Newcastle United FC 30 listopada, 20:45

Kolejka 5 - 13-14 grudnia

Fenerbahçe SK 2-2 Eintracht Frankfurt 13 grudnia, 20:45
Tuncay Şanlı 64, Semih Şentürk 83 - Naohiro Takahara 7, 52
US Città di Palermo 1-1 RC Celta de Vigo 13 grudnia, 20:45
Giovanni Tedesco 70 - Fernando Baiano 59

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Newcastle United FC 4 10 3 1 0 4-1 2 0 0 3-1 1 1 0 1-0
2.  RC Celta de Vigo 4 5 1 2 1 4-4 1 1 0 2-1 0 1 1 2-3
3.  Fenerbahçe SK 4 4 1 1 2 5-4 1 1 0 5-2 0 0 2 0-2 1 3 1 0 0 3-0
4.  US Città di Palermo 4 4 1 1 2 3-6 0 1 1 1-2 1 0 1 2-4 1 0 0 0 1 0-3
5.  Eintracht Frankfurt 4 3 0 3 1 4-5 0 1 1 1-2 0 2 0 3-3

III runda - 14-15 lutego, 22 lutego
(Losowanie - 15 grudnia 2006, 13:00 - Nyon)

SV Zulte Waregem 1-3 Newcastle United FC 15 lutego, 20:45
Karel D'Haene 69 - Frédéric Dindeleux 47 (s), Obafemi Akinwunmi Martins 59 (k), Antoine Sibierski 76
Gandawa
SC Braga 1-0 Parma FC 15 lutego, 20:00
Zé Carlos 81
RC Lens 3-1 Panathinaïkós AÓ 15 lutego, 20:45
Issam Jemâa 49, 70, Aruna Dindané 90 (k) - Dimítrios Salpingídis 65
TSV Bayer 04 Leverkusen 3-2 Blackburn Rovers FC 14 lutego, 18:15
Jan-Ingwer Callsen-Bracker 18, Carsten Ramelow 43, Bernd Schneider 56 - David Bentley 38, Shabani Christopher Nonda 87
Hapoel Tel Awiw 2-1 Rangers FC 14 lutego, 20:05
Salim Toema 43, Baruch Dego 76 - Ignacio Xavier Gómez Novo 53
AS Livorno Calcio 1-2 RCD Espanyol 14 lutego, 20:45
Fabio Galante 82 - Walter Gerardo Pandiani Urquiza 28 (k), Mohamed El Yaagoubi 59
bez udziału publiczności
SC Feyenoord - Tottenham Hotspur FC
19 stycznia 2007 Komisja Odwoławcza UEFA wykluczyła Feyenoord z rozgrywek Pucharu UEFA 2006/2007 jako karę za zamieszki kibiców podczas meczu fazy grupowej z AS Nancy-Lorraine - 25 stycznia UEFA zdecydowała o przyznaniu wolnego losu drużynie z Londynu
Fenerbahçe SK 3-3 AZ (Alkmaar) 14 lutego, 19:00
Tümer Metin 28, 75, Tuncay Şanlı 67 - Demy de Zeeuw 15, Nourdin Boukhari 62, Julian Jenner 63
SV Werder Bremen 1899 3-0 AFC Ajax 14 lutego, 20:30
Per Mertesacker 48, Naldo 54, Torsten Frings 71
Spartak Moskwa 1-1 RC Celta de Vigo 15 lutego, 17:00
Maksym Kałynyczenko 65 - Antonio Núñez Tena 41
CSKA Moskwa 0-0 Maccabi Hajfa 14 lutego, 18:00
Władykaukaz
AÉK (Ateny) 0-2 Paris Saint-Germain FC 14 lutego, 20:45
Sammy Traoré 45, Bernard Mendy 88
SL e Benfica 1-0 Dinamo Bukareszt 14 lutego, 21:00
Fabrizio Miccoli 89
Steaua Bukareszt 0-2 Sevilla FC 15 lutego, 19:30
Christian Bager Poulsen 41, Frédéric Oumar Kanouté 77 (k)
Szachtar Donieck 1-1 AS Nancy-Lorraine 14 lutego, 18:00
Darijo Srna 84 - Marc-Antoine Fortuné 81
FC Girondins de Bordeaux 0-0 CA Osasuna 14 lutego, 18:00

Newcastle United FC 1-0 SV Zulte Waregem 22 lutego, 20:45
Obafemi Akinwunmi Martins 68
Parma FC 0-1 SC Braga 22 lutego, 20:45
Diego II 89
Panathinaïkós AÓ 0-0 RC Lens 22 lutego, 20:45
Blackburn Rovers FC 0-0 TSV Bayer 04 Leverkusen 22 lutego, 19:00
Rangers FC 4-0 Hapoel Tel Awiw 22 lutego, 21:05
Barry Ferguson 24, 73, Kris Boyd 35, Charles Adam 90
RCD Espanyol 2-0 AS Livorno Calcio 22 lutego, 21:30
Jesús María Lacruz Gómez 16, Coro 49
Tottenham Hotspur FC - SC Feyenoord
AZ (Alkmaar) 2-2 Fenerbahçe SK 22 lutego, 18:45
Maarten Martens 63, Barry Opdam 86 - Tümer Metin 21, Aléx I 34
AFC Ajax 3-1 SV Werder Bremen 1899 22 lutego, 21:00
Leonardo 4, Klaas Jan Huntelaar 60, Ryan Babel 74 - Hugo Almeida 14
RC Celta de Vigo 2-1 Spartak Moskwa 22 lutego, 20:45
Nenê 19, Jonathan Aspas Juncal 78 - Jegor Titow 88
Maccabi Hajfa 1-0 CSKA Moskwa 22 lutego, 19:45
Roberto Damián Colautti 14
Tel-Awiw
Paris Saint-Germain FC 2-0 AÉK (Ateny) 22 lutego, 20:45
Pierre-Alain Frau 42, Bernard Mendy 90 (k)
Dinamo Bukareszt 1-2 SL e Benfica 22 lutego, 19:15
Cătălin Munteanu 23 - Anderson 50, Konstantínos Katsouránis 64
Sevilla FC 1-0 Steaua Bukareszt 22 lutego, 20:45
Aleksandr Kierżakow 45
AS Nancy-Lorraine 0-1 Szachtar Donieck 22 lutego, 19:00
Fernandinho 70
CA Osasuna 1-0 FC Girondins de Bordeaux 22 lutego, 20:45
pd.
Javad Nekounam 120

IV runda - 8 marca, 14-15 marca
(Losowanie - 15 grudnia 2006, 13:00 - Nyon)

Newcastle United FC 4-2 AZ (Alkmaar) 8 marca, 20:30
Grétar Rafn Steinsson 8 (s), Kieron Dyer 22, Obafemi Akinwunmi Martins 23, 37 - Szota Arweładze 31, Danny Koevermans 73
Maccabi Hajfa 0-0 RCD Espanyol 8 marca, 19:45
Tel-Awiw
Rangers FC 1-1 CA Osasuna 8 marca, 21:05
Brahim Hemdani 90 - Raúl García Escudero 17
SC Braga 2-3 Tottenham Hotspur FC 8 marca, 22:35
Paulo Jorge 76, Zé Carlos 81 - Robert Keane 57, 90, Steed Malbranque 72
Sevilla FC 2-2 Szachtar Donieck 8 marca, 20:45
José Luis Martí Soler 8 (k), Vincenzo Maresca 88 (k) - Tomáš Hübschman 19, Matuzalém 60 (k)
RC Lens 2-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 8 marca, 19:00
Olivier Monterrubio 17, Daniel Cousin 70 (k) - Karim Haggui 51
Paris Saint-Germain FC 2-1 SL e Benfica 8 marca, 20:45
Pauleta 36, Pierre-Alain Frau 41 - Simão 9
RC Celta de Vigo 0-1 SV Werder Bremen 1899 8 marca, 20:45
Hugo Almeida 84

AZ (Alkmaar) 2-0 Newcastle United FC 15 marca, 20:35
Szota Arweładze 14, Danny Koevermans 56
RCD Espanyol 4-0 Maccabi Hajfa 15 marca, 21:30
Iván de la Peña López 53, Raúl Tamudo Montero 59, Luis García Fernández 61, Walter Gerardo Pandiani Urquiza 90
CA Osasuna 1-0 Rangers FC 14 marca, 20:45
Pierre Achille Webó Kouamo 71
Tottenham Hotspur FC 3-2 SC Braga 14 marca, 21:15
Dimityr Berbatow 28, 42, Steed Malbranque 76 - Thomas Huddlestone 24 (s), Andrade 61
Szachtar Donieck 2-3 Sevilla FC 15 marca, 19:30
pd.
Matuzalém 49, Elano 83 - Enzo Maresca 53, Andrés Palop Cervera 90, Javier Ernesto Chevantón 105
TSV Bayer 04 Leverkusen 3-0 RC Lens 14 marca, 18:15
Andrij Woronin 36, Sergej Barbarez 55, Juan 70
SL e Benfica 3-1 Paris Saint-Germain FC 15 marca, 22:00
Simão 12, 89 (k), Petit 27 - Pauleta 32
SV Werder Bremen 1899 2-0 RC Celta de Vigo 14 marca, 20:45
Hugo Almeida 49, Clemens Fritz 61

1/4 finału - 5 kwietnia, 12 kwietnia
(Losowanie - 16 marca 2007, 12:00 - Glasgow)

AZ (Alkmaar) 0-0 SV Werder Bremen 1899 5 kwietnia, 20:45
TSV Bayer 04 Leverkusen 0-3 CA Osasuna 5 kwietnia, 19:00
Carlos Javier Cuéllar Jiménez 1, David López 71, Pierre Achille Webó Kouamo 73
Sevilla FC 2-1 Tottenham Hotspur FC 5 kwietnia, 20:45
Frédéric Oumar Kanouté 19 (k), Aleksandr Kierżakow 36 - Robert Keane 2
RCD Espanyol 3-2 SL e Benfica 5 kwietnia, 20:45
Raúl Tamudo Montero 15, Albert Riera Ortega 33, Walter Gerardo Pandiani Urquiza 58 - Nuno Gomes 63, Simão 65

SV Werder Bremen 1899 4-1 AZ (Alkmaar) 12 kwietnia, 20:45
Tim Borowski 16, Miroslav Klose 36, 62, Diego I 82 - Moussa Dembélé 32
CA Osasuna 1-0 TSV Bayer 04 Leverkusen 12 kwietnia, 20:45
Juanlu 62
Tottenham Hotspur FC 2-2 Sevilla FC 12 kwietnia, 20:45
Jermain Defoe 65, Aaron Lennon 67 - Steed Malbranque 3 (s), Frédéric Oumar Kanouté 8
SL e Benfica 0-0 RCD Espanyol 12 kwietnia, 20:45

1/2 finału - 26 kwietnia, 3 maja
(Losowanie - 16 marca 2007, 12:00 - Glasgow)

RCD Espanyol 3-0 SV Werder Bremen 1899 26 kwietnia, 20:45
Moisés Hurtado Pérez 20, Walter Gerardo Pandiani Urquiza 50, Coro 88
CA Osasuna 1-0 Sevilla FC 26 kwietnia, 20:45
Roberto Soldado Rillo 55

SV Werder Bremen 1899 1-2 RCD Espanyol 3 maja, 20:45
Hugo Almeida 4 - Coro 50, Jesús María Lacruz Gómez 60
Sevilla FC 2-0 CA Osasuna 3 maja, 20:45
Luís Fabiano 37, Renato 53

Finał - 16 maja

RCD Espanyol 2-2 Sevilla FC 16 maja, 20:45
pd. k. 1-3
Albert Riera Ortega 28, Jônatas 115 - Adriano 18, Frédéric Oumar Kanouté 105
Glasgow, Hampden Park

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas