[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Zachodniopomorski ZPN - Szczecin

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 30 lipca

Orły Lubiechów Górny 1-5 Odra Chojna
GKS Golenice 0-5 Osadnik Myślibórz
Iskra Pomień 0-3 Piast Choszczno
(wo)
WODR Barzkowice 0-3 Piast Chociwel
Piast Piaseczno 0-4 Orzeł Trzcińsko Zdrój
Gardominka Mechowo 2-6 Polonia Płoty
Strzelcy Pucice 3-4 Hutnik Szczecin
Dąb Dębice 1-3 Zorza Dobrzany
Santos Sarbinowo 1-4 Dąb Dębno
Mercury Nowogródek Pomorski 1-2 Kłos Pełczyce
Bałtyk Międzywodzie 0-10 Vineta Wolin
Sowianka Sowno 1-3 Sparta Gryfice
Znicz Niedźwiedź 1-2 Fagus Kołbacz
Pomorzanin Przybiernów 0-5 Pomorzanin Nowogard
Zieloni Wyszobór 1-12 Radovia Radowo Małe
Pomorzanin Cychry 1-5 Mieszko Mieszkowice
Pionier Żarnowo 1-3 Masovia Maszewo
pd.
po 90 minutach 1-1
Rybak Trzebież 0-3 KP II Police
(wo)
Sparta Skalin 0-3 Ina Ińsko
Jedność Przewłoki 4-1 Sarmata Dobra
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-5 Świt Skolwin (Szczecin)
Iskra Golczewo 1-2 Promień Mosty
Znicz Wysoka Kamieńska 2-5 Mewa Resko
Orzeł Grzędzice 0-5 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Orzeł Małkocin 1-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
pd.
Bałtyk Gostyń 1-5 Wicher Brojce
Derby Ulikowo 2-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Piast Kolin 7-6 Gwiazda Żalęcino
Jantar Dziwnów 2-1 Korona Stuchowo
Błękitni Trzygłów 1-3 Orzeł Prusinowo
Piast II Chociwel 0-5 Sparta Węgorzyno
Orzeł Pęzino 0-2 Światowid Łobez
Czarni Czarnówko 5-1 Iskra Banie
Błyskawica Kluki 1-7 Stal Lipiany
Unia Swochowo 1-4 Odrzanka Radziszewo
Dąbrovia II Chlebowo 2-6 Unia Dolice
Grot Gardno 2-7 Czcibor Cedynia
Sokół Przyjezierze 2-5 Morzycko Moryń
Grom Krajnik Dolny 1-2 Sparta Godków
Mieszko II Mieszkowice 1-3 Gryf Sulimierz
Pomorzanin Zamęcin 1-4 Woda Rzecko
KLUKS Krzywin 0-2 Łabędź Widuchowa
Sława Sławęcin 1-4 Remor Recz
Sokół II/Wicher Przelewice 2-1 Pogoń II Barlinek
Koral Mostkowo 6-2 Sęp Brzesko
pd.
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 2-4 Sokół Różańsko
Pomorzanka Jarosławsko 3-1 Sokół Granowo
Zorza Tychowo 0-3 Pomorzanin Krąpiel
Flota II Świnoujście 3-0 Fala Międzyzdroje
(wo)
Bizon Cerkwica 3-1 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Czarni Marianowo 0-3 Orzeł Łożnica
(wo)
Unia Stargard Szczeciński 4-1 Bryza Reńsko
Czarni Lubanowo 3-2 Ogniwo Babinek
Leśnik Kliniska 1-2 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Zjednoczeni Zieleniewo 2-3 Drawa Drawno
Korona Raduń 2-1 Orkan Suchań
Polonia Giżyn 0-5 Klon Krzęcin
Orkan Rów 3-1 Hetman Grzybno
Olimpia Troszyn 2-5 Myśla Dargomyśl

II runda - 23 sierpnia
Sparta Godków - wolny los

Czcibor Cedynia 3-0 Odra Chojna
Morzycko Moryń 2-1 Osadnik Myślibórz
Korona Raduń 0-7 Piast Choszczno
Promień Mosty 4-2 Piast Chociwel
Czarni Lubanowo 1-1 Orzeł Trzcińsko Zdrój
pd. k. 4-3
Mewa Resko 1-4 Polonia Płoty
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 6-1 Hutnik Szczecin
Ina Ińsko 2-5 Zorza Dobrzany
Myśla Dargomyśl 1-3 Dąb Dębno
Pomorzanka Jarosławsko 0-2 Kłos Pełczyce
Wicher Brojce 3-2 Vineta Wolin
Orzeł Prusinowo 0-2 Sparta Gryfice
Pomorzanin Krąpiel 0-2 Fagus Kołbacz
Masovia Maszewo 5-2 Pomorzanin Nowogard
Bizon Cerkwica 1-5 Radovia Radowo Małe
Sokół Różańsko 1-6 Mieszko Mieszkowice
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-5 KP II Police
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-6 Świt Skolwin (Szczecin)
Derby Ulikowo 2-4 Unia Stargard Szczeciński
Piast Kolin 1-3 Sparta Węgorzyno
Flota II Świnoujście 4-3 Jantar Dziwnów
Sokół II/Wicher Przelewice 1-0 Stal Lipiany
Czarni Czarnówko 2-4 Odrzanka Radziszewo
Koral Mostkowo 3-2 Gryf Sulimierz
Orkan Rów 0-1 Łabędź Widuchowa
Orzeł Łożnica 0-1 Światowid Łobez
Drawa Drawno 1-3 Woda Rzecko
Klon Krzęcin 6-2 Remor Recz
Jedność Przewłoki 4-0 Unia Dolice

III runda - 13 września

Czcibor Cedynia 0-1 Mieszko Mieszkowice 13 września, 17:00
Morzycko Moryń 2-0 Sparta Godków 13 września, 17:00
Klon Krzęcin 0-4 Piast Choszczno 13 września, 17:00
Unia Stargard Szczeciński 1-4 Promień Mosty 13 września, 17:00
Czarni Lubanowo 4-1 Łabędź Widuchowa 13 września, 17:00
Jedność Przewłoki 6-1 Zorza Dobrzany 13 września, 17:00
Wicher Brojce 2-0 Radovia Radowo Małe 13 września, 17:00
Woda Rzecko 3-0 Kłos Pełczyce 13 września, 17:00
KP II Police 10-1 Fagus Kołbacz 13 września, 17:00
Sparta Węgorzyno 1-0 Polonia Płoty 13 września, 17:00
Flota II Świnoujście 1-0 Sparta Gryfice 13 września, 17:00
Koral Mostkowo 0-9 Dąb Dębno 13 września, 17:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3-2 Świt Skolwin (Szczecin) 13 września, 17:00 (100)
Światowid Łobez 2-1 Masovia Maszewo 13 września, 17:00
Sokół II/Wicher Przelewice 3-3 Odrzanka Radziszewo 13 września, 17:00
pd. k. 5-4

IV runda - 11 października
Flota Świnoujście - wolny los

Morzycko Moryń 1-0 Mieszko Mieszkowice
Piast Choszczno 2-0 Błękitni Stargard Szczeciński
Promień Mosty 1-0 Ina Goleniów
pd.
Czarni Lubanowo 3-1 Energetyk Gryfino
Jedność Przewłoki 3-1 Sokół Pyrzyce
Wicher Brojce 1-3 Wybrzeże Rewalskie Rewal
Woda Rzecko 2-2 Kluczevia Stargard Szczeciński
pd. k. 4-2
KP II Police 0-2 Arkonia Szczecin
Sparta Węgorzyno 1-3 Victoria 95 Przecław
pd.
Flota II Świnoujście 0-1 Rega-Merida Trzebiatów
Dąb Dębno 3-1 Pogoń Barlinek
pd.
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 5-3 Stal Szczecin
Światowid Łobez 4-2 Gryf Kamień Pomorski 18 października
Sokół II/Wicher Przelewice 0-1 Pogoń II Szczecin
GKS Mierzyn 0-5 KP Police 18 października
w Policach

V runda - 17 marca

Morzycko Moryń 0-2 Dąb Dębno 17 marca, 12:00
Jedność Przewłoki 0-2 Woda Rzecko 17 marca, 12:00
Czarni Lubanowo 0-3 KP Police 17 marca, 12:00
Światowid Łobez 0-3 Piast Choszczno 17 marca, 12:00
Promień Mosty 0-2 Flota Świnoujście 17 marca, 12:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-3 Rega-Merida Trzebiatów 4 kwietnia, 18:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-2 Pogoń II Szczecin 17 marca, 12:00
Arkonia Szczecin 1-3 Victoria 95 Przecław 17 marca, 12:00

1/4 finału - 24-25 kwietnia

Flota Świnoujście 2-1 Rega-Merida Trzebiatów 25 kwietnia, 17:30 (700)
Dziuba 13, Bejuk 77 - Umukoro 57
Pogoń II Szczecin 1-1 KP Police 24 kwietnia, 17:00
pd. k. 4-5
Komar 79 - Stefaniak 64
Piast Choszczno 3-0 Victoria 95 Przecław 25 kwietnia, 17:30
Oleksy 47, Kiernicki 64, 72
Woda Rzecko 2-2 Dąb Dębno 25 kwietnia, 17:30
pd. k. 3-0

1/2 finału - 16 maja
(Losowanie - 26 kwietnia 2007, 10:00 - siedziba Zachodniopomorskiego ZPN)

Woda Rzecko 0-1 KP Police 15 maja, 17:00
Miśta 25
Piast Choszczno 0-1 Flota Świnoujście 16 maja, 17:00 (400)
Polak 76

Finał - 23 maja

Flota Świnoujście 0-1 KP Police 23 maja, 17:00 (800)
Ciołek 3
w Świnoujściu

Puchar Polski 2006/2007 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Zachodniopomorski ZPN - Koszalin)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas