[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Rzeszów I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zimowit Rzeszów 24 64 21 1 2 82-23 11 0 1 40-10 10 1 1 42-13
2.  Mrowlanka Mrowla 24 52 17 1 6 66-28 10 0 2 45-16 7 1 4 21-12
3.  Junak Słocina (Rzeszów) 24 48 15 3 6 61-39 10 1 1 39-15 5 2 5 22-24
4.  Plon Klęczany 24 43 14 1 9 59-49 9 0 3 35-17 5 1 6 24-32
5.  Novi Nosówka 24 42 13 3 8 55-55 8 1 3 32-22 5 2 5 23-33
6.  LKS Biała (k. Rzeszowa) 24 37 12 1 11 49-44 9 0 3 33-17 3 1 8 16-27
7.  Trzcianka Trzciana 24 34 11 1 12 37-52 7 0 5 20-19 4 1 7 17-33
8.  LKS Przybyszówka 24 25 7 4 13 44-50 5 2 5 24-22 2 2 8 20-28 2 6 2 0 0 5-1
9.  Stobierna-Krzywe Stobierna 24 25 6 7 11 25-39 3 5 4 12-17 3 2 7 13-22 2 0 0 0 2 1-5
10.  Dąb Dąbrowa 24 24 7 3 14 35-51 5 3 4 27-25 2 0 10 8-26
11.  KP Zabajka 24 23 7 2 15 37-56 5 1 6 18-22 2 1 9 19-34
12.  Rudnianka Rudna Wielka 24 19 5 4 15 42-68 3 2 7 22-28 2 2 8 20-40
13.  Orzeł Wysoka Głogowska 24 15 4 3 17 34-72 3 2 7 21-28 1 1 10 13-44
Paternal Rzeszów wycofał się z rozgrywek przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Zimowit Rzeszów    3-0 1-0 4-2 5-1 2-0 1-2 3-0 4-0 1-0 4-2 5-2 7-1 
 2 Mrowlanka Mrowla2-5     3-1 5-3 8-0* 2-0 5-2 2-1 0-1 3-0 1-0 5-0 9-3 
 3 Junak Słocina (Rzeszów)2-1 0-0     6-2 3-1 3-2 4-0 2-1 2-3 3-1 4-1 5-2 5-1 
 4 Plon Klęczany1-5 4-0 5-1     1-3 3-0 4-1 3-1 3-2 1-2 3-2 5-0 2-0 
 5 Novi Nosówka3-4 1-0 3-5 2-3     5-3 2-2 3-1 2-0 3-2 3-0 2-1 3-1 
 6 LKS Biała (k. Rzeszowa)0-2 1-2 2-0 5-1 4-1     3-4 2-1 1-0 2-1 5-1 5-2 3-2 
 7 Trzcianka Trzciana0-4* 0-3* 0-3* 2-0 1-2 3-1     1-0 3-1 4-0 2-0 1-3 3-2 
 8 LKS Przybyszówka0-2 1-3 3-4 5-3 1-2 2-0 4-0*     2-1 2-0 2-5 2-2 0-0 
 9 Stobierna-Krzywe Stobierna1-1 0-3 0-0 1-1 2-2 2-2 0-1 0-3     1-0 3-2 1-2 1-0 
 10 Dąb Dąbrowa2-6 2-1 2-2 1-2 3-3 0-2 3-0* 1-2 2-1     3-3 5-3 3-0 
 11 KP Zabajka1-2 0-5 3-0* 0-2 0-2 1-2 3-2 3-2 1-1 3-0     3-2 0-2 
 12 Rudnianka Rudna Wielka1-4 0-1 1-3 0-2 2-6 2-1 1-3 3-3 1-1 3-1 0-2     8-1 
 13 Orzeł Wysoka Głogowska0-6 0-3 1-3 1-3 3-0 2-3 3-0 5-5 1-2 0-1 4-1 1-1     

Kolejka 1 - 20 sierpnia

Pauza: LKS Przybyszówka.
 
LKS Biała (k. Rzeszowa) 3-2 Orzeł Wysoka Głogowska
Rudnianka Rudna Wielka 2-6 Novi Nosówka
Stobierna-Krzywe Stobierna 0-3 Mrowlanka Mrowla
Plon Klęczany 1-2 Dąb Dąbrowa
KP Zabajka 3-0 Junak Słocina (Rzeszów)
(wo)
na boisku 1-1
Trzcianka Trzciana 0-4 Zimowit Rzeszów
(wo)
na boisku 3-4, udział nieuprawnionego do gry zawodnika

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Pauza: Junak Słocina (Rzeszów).
 
Zimowit Rzeszów 2-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
LKS Przybyszówka 4-0 Trzcianka Trzciana
(wo)
na boisku 4-2, udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Dąb Dąbrowa 3-3 KP Zabajka
Mrowlanka Mrowla 5-3 Plon Klęczany
Novi Nosówka 2-0 Stobierna-Krzywe Stobierna
Orzeł Wysoka Głogowska 1-1 Rudnianka Rudna Wielka

Kolejka 3 - 3 września

Pauza: Dąb Dąbrowa.
 
LKS Biała (k. Rzeszowa) 5-2 Rudnianka Rudna Wielka
Stobierna-Krzywe Stobierna 1-0 Orzeł Wysoka Głogowska
Plon Klęczany 1-3 Novi Nosówka
KP Zabajka 0-5 Mrowlanka Mrowla
Trzcianka Trzciana 0-3 Junak Słocina (Rzeszów)
(wo)
na boisku 1-2, udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Zimowit Rzeszów 3-0 LKS Przybyszówka

Kolejka 4 - 10 września

Pauza: Mrowlanka Mrowla.
 
LKS Przybyszówka 2-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Junak Słocina (Rzeszów) 2-1 Zimowit Rzeszów
Dąb Dąbrowa 3-0 Trzcianka Trzciana
(wo)
na boisku 2-0, udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Novi Nosówka 3-0 KP Zabajka
Orzeł Wysoka Głogowska 1-3 Plon Klęczany
Rudnianka Rudna Wielka 1-1 Stobierna-Krzywe Stobierna

Kolejka 5 - 17 września

Pauza: Novi Nosówka.
 
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-0 Stobierna-Krzywe Stobierna
Plon Klęczany 5-0 Rudnianka Rudna Wielka
KP Zabajka 0-2 Orzeł Wysoka Głogowska
Trzcianka Trzciana 0-3 Mrowlanka Mrowla
(wo)
na boisku 2-1, udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Zimowit Rzeszów 1-0 Dąb Dąbrowa
LKS Przybyszówka 3-4 Junak Słocina (Rzeszów)

Kolejka 6 - 24 września

Pauza: Orzeł Wysoka Głogowska.
 
Junak Słocina (Rzeszów) 3-2 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Dąb Dąbrowa 1-2 LKS Przybyszówka
Mrowlanka Mrowla 2-5 Zimowit Rzeszów
Novi Nosówka 2-2 Trzcianka Trzciana
Rudnianka Rudna Wielka 0-2 KP Zabajka
Stobierna-Krzywe Stobierna 1-1 Plon Klęczany

Kolejka 7 - 1 października

Pauza: Rudnianka Rudna Wielka.
 
LKS Biała (k. Rzeszowa) 5-1 Plon Klęczany
KP Zabajka 1-1 Stobierna-Krzywe Stobierna
Trzcianka Trzciana 3-2 Orzeł Wysoka Głogowska
Zimowit Rzeszów 5-1 Novi Nosówka
LKS Przybyszówka 1-3 Mrowlanka Mrowla
Junak Słocina (Rzeszów) 3-1 Dąb Dąbrowa

Kolejka 8 - 8 października

Pauza: Stobierna-Krzywe Stobierna.
 
Dąb Dąbrowa 0-2 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Mrowlanka Mrowla 3-1 Junak Słocina (Rzeszów)
Novi Nosówka 3-1 LKS Przybyszówka
Orzeł Wysoka Głogowska 0-6 Zimowit Rzeszów
Rudnianka Rudna Wielka 1-3 Trzcianka Trzciana
Plon Klęczany 3-2 KP Zabajka

Kolejka 9 - 15 października

Pauza: Plon Klęczany.
 
LKS Biała (k. Rzeszowa) 5-1 KP Zabajka
Trzcianka Trzciana 3-1 Stobierna-Krzywe Stobierna
Zimowit Rzeszów 5-2 Rudnianka Rudna Wielka
LKS Przybyszówka 0-0 Orzeł Wysoka Głogowska
Junak Słocina (Rzeszów) 3-1 Novi Nosówka
Dąb Dąbrowa 2-1 Mrowlanka Mrowla

Kolejka 10 - 22 października

Pauza: KP Zabajka.
 
Mrowlanka Mrowla 2-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Novi Nosówka 3-2 Dąb Dąbrowa
Orzeł Wysoka Głogowska 1-3 Junak Słocina (Rzeszów)
Rudnianka Rudna Wielka 3-3 LKS Przybyszówka
Stobierna-Krzywe Stobierna 1-1 Zimowit Rzeszów
Plon Klęczany 4-1 Trzcianka Trzciana

Kolejka 11 - 29 października

Pauza: LKS Biała (k. Rzeszowa).
 
Trzcianka Trzciana 2-0 KP Zabajka
Zimowit Rzeszów 4-2 Plon Klęczany
LKS Przybyszówka 2-1 Stobierna-Krzywe Stobierna
Junak Słocina (Rzeszów) 5-2 Rudnianka Rudna Wielka
Dąb Dąbrowa 3-0 Orzeł Wysoka Głogowska
Mrowlanka Mrowla 8-0 Novi Nosówka
(wo)
na boisku 8-1

Kolejka 12 - 5 listopada

Pauza: Trzcianka Trzciana.
 
Orzeł Wysoka Głogowska 0-3 Mrowlanka Mrowla 19 listopada, 13:00
przełożony z powodu złego stanu boiska.
Rudnianka Rudna Wielka 3-1 Dąb Dąbrowa
Stobierna-Krzywe Stobierna 0-0 Junak Słocina (Rzeszów)
Plon Klęczany 3-1 LKS Przybyszówka
KP Zabajka 1-2 Zimowit Rzeszów
LKS Biała (k. Rzeszowa) 4-1 Novi Nosówka

Kolejka 13 - 12 listopada

Pauza: Zimowit Rzeszów.
 
LKS Przybyszówka 2-5 KP Zabajka
w Zabajce
Junak Słocina (Rzeszów) 6-2 Plon Klęczany
Dąb Dąbrowa 2-1 Stobierna-Krzywe Stobierna
Mrowlanka Mrowla 5-0 Rudnianka Rudna Wielka
Novi Nosówka 3-1 Orzeł Wysoka Głogowska
Trzcianka Trzciana 3-1 LKS Biała (k. Rzeszowa)

Kolejka 14 - 1 kwietnia

Pauza: LKS Przybyszówka.
 
Orzeł Wysoka Głogowska 2-3 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Novi Nosówka 2-1 Rudnianka Rudna Wielka
Mrowlanka Mrowla 0-1 Stobierna-Krzywe Stobierna
Dąb Dąbrowa 1-2 Plon Klęczany
Junak Słocina (Rzeszów) 4-1 KP Zabajka
Zimowit Rzeszów 1-2 Trzcianka Trzciana

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Pauza: Junak Słocina (Rzeszów).
 
LKS Biała (k. Rzeszowa) 0-2 Zimowit Rzeszów
Trzcianka Trzciana 1-0 LKS Przybyszówka
KP Zabajka 3-0 Dąb Dąbrowa
Plon Klęczany 4-0 Mrowlanka Mrowla
Stobierna-Krzywe Stobierna 2-2 Novi Nosówka
Rudnianka Rudna Wielka 8-1 Orzeł Wysoka Głogowska

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Pauza: Dąb Dąbrowa.
 
Rudnianka Rudna Wielka 2-1 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Orzeł Wysoka Głogowska 1-2 Stobierna-Krzywe Stobierna
Novi Nosówka 2-3 Plon Klęczany
Mrowlanka Mrowla 1-0 KP Zabajka
Junak Słocina (Rzeszów) 4-0 Trzcianka Trzciana
LKS Przybyszówka 0-2 Zimowit Rzeszów

Kolejka 17 - 22 kwietnia

Pauza: Mrowlanka Mrowla.
 
LKS Biała (k. Rzeszowa) 2-1 LKS Przybyszówka
Zimowit Rzeszów 1-0 Junak Słocina (Rzeszów)
Trzcianka Trzciana 4-0 Dąb Dąbrowa
KP Zabajka 0-2 Novi Nosówka
Plon Klęczany 2-0 Orzeł Wysoka Głogowska
Stobierna-Krzywe Stobierna 1-2 Rudnianka Rudna Wielka

Kolejka 18 - 29 kwietnia

Pauza: Novi Nosówka.
 
Stobierna-Krzywe Stobierna 2-2 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Rudnianka Rudna Wielka 0-2 Plon Klęczany
Orzeł Wysoka Głogowska 4-1 KP Zabajka
Mrowlanka Mrowla 5-2 Trzcianka Trzciana
Dąb Dąbrowa 2-6 Zimowit Rzeszów
Junak Słocina (Rzeszów) 2-1 LKS Przybyszówka

Kolejka 19 - 3 maja

Pauza: Orzeł Wysoka Głogowska.
 
LKS Biała (k. Rzeszowa) 2-0 Junak Słocina (Rzeszów)
LKS Przybyszówka 2-0 Dąb Dąbrowa
Zimowit Rzeszów 3-0 Mrowlanka Mrowla
Trzcianka Trzciana 1-2 Novi Nosówka
KP Zabajka 3-2 Rudnianka Rudna Wielka
Plon Klęczany 3-2 Stobierna-Krzywe Stobierna

Kolejka 20 - 6 maja

Pauza: Rudnianka Rudna Wielka.
 
Plon Klęczany 3-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Stobierna-Krzywe Stobierna 3-2 KP Zabajka
Orzeł Wysoka Głogowska 3-0 Trzcianka Trzciana
Novi Nosówka 3-4 Zimowit Rzeszów
Mrowlanka Mrowla 2-1 LKS Przybyszówka
Dąb Dąbrowa 2-2 Junak Słocina (Rzeszów)

Kolejka 21 - 13 maja

Pauza: Stobierna-Krzywe Stobierna.
 
LKS Biała (k. Rzeszowa) 2-1 Dąb Dąbrowa
Junak Słocina (Rzeszów) 0-0 Mrowlanka Mrowla
LKS Przybyszówka 1-2 Novi Nosówka
Zimowit Rzeszów 7-1 Orzeł Wysoka Głogowska
Trzcianka Trzciana 1-3 Rudnianka Rudna Wielka
KP Zabajka 0-2 Plon Klęczany

Kolejka 22 - 20 maja

Pauza: Plon Klęczany.
 
KP Zabajka 1-2 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Stobierna-Krzywe Stobierna 0-1 Trzcianka Trzciana
Rudnianka Rudna Wielka 1-4 Zimowit Rzeszów
Orzeł Wysoka Głogowska 5-5 LKS Przybyszówka
Novi Nosówka 3-5 Junak Słocina (Rzeszów)
Mrowlanka Mrowla 3-0 Dąb Dąbrowa

Kolejka 23 - 27 maja

Pauza: KP Zabajka.
 
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-2 Mrowlanka Mrowla
Dąb Dąbrowa 3-3 Novi Nosówka
Junak Słocina (Rzeszów) 5-1 Orzeł Wysoka Głogowska
LKS Przybyszówka 2-2 Rudnianka Rudna Wielka
Zimowit Rzeszów 4-0 Stobierna-Krzywe Stobierna
Trzcianka Trzciana 2-0 Plon Klęczany

Kolejka 24 - 3 czerwca

Pauza: LKS Biała (k. Rzeszowa).
 
KP Zabajka 3-2 Trzcianka Trzciana
Plon Klęczany 1-5 Zimowit Rzeszów
Stobierna-Krzywe Stobierna 0-3 LKS Przybyszówka
Rudnianka Rudna Wielka 1-3 Junak Słocina (Rzeszów)
Orzeł Wysoka Głogowska 0-1 Dąb Dąbrowa
Novi Nosówka 1-0 Mrowlanka Mrowla

Kolejka 25 - 10 czerwca

Pauza: Trzcianka Trzciana.
 
Novi Nosówka 5-3 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Mrowlanka Mrowla 9-3 Orzeł Wysoka Głogowska
Dąb Dąbrowa 5-3 Rudnianka Rudna Wielka
Junak Słocina (Rzeszów) 2-3 Stobierna-Krzywe Stobierna
LKS Przybyszówka 5-3 Plon Klęczany
Zimowit Rzeszów 4-2 KP Zabajka

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pauza: Zimowit Rzeszów.
 
LKS Biała (k. Rzeszowa) 3-4 Trzcianka Trzciana
KP Zabajka 3-2 LKS Przybyszówka
Plon Klęczany 5-1 Junak Słocina (Rzeszów)
Stobierna-Krzywe Stobierna 1-0 Dąb Dąbrowa
Rudnianka Rudna Wielka 0-1 Mrowlanka Mrowla
Orzeł Wysoka Głogowska 3-0 Novi Nosówka

Klasa A 2006/2007 (Rzeszów I)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas