[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Bydgoszcz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 5-6 sierpnia
Iskra Zamość-Rynarzewo, Brzysko-Rol Brzyskorzystewko, Zawisza Bydgoszcz, LZS Wielowieś - wolny los

AZS UKW Bydgoszcz 4-0 Strażak Górna Grupa 6 sierpnia, 11:00
Tęcza Wiąg 1-2 Wisła Nowe 5 sierpnia, 17:30
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 0-3 Pomorzanin Serock 6 sierpnia, 17:00
(wo)
Wda Świecie 1-0 Gryf Sicienko 5 sierpnia, 17:30
LZS Kozielec 2-6 LKS Dąbrowa Chełmińska 6 sierpnia, 11:30
Krajna Sępólno Krajeńskie 2-1 Start Pruszcz 5 sierpnia, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 2-4 Polonia Bydgoszcz 5 sierpnia, 17:00
Sparta Przysiersk 1-4 Tucholanka Tuchola 6 sierpnia, 16:00
Wisła Gruczno 1-2 Taxus Komierowo 6 sierpnia, 16:00
Czarni Lniano 1-12 Zawisza/Gwiazda Bydgoszcz 4 sierpnia, 18:00
Fala Świekatowo 3-0 Grom Osie 6 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-5
Spójnia Białe Błota 0-5 Chemik Bydgoszcz 6 sierpnia, 17:30
Kujawianka Strzelno 3-1 Pałuczanka Żnin
LZS Palczyn 0-8 Notecianka Pakość
LZS Jadowniki 1-5 Unia Solec Kujawski 6 sierpnia, 11:00
Pałuki Królikowo 2-8 Sparta Janowiec Wielkopolski 6 sierpnia, 14:00
Tarant Wójcin 2-2 Dąb Barcin
k. 3-5
Orłowianka Orłowo 0-6 Noteć Łabiszyn
Burza Nowa Wieś Wielka 0-7 Szubinianka Szubin 5 sierpnia, 17:30
Gopło Kościeszki 5-8 Pogoń Mogilno
Zieloni Zalesie 1-6 Piast Złotniki Kujawskie 6 sierpnia, 10:30
Zootechnik Kołuda Wielka 1-4 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo
Zagłębie Piechcin 1-0 Unia Gniewkowo
Kujawy Markowice 2-0 Cuiavia Inowrocław
Hermes Radłowo 1-3 Noteć Inowrocław
Gopło Kruszwica 0-4 Goplania Inowrocław

II runda - 23 sierpnia

AZS UKW Bydgoszcz 1-3 Polonia Bydgoszcz 23 sierpnia
Zawisza/Gwiazda Bydgoszcz 3-0 Pomorzanin Serock 23 sierpnia
Fala Świekatowo 2-3 Tucholanka Tuchola 23 sierpnia
LKS Dąbrowa Chełmińska 4-3 Krajna Sępólno Krajeńskie 23 sierpnia
Wda Świecie 0-2 Victoria Koronowo 23 sierpnia
Taxus Komierowo 3-1 Wisła Nowe 23 sierpnia
Chemik Bydgoszcz 3-0 Zawisza Bydgoszcz 23 sierpnia
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 0-3 Goplania Inowrocław 23 sierpnia
LZS Wielowieś 1-4 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 23 sierpnia
Zagłębie Piechcin 1-3 Pogoń Mogilno 23 sierpnia
Piast Złotniki Kujawskie 0-1 Unia Janikowo 23 sierpnia
Sparta Janowiec Wielkopolski 0-3 Notecianka Pakość 23 sierpnia
Noteć Łabiszyn 3-1 Dąb Barcin 23 sierpnia
Kujawianka Strzelno 1-0 Szubinianka Szubin 23 sierpnia
Iskra Zamość-Rynarzewo 1-8 Kujawy Markowice 23 sierpnia
Noteć Inowrocław 2-1 Unia Solec Kujawski 23 sierpnia

III runda - 13 września

Kujawianka Strzelno 2-6 Goplania Inowrocław
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-4 Unia Janikowo
Pogoń Mogilno 3-4 Notecianka Pakość
Zawisza/Gwiazda Bydgoszcz 0-2 Victoria Koronowo
Noteć Łabiszyn 2-4 Chemik Bydgoszcz
pd.
Taxus Komierowo 1-6 Polonia Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełmińska 2-4 Tucholanka Tuchola
Kujawy Markowice 1-0 Noteć Inowrocław

Puchar Polski 2006/2007 (Kujawsko-Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń)
Puchar Polski 2006/2007 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Włocławek)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas