[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2006/2007, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jutrzenka/Tęcza Cegłów 26 60 19 3 4 77-22 12 1 0 45-10 7 2 4 32-12
2.  Hutnik Huta Czechy 26 56 17 5 4 69-25 10 2 1 42-10 7 3 3 27-15
3.  Orzeł Parysów 26 54 16 6 4 71-30 10 3 0 41-8 6 3 4 30-22
4.  Orzeł Unin 26 52 16 4 6 60-34 8 2 3 32-19 8 2 3 28-15
5.  Jabłonianka Jabłonna Lacka 26 43 13 4 9 60-48 8 2 3 39-20 5 2 6 21-28
6.  Wilga Miastków Kościelny 26 37 11 4 11 46-45 8 1 4 30-18 3 3 7 16-27
7.  Grodzisk Krzymosze 26 35 9 8 9 40-41 5 4 4 21-23 4 4 5 19-18
8.  Błękitni Stoczek 26 32 9 5 12 45-44 7 3 3 29-11 2 2 9 16-33
9.  Tajfun Jartypory 26 31 9 4 13 28-42 7 1 5 17-16 2 3 8 11-26
10.  Wisła Maciejowice 26 30 9 3 14 43-52 8 2 3 30-21 1 1 11 13-31 2 3 1 0 1 3-2
11.  Wektra Dziewule 26 30 9 3 14 41-55 5 1 7 15-20 4 2 7 26-35 2 3 1 0 1 2-3
12.  Płomień Dębe Wielkie 26 29 8 5 13 37-59 5 4 4 21-24 3 1 9 16-35
13.  LKS Ostrówek 26 22 7 1 18 41-77 5 0 8 28-38 2 1 10 13-39
14.  Jutrzenka Junior Cegłów 26 6 1 3 22 23-107 1 3 9 8-45 0 0 13 15-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Jutrzenka/Tęcza Cegłów    3-0 5-1 2-0 1-1 5-1 3-2 3-0 3-0 3-2 5-1 2-0 4-2 6-0 
 2 Hutnik Huta Czechy2-0     1-1 0-2 3-0* 4-1 1-1 4-1 1-0 3-1 7-1 4-1 4-0 8-1 
 3 Orzeł Parysów2-1 0-0     3-0 3-0* 0-0 1-1 3-0 8-1 2-1 2-1 4-1 6-1 7-1 
 4 Orzeł Unin3-3 0-2 3-2     1-3 2-0 1-0 4-2 1-1 5-1 4-0 0-3 3-1 5-1 
 5 Jabłonianka Jabłonna Lacka1-1 2-3 2-1 2-3     5-2 0-1 2-1 4-1 2-0 3-3 7-1 4-1 5-2 
 6 Wilga Miastków Kościelny2-1 2-4 3-1 0-1 6-0     2-2 3-0 1-2 3-2 0-3 3-1 3-1 2-0 
 7 Grodzisk Krzymosze1-2 0-0 1-1 0-4 3-1 0-5     4-3 1-1 2-1 2-3 0-0 2-0 5-2 
 8 Błękitni Stoczek0-1 2-2 2-2 1-1 0-1 4-0 2-1     1-0 3-0* 0-2 3-1 5-0 6-0 
 9 Tajfun Jartypory1-0 1-0 1-5 0-2 1-3 0-0 2-0 1-2     3-1 1-0 3-1 0-1 3-1 
 10 Wisła Maciejowice0-3 1-2 1-3 3-2 3-1 3-1 1-0 3-3 1-0     3-1 4-2 2-2 5-1 
 11 Wektra Dziewule0-5 2-1 0-1 1-2 4-1 0-2 0-2 0-2 1-1 1-0     0-1 3-1 3-1 
 12 Płomień Dębe Wielkie0-4 2-3 0-3* 1-1 1-1 3-1 1-3 1-1 2-0 2-1 2-2     2-1 4-3 
 13 LKS Ostrówek0-7 0-2 3-4 2-5 1-5 0-2 2-4 4-1 2-1 1-2 6-2 4-1     3-2 
 14 Jutrzenka Junior Cegłów0-4 0-8 0-5 0-5 1-4 1-1 2-2 1-0 0-3 1-1 0-7 1-3 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Jutrzenka Junior Cegłów 1-1 Wilga Miastków Kościelny
Tajfun Jartypory 3-1 Płomień Dębe Wielkie
Błękitni Stoczek 3-0 Wisła Maciejowice
(wo)
LKS Ostrówek 2-4 Grodzisk Krzymosze
Hutnik Huta Czechy 7-1 Wektra Dziewule
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-3 Orzeł Unin
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 5-1 Orzeł Parysów

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Wilga Miastków Kościelny 3-1 Orzeł Parysów
Orzeł Unin 3-3 Jutrzenka/Tęcza Cegłów
Wektra Dziewule 4-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Grodzisk Krzymosze 0-0 Hutnik Huta Czechy
Wisła Maciejowice 2-2 LKS Ostrówek
Płomień Dębe Wielkie 1-1 Błękitni Stoczek
Jutrzenka Junior Cegłów 0-3 Tajfun Jartypory

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Tajfun Jartypory 0-0 Wilga Miastków Kościelny 30 sierpnia, 17:00
Błękitni Stoczek 6-0 Jutrzenka Junior Cegłów 31 sierpnia, 17:00
LKS Ostrówek 4-1 Płomień Dębe Wielkie 30 sierpnia, 17:00
Hutnik Huta Czechy 3-1 Wisła Maciejowice 30 sierpnia, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-1 Grodzisk Krzymosze 13 września
w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 17:00) odwołany
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 5-1 Wektra Dziewule 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Parysów 3-0 Orzeł Unin 6 września
w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 17:00) odwołany

Kolejka 4 - 2-3 września

Wilga Miastków Kościelny 0-1 Orzeł Unin
Wektra Dziewule 0-1 Orzeł Parysów
Grodzisk Krzymosze 1-2 Jutrzenka/Tęcza Cegłów
Wisła Maciejowice 3-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Płomień Dębe Wielkie 2-3 Hutnik Huta Czechy
Jutrzenka Junior Cegłów 1-2 LKS Ostrówek
Tajfun Jartypory 1-2 Błękitni Stoczek

Kolejka 5 - 9-10 września

Błękitni Stoczek 4-0 Wilga Miastków Kościelny
LKS Ostrówek 2-1 Tajfun Jartypory
Hutnik Huta Czechy 8-1 Jutrzenka Junior Cegłów
Jabłonianka Jabłonna Lacka 7-1 Płomień Dębe Wielkie
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 3-2 Wisła Maciejowice
Orzeł Parysów 1-1 Grodzisk Krzymosze
Orzeł Unin 4-0 Wektra Dziewule

Kolejka 6 - 16-17 września

Wilga Miastków Kościelny 0-3 Wektra Dziewule
Grodzisk Krzymosze 0-4 Orzeł Unin
Wisła Maciejowice 1-3 Orzeł Parysów
Płomień Dębe Wielkie 0-4 Jutrzenka/Tęcza Cegłów
Jutrzenka Junior Cegłów 1-4 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Tajfun Jartypory 1-0 Hutnik Huta Czechy
Błękitni Stoczek 5-0 LKS Ostrówek

Kolejka 7 - 23-24 września

LKS Ostrówek 0-2 Wilga Miastków Kościelny
Hutnik Huta Czechy 4-1 Błękitni Stoczek
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-1 Tajfun Jartypory
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 6-0 Jutrzenka Junior Cegłów
Orzeł Parysów 4-1 Płomień Dębe Wielkie
Orzeł Unin 5-1 Wisła Maciejowice
Wektra Dziewule 0-2 Grodzisk Krzymosze

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Wilga Miastków Kościelny 2-2 Grodzisk Krzymosze
Wisła Maciejowice 3-1 Wektra Dziewule
Płomień Dębe Wielkie 1-1 Orzeł Unin
Jutrzenka Junior Cegłów 0-5 Orzeł Parysów
Tajfun Jartypory 1-0 Jutrzenka/Tęcza Cegłów
Błękitni Stoczek 0-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
LKS Ostrówek 0-2 Hutnik Huta Czechy

Kolejka 9 - 7-8 października

Hutnik Huta Czechy 4-1 Wilga Miastków Kościelny
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-1 LKS Ostrówek
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 3-0 Błękitni Stoczek
Orzeł Parysów 8-1 Tajfun Jartypory
Orzeł Unin 5-1 Jutrzenka Junior Cegłów
Wektra Dziewule 0-1 Płomień Dębe Wielkie
Grodzisk Krzymosze 2-1 Wisła Maciejowice

Kolejka 10 - 14-15 października

Wilga Miastków Kościelny 3-2 Wisła Maciejowice
Płomień Dębe Wielkie 1-3 Grodzisk Krzymosze
Jutrzenka Junior Cegłów 0-7 Wektra Dziewule
Tajfun Jartypory 0-2 Orzeł Unin
Błękitni Stoczek 2-2 Orzeł Parysów
LKS Ostrówek 0-7 Jutrzenka/Tęcza Cegłów
Hutnik Huta Czechy 3-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
(wo)
w pierwotnym terminie goście nie dojechali z powodu awarii autokaru

Kolejka 11 - 21-22 października

Jabłonianka Jabłonna Lacka 5-2 Wilga Miastków Kościelny
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 3-0 Hutnik Huta Czechy
Orzeł Parysów 6-1 LKS Ostrówek
Orzeł Unin 4-2 Błękitni Stoczek
Wektra Dziewule 1-1 Tajfun Jartypory
Grodzisk Krzymosze 5-2 Jutrzenka Junior Cegłów
Wisła Maciejowice 4-2 Płomień Dębe Wielkie

Kolejka 12 - 28-29 października

Wilga Miastków Kościelny 3-1 Płomień Dębe Wielkie
Jutrzenka Junior Cegłów 1-1 Wisła Maciejowice
Tajfun Jartypory 2-0 Grodzisk Krzymosze
Błękitni Stoczek 0-2 Wektra Dziewule
LKS Ostrówek 2-5 Orzeł Unin
Hutnik Huta Czechy 1-1 Orzeł Parysów
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 Jutrzenka/Tęcza Cegłów

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Jutrzenka/Tęcza Cegłów 5-1 Wilga Miastków Kościelny
Orzeł Parysów 3-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
(wo)
Orzeł Unin 0-2 Hutnik Huta Czechy
Wektra Dziewule 3-1 LKS Ostrówek 24-25 marca
Grodzisk Krzymosze 4-3 Błękitni Stoczek
Wisła Maciejowice 1-0 Tajfun Jartypory 18-19 listopada
Płomień Dębe Wielkie 4-3 Jutrzenka Junior Cegłów

Kolejka 14 - 31 marca-1 kwietnia

Wilga Miastków Kościelny 2-0 Jutrzenka Junior Cegłów
Płomień Dębe Wielkie 2-0 Tajfun Jartypory
Wisła Maciejowice 3-3 Błękitni Stoczek
Grodzisk Krzymosze 2-0 LKS Ostrówek
Wektra Dziewule 2-1 Hutnik Huta Czechy
Orzeł Unin 1-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Orzeł Parysów 2-1 Jutrzenka/Tęcza Cegłów

Kolejka 15 - 5-7 kwietnia

Orzeł Parysów 0-0 Wilga Miastków Kościelny
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 2-0 Orzeł Unin
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-3 Wektra Dziewule
Hutnik Huta Czechy 1-1 Grodzisk Krzymosze
LKS Ostrówek 1-2 Wisła Maciejowice
Błękitni Stoczek 3-1 Płomień Dębe Wielkie
Tajfun Jartypory 3-1 Jutrzenka Junior Cegłów

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Wilga Miastków Kościelny 1-2 Tajfun Jartypory
Jutrzenka Junior Cegłów 1-0 Błękitni Stoczek
Płomień Dębe Wielkie 2-1 LKS Ostrówek
Wisła Maciejowice 1-2 Hutnik Huta Czechy
Grodzisk Krzymosze 3-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Wektra Dziewule 0-5 Jutrzenka/Tęcza Cegłów
Orzeł Unin 3-2 Orzeł Parysów

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Orzeł Unin 2-0 Wilga Miastków Kościelny 7 czerwca
Orzeł Parysów 2-1 Wektra Dziewule
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 3-2 Grodzisk Krzymosze
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-0 Wisła Maciejowice
Hutnik Huta Czechy 4-1 Płomień Dębe Wielkie
LKS Ostrówek 3-2 Jutrzenka Junior Cegłów
Błękitni Stoczek 1-0 Tajfun Jartypory

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Wilga Miastków Kościelny 3-0 Błękitni Stoczek
Tajfun Jartypory 0-1 LKS Ostrówek
Jutrzenka Junior Cegłów 0-8 Hutnik Huta Czechy
Płomień Dębe Wielkie 1-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Wisła Maciejowice 0-3 Jutrzenka/Tęcza Cegłów
Grodzisk Krzymosze 1-1 Orzeł Parysów
Wektra Dziewule 1-2 Orzeł Unin

Kolejka 19 - 1-3 maja

Wektra Dziewule 0-2 Wilga Miastków Kościelny
Orzeł Unin 1-0 Grodzisk Krzymosze
Orzeł Parysów 2-1 Wisła Maciejowice
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 2-0 Płomień Dębe Wielkie
Jabłonianka Jabłonna Lacka 5-2 Jutrzenka Junior Cegłów
Hutnik Huta Czechy 1-0 Tajfun Jartypory
LKS Ostrówek 4-1 Błękitni Stoczek

Kolejka 20 - 5-6 maja

Wilga Miastków Kościelny 3-1 LKS Ostrówek
Błękitni Stoczek 2-2 Hutnik Huta Czechy
Tajfun Jartypory 1-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Jutrzenka Junior Cegłów 0-4 Jutrzenka/Tęcza Cegłów
Płomień Dębe Wielkie 0-3 Orzeł Parysów
(wo)
na boisku 2-0, w drużynie gospodarzy występowała zbyt mała liczba zawodników młodzieżowych
Wisła Maciejowice 3-2 Orzeł Unin
Grodzisk Krzymosze 2-3 Wektra Dziewule

Kolejka 21 - 12-13 maja

Grodzisk Krzymosze 0-5 Wilga Miastków Kościelny
Wektra Dziewule 1-0 Wisła Maciejowice
Orzeł Unin 0-3 Płomień Dębe Wielkie
Orzeł Parysów 7-1 Jutrzenka Junior Cegłów
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 3-0 Tajfun Jartypory
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-1 Błękitni Stoczek
Hutnik Huta Czechy 4-0 LKS Ostrówek

Kolejka 22 - 19-20 maja

Wilga Miastków Kościelny 2-4 Hutnik Huta Czechy
LKS Ostrówek 1-5 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Błękitni Stoczek 0-1 Jutrzenka/Tęcza Cegłów
Tajfun Jartypory 1-5 Orzeł Parysów
Jutrzenka Junior Cegłów 0-5 Orzeł Unin
Płomień Dębe Wielkie 2-2 Wektra Dziewule
Wisła Maciejowice 1-0 Grodzisk Krzymosze

Kolejka 23 - 26-27 maja

Wisła Maciejowice 3-1 Wilga Miastków Kościelny
Grodzisk Krzymosze 0-0 Płomień Dębe Wielkie
Wektra Dziewule 3-1 Jutrzenka Junior Cegłów
Orzeł Unin 1-1 Tajfun Jartypory
Orzeł Parysów 3-0 Błękitni Stoczek
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 4-2 LKS Ostrówek
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-3 Hutnik Huta Czechy

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Wilga Miastków Kościelny 6-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Hutnik Huta Czechy 2-0 Jutrzenka/Tęcza Cegłów
LKS Ostrówek 3-4 Orzeł Parysów
Błękitni Stoczek 1-1 Orzeł Unin
w Łochowie
Tajfun Jartypory 1-0 Wektra Dziewule
Jutrzenka Junior Cegłów 2-2 Grodzisk Krzymosze
Płomień Dębe Wielkie 2-1 Wisła Maciejowice

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Płomień Dębe Wielkie 3-1 Wilga Miastków Kościelny
Wisła Maciejowice 5-1 Jutrzenka Junior Cegłów
Grodzisk Krzymosze 1-1 Tajfun Jartypory
Wektra Dziewule 0-2 Błękitni Stoczek
Orzeł Unin 3-1 LKS Ostrówek
Orzeł Parysów 0-0 Hutnik Huta Czechy
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 1-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka

REKLAMA

Kolejka 26 - 16-17 czerwca

Wilga Miastków Kościelny 2-1 Jutrzenka/Tęcza Cegłów
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-1 Orzeł Parysów
Hutnik Huta Czechy 0-2 Orzeł Unin
LKS Ostrówek 6-2 Wektra Dziewule
Błękitni Stoczek 2-1 Grodzisk Krzymosze
Tajfun Jartypory 3-1 Wisła Maciejowice
Jutrzenka Junior Cegłów 1-3 Płomień Dębe Wielkie

Liga okręgowa 2006/2007 (Siedlce)

Klasa B 2006/2007 (Siedlce)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas