[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2002/2003, grupa: Konin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kasztelania Brudzew 26 66 21 3 2 81-25 11 2 0 43-11 10 1 2 38-14
2.  Victoria II Września 26 57 18 3 5 77-33 11 1 1 47-16 7 2 4 30-17
3.  Górnik Kłodawa 26 50 16 2 8 60-41 11 1 1 39-9 5 1 7 21-32
4.  Tur II Turek 26 48 14 6 6 66-41 10 1 2 41-10 4 5 4 25-31
5.  Sokół II Kleczew 26 45 14 3 9 59-36 10 2 1 42-6 4 1 8 17-30
6.  GKS Sompolno 26 43 13 4 9 54-46 8 3 2 35-16 5 1 7 19-30
7.  Warta Kramsk 26 39 11 6 9 55-42 8 3 2 33-16 3 3 7 22-26
8.  Znicz Władysławów 26 38 11 5 10 40-41 8 2 3 30-18 3 3 7 10-23
9.  Kosynier Sokołowo 26 34 11 1 14 36-44 7 1 5 22-15 4 0 9 14-29
10.  GKS Olszówka 26 29 9 2 15 36-51 8 0 5 27-14 1 2 10 9-37
11.  LZS Młodojewo 26 26 7 5 14 34-52 5 3 5 24-22 2 2 9 10-30
12.  LZS Wilczyn 26 25 7 4 15 43-54 3 2 8 26-24 4 2 7 17-30
13.  Nałęcz Babiak 26 20 6 2 18 43-82 3 2 8 29-32 3 0 10 14-50
14.  Czarni Brzeźno 26 2 0 2 24 13-109 0 1 12 5-45 0 1 12 8-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Kasztelania Brudzew    2-1 4-0 2-2 1-0 2-2 3-2 3-2 2-0 2-0 1-0 8-1 6-1 7-0 
 2 Victoria II Września1-2     3-0* 5-3 3-1 3-1 3-1 4-0 3-2 8-0 4-3 0-0 4-0 6-3 
 3 Górnik Kłodawa1-0 1-0     6-0 6-1 0-1 2-1 2-1 2-1 0-0 4-1 6-1 4-1 5-1 
 4 Tur II Turek0-1 1-0 5-0     2-3 3-1 3-1 1-1 2-0 4-1 4-0 3-0 10-1 3-1 
 5 Sokół II Kleczew1-5 0-0 2-0 3-0     6-0 1-0 2-0 4-0 3-0 3-0* 0-0 7-0 10-1 
 6 GKS Sompolno1-3 3-0 1-3 4-1 5-0     2-2 3-2 3-0 5-1 1-1 3-2 3-0 1-1 
 7 Warta Kramsk1-1 0-2 2-2 2-3 2-2 3-1     5-0 3-0 2-1 3-0 3-1 4-3 3-0 
 8 Znicz Władysławów0-4 2-4 1-0 0-0 4-1 3-2 4-2     2-0 2-1 0-0 1-3 5-1 6-0 
 9 Kosynier Sokołowo0-3 1-2 4-1 1-1 2-1 1-2 1-2 0-1     1-0 3-1 2-1 3-0 3-0* 
 10 GKS Olszówka2-0 1-2 1-2 1-3 3-0* 4-2 2-1 2-0 4-0     4-0 0-2 1-2 2-0 
 11 LZS Młodojewo4-5 0-3 5-2 1-1 0-1 4-1 1-1 0-0 2-3 3-2     1-0 0-3* 3-0 
 12 LZS Wilczyn0-1 3-3 3-6 3-6 0-1 0-1 1-1 0-1 1-2 5-0 1-2     2-0 7-0 
 13 Nałęcz Babiak1-6 3-4 0-2 2-2 2-1 1-2 3-4 1-1 1-2 2-3 2-0 3-4     8-1 
 14 Czarni Brzeźno2-7 0-9* 1-3 1-3 0-5 0-3 0-4 0-1 0-4* 0-0 0-2 0-2 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Nałęcz Babiak 2-0 LZS Młodojewo 18 sierpnia, 17:00
Victoria II Września 6-3 Czarni Brzeźno 17 sierpnia, 17:00
Tur II Turek 2-3 Sokół II Kleczew 17 sierpnia, 17:00
LZS Wilczyn 1-2 Kosynier Sokołowo 18 sierpnia, 17:00
Warta Kramsk 2-2 Górnik Kłodawa 18 sierpnia, 17:00
GKS Sompolno 1-3 Kasztelania Brudzew 17 sierpnia, 17:00
Znicz Władysławów 2-1 GKS Olszówka 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

LZS Młodojewo 3-2 GKS Olszówka 25 sierpnia, 17:00
Kasztelania Brudzew 3-2 Znicz Władysławów 24 sierpnia, 17:00
Górnik Kłodawa 0-1 GKS Sompolno 24 sierpnia, 17:00
Kosynier Sokołowo 1-2 Warta Kramsk 25 sierpnia, 17:00
Sokół II Kleczew 0-0 LZS Wilczyn 25 sierpnia, 17:00
Czarni Brzeźno 1-3 Tur II Turek 25 sierpnia, 17:00
Nałęcz Babiak 3-4 Victoria II Września 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Victoria II Września 4-3 LZS Młodojewo 31 sierpnia, 17:00
Tur II Turek 10-1 Nałęcz Babiak 1 września, 17:00
LZS Wilczyn 7-0 Czarni Brzeźno 1 września, 17:00
Warta Kramsk 2-2 Sokół II Kleczew 1 września, 17:00
GKS Sompolno 3-0 Kosynier Sokołowo 31 sierpnia, 17:00
Znicz Władysławów 1-0 Górnik Kłodawa 1 września, 17:00
GKS Olszówka 2-0 Kasztelania Brudzew 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

LZS Młodojewo 4-5 Kasztelania Brudzew 8 września, 17:00
Górnik Kłodawa 0-0 GKS Olszówka 7 września, 17:00
Kosynier Sokołowo 0-1 Znicz Władysławów 7 września, 17:00
Sokół II Kleczew 6-0 GKS Sompolno 7 września, 17:00
Czarni Brzeźno 0-4 Warta Kramsk 7 września, 17:00
Nałęcz Babiak 3-4 LZS Wilczyn 7 września, 17:00
Victoria II Września 5-3 Tur II Turek 7 września, 17:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Tur II Turek 4-0 LZS Młodojewo 15 września, 16:00
LZS Wilczyn 3-3 Victoria II Września 15 września, 16:00
Warta Kramsk 4-3 Nałęcz Babiak 15 września, 16:00
GKS Sompolno 1-1 Czarni Brzeźno 14 września, 16:00
Znicz Władysławów 4-1 Sokół II Kleczew 15 września, 11:00
GKS Olszówka 4-0 Kosynier Sokołowo 15 września, 16:00
Kasztelania Brudzew 4-0 Górnik Kłodawa 15 września, 11:00

Kolejka 6 - 21-22 września

LZS Młodojewo 5-2 Górnik Kłodawa 22 września, 16:00
Kosynier Sokołowo 0-3 Kasztelania Brudzew 22 września, 11:00
Sokół II Kleczew 3-0 GKS Olszówka 21 września, 16:00
Czarni Brzeźno 0-1 Znicz Władysławów 22 września, 16:00
Nałęcz Babiak 1-2 GKS Sompolno 22 września, 16:00
Victoria II Września 3-1 Warta Kramsk 22 września, 16:00
Tur II Turek 3-0 LZS Wilczyn 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

LZS Wilczyn 1-2 LZS Młodojewo
Warta Kramsk 2-3 Tur II Turek
GKS Sompolno 3-0 Victoria II Września
Znicz Władysławów 5-1 Nałęcz Babiak
GKS Olszówka 2-0 Czarni Brzeźno
Kasztelania Brudzew 1-0 Sokół II Kleczew
Górnik Kłodawa 2-1 Kosynier Sokołowo

Kolejka 8 - 5-6 października

LZS Młodojewo 2-3 Kosynier Sokołowo 6 października, 15:00
Sokół II Kleczew 2-0 Górnik Kłodawa 6 października, 15:00
Czarni Brzeźno 2-7 Kasztelania Brudzew 6 października, 15:00
Nałęcz Babiak 2-3 GKS Olszówka 6 października, 15:00
Victoria II Września 4-0 Znicz Władysławów 5 października, 15:00
Tur II Turek 3-1 GKS Sompolno 6 października, 15:00
LZS Wilczyn 1-1 Warta Kramsk 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Warta Kramsk 3-0 LZS Młodojewo 13 października, 14:00
GKS Sompolno 3-2 LZS Wilczyn 12 października, 14:00
Znicz Władysławów 0-0 Tur II Turek 13 października, 14:00
GKS Olszówka 1-2 Victoria II Września 13 października, 14:00
Kasztelania Brudzew 6-1 Nałęcz Babiak 13 października, 14:00
Górnik Kłodawa 5-1 Czarni Brzeźno 12 października, 14:00
Kosynier Sokołowo 2-1 Sokół II Kleczew 13 października, 14:00

Kolejka 10 - 19-20 października

LZS Młodojewo 0-1 Sokół II Kleczew 20 października, 14:00
Czarni Brzeźno 0-4 Kosynier Sokołowo 20 października, 14:00
(wo)
mecz przerwany w 79 minucie; jeden z zawodników gospodarzy podarł koszulkę sędziego głównego - wynik z boiska został utrzymany przez WGiE Konińskiego OZPNu
Nałęcz Babiak 0-2 Górnik Kłodawa 20 października, 14:00
Victoria II Września 1-2 Kasztelania Brudzew 19 października, 15:00
Tur II Turek 4-1 GKS Olszówka 20 października, 14:00
LZS Wilczyn 0-1 Znicz Władysławów 20 października, 14:00
Warta Kramsk 3-1 GKS Sompolno 20 października, 14:00

Kolejka 11 - 26-27 października

GKS Sompolno 1-1 LZS Młodojewo 26 października, 14:00
Znicz Władysławów 4-2 Warta Kramsk 27 października, 14:00
GKS Olszówka 0-2 LZS Wilczyn 27 października, 14:00
Kasztelania Brudzew 2-2 Tur II Turek 26 października, 11:00
Górnik Kłodawa 1-0 Victoria II Września 26 października, 14:00
Kosynier Sokołowo 3-0 Nałęcz Babiak 27 października, 11:00
Sokół II Kleczew 10-1 Czarni Brzeźno 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

LZS Młodojewo 3-0 Czarni Brzeźno 3 listopada, 13:00
Nałęcz Babiak 2-1 Sokół II Kleczew 2 listopada, 13:00
Victoria II Września 3-2 Kosynier Sokołowo 2 listopada, 13:00
Tur II Turek 5-0 Górnik Kłodawa 2 listopada, 13:00
LZS Wilczyn 0-1 Kasztelania Brudzew 3 listopada, 13:00
Warta Kramsk 2-1 GKS Olszówka 3 listopada, 13:00
GKS Sompolno 3-2 Znicz Władysławów 2 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Znicz Władysławów 0-0 LZS Młodojewo 10 listopada, 13:00
GKS Olszówka 4-2 GKS Sompolno 10 listopada, 13:00
Kasztelania Brudzew 3-2 Warta Kramsk 9 listopada, 13:00
Górnik Kłodawa 6-1 LZS Wilczyn 9 listopada, 13:00
Kosynier Sokołowo 1-1 Tur II Turek 10 listopada, 13:00
Sokół II Kleczew 0-0 Victoria II Września 10 listopada, 13:00
Czarni Brzeźno 1-2 Nałęcz Babiak 10 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 1 maja

LZS Młodojewo 0-3 Nałęcz Babiak
(wo)
na boisku 1:0
Czarni Brzeźno 0-9 Victoria II Września
(wo)
na boisku 1:9
Sokół II Kleczew 3-0 Tur II Turek
Kosynier Sokołowo 2-1 LZS Wilczyn
Górnik Kłodawa 2-1 Warta Kramsk
Kasztelania Brudzew 2-2 GKS Sompolno
GKS Olszówka 2-0 Znicz Władysławów

Kolejka 15 - 22-23 marca

GKS Olszówka 4-0 LZS Młodojewo 23 marca, 13:00
Znicz Władysławów 0-4 Kasztelania Brudzew 23 marca, 13:00
GKS Sompolno 1-3 Górnik Kłodawa 22 marca, 13:00
Warta Kramsk 3-0 Kosynier Sokołowo 23 marca, 13:00
LZS Wilczyn 0-1 Sokół II Kleczew 23 marca, 13:00
Tur II Turek 3-1 Czarni Brzeźno 22 marca, 13:00
Victoria II Września 4-0 Nałęcz Babiak 23 marca, 13:00

Kolejka 16 - 29-30 marca

LZS Młodojewo 0-3 Victoria II Września 30 marca, 14:00
Nałęcz Babiak 2-2 Tur II Turek 30 marca, 14:00
Czarni Brzeźno 0-2 LZS Wilczyn 30 marca, 14:00
Sokół II Kleczew 1-0 Warta Kramsk 30 marca, 11:00
Kosynier Sokołowo 1-2 GKS Sompolno 30 marca, 11:00
Górnik Kłodawa 2-1 Znicz Władysławów 29 marca, 14:00
Kasztelania Brudzew 2-0 GKS Olszówka 30 marca, 14:00

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Kasztelania Brudzew 1-0 LZS Młodojewo 6 kwietnia, 16:00
GKS Olszówka 1-2 Górnik Kłodawa 6 kwietnia, 16:00
Znicz Władysławów 2-0 Kosynier Sokołowo 6 kwietnia, 16:00
GKS Sompolno 5-0 Sokół II Kleczew 5 kwietnia, 16:00
Warta Kramsk 3-0 Czarni Brzeźno 6 kwietnia, 16:00
LZS Wilczyn 2-0 Nałęcz Babiak 6 kwietnia, 16:00
Tur II Turek 1-0 Victoria II Września 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

LZS Młodojewo 1-1 Tur II Turek
Victoria II Września 0-0 LZS Wilczyn
Nałęcz Babiak 3-4 Warta Kramsk
Czarni Brzeźno 0-3 GKS Sompolno
Sokół II Kleczew 2-0 Znicz Władysławów
Kosynier Sokołowo 1-0 GKS Olszówka
Górnik Kłodawa 1-0 Kasztelania Brudzew

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Górnik Kłodawa 4-1 LZS Młodojewo
Kasztelania Brudzew 2-0 Kosynier Sokołowo
GKS Olszówka 3-0 Sokół II Kleczew
(wo)
goscie nie stawili sie na spotkanie
Znicz Władysławów 6-0 Czarni Brzeźno
GKS Sompolno 3-0 Nałęcz Babiak
Warta Kramsk 0-2 Victoria II Września
LZS Wilczyn 3-6 Tur II Turek

Kolejka 20 - 3 maja

LZS Młodojewo 1-0 LZS Wilczyn
Tur II Turek 3-1 Warta Kramsk
Victoria II Września 3-1 GKS Sompolno
Nałęcz Babiak 1-1 Znicz Władysławów
Czarni Brzeźno 0-0 GKS Olszówka
Sokół II Kleczew 1-5 Kasztelania Brudzew
Kosynier Sokołowo 4-1 Górnik Kłodawa

Kolejka 21 - 10-11 maja

Kosynier Sokołowo 3-1 LZS Młodojewo
Górnik Kłodawa 6-1 Sokół II Kleczew
Kasztelania Brudzew 7-0 Czarni Brzeźno
GKS Olszówka 1-2 Nałęcz Babiak
Znicz Władysławów 2-4 Victoria II Września
GKS Sompolno 4-1 Tur II Turek
Warta Kramsk 3-1 LZS Wilczyn

Kolejka 22 - 18 maja

LZS Młodojewo 1-1 Warta Kramsk
LZS Wilczyn 0-1 GKS Sompolno
Tur II Turek 1-1 Znicz Władysławów
Victoria II Września 8-0 GKS Olszówka
Nałęcz Babiak 1-6 Kasztelania Brudzew
Czarni Brzeźno 1-3 Górnik Kłodawa
Sokół II Kleczew 4-0 Kosynier Sokołowo

Kolejka 23 - 24-25 maja

Sokół II Kleczew 3-0 LZS Młodojewo
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie
Kosynier Sokołowo 3-0 Czarni Brzeźno
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie
Górnik Kłodawa 4-1 Nałęcz Babiak
Kasztelania Brudzew 2-1 Victoria II Września
GKS Olszówka 1-3 Tur II Turek
Znicz Władysławów 1-3 LZS Wilczyn
GKS Sompolno 2-2 Warta Kramsk

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

LZS Młodojewo 4-1 GKS Sompolno
Warta Kramsk 5-0 Znicz Władysławów
LZS Wilczyn 5-0 GKS Olszówka
Tur II Turek 0-1 Kasztelania Brudzew
Victoria II Września 3-0 Górnik Kłodawa
(wo)
Nałęcz Babiak 1-2 Kosynier Sokołowo
Czarni Brzeźno 0-5 Sokół II Kleczew

Kolejka 25 - 7-8 czerwca

Czarni Brzeźno 0-2 LZS Młodojewo
Sokół II Kleczew 7-0 Nałęcz Babiak
Kosynier Sokołowo 1-2 Victoria II Września
Górnik Kłodawa 6-0 Tur II Turek
Kasztelania Brudzew 8-1 LZS Wilczyn
GKS Olszówka 2-1 Warta Kramsk
Znicz Władysławów 3-2 GKS Sompolno

REKLAMA

Kolejka 26 - 15 czerwca

LZS Młodojewo 0-0 Znicz Władysławów
GKS Sompolno 5-1 GKS Olszówka
Warta Kramsk 1-1 Kasztelania Brudzew
LZS Wilczyn 3-6 Górnik Kłodawa
Tur II Turek 2-0 Kosynier Sokołowo
Victoria II Września 3-1 Sokół II Kleczew
Nałęcz Babiak 8-1 Czarni Brzeźno

Liga okręgowa 2002/2003 (Konin)

Klasa B 2002/2003 (Konin)

Autor: Przemysław Puziak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas