[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: świętokrzyska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Heko Czermno 22 56 18 2 2 75-13 10 1 0 42-2 8 1 2 33-11
2.  Partyzant Radoszyce 22 53 16 5 1 54-16 10 1 0 32-10 6 4 1 22-6
3.  GKS Fałków 22 35 10 5 7 33-30 7 1 3 20-13 3 4 4 13-17
4.  Zieleń Żelisławice 22 34 10 4 8 34-37 5 3 3 14-12 5 1 5 20-25 2 4 1 1 0 1-0
5.  Victoria Górki Szczukowskie 22 34 10 4 8 26-20 4 4 3 10-7 6 0 5 16-13 2 1 0 1 1 0-1
6.  Samson Samsonów 22 33 9 6 7 33-25 8 1 2 23-10 1 5 5 10-15 2 3 1 0 1 3-3
7.  Zryw Łopuszno 22 33 9 6 7 32-36 5 3 3 20-17 4 3 4 12-19 2 3 1 0 1 3-3
8.  Tęcza Gowarczów 22 25 6 7 9 36-46 5 3 3 23-16 1 4 6 13-30 2 4 1 1 0 3-1
9.  Gród Ćmińsk 22 25 7 4 11 28-34 3 2 6 16-20 4 2 5 12-14 2 1 0 1 1 1-3
10.  Górnik Miedzianka 22 21 6 3 13 27-40 4 2 5 15-17 2 1 8 12-23
11.  Ruch Skarżysko-Kamienna 22 18 5 3 14 25-52 4 3 4 17-17 1 0 10 8-35
12.  Lechia II Strawczyn 22 4 1 1 20 13-67 1 1 9 9-34 0 0 11 4-33
Lechia II Strawczyn wycofała się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Heko Czermno    0-0 4-0 5-0 2-0 2-1 6-0 8-0 1-0 6-0 5-1 3-0* 
 2 Partyzant Radoszyce3-3     3-0 3-1 4-1 1-0 3-1 4-1 3-2 1-0 4-0 3-1 
 3 GKS Fałków1-3 0-0     1-3 2-1 2-0 1-2 4-2 3-1 2-1 1-0 3-0 
 4 Zieleń Żelisławice2-4 0-3 1-1     1-0 1-1 0-1 2-1 0-0 1-0 3-1 3-0* 
 5 Victoria Górki Szczukowskie2-1 1-2 0-0 0-0     1-0 1-1 0-0 0-1 4-1 0-1 1-0 
 6 Samson Samsonów0-4 1-0 3-1 1-0 1-2     3-0 1-1 4-1 3-0 3-0 3-1 
 7 Zryw Łopuszno0-2 0-4 2-2 6-3 0-3 3-0     1-1 1-0 0-0 4-0 3-2 
 8 Tęcza Gowarczów3-1 1-5 2-2 1-2 1-2 2-2 4-0     1-1 1-0 4-1 3-0* 
 9 Gród Ćmińsk0-2 2-2 0-1 4-2 0-2 0-0 0-3 0-2     1-3 4-3 5-0 
 10 Górnik Miedzianka0-4 0-2 1-3 1-2 1-0 2-2 1-1 5-2 0-1     1-0 3-0* 
 11 Ruch Skarżysko-Kamienna0-3 1-1 1-0 2-4 1-2 1-1 0-0 3-1 1-2 4-3     3-0* 
 12 Lechia II Strawczyn0-6 0-3* 0-3* 1-3 0-3* 0-3* 0-3* 2-2 0-3* 0-4 6-1     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Zieleń Żelisławice 2-1 Tęcza Gowarczów
GKS Fałków 3-1 Gród Ćmińsk
Górnik Miedzianka 1-1 Zryw Łopuszno
Samson Samsonów 1-2 Victoria Górki Szczukowskie
Lechia II Strawczyn 0-6 Heko Czermno
Ruch Skarżysko-Kamienna 1-1 Partyzant Radoszyce
przełożony

Kolejka 2 - 2-3 września

Tęcza Gowarczów 1-5 Partyzant Radoszyce
Heko Czermno 5-1 Ruch Skarżysko-Kamienna
Victoria Górki Szczukowskie 1-0 Lechia II Strawczyn
Zryw Łopuszno 3-0 Samson Samsonów
Gród Ćmińsk 1-3 Górnik Miedzianka
Zieleń Żelisławice 1-1 GKS Fałków

Kolejka 3 - 9-10 września

GKS Fałków 4-2 Tęcza Gowarczów
Górnik Miedzianka 1-2 Zieleń Żelisławice
Samson Samsonów 4-1 Gród Ćmińsk
Ruch Skarżysko-Kamienna 1-2 Victoria Górki Szczukowskie
Partyzant Radoszyce 3-3 Heko Czermno
Zryw Łopuszno 3-2 Lechia II Strawczyn

Kolejka 4 - 16-17 września

Tęcza Gowarczów 3-1 Heko Czermno
Victoria Górki Szczukowskie 1-2 Partyzant Radoszyce
Zryw Łopuszno 4-0 Ruch Skarżysko-Kamienna
Gród Ćmińsk 5-0 Lechia II Strawczyn
Zieleń Żelisławice 1-1 Samson Samsonów
GKS Fałków 2-1 Górnik Miedzianka

Kolejka 5 - 23-24 września

Górnik Miedzianka 5-2 Tęcza Gowarczów
Samson Samsonów 3-1 GKS Fałków
Lechia II Strawczyn 1-3 Zieleń Żelisławice
Ruch Skarżysko-Kamienna 1-2 Gród Ćmińsk
Partyzant Radoszyce 3-1 Zryw Łopuszno
Heko Czermno 2-0 Victoria Górki Szczukowskie

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Tęcza Gowarczów 1-2 Victoria Górki Szczukowskie
Zryw Łopuszno 0-2 Heko Czermno
Gród Ćmińsk 2-2 Partyzant Radoszyce
Zieleń Żelisławice 3-1 Ruch Skarżysko-Kamienna
GKS Fałków 3-0 Lechia II Strawczyn
Górnik Miedzianka 2-2 Samson Samsonów

Kolejka 7 - 7-8 października

Samson Samsonów 1-1 Tęcza Gowarczów
Lechia II Strawczyn 0-4 Górnik Miedzianka
Ruch Skarżysko-Kamienna 1-0 GKS Fałków
Partyzant Radoszyce 3-1 Zieleń Żelisławice
Heko Czermno 1-0 Gród Ćmińsk
Victoria Górki Szczukowskie 1-1 Zryw Łopuszno

Kolejka 8 - 14-15 października

Tęcza Gowarczów 4-0 Zryw Łopuszno
Gród Ćmińsk 0-2 Victoria Górki Szczukowskie
Zieleń Żelisławice 2-4 Heko Czermno
GKS Fałków 0-0 Partyzant Radoszyce
Górnik Miedzianka 1-0 Ruch Skarżysko-Kamienna
Samson Samsonów 3-1 Lechia II Strawczyn

Kolejka 9 - 21-22 października

Lechia II Strawczyn 2-2 Tęcza Gowarczów
Ruch Skarżysko-Kamienna 1-1 Samson Samsonów
Partyzant Radoszyce 1-0 Górnik Miedzianka
Heko Czermno 4-0 GKS Fałków
Victoria Górki Szczukowskie 0-0 Zieleń Żelisławice
Zryw Łopuszno 1-0 Gród Ćmińsk

Kolejka 10 - 28-29 października

Tęcza Gowarczów 1-1 Gród Ćmińsk
Zieleń Żelisławice 0-1 Zryw Łopuszno
GKS Fałków 2-1 Victoria Górki Szczukowskie
Górnik Miedzianka 0-4 Heko Czermno
Samson Samsonów 1-0 Partyzant Radoszyce
Lechia II Strawczyn 6-1 Ruch Skarżysko-Kamienna

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Ruch Skarżysko-Kamienna 3-1 Tęcza Gowarczów 11 listopada
Partyzant Radoszyce 3-1 Lechia II Strawczyn
Heko Czermno 2-1 Samson Samsonów
Victoria Górki Szczukowskie 4-1 Górnik Miedzianka 11 listopada
Zryw Łopuszno 2-2 GKS Fałków
Gród Ćmińsk 4-2 Zieleń Żelisławice 11 listopada

Kolejka 12 - 1 kwietnia

Tęcza Gowarczów 1-2 Zieleń Żelisławice
Gród Ćmińsk 0-1 GKS Fałków
Zryw Łopuszno 0-0 Górnik Miedzianka
Victoria Górki Szczukowskie 1-0 Samson Samsonów
Heko Czermno 3-0 Lechia II Strawczyn
(wo)
Partyzant Radoszyce 4-0 Ruch Skarżysko-Kamienna

Kolejka 13 - 15 kwietnia

Partyzant Radoszyce 4-1 Tęcza Gowarczów
Ruch Skarżysko-Kamienna 0-3 Heko Czermno
Lechia II Strawczyn 0-3 Victoria Górki Szczukowskie
(wo)
Samson Samsonów 3-0 Zryw Łopuszno
Górnik Miedzianka 0-1 Gród Ćmińsk
GKS Fałków 1-3 Zieleń Żelisławice

Kolejka 14 - 22 kwietnia

Lechia II Strawczyn 0-3 Zryw Łopuszno
(wo)
Tęcza Gowarczów 2-2 GKS Fałków
Zieleń Żelisławice 1-0 Górnik Miedzianka
Gród Ćmińsk 0-0 Samson Samsonów
Victoria Górki Szczukowskie 0-1 Ruch Skarżysko-Kamienna
Heko Czermno 0-0 Partyzant Radoszyce

Kolejka 15 - 29 kwietnia

Heko Czermno 8-0 Tęcza Gowarczów
Partyzant Radoszyce 4-1 Victoria Górki Szczukowskie
Ruch Skarżysko-Kamienna 0-0 Zryw Łopuszno
Lechia II Strawczyn 0-3 Gród Ćmińsk
(wo)
Samson Samsonów 1-0 Zieleń Żelisławice
Górnik Miedzianka 1-3 GKS Fałków

Kolejka 16 - 6 maja

Tęcza Gowarczów 1-0 Górnik Miedzianka
GKS Fałków 2-0 Samson Samsonów
Zieleń Żelisławice 3-0 Lechia II Strawczyn
(wo)
Gród Ćmińsk 4-3 Ruch Skarżysko-Kamienna
Zryw Łopuszno 0-4 Partyzant Radoszyce
Victoria Górki Szczukowskie 2-1 Heko Czermno

Kolejka 17 - 13 maja

Victoria Górki Szczukowskie 0-0 Tęcza Gowarczów
Heko Czermno 6-0 Zryw Łopuszno
Partyzant Radoszyce 3-2 Gród Ćmińsk
Ruch Skarżysko-Kamienna 2-4 Zieleń Żelisławice
Lechia II Strawczyn 0-3 GKS Fałków
(wo)
Samson Samsonów 3-0 Górnik Miedzianka

Kolejka 18 - 20 maja

Tęcza Gowarczów 2-2 Samson Samsonów
Górnik Miedzianka 3-0 Lechia II Strawczyn
(wo)
GKS Fałków 1-0 Ruch Skarżysko-Kamienna
Zieleń Żelisławice 0-3 Partyzant Radoszyce
Gród Ćmińsk 0-2 Heko Czermno
Zryw Łopuszno 0-3 Victoria Górki Szczukowskie

Kolejka 19 - 27 maja

Zryw Łopuszno 1-1 Tęcza Gowarczów
Victoria Górki Szczukowskie 0-1 Gród Ćmińsk
Heko Czermno 5-0 Zieleń Żelisławice
Partyzant Radoszyce 3-0 GKS Fałków
Ruch Skarżysko-Kamienna 4-3 Górnik Miedzianka
Lechia II Strawczyn 0-3 Samson Samsonów
(wo)

Kolejka 20 - 3 czerwca

Tęcza Gowarczów 3-0 Lechia II Strawczyn
(wo)
Samson Samsonów 3-0 Ruch Skarżysko-Kamienna
Górnik Miedzianka 0-2 Partyzant Radoszyce
GKS Fałków 1-3 Heko Czermno
Zieleń Żelisławice 1-0 Victoria Górki Szczukowskie
Gród Ćmińsk 0-3 Zryw Łopuszno

Kolejka 21 - 10 czerwca

Gród Ćmińsk 0-2 Tęcza Gowarczów
Zryw Łopuszno 6-3 Zieleń Żelisławice
Victoria Górki Szczukowskie 0-0 GKS Fałków
Heko Czermno 6-0 Górnik Miedzianka
Partyzant Radoszyce 1-0 Samson Samsonów
Ruch Skarżysko-Kamienna 3-0 Lechia II Strawczyn
(wo)

Kolejka 22 - 17 czerwca

Tęcza Gowarczów 4-1 Ruch Skarżysko-Kamienna
Lechia II Strawczyn 0-3 Partyzant Radoszyce
(wo)
Samson Samsonów 0-4 Heko Czermno
Górnik Miedzianka 1-0 Victoria Górki Szczukowskie
GKS Fałków 1-2 Zryw Łopuszno
Zieleń Żelisławice 0-0 Gród Ćmińsk

Baraże o udział w klasie okręgowej (świętokrzyska)
Baraże uzupełniające o udział w klasie okręgowej (świętokrzyska I)

Klasa okręgowa 2006/2007 (świętokrzyska I)
Klasa okręgowa 2006/2007 (świętokrzyska II)

Klasa A 2006/2007 (świętokrzyska I)
Klasa A 2006/2007 (świętokrzyska III)
Klasa A 2006/2007 (świętokrzyska IV)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas