[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Tarnów III (Żabno)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Niedomice 26 63 20 3 3 89-33 10 3 0 42-13 10 0 3 47-20
2.  LKS Nowa Jastrz±bka 26 59 18 5 3 91-23 11 2 0 63-8 7 3 3 28-15
3.  LKS II Nieciecza 26 58 17 7 2 73-26 11 1 1 49-14 6 6 1 24-12
4.  MLKS II Żabno 26 46 12 10 4 64-42 8 4 1 40-13 4 6 3 24-29 2 4 1 1 0 3-2
5.  Zorza Zaczarnie 26 46 14 4 8 61-42 9 0 4 42-21 5 4 4 19-21 2 1 0 1 1 2-3
6.  Orzeł Lisia Góra 26 45 14 3 9 65-46 8 2 3 40-17 6 1 6 25-29
7.  Powi¶le Bolesław 26 40 12 4 10 59-59 8 2 3 29-16 4 2 7 30-43
8.  LKS Szarwark 26 31 9 4 13 48-81 5 3 5 25-31 4 1 8 23-50 2 4 1 1 0 4-3
9.  Nadwi¶lanka Wola Rogowska 26 31 9 4 13 60-71 6 2 5 38-40 3 2 8 22-31 2 1 0 1 1 3-4
10.  D±brovia II D±browa Tarnowska 26 29 8 5 13 51-59 6 1 6 28-24 2 4 7 23-35
11.  LZS Brzezówka (k. Szczucina) 26 25 7 4 15 38-74 4 4 5 24-31 3 0 10 14-43
12.  Łęgovia Łęg Tarnowski 26 20 5 5 16 50-66 3 4 6 28-26 2 1 10 22-40 2 4 1 1 0 7-3
13.  Olimpia Zabawa 26 20 5 5 16 55-93 4 3 6 34-38 1 2 10 21-55 2 1 0 1 1 3-7
14.  LZS Olesno 26 1 0 1 25 24-113 0 1 12 12-42 0 0 13 12-71

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Unia Niedomice    1-0 1-1 1-1 6-1 3-0 6-2 4-3 4-0 3-1 5-1 2-1 2-2 4-0 
 2 LKS Nowa Jastrz±bka3-1     1-1 8-0 0-0 6-1 7-1 9-0 3-2 2-1 3-0 4-1 8-0 9-0 
 3 LKS II Nieciecza1-2 0-0     4-1 2-0 2-1 3-1 8-1 4-3 2-1 5-1 6-2 5-1 7-0 
 4 MLKS II Żabno2-0 5-0 0-0     1-1 2-1 1-1 1-2 3-3 1-0 7-1 3-2 4-2 10-0 
 5 Zorza Zaczarnie4-2 2-1 0-3 1-2     1-2 1-2 6-1 2-1 5-2 3-0 4-1 6-2 7-2 
 6 Orzeł Lisia Góra1-2 1-1 0-1 2-1 0-1     6-1 6-1 3-2 2-2 6-1 5-0 3-2 5-2 
 7 Powi¶le Bolesław1-4 2-3 1-1 2-2 4-0 2-1     1-0 5-1 0-3 1-0 2-0 4-1 4-0 
 8 LKS Szarwark0-4 1-2 1-1 0-0 0-3 1-3 1-7     2-1 4-4 4-1 3-1 4-1 4-3 
 9 Nadwi¶lanka Wola Rogowska2-6 0-6 1-4 4-4 2-0 4-1 7-5 2-2     5-3 1-2 2-4 3-1 5-2 
 10 D±brovia II D±browa Tarnowska1-2 0-2 0-2 0-1 2-4 3-3 3-5 5-2 3-0     3-1 2-1 4-0 2-1 
 11 LZS Brzezówka (k. Szczucina)0-8 1-3 2-0 1-1 0-0 1-2 4-1 2-4 0-4 1-1     4-2 4-4 4-1 
 12 Łęgovia Łęg Tarnowski1-4 0-3 3-3 3-3 1-1 1-2 2-0 3-4 0-0 2-3 0-2     5-1 7-0 
 13 Olimpia Zabawa2-7 2-2 2-5 2-4 1-3 2-6 2-2 3-2 2-3 7-1 4-0 2-2     3-1 
 14 LZS Olesno2-5 0-5 0-2 1-4 2-5 1-2 0-2 0-1 0-2 1-1 1-4 1-5 3-4     

Kolejka 1 - 6 sierpnia

Zorza Zaczarnie 0-3 LKS II Nieciecza
Unia Niedomice 3-1 D±brovia II D±browa Tarnowska
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-4 LKS Szarwark
LKS Nowa Jastrz±bka 9-0 LZS Olesno
MLKS II Żabno 4-2 Olimpia Zabawa
Powi¶le Bolesław 2-0 Łęgovia Łęg Tarnowski
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 4-1 Orzeł Lisia Góra

Kolejka 2 - 13 sierpnia

LKS II Nieciecza 2-1 Orzeł Lisia Góra
Olimpia Zabawa 2-2 Powi¶le Bolesław 15 sierpnia
LZS Olesno 1-4 MLKS II Żabno
LKS Szarwark 1-2 LKS Nowa Jastrz±bka
D±brovia II D±browa Tarnowska 3-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Zorza Zaczarnie 4-2 Unia Niedomice
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 2-4 Łęgovia Łęg Tarnowski

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Unia Niedomice 1-1 LKS II Nieciecza
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-0 Zorza Zaczarnie
LKS Nowa Jastrz±bka 2-1 D±brovia II D±browa Tarnowska
MLKS II Żabno 1-2 LKS Szarwark
Powi¶le Bolesław 4-0 LZS Olesno
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 3-1 Olimpia Zabawa
Orzeł Lisia Góra 5-0 Łęgovia Łęg Tarnowski

Kolejka 4 - 27 sierpnia

LKS II Nieciecza 6-2 Łęgovia Łęg Tarnowski
Olimpia Zabawa 2-6 Orzeł Lisia Góra
LZS Olesno 0-2 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
LKS Szarwark 1-7 Powi¶le Bolesław
D±brovia II D±browa Tarnowska 0-1 MLKS II Żabno
Zorza Zaczarnie 2-1 LKS Nowa Jastrz±bka
Unia Niedomice 5-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)

Kolejka 5 - 3 wrze¶nia

LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-0 LKS II Nieciecza
LKS Nowa Jastrz±bka 3-1 Unia Niedomice
MLKS II Żabno 1-1 Zorza Zaczarnie
Powi¶le Bolesław 0-3 D±brovia II D±browa Tarnowska
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 2-2 LKS Szarwark
Orzeł Lisia Góra 5-2 LZS Olesno 28 wrze¶nia
Łęgovia Łęg Tarnowski 5-1 Olimpia Zabawa

Kolejka 6 - 10 wrze¶nia

LKS II Nieciecza 5-1 Olimpia Zabawa
LZS Olesno 1-5 Łęgovia Łęg Tarnowski
LKS Szarwark 1-3 Orzeł Lisia Góra
D±brovia II D±browa Tarnowska 3-0 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
Zorza Zaczarnie 1-2 Powi¶le Bolesław
Unia Niedomice 1-1 MLKS II Żabno
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-3 LKS Nowa Jastrz±bka

Kolejka 7 - 17 wrze¶nia

LKS Nowa Jastrz±bka 1-1 LKS II Nieciecza
MLKS II Żabno 7-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Powi¶le Bolesław 1-4 Unia Niedomice
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 2-0 Zorza Zaczarnie
Orzeł Lisia Góra 2-2 D±brovia II D±browa Tarnowska
Łęgovia Łęg Tarnowski 3-4 LKS Szarwark
Olimpia Zabawa 3-1 LZS Olesno

Kolejka 8 - 24 wrze¶nia

LKS II Nieciecza 7-0 LZS Olesno
LKS Szarwark 4-1 Olimpia Zabawa
D±brovia II D±browa Tarnowska 2-1 Łęgovia Łęg Tarnowski
Zorza Zaczarnie 1-2 Orzeł Lisia Góra
Unia Niedomice 4-0 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 4-1 Powi¶le Bolesław
LKS Nowa Jastrz±bka 8-0 MLKS II Żabno

Kolejka 9 - 1 paĽdziernika

MLKS II Żabno 0-0 LKS II Nieciecza
Powi¶le Bolesław 2-3 LKS Nowa Jastrz±bka
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 1-2 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Orzeł Lisia Góra 1-2 Unia Niedomice
Łęgovia Łęg Tarnowski 1-1 Zorza Zaczarnie
Olimpia Zabawa 7-1 D±brovia II D±browa Tarnowska
LZS Olesno 0-1 LKS Szarwark

Kolejka 10 - 8 paĽdziernika

LKS II Nieciecza 8-1 LKS Szarwark
D±brovia II D±browa Tarnowska 2-1 LZS Olesno
Zorza Zaczarnie 6-2 Olimpia Zabawa
Unia Niedomice 2-1 Łęgovia Łęg Tarnowski
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-2 Orzeł Lisia Góra
LKS Nowa Jastrz±bka 3-2 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
MLKS II Żabno 1-1 Powi¶le Bolesław

Kolejka 11 - 15 paĽdziernika

Powi¶le Bolesław 1-1 LKS II Nieciecza
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 4-4 MLKS II Żabno
Orzeł Lisia Góra 1-1 LKS Nowa Jastrz±bka
Łęgovia Łęg Tarnowski 0-2 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Olimpia Zabawa 2-7 Unia Niedomice
LZS Olesno 2-5 Zorza Zaczarnie
LKS Szarwark 4-4 D±brovia II D±browa Tarnowska

Kolejka 12 - 22 paĽdziernika

LKS II Nieciecza 2-1 D±brovia II D±browa Tarnowska
Zorza Zaczarnie 6-1 LKS Szarwark
Unia Niedomice 4-0 LZS Olesno
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 4-4 Olimpia Zabawa
LKS Nowa Jastrz±bka 4-1 Łęgovia Łęg Tarnowski
MLKS II Żabno 2-1 Orzeł Lisia Góra
Powi¶le Bolesław 5-1 Nadwi¶lanka Wola Rogowska

Kolejka 13 - 28 paĽdziernika

Nadwi¶lanka Wola Rogowska 1-4 LKS II Nieciecza
Orzeł Lisia Góra 6-1 Powi¶le Bolesław
Łęgovia Łęg Tarnowski 3-3 MLKS II Żabno
Olimpia Zabawa 2-2 LKS Nowa Jastrz±bka
LZS Olesno 1-4 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
LKS Szarwark 0-4 Unia Niedomice
D±brovia II D±browa Tarnowska 2-4 Zorza Zaczarnie

Kolejka 14 - 1 kwietnia

LKS II Nieciecza 2-0 Zorza Zaczarnie
D±brovia II D±browa Tarnowska 1-2 Unia Niedomice
LKS Szarwark 4-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
LZS Olesno 0-5 LKS Nowa Jastrz±bka
Olimpia Zabawa 2-4 MLKS II Żabno
Łęgovia Łęg Tarnowski 2-0 Powi¶le Bolesław
Orzeł Lisia Góra 3-2 Nadwi¶lanka Wola Rogowska

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Łęgovia Łęg Tarnowski 0-0 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
Orzeł Lisia Góra 0-1 LKS II Nieciecza
Powi¶le Bolesław 4-1 Olimpia Zabawa
MLKS II Żabno 10-0 LZS Olesno
LKS Nowa Jastrz±bka 9-0 LKS Szarwark
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-1 D±brovia II D±browa Tarnowska
Unia Niedomice 6-1 Zorza Zaczarnie

Kolejka 16 - 15 kwietnia

LKS II Nieciecza 1-2 Unia Niedomice
Zorza Zaczarnie 3-0 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
D±brovia II D±browa Tarnowska 0-2 LKS Nowa Jastrz±bka
LKS Szarwark 0-0 MLKS II Żabno
LZS Olesno 0-2 Powi¶le Bolesław
Olimpia Zabawa 2-3 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
Łęgovia Łęg Tarnowski 1-2 Orzeł Lisia Góra

Kolejka 17 - 22 kwietnia

Łęgovia Łęg Tarnowski 3-3 LKS II Nieciecza
Orzeł Lisia Góra 3-2 Olimpia Zabawa
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 5-2 LZS Olesno
Powi¶le Bolesław 1-0 LKS Szarwark
MLKS II Żabno 1-0 D±brovia II D±browa Tarnowska
LKS Nowa Jastrz±bka 0-0 Zorza Zaczarnie
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-8 Unia Niedomice

Kolejka 18 - 29 kwietnia

LKS II Nieciecza 5-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Unia Niedomice 1-0 LKS Nowa Jastrz±bka
Zorza Zaczarnie 1-2 MLKS II Żabno
D±brovia II D±browa Tarnowska 3-5 Powi¶le Bolesław
LKS Szarwark 2-1 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
LZS Olesno 1-2 Orzeł Lisia Góra
Olimpia Zabawa 2-2 Łęgovia Łęg Tarnowski

Kolejka 19 - 1-3 maja

Olimpia Zabawa 2-5 LKS II Nieciecza
Łęgovia Łęg Tarnowski 7-0 LZS Olesno
Orzeł Lisia Góra 6-1 LKS Szarwark
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 5-3 D±brovia II D±browa Tarnowska
Powi¶le Bolesław 4-0 Zorza Zaczarnie
MLKS II Żabno 2-0 Unia Niedomice
LKS Nowa Jastrz±bka 3-0 LZS Brzezówka (k. Szczucina)

Kolejka 20 - 6 maja

LKS II Nieciecza 0-0 LKS Nowa Jastrz±bka
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-1 MLKS II Żabno
Unia Niedomice 6-2 Powi¶le Bolesław
Zorza Zaczarnie 2-1 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
D±brovia II D±browa Tarnowska 3-3 Orzeł Lisia Góra
LKS Szarwark 3-1 Łęgovia Łęg Tarnowski
LZS Olesno 3-4 Olimpia Zabawa

Kolejka 21 - 13 maja

LZS Olesno 0-2 LKS II Nieciecza
Olimpia Zabawa 3-2 LKS Szarwark
Łęgovia Łęg Tarnowski 2-3 D±brovia II D±browa Tarnowska
Orzeł Lisia Góra 0-1 Zorza Zaczarnie
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 2-6 Unia Niedomice
Powi¶le Bolesław 1-0 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
MLKS II Żabno 5-0 LKS Nowa Jastrz±bka
przerwany w 71. minucie przy stanie 5-0 - utrzymano wynik z boiska

Kolejka 22 - 20 maja

LKS II Nieciecza 4-1 MLKS II Żabno
LKS Nowa Jastrz±bka 7-1 Powi¶le Bolesław
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-4 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
Unia Niedomice 3-0 Orzeł Lisia Góra
Zorza Zaczarnie 4-1 Łęgovia Łęg Tarnowski
D±brovia II D±browa Tarnowska 4-0 Olimpia Zabawa
LKS Szarwark 4-3 LZS Olesno

Kolejka 23 - 27 maja

LKS Szarwark 1-1 LKS II Nieciecza
LZS Olesno 1-1 D±brovia II D±browa Tarnowska
Olimpia Zabawa 1-3 Zorza Zaczarnie
Łęgovia Łęg Tarnowski 1-4 Unia Niedomice
Orzeł Lisia Góra 6-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 0-6 LKS Nowa Jastrz±bka
Powi¶le Bolesław 2-2 MLKS II Żabno

Kolejka 24 - 3 czerwca

LKS II Nieciecza 3-1 Powi¶le Bolesław
MLKS II Żabno 3-3 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
LKS Nowa Jastrz±bka 6-1 Orzeł Lisia Góra
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 4-2 Łęgovia Łęg Tarnowski
Unia Niedomice 2-2 Olimpia Zabawa
Zorza Zaczarnie 7-2 LZS Olesno
D±brovia II D±browa Tarnowska 5-2 LKS Szarwark

Kolejka 25 - 10 czerwca

D±brovia II D±browa Tarnowska 0-2 LKS II Nieciecza
LKS Szarwark 0-3 Zorza Zaczarnie
LZS Olesno 2-5 Unia Niedomice
Olimpia Zabawa 4-0 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Łęgovia Łęg Tarnowski 0-3 LKS Nowa Jastrz±bka
Orzeł Lisia Góra 2-1 MLKS II Żabno
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 7-5 Powi¶le Bolesław

Kolejka 26 - 17 czerwca

LKS II Nieciecza 4-3 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
Powi¶le Bolesław 2-1 Orzeł Lisia Góra
MLKS II Żabno 3-2 Łęgovia Łęg Tarnowski
LKS Nowa Jastrz±bka 8-0 Olimpia Zabawa
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 4-1 LZS Olesno
Unia Niedomice 4-3 LKS Szarwark
Zorza Zaczarnie 5-2 D±brovia II D±browa Tarnowska

Liga okręgowa 2006/2007 (Tarnów)

Klasa A 2006/2007 (Tarnów I (Bochnia))
Klasa A 2006/2007 (Tarnów II (Brzesko))
Klasa A 2006/2007 (Tarnów IV)

Klasa B 2006/2007 (Tarnów IV (Żabno))
Klasa B 2006/2007 (Tarnów V (Żabno))

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas