[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Chełm
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kłos Chełm 22 50 16 2 4 75-16 9 0 2 47-11 7 2 2 28-5
2.  Agros Suchawa 22 49 15 4 3 66-21 8 3 0 36-6 7 1 3 30-15
3.  Sokół Dubienka 22 47 15 2 5 61-27 8 1 2 31-12 7 1 3 30-15
4.  Granica Dorohusk 22 45 14 3 5 62-21 8 2 1 31-7 6 1 4 31-14
5.  Tatran Kraśniczyn 22 37 11 4 7 57-54 10 1 0 43-12 1 3 7 14-42
6.  Unia Rejowiec 22 31 9 4 9 45-52 7 2 2 32-21 2 2 7 13-31 2 4 1 1 0 7-3
7.  Victoria Żmudź 22 31 9 4 9 55-48 6 1 4 32-21 3 3 5 23-27 2 1 0 1 1 3-7
8.  Leszkopol Bezek 22 27 8 3 11 50-52 6 2 3 34-29 2 1 8 16-23 2 4 1 1 0 3-2
9.  Hutnik Ruda-Huta 22 27 8 3 11 28-41 6 1 4 17-13 2 2 7 11-28 2 1 0 1 1 2-3
10.  Astra Leśniowice 22 21 6 3 13 33-58 6 1 4 24-18 0 2 9 9-40
11.  Zryw Gorzków 22 7 2 1 19 26-108 2 1 8 15-51 0 0 11 11-57
12.  Znicz Siennica Różana 22 6 1 3 18 11-71 1 3 7 6-20 0 0 11 5-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Kłos Chełm    0-3 0-2 2-1 11-0 6-0 7-0 3-2 3-1 7-0 5-0 3-2 
 2 Agros Suchawa1-1     3-1 1-0 4-0 1-1 1-1 3-0 5-2 2-0 6-0 9-0 
 3 Sokół Dubienka1-0 1-2     0-4 5-3 6-0 4-2 2-1 0-0 4-0 3-0* 5-0 
 4 Granica Dorohusk0-0 4-1 1-1     2-0 1-0 0-3 3-1 5-0 8-0 4-1 3-0* 
 5 Tatran Kraśniczyn3-2 2-2 3-2 1-0     3-0 5-2 3-0 2-0 5-2 7-2 9-0 
 6 Unia Rejowiec0-6 1-5 3-2 3-3 3-1     4-0 3-0* 2-2 2-0 6-1 5-1 
 7 Victoria Żmudź0-3 1-4 2-4 0-1 3-1 3-3     3-0* 6-0 2-0 8-4 4-1 
 8 Leszkopol Bezek0-4 3-2 1-5 2-1 5-5 3-1 1-5     3-2 3-3 9-1 4-0 
 9 Hutnik Ruda-Huta0-3 2-1 0-1 0-3* 1-2 3-1 2-0 0-0     3-1 5-1 1-0 
 10 Astra Leśniowice0-2 0-3 0-3 2-5 6-0 4-0 1-1 2-1 2-1     3-1 4-1 
 11 Zryw Gorzków0-5 1-4 2-8 1-9 2-2 0-4 1-8 1-7 0-2 3-2     4-0 
 12 Znicz Siennica Różana0-2 0-3 0-1 2-4 0-0 1-3 1-1 0-4 0-1 1-1 1-0     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Unia Rejowiec 6-1 Zryw Gorzków 27 sierpnia, 13:00
Granica Dorohusk 3-1 Leszkopol Bezek 27 sierpnia, 17:00
Tatran Kraśniczyn 5-2 Astra Leśniowice 27 sierpnia, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 2-1 Agros Suchawa 27 sierpnia, 13:00
Sokół Dubienka 1-0 Kłos Chełm 27 sierpnia, 15:00
Victoria Żmudź 4-1 Znicz Siennica Różana 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 3 września

Zryw Gorzków 0-5 Kłos Chełm 3 września, 13:00
Agros Suchawa 3-1 Sokół Dubienka 3 września, 15:00
Astra Leśniowice 2-1 Hutnik Ruda-Huta 3 września, 13:00
Leszkopol Bezek 5-5 Tatran Kraśniczyn 3 września, 13:00
Victoria Żmudź 0-1 Granica Dorohusk 3 września, 17:00
Unia Rejowiec 5-1 Znicz Siennica Różana 3 września, 13:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Znicz Siennica Różana 1-0 Zryw Gorzków 10 września, 13:00
Granica Dorohusk 1-0 Unia Rejowiec 10 września, 16:00
Tatran Kraśniczyn 5-2 Victoria Żmudź 9 września, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 0-0 Leszkopol Bezek 10 września, 16:00
Sokół Dubienka 4-0 Astra Leśniowice 10 września, 15:00
Kłos Chełm 0-3 Agros Suchawa 9 września, 16:00

Kolejka 4 - 17 września

Zryw Gorzków 1-4 Agros Suchawa 17 września, 13:00
Astra Leśniowice 0-2 Kłos Chełm 17 września, 13:00
Leszkopol Bezek 1-5 Sokół Dubienka 17 września, 13:00
Victoria Żmudź 6-0 Hutnik Ruda-Huta 17 września, 13:00
Unia Rejowiec 3-1 Tatran Kraśniczyn 17 września, 13:00
Znicz Siennica Różana 2-4 Granica Dorohusk 17 września, 13:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Granica Dorohusk 4-1 Zryw Gorzków 24 września, 15:00
Tatran Kraśniczyn 9-0 Znicz Siennica Różana 24 września, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 3-1 Unia Rejowiec 24 września, 15:00
Sokół Dubienka 4-2 Victoria Żmudź 24 września, 15:00
Kłos Chełm 3-2 Leszkopol Bezek 23 września, 16:00
w Rożdżałowie
Agros Suchawa 2-0 Astra Leśniowice 24 września, 14:00

Kolejka 6 - 1 października

Zryw Gorzków 3-2 Astra Leśniowice 1 października, 13:00
Leszkopol Bezek 3-2 Agros Suchawa 1 października, 13:00
Victoria Żmudź 0-3 Kłos Chełm 1 października, 13:00
Unia Rejowiec 3-2 Sokół Dubienka 1 października, 13:00
Znicz Siennica Różana 0-1 Hutnik Ruda-Huta 1 października, 13:00
Granica Dorohusk 2-0 Tatran Kraśniczyn 1 października, 13:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Tatran Kraśniczyn 7-2 Zryw Gorzków 8 października, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 0-3 Granica Dorohusk 8 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-0
Sokół Dubienka 5-0 Znicz Siennica Różana 8 października, 13:00
Kłos Chełm 6-0 Unia Rejowiec 7 października, 15:00
w Rożdżałowie
Agros Suchawa 1-1 Victoria Żmudź 8 października, 13:00
we Włodawie
Astra Leśniowice 2-1 Leszkopol Bezek 8 października, 13:00

Kolejka 8 - 15 października

Zryw Gorzków 1-7 Leszkopol Bezek 15 października, 13:00
Victoria Żmudź 2-0 Astra Leśniowice 15 października, 13:00
Unia Rejowiec 1-5 Agros Suchawa 15 października, 13:00
Znicz Siennica Różana 0-2 Kłos Chełm 15 października, 13:00
Granica Dorohusk 1-1 Sokół Dubienka 15 października, 13:00
Tatran Kraśniczyn 2-0 Hutnik Ruda-Huta 15 października, 13:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Hutnik Ruda-Huta 5-1 Zryw Gorzków 22 października, 13:00
Sokół Dubienka 5-3 Tatran Kraśniczyn 22 października, 13:00
Kłos Chełm 2-1 Granica Dorohusk 21 października, 14:00
Agros Suchawa 9-0 Znicz Siennica Różana 22 października, 13:00
Astra Leśniowice 4-0 Unia Rejowiec 22 października, 13:00
Leszkopol Bezek 1-5 Victoria Żmudź 22 października, 13:00

Kolejka 10 - 11 listopada

Zryw Gorzków 1-8 Victoria Żmudź 11 listopada, 13:00
Unia Rejowiec 3-0 Leszkopol Bezek 11 listopada, 13:00
(wo)
nie odbył się, goście nie przyjechali na mecz
Znicz Siennica Różana 1-1 Astra Leśniowice 11 listopada, 13:00
Granica Dorohusk 4-1 Agros Suchawa 11 listopada, 13:00
Tatran Kraśniczyn 3-2 Kłos Chełm 11 listopada, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 0-1 Sokół Dubienka 11 listopada, 13:00

Kolejka 11 - 19 listopada

Sokół Dubienka 3-0 Zryw Gorzków 19 listopada, 13:00
(wo)
nie odbył się, goście nie dojechali
Kłos Chełm 3-1 Hutnik Ruda-Huta 19 listopada, 13:00
Agros Suchawa 4-0 Tatran Kraśniczyn 19 listopada, 13:00
Astra Leśniowice 2-5 Granica Dorohusk 19 listopada, 13:00
Leszkopol Bezek 4-0 Znicz Siennica Różana 19 listopada, 13:00
Victoria Żmudź 3-3 Unia Rejowiec 19 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 14-15 kwietnia

Znicz Siennica Różana 1-1 Victoria Żmudź
Zryw Gorzków 0-4 Unia Rejowiec
Leszkopol Bezek 2-1 Granica Dorohusk
Astra Leśniowice 6-0 Tatran Kraśniczyn 15 kwietnia, 15:30
Agros Suchawa 5-2 Hutnik Ruda-Huta
Kłos Chełm 0-2 Sokół Dubienka

Kolejka 13 - 21-22 kwietnia

Kłos Chełm 5-0 Zryw Gorzków
Sokół Dubienka 1-2 Agros Suchawa
Hutnik Ruda-Huta 3-1 Astra Leśniowice
Tatran Kraśniczyn 3-0 Leszkopol Bezek
Granica Dorohusk 0-3 Victoria Żmudź
Znicz Siennica Różana 1-3 Unia Rejowiec

Kolejka 14 - 28-29 kwietnia

Zryw Gorzków 4-0 Znicz Siennica Różana 29 kwietnia, 15:00
Unia Rejowiec 3-3 Granica Dorohusk 29 kwietnia, 15:00
Victoria Żmudź 3-1 Tatran Kraśniczyn 29 kwietnia, 15:00
Leszkopol Bezek 3-2 Hutnik Ruda-Huta 29 kwietnia, 15:00
Astra Leśniowice 0-3 Sokół Dubienka 29 kwietnia, 15:00
Agros Suchawa 1-1 Kłos Chełm 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 3 maja

Agros Suchawa 6-0 Zryw Gorzków
Kłos Chełm 7-0 Astra Leśniowice
Sokół Dubienka 2-1 Leszkopol Bezek
Hutnik Ruda-Huta 2-0 Victoria Żmudź
Tatran Kraśniczyn 3-0 Unia Rejowiec
Granica Dorohusk 3-0 Znicz Siennica Różana
(wo)
przerwany w 16. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości

Kolejka 16 - 6 maja

Zryw Gorzków 1-9 Granica Dorohusk 6 maja, 13:00
Znicz Siennica Różana 0-0 Tatran Kraśniczyn 6 maja, 13:00
Unia Rejowiec 2-2 Hutnik Ruda-Huta 6 maja, 13:00
Victoria Żmudź 2-4 Sokół Dubienka 6 maja, 13:00
Leszkopol Bezek 0-4 Kłos Chełm 6 maja, 13:00
Astra Leśniowice 0-3 Agros Suchawa 6 maja, 13:00

Kolejka 17 - 13 maja

Astra Leśniowice 3-1 Zryw Gorzków 13 maja, 13:00
Agros Suchawa 3-0 Leszkopol Bezek 13 maja, 13:00
Kłos Chełm 7-0 Victoria Żmudź 13 maja, 13:00
Sokół Dubienka 6-0 Unia Rejowiec 13 maja, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 1-0 Znicz Siennica Różana 13 maja, 14:00
Tatran Kraśniczyn 1-0 Granica Dorohusk 13 maja, 13:00

Kolejka 18 - 20 maja

Zryw Gorzków 2-2 Tatran Kraśniczyn 20 maja, 13:00
Granica Dorohusk 5-0 Hutnik Ruda-Huta 20 maja, 13:00
Znicz Siennica Różana 0-1 Sokół Dubienka 20 maja, 14:30
Unia Rejowiec 0-6 Kłos Chełm 20 maja, 13:00
Victoria Żmudź 1-4 Agros Suchawa 20 maja, 13:00
Leszkopol Bezek 3-3 Astra Leśniowice 20 maja, 13:00

Kolejka 19 - 26-27 maja

Leszkopol Bezek 9-1 Zryw Gorzków
Astra Leśniowice 1-1 Victoria Żmudź
Agros Suchawa 1-1 Unia Rejowiec
Kłos Chełm 3-2 Znicz Siennica Różana
Sokół Dubienka 0-4 Granica Dorohusk
Hutnik Ruda-Huta 1-2 Tatran Kraśniczyn

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

Zryw Gorzków 0-2 Hutnik Ruda-Huta
Tatran Kraśniczyn 3-2 Sokół Dubienka
Granica Dorohusk 0-0 Kłos Chełm
Znicz Siennica Różana 0-3 Agros Suchawa
Unia Rejowiec 2-0 Astra Leśniowice
Victoria Żmudź 3-0 Leszkopol Bezek
(wo)
W drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik. Wynik z boiska 2:3

Kolejka 21 - 10 czerwca

Victoria Żmudź 8-4 Zryw Gorzków 10 czerwca, 13:00
Leszkopol Bezek 3-1 Unia Rejowiec 10 czerwca, 13:00
Astra Leśniowice 4-1 Znicz Siennica Różana 10 czerwca, 13:00
Agros Suchawa 1-0 Granica Dorohusk 10 czerwca, 13:00
Kłos Chełm 11-0 Tatran Kraśniczyn 10 czerwca, 13:00
Sokół Dubienka 0-0 Hutnik Ruda-Huta 10 czerwca, 13:00

Kolejka 22 - 17 czerwca

Zryw Gorzków 2-8 Sokół Dubienka 17 czerwca, 15:00
Hutnik Ruda-Huta 0-3 Kłos Chełm 17 czerwca, 15:00
Tatran Kraśniczyn 2-2 Agros Suchawa 17 czerwca, 15:00
Granica Dorohusk 8-0 Astra Leśniowice 17 czerwca, 15:00
Znicz Siennica Różana 0-4 Leszkopol Bezek 17 czerwca, 15:00
Unia Rejowiec 4-0 Victoria Żmudź 17 czerwca, 15:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Chełm)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Chełm)

Autor: Artur Łuczyński
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas