[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Jelenia Góra I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zjednoczeni Bolków 26 63 20 3 3 112-33 12 0 1 66-12 8 3 2 46-21
2.  KS Łomnica 26 61 20 1 5 80-32 11 1 1 46-18 9 0 4 34-14
3.  Olimpia Kowary 26 53 17 2 7 93-50 9 0 4 55-25 8 2 3 38-25
4.  Orzeł Wojcieszów 26 52 17 1 8 65-39 11 0 2 39-16 6 1 6 26-23
5.  Pub Gol Jelenia Góra 26 43 13 4 9 69-58 5 3 5 34-31 8 1 4 35-27
6.  Orzeł Mysłakowice 26 40 12 4 10 55-41 7 2 4 34-15 5 2 6 21-26
7.  Pogoń Świerzawa 26 36 11 3 12 60-58 7 3 3 34-20 4 0 9 26-38
8.  Spójnia Sady 26 35 11 2 13 64-56 7 0 6 40-27 4 2 7 24-29
9.  Rudawy Janowice Wielkie 26 32 10 2 14 43-66 6 0 7 20-25 4 2 7 23-41
10.  Olimpia II Krzeszów 26 31 10 1 15 50-79 6 1 6 34-40 4 0 9 16-39
11.  KS 1946 Chełmsko Śląskie 26 27 8 3 15 37-78 5 3 5 17-24 3 0 10 20-54
12.  Victoria Czadrów 26 26 7 5 14 38-61 5 3 5 22-31 2 2 9 16-30
13.  Orły Lipienica 26 21 6 3 17 49-94 6 1 6 31-35 0 2 11 18-59
14.  Halniak Miłków 26 8 2 2 22 27-97 2 1 10 13-38 0 1 12 14-59

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zjednoczeni Bolków    3-2 3-1 1-0 4-0 2-0 6-1 0-2 5-1 11-0 13-1 3-2 7-1 8-1 
 2 KS Łomnica3-4     4-4 2-1 2-1 3-1 2-1 4-1 6-0 6-1 2-1 1-0 7-2 4-1 
 3 Olimpia Kowary1-4 0-3     2-3 7-2 2-3 3-2 2-1 9-1 6-2 6-2 5-0 5-2 7-0 
 4 Orzeł Wojcieszów5-2 3-2 2-3     2-0 4-0 4-3 4-0 4-0 0-1 1-0 2-1 4-2 4-2 
 5 Pub Gol Jelenia Góra3-0 3-7 2-4 1-3     1-1 2-3 1-0 2-6 3-1 3-0* 1-1 8-1 4-4 
 6 Orzeł Mysłakowice0-3 2-0 1-4 2-2 1-2     1-2 2-0 2-0 3-0 10-0 2-2 5-0 3-0 
 7 Pogoń Świerzawa0-0 0-3 2-3 0-2 3-3 1-1     4-3 3-0 2-1 7-1 2-0 6-2 4-1 
 8 Spójnia Sady0-2 1-2 6-2 6-0 4-6 0-2 6-2     3-2 2-4 3-1 0-2 5-1 4-1 
 9 Rudawy Janowice Wielkie2-8 0-2 3-1 0-3 0-3 2-0 3-0* 2-3     1-0 0-2 0-3 3-0 4-0 
 10 Olimpia II Krzeszów3-7 2-0 0-1 3-2 2-6 5-2 1-6 2-5 4-4     1-4 2-1 3-2 6-0 
 11 KS 1946 Chełmsko Śląskie2-2 0-6 0-0 1-3 0-3 2-1 3-0 2-2 0-2 0-2     3-1 2-1 2-1 
 12 Victoria Czadrów1-1 0-4 0-5 2-0 0-3 1-5 3-1 3-3 1-2 2-0 4-3     4-4 1-0 
 13 Orły Lipienica1-8 0-1 1-6 1-6 1-3 2-3 4-2 3-0* 1-1 1-0 3-2 5-0     8-3 
 14 Halniak Miłków0-5 0-2 1-4 2-1 1-3 1-2 0-3 0-4 1-4 2-4 1-3 4-3 0-0     

Kolejka 1 - 20 sierpnia

KS 1946 Chełmsko Śląskie 1-3 Orzeł Wojcieszów
Pub Gol Jelenia Góra 1-1 Victoria Czadrów
Orły Lipienica 0-1 KS Łomnica
Spójnia Sady 0-2 Zjednoczeni Bolków
Orzeł Mysłakowice 2-0 Rudawy Janowice Wielkie
Olimpia II Krzeszów 1-6 Pogoń Świerzawa
Olimpia Kowary 7-0 Halniak Miłków

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Orzeł Wojcieszów 4-2 Halniak Miłków
Pogoń Świerzawa 2-3 Olimpia Kowary
Rudawy Janowice Wielkie 1-0 Olimpia II Krzeszów
Zjednoczeni Bolków 2-0 Orzeł Mysłakowice
KS Łomnica 4-1 Spójnia Sady
Victoria Czadrów 4-4 Orły Lipienica
KS 1946 Chełmsko Śląskie 0-3 Pub Gol Jelenia Góra

Kolejka 3 - 3 września

Pub Gol Jelenia Góra 1-3 Orzeł Wojcieszów
Orły Lipienica 3-2 KS 1946 Chełmsko Śląskie
Spójnia Sady 0-2 Victoria Czadrów
Orzeł Mysłakowice 2-0 KS Łomnica
Olimpia II Krzeszów 3-7 Zjednoczeni Bolków
Olimpia Kowary 9-1 Rudawy Janowice Wielkie
Halniak Miłków 0-3 Pogoń Świerzawa

Kolejka 4 - 6 września

Orzeł Wojcieszów 4-3 Pogoń Świerzawa
Rudawy Janowice Wielkie 4-0 Halniak Miłków
Zjednoczeni Bolków 3-1 Olimpia Kowary
KS Łomnica 6-1 Olimpia II Krzeszów
Victoria Czadrów 1-5 Orzeł Mysłakowice
KS 1946 Chełmsko Śląskie 2-2 Spójnia Sady
Pub Gol Jelenia Góra 8-1 Orły Lipienica

Kolejka 5 - 10 września

Orły Lipienica 1-6 Orzeł Wojcieszów
Spójnia Sady 4-6 Pub Gol Jelenia Góra
Orzeł Mysłakowice 10-0 KS 1946 Chełmsko Śląskie 13 września, 17:30
Olimpia II Krzeszów 2-1 Victoria Czadrów
Olimpia Kowary 0-3 KS Łomnica
Halniak Miłków 0-5 Zjednoczeni Bolków
Pogoń Świerzawa 3-0 Rudawy Janowice Wielkie

Kolejka 6 - 17 września

Orzeł Wojcieszów 4-0 Rudawy Janowice Wielkie
Zjednoczeni Bolków 6-1 Pogoń Świerzawa
KS Łomnica 4-1 Halniak Miłków
Victoria Czadrów 0-5 Olimpia Kowary
KS 1946 Chełmsko Śląskie 0-2 Olimpia II Krzeszów
Pub Gol Jelenia Góra 1-1 Orzeł Mysłakowice
Orły Lipienica 3-0 Spójnia Sady
(wo)

Kolejka 7 - 24 września

Spójnia Sady 6-0 Orzeł Wojcieszów
Orzeł Mysłakowice 5-0 Orły Lipienica
Olimpia II Krzeszów 2-6 Pub Gol Jelenia Góra
Olimpia Kowary 6-2 KS 1946 Chełmsko Śląskie
Halniak Miłków 4-3 Victoria Czadrów
Pogoń Świerzawa 0-3 KS Łomnica
Rudawy Janowice Wielkie 2-8 Zjednoczeni Bolków

Kolejka 8 - 1 października

Orzeł Wojcieszów 5-2 Zjednoczeni Bolków
KS Łomnica 6-0 Rudawy Janowice Wielkie
Victoria Czadrów 3-1 Pogoń Świerzawa
KS 1946 Chełmsko Śląskie 2-1 Halniak Miłków
Pub Gol Jelenia Góra 2-4 Olimpia Kowary
Orły Lipienica 1-0 Olimpia II Krzeszów
Spójnia Sady 0-2 Orzeł Mysłakowice

Kolejka 9 - 8 października

Orzeł Mysłakowice 2-2 Orzeł Wojcieszów
Olimpia II Krzeszów 2-5 Spójnia Sady
Olimpia Kowary 5-2 Orły Lipienica
Halniak Miłków 1-3 Pub Gol Jelenia Góra
Pogoń Świerzawa 7-1 KS 1946 Chełmsko Śląskie
Rudawy Janowice Wielkie 0-3 Victoria Czadrów
Zjednoczeni Bolków 3-2 KS Łomnica

Kolejka 10 - 15 października

Orzeł Wojcieszów 3-2 KS Łomnica
Victoria Czadrów 1-1 Zjednoczeni Bolków
KS 1946 Chełmsko Śląskie 0-2 Rudawy Janowice Wielkie
Pub Gol Jelenia Góra 2-3 Pogoń Świerzawa
Orły Lipienica 8-3 Halniak Miłków
Spójnia Sady 6-2 Olimpia Kowary
Orzeł Mysłakowice 3-0 Olimpia II Krzeszów

Kolejka 11 - 22 października

Olimpia II Krzeszów 3-2 Orzeł Wojcieszów
Olimpia Kowary 2-3 Orzeł Mysłakowice
Halniak Miłków 0-4 Spójnia Sady
Pogoń Świerzawa 6-2 Orły Lipienica
Rudawy Janowice Wielkie 0-3 Pub Gol Jelenia Góra
Zjednoczeni Bolków 13-1 KS 1946 Chełmsko Śląskie
KS Łomnica 1-0 Victoria Czadrów

Kolejka 12 - 29 października

Orzeł Wojcieszów 2-1 Victoria Czadrów
KS 1946 Chełmsko Śląskie 0-6 KS Łomnica
Pub Gol Jelenia Góra 3-0 Zjednoczeni Bolków
Orły Lipienica 1-1 Rudawy Janowice Wielkie
Spójnia Sady 6-2 Pogoń Świerzawa
Orzeł Mysłakowice 3-0 Halniak Miłków
Olimpia II Krzeszów 0-1 Olimpia Kowary

Kolejka 13 - 5 listopada

Olimpia Kowary 2-3 Orzeł Wojcieszów
Halniak Miłków 2-4 Olimpia II Krzeszów
Pogoń Świerzawa 1-1 Orzeł Mysłakowice
Rudawy Janowice Wielkie 2-3 Spójnia Sady
Zjednoczeni Bolków 7-1 Orły Lipienica
KS Łomnica 2-1 Pub Gol Jelenia Góra
Victoria Czadrów 4-3 KS 1946 Chełmsko Śląskie

Kolejka 14 - 25 marca

Orzeł Wojcieszów 1-0 KS 1946 Chełmsko Śląskie
Victoria Czadrów 0-3 Pub Gol Jelenia Góra
KS Łomnica 7-2 Orły Lipienica
Zjednoczeni Bolków 0-2 Spójnia Sady
Rudawy Janowice Wielkie 2-0 Orzeł Mysłakowice
Pogoń Świerzawa 2-1 Olimpia II Krzeszów
Halniak Miłków 1-4 Olimpia Kowary

Kolejka 15 - 1 kwietnia

Halniak Miłków 2-1 Orzeł Wojcieszów
Olimpia Kowary 3-2 Pogoń Świerzawa
Olimpia II Krzeszów 4-4 Rudawy Janowice Wielkie
Orzeł Mysłakowice 0-3 Zjednoczeni Bolków
Spójnia Sady 1-2 KS Łomnica
Orły Lipienica 5-0 Victoria Czadrów
Pub Gol Jelenia Góra 3-0 KS 1946 Chełmsko Śląskie
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 16 - 7 kwietnia

Orzeł Wojcieszów 2-0 Pub Gol Jelenia Góra
KS 1946 Chełmsko Śląskie 2-1 Orły Lipienica
Victoria Czadrów 3-3 Spójnia Sady
KS Łomnica 3-1 Orzeł Mysłakowice
Zjednoczeni Bolków 11-0 Olimpia II Krzeszów
Rudawy Janowice Wielkie 3-1 Olimpia Kowary
Pogoń Świerzawa 4-1 Halniak Miłków

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Pogoń Świerzawa 0-2 Orzeł Wojcieszów
Halniak Miłków 1-4 Rudawy Janowice Wielkie
Olimpia Kowary 1-4 Zjednoczeni Bolków
Olimpia II Krzeszów 2-0 KS Łomnica
Orzeł Mysłakowice 2-2 Victoria Czadrów
Spójnia Sady 3-1 KS 1946 Chełmsko Śląskie
Orły Lipienica 1-3 Pub Gol Jelenia Góra

Kolejka 18 - 22 kwietnia

Orzeł Wojcieszów 4-2 Orły Lipienica
Pub Gol Jelenia Góra 1-0 Spójnia Sady
KS 1946 Chełmsko Śląskie 2-1 Orzeł Mysłakowice
Victoria Czadrów 2-0 Olimpia II Krzeszów
KS Łomnica 4-4 Olimpia Kowary
Zjednoczeni Bolków 8-1 Halniak Miłków
Rudawy Janowice Wielkie 3-0 Pogoń Świerzawa
(wo)
na boisku 0-3

Kolejka 19 - 29 kwietnia

Rudawy Janowice Wielkie 0-3 Orzeł Wojcieszów
Pogoń Świerzawa 0-0 Zjednoczeni Bolków
Halniak Miłków 0-2 KS Łomnica
Olimpia Kowary 5-0 Victoria Czadrów
Olimpia II Krzeszów 1-4 KS 1946 Chełmsko Śląskie
Orzeł Mysłakowice 1-2 Pub Gol Jelenia Góra
Spójnia Sady 5-1 Orły Lipienica

Kolejka 20 - 6 maja

Orzeł Wojcieszów 4-0 Spójnia Sady
Orły Lipienica 2-3 Orzeł Mysłakowice
Pub Gol Jelenia Góra 3-1 Olimpia II Krzeszów
KS 1946 Chełmsko Śląskie 0-0 Olimpia Kowary
Victoria Czadrów 1-0 Halniak Miłków
KS Łomnica 2-1 Pogoń Świerzawa
Zjednoczeni Bolków 5-1 Rudawy Janowice Wielkie

Kolejka 21 - 13 maja

Zjednoczeni Bolków 1-0 Orzeł Wojcieszów
Rudawy Janowice Wielkie 0-2 KS Łomnica
Pogoń Świerzawa 2-0 Victoria Czadrów
Halniak Miłków 1-3 KS 1946 Chełmsko Śląskie
Olimpia Kowary 7-2 Pub Gol Jelenia Góra
Olimpia II Krzeszów 3-2 Orły Lipienica
Orzeł Mysłakowice 2-0 Spójnia Sady

Kolejka 22 - 20 maja

Orzeł Wojcieszów 4-0 Orzeł Mysłakowice
Spójnia Sady 2-4 Olimpia II Krzeszów
Orły Lipienica 1-6 Olimpia Kowary
Pub Gol Jelenia Góra 4-4 Halniak Miłków
KS 1946 Chełmsko Śląskie 3-0 Pogoń Świerzawa
Victoria Czadrów 1-2 Rudawy Janowice Wielkie
KS Łomnica 3-4 Zjednoczeni Bolków

Kolejka 23 - 27 maja

KS Łomnica 2-1 Orzeł Wojcieszów
Zjednoczeni Bolków 3-2 Victoria Czadrów
Rudawy Janowice Wielkie 0-2 KS 1946 Chełmsko Śląskie
Pogoń Świerzawa 3-3 Pub Gol Jelenia Góra
Halniak Miłków 0-0 Orły Lipienica
Olimpia Kowary 2-1 Spójnia Sady
Olimpia II Krzeszów 5-2 Orzeł Mysłakowice

Kolejka 24 - 3 czerwca

Orzeł Wojcieszów 0-1 Olimpia II Krzeszów
Orzeł Mysłakowice 1-4 Olimpia Kowary
Spójnia Sady 4-1 Halniak Miłków
Orły Lipienica 4-2 Pogoń Świerzawa
Pub Gol Jelenia Góra 2-6 Rudawy Janowice Wielkie
KS 1946 Chełmsko Śląskie 2-2 Zjednoczeni Bolków
Victoria Czadrów 0-4 KS Łomnica

Kolejka 25 - 7 czerwca

Victoria Czadrów 2-0 Orzeł Wojcieszów
KS Łomnica 2-1 KS 1946 Chełmsko Śląskie
Zjednoczeni Bolków 4-0 Pub Gol Jelenia Góra
Rudawy Janowice Wielkie 3-0 Orły Lipienica
Pogoń Świerzawa 4-3 Spójnia Sady
Halniak Miłków 1-2 Orzeł Mysłakowice
Olimpia Kowary 6-2 Olimpia II Krzeszów

Kolejka 26 - 10 czerwca

Orzeł Wojcieszów 2-3 Olimpia Kowary
Olimpia II Krzeszów 6-0 Halniak Miłków
Orzeł Mysłakowice 1-2 Pogoń Świerzawa
Spójnia Sady 3-2 Rudawy Janowice Wielkie
Orły Lipienica 1-8 Zjednoczeni Bolków
Pub Gol Jelenia Góra 3-7 KS Łomnica
KS 1946 Chełmsko Śląskie 3-1 Victoria Czadrów

Klasa okręgowa 2006/2007 (Jelenia Góra)

Klasa A 2006/2007 (Jelenia Góra II)
Klasa A 2006/2007 (Jelenia Góra III)

Klasa B 2006/2007 (Jelenia Góra I)
Klasa B 2006/2007 (Jelenia Góra II)
Klasa B 2006/2007 (Jelenia Góra III)
Klasa B 2006/2007 (Jelenia Góra IV)
Klasa B 2006/2007 (Jelenia Góra V)
Klasa B 2006/2007 (Jelenia Góra VI)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas