[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Stalowa Wola II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Skowierzyn 22 61 20 1 1 92-16 11 0 0 58-9 9 1 1 34-7
2.  San Wrzawy 22 50 16 2 4 59-22 9 2 0 31-6 7 0 4 28-16
3.  Radosan Radomyśl nad Sanem 22 41 13 2 7 53-36 7 1 3 29-20 6 1 4 24-16
4.  Termopol Żabno 22 40 13 1 8 46-33 7 0 4 25-14 6 1 4 21-19
5.  Junior Zakrzów 22 37 12 1 9 57-44 8 1 2 38-15 4 0 7 19-29
6.  Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 22 35 11 2 9 39-32 6 0 5 18-14 5 2 4 21-18
7.  LZS Wola Rzeczycka 22 29 9 2 11 57-55 7 0 4 46-27 2 2 7 11-28
8.  Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 22 26 8 2 12 42-71 7 2 2 24-14 1 0 10 18-57
9.  Emaus Gorzyce 22 23 7 2 13 27-40 4 0 7 16-23 3 2 6 11-17
10.  Huragan Zdziechowice 22 21 6 3 13 33-60 5 2 4 18-25 1 1 9 15-35
11.  LZS Furmany 22 13 4 1 17 25-68 1 1 9 14-25 3 0 8 11-43
12.  KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 22 10 3 1 18 28-81 2 1 8 15-34 1 0 10 13-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Unia Skowierzyn    4-0 3-0 5-1 5-0 3-2 4-0 15-3 1-0 5-0 8-0 5-3 
 2 San Wrzawy1-1     2-1 2-1 2-1 1-1 3-0* 1-0 2-0 4-1 9-0 4-0 
 3 Radosan Radomyśl nad Sanem2-5 3-2     1-3 4-0 1-3 3-0 4-3 0-0 3-2 3-0* 5-2 
 4 Termopol Żabno0-1 1-4 2-3     3-0 2-0 0-1 4-1 1-0 3-1 4-1 5-2 
 5 Junior Zakrzów1-3 1-0 3-2 2-1     2-5 3-0 5-2 1-1 3-0 5-1 12-0 
 6 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)1-0 0-2 0-3 0-2 5-2     2-0 1-0 2-3 3-1 0-1 4-0 
 7 LZS Wola Rzeczycka1-8 1-5 2-1 1-2 6-2 1-3     14-0 3-1 4-2 8-1 5-2 
 8 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)0-2 4-2 1-3 1-1 2-1 3-0 2-2     3-0 3-2 3-0* 2-1 
 9 Emaus Gorzyce0-1 0-3 0-3 1-0 0-3 3-1 4-5 1-2     4-1 0-3* 3-1 
 10 Huragan Zdziechowice0-6 0-4 1-1 2-4 0-2 1-1 4-1 5-4 2-1     2-1 1-0 
 11 LZS Furmany1-2 1-2 0-2 2-3 1-4 1-3 1-1 4-1 1-2 1-3     1-2 
 12 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)0-5 1-4 2-5 2-3 1-4 0-2 2-1 3-2 1-3 2-2 1-3     

Kolejka 1 - 20 sierpnia

Radosan Radomyśl nad Sanem 0-0 Emaus Gorzyce
Unia Skowierzyn 5-0 Huragan Zdziechowice
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 3-0 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Termopol Żabno 1-4 San Wrzawy
Junior Zakrzów 12-0 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)
LZS Furmany 1-1 LZS Wola Rzeczycka

Kolejka 2 - 27 sierpnia

LZS Wola Rzeczycka 2-1 Radosan Radomyśl nad Sanem
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 1-3 LZS Furmany
San Wrzawy 2-1 Junior Zakrzów
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 0-2 Termopol Żabno
w Żabnie
Huragan Zdziechowice 5-4 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
Emaus Gorzyce 0-1 Unia Skowierzyn

Kolejka 3 - 3 września

Radosan Radomyśl nad Sanem 2-5 Unia Skowierzyn
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 3-0 Emaus Gorzyce
Termopol Żabno 3-1 Huragan Zdziechowice
Junior Zakrzów 2-5 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
LZS Furmany 1-2 San Wrzawy
LZS Wola Rzeczycka 5-2 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)

Kolejka 4 - 10 września

KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 2-5 Radosan Radomyśl nad Sanem
San Wrzawy 3-0 LZS Wola Rzeczycka
(wo)
mecz przerwany w 60. minucie przy stanie 2-2, ponieważ goście opuścili boisko
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 0-1 LZS Furmany
w Furmanach
Huragan Zdziechowice 0-2 Junior Zakrzów
Emaus Gorzyce 1-0 Termopol Żabno
Unia Skowierzyn 15-3 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)

Kolejka 5 - 17 września

Radosan Radomyśl nad Sanem 4-3 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
Termopol Żabno 0-1 Unia Skowierzyn
Junior Zakrzów 1-1 Emaus Gorzyce
LZS Furmany 1-3 Huragan Zdziechowice
LZS Wola Rzeczycka 1-3 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 1-4 San Wrzawy

Kolejka 6 - 24 września

San Wrzawy 2-1 Radosan Radomyśl nad Sanem
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 4-0 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)
w Nowinach
Huragan Zdziechowice 4-1 LZS Wola Rzeczycka
Emaus Gorzyce 0-3 LZS Furmany
(wo)
Na boisku 2:1. W Emausie grał nieuprawniony zawodnik.
Unia Skowierzyn 5-0 Junior Zakrzów
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 1-1 Termopol Żabno

Kolejka 7 - 1 października

Radosan Radomyśl nad Sanem 1-3 Termopol Żabno
Junior Zakrzów 5-2 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
LZS Furmany 1-2 Unia Skowierzyn
LZS Wola Rzeczycka 3-1 Emaus Gorzyce
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 2-2 Huragan Zdziechowice
San Wrzawy 1-1 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

Kolejka 8 - 8 października

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 0-3 Radosan Radomyśl nad Sanem
w Radomyślu
Huragan Zdziechowice 0-4 San Wrzawy
Emaus Gorzyce 3-1 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)
Unia Skowierzyn 4-0 LZS Wola Rzeczycka
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 3-0 LZS Furmany
(wo)
Na boisku 3:1.
Termopol Żabno 3-0 Junior Zakrzów

Kolejka 9 - 15 października

Radosan Radomyśl nad Sanem 4-0 Junior Zakrzów
LZS Furmany 2-3 Termopol Żabno
LZS Wola Rzeczycka 14-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 0-5 Unia Skowierzyn
San Wrzawy 2-0 Emaus Gorzyce
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 3-1 Huragan Zdziechowice
w Ździechowicach

Kolejka 10 - 22 października

Emaus Gorzyce 3-1 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Unia Skowierzyn 4-0 San Wrzawy
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 2-1 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)
Termopol Żabno 0-1 LZS Wola Rzeczycka
Junior Zakrzów 5-1 LZS Furmany
Radosan Radomyśl nad Sanem 3-2 Huragan Zdziechowice

Kolejka 11 - 29 października

LZS Wola Rzeczycka 6-2 Junior Zakrzów
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 2-3 Termopol Żabno
San Wrzawy 1-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 1-0 Unia Skowierzyn
w Skowierzynie
Huragan Zdziechowice 2-1 Emaus Gorzyce
LZS Furmany 0-2 Radosan Radomyśl nad Sanem

Kolejka 12 - 15 kwietnia

Emaus Gorzyce 0-3 Radosan Radomyśl nad Sanem
Huragan Zdziechowice 0-6 Unia Skowierzyn
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 1-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
w Trześni (Sokół jako gospodarz)
San Wrzawy 2-1 Termopol Żabno
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 1-4 Junior Zakrzów
LZS Wola Rzeczycka 8-1 LZS Furmany

Kolejka 13 - 22 kwietnia

Radosan Radomyśl nad Sanem 3-0 LZS Wola Rzeczycka
LZS Furmany 1-2 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)
Junior Zakrzów 1-0 San Wrzawy
Termopol Żabno 2-0 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 3-2 Huragan Zdziechowice
Unia Skowierzyn 1-0 Emaus Gorzyce

Kolejka 14 - 29 kwietnia

Unia Skowierzyn 3-0 Radosan Radomyśl nad Sanem
Emaus Gorzyce 1-2 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
Huragan Zdziechowice 2-4 Termopol Żabno
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 5-2 Junior Zakrzów
w Trześni (Sokół jako gospodarz)
San Wrzawy 9-0 LZS Furmany
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 2-1 LZS Wola Rzeczycka

Kolejka 15 - 6 maja

Radosan Radomyśl nad Sanem 5-2 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)
LZS Wola Rzeczycka 1-5 San Wrzawy
LZS Furmany 1-3 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
w Trześni (Sokół jako gospodarz)
Junior Zakrzów 3-0 Huragan Zdziechowice
Termopol Żabno 1-0 Emaus Gorzyce
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 0-2 Unia Skowierzyn

Kolejka 16 - 13 maja

Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 1-3 Radosan Radomyśl nad Sanem
Unia Skowierzyn 5-1 Termopol Żabno
Emaus Gorzyce 0-3 Junior Zakrzów
Huragan Zdziechowice 2-1 LZS Furmany
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 2-0 LZS Wola Rzeczycka
w Woli Rzeczyckiej
San Wrzawy 4-0 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)

Kolejka 17 - 20 maja

Radosan Radomyśl nad Sanem 3-2 San Wrzawy
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 0-2 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
w Trześni (Sokół jako gospodarz)
LZS Wola Rzeczycka 4-2 Huragan Zdziechowice
LZS Furmany 1-2 Emaus Gorzyce
Junior Zakrzów 1-3 Unia Skowierzyn
Termopol Żabno 4-1 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)

Kolejka 18 - 27 maja

Termopol Żabno 2-3 Radosan Radomyśl nad Sanem
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 2-1 Junior Zakrzów
Unia Skowierzyn 8-0 LZS Furmany
Emaus Gorzyce 4-5 LZS Wola Rzeczycka
Huragan Zdziechowice 1-0 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 0-2 San Wrzawy
we Wrzawach

Kolejka 19 - 3 czerwca

Radosan Radomyśl nad Sanem 1-3 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
w Trześni (Sokół jako gospodarz)
San Wrzawy 4-1 Huragan Zdziechowice
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 1-3 Emaus Gorzyce
LZS Wola Rzeczycka 1-8 Unia Skowierzyn
LZS Furmany 4-1 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
Junior Zakrzów 2-1 Termopol Żabno

Kolejka 20 - 10 czerwca

Junior Zakrzów 3-2 Radosan Radomyśl nad Sanem
Termopol Żabno 4-1 LZS Furmany
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 2-2 LZS Wola Rzeczycka
Unia Skowierzyn 5-3 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)
Emaus Gorzyce 0-3 San Wrzawy
Huragan Zdziechowice 1-1 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 7 czerwca, 17:00
w Trześni (Sokół jako gospodarz)

Kolejka 21 - 17 czerwca

Huragan Zdziechowice 1-1 Radosan Radomyśl nad Sanem
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 2-3 Emaus Gorzyce
w Gorzycach
San Wrzawy 1-1 Unia Skowierzyn
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 3-2 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
LZS Wola Rzeczycka 1-2 Termopol Żabno
LZS Furmany 1-4 Junior Zakrzów

Kolejka 22 - 24 czerwca

Radosan Radomyśl nad Sanem 3-0 LZS Furmany
(wo)
Goście nie przyjechali na mecz.
Junior Zakrzów 3-0 LZS Wola Rzeczycka
Termopol Żabno 5-2 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 4-2 San Wrzawy
Unia Skowierzyn 3-2 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Emaus Gorzyce 4-1 Huragan Zdziechowice

Baraże uzupełniające o udział w klasie A (Stalowa Wola I)

Klasa A 2006/2007 (Stalowa Wola I)
Klasa A 2006/2007 (Stalowa Wola II)

Klasa B 2006/2007 (Stalowa Wola I)
Klasa B 2006/2007 (Stalowa Wola III)
Klasa B 2006/2007 (Stalowa Wola IV)

Autor: Michał Dąbrowski

 

Napisz do nas