[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Śląski ZPN - Częstochowa

I runda - 6 sierpnia
Stokrotka/Polonia II Poraj - wolny los

Metal Rzeki Wielkie 0-3 Piast Przyrów 6 sierpnia, 17:00
Warta Zawada 0-0 Polonia-Unia Widzów 6 sierpnia, 17:00
pd. k. 1-3
Piast Lubojna 4-1 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 6 sierpnia, 17:00
Grom Miedźno 2-0 Oksza Łobodno 6 sierpnia, 17:00
Pogoń Kłomnice 1-9 Raków II Częstochowa 9 sierpnia, 17:00
Orkan Rzerzęczyce 0-0 Lotnik Kościelec 6 sierpnia, 17:00
pd. k. 5-3
Błękitni Libidza 1-2 Pogoń Blachownia 6 sierpnia, 17:00
Junior Szarlejka 8-1 Naprzód Ostrowy 6 sierpnia, 17:00
KS Panki 1-3 Sokół Wręczyca Wielka 6 sierpnia, 17:00
pd.
Salos Częstochowa 1-7 Orkan Gnaszyn (Częstochowa) 6 sierpnia, 17:00
Victoria II Częstochowa 9-1 Błękitni Aniołów (Częstochowa) 6 sierpnia, 17:00
Raków III Częstochowa 8-0 Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 6 sierpnia, 17:00
Zakład Cukierniczy Michaś Częstochowa 1-6 Skra Częstochowa 6 sierpnia, 17:00
Czarni Starcza 1-2 Alkas Aleksandria 6 sierpnia, 17:00
Olimpia Huta Stara 1-2 Unia Rędziny 6 sierpnia, 17:00
LKS Kamienica Polska 4-0 Bracia Strach 6 sierpnia, 17:00
Sparta Siedlec Duży 2-4 Sokół Olsztyn 6 sierpnia, 17:00
Lelovia Lelów 1-3 Pająk Wąsosz 6 sierpnia, 17:00
Pogoń II Kamyk 6-2 Liswarta Krzepice 6 sierpnia, 17:00

II runda - 23 sierpnia

Polonia-Unia Widzów 3-1 Piast Przyrów 23 sierpnia, 17:00
Piast Lubojna 0-3 Grom Miedźno 22 sierpnia, 17:00
Raków II Częstochowa 6-1 Orkan Rzerzęczyce 23 sierpnia, 17:00
Pogoń Blachownia 3-1 Junior Szarlejka 23 sierpnia, 17:00
Pogoń II Kamyk 3-3 Sokół Wręczyca Wielka 24 sierpnia, 17:00
pd. k. 5-6
Victoria II Częstochowa 8-0 Orkan Gnaszyn (Częstochowa) 23 sierpnia, 17:00
Skra Częstochowa 2-1 Raków III Częstochowa 23 sierpnia, 17:00
pd.
Unia Rędziny 3-0 Alkas Aleksandria 23 sierpnia, 17:00
Sokół Olsztyn 1-4 LKS Kamienica Polska 23 sierpnia, 17:00
Stokrotka/Polonia II Poraj 0-10 Pająk Wąsosz 23 sierpnia, 17:00
mecz w Choroniu

III runda - 6 września
Zwycięzcy awansowali na szczebel Częstochowa-Lubliniec.

Grom Miedźno 3-1 Polonia-Unia Widzów
Raków II Częstochowa 13-1 Pogoń Blachownia 12 września, 16:30
Sokół Wręczyca Wielka 0-2 Victoria II Częstochowa
Unia Rędziny 4-3 Skra Częstochowa
LKS Kamienica Polska 1-2 Pająk Wąsosz
pd.

Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Częstochowa-Lubliniec)

Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Lubliniec)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas