[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Częstochowa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Szczekociny 26 60 19 3 4 87-23 10 2 1 50-10 9 1 3 37-13
2.  Sparta Siedlec Duży 26 58 19 1 6 85-43 10 0 3 42-12 9 1 3 43-31
3.  Stokrotka/Polonia II Poraj 26 52 17 1 8 58-31 10 0 3 39-19 7 1 5 19-12 2 4 1 1 0 1-0
4.  Lelovia Lelów 26 52 15 7 4 69-20 9 3 1 41-3 6 4 3 28-17 2 1 0 1 1 0-1
5.  Unia Masłońskie 26 50 15 5 6 56-33 11 1 1 35-12 4 4 5 21-21
6.  Mała Panew Cynków 26 38 11 5 10 39-47 5 3 5 20-20 6 2 5 19-27
7.  Orlęta Gniazdów 26 36 10 6 10 47-49 4 4 5 21-23 6 2 5 26-26
8.  Orzeł Przybynów 26 34 10 4 12 44-46 7 1 5 26-22 3 3 7 18-24
9.  KS Kotowice 26 29 9 2 15 31-68 5 2 6 18-32 4 0 9 13-36 2 6 2 0 0 8-5
10.  Start Soborzyce 26 29 9 2 15 53-89 7 1 5 38-35 2 1 10 15-54 2 0 0 0 2 5-8
11.  LZS Goleniowy 26 25 6 7 13 43-53 4 5 4 26-22 2 2 9 17-31
12.  LKS II Kamienica Polska 26 22 6 4 16 40-63 4 2 7 29-26 2 2 9 11-37
13.  Gryf Pińczyce 26 19 6 1 19 31-65 3 0 10 14-30 3 1 9 17-35
14.  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 26 15 3 6 17 21-74 3 3 7 14-25 0 3 10 7-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sparta Szczekociny    9-1 3-2 2-2 4-0 0-2 7-1 4-0 2-0 10-0 2-1 3-0* 3-0* 1-1 
 2 Sparta Siedlec Duży2-0     3-2 1-3 1-0 1-0 0-3 2-3 4-0 6-0 3-1 3-0* 8-0 8-0 
 3 Stokrotka/Polonia II Poraj1-4 0-3*     1-0 3-2 3-0* 3-0* 5-1 2-1 4-1 6-3 6-0 2-3 3-1 
 4 Lelovia Lelów1-0 0-1 0-0     0-0 8-0 0-0 1-0 8-1 7-1 1-0 7-0 3-0 5-0 
 5 Unia Masłońskie3-4 4-1 1-0 0-0     2-1 3-1 3-2 5-0 4-1 4-2 1-0 2-0 3-0 
 6 Mała Panew Cynków0-3 1-5 1-2 0-0 2-2     1-4 1-0 5-0 1-2 2-0 3-0* 2-1 1-1 
 7 Orlęta Gniazdów1-3 1-4 0-2 0-0 1-1 2-3     1-5 3-1 3-1 1-1 1-1 4-0 3-1 
 8 Orzeł Przybynów1-0 1-6 1-0 0-4 3-1 1-2 3-5     0-2 5-0 2-2 4-0 2-0 3-0 
 9 KS Kotowice1-7 2-0 0-4 0-3* 0-2 0-0 0-6 3-1     5-3 0-2 2-2 3-2 2-0 
 10 Start Soborzyce0-6 4-6 0-1 5-4 4-2 6-2 5-0 2-1 2-3     4-1 2-1 3-7 1-1 
 11 LZS Goleniowy1-1 1-3 0-1 5-2 2-2 2-2 2-3 0-0 3-1 4-1     2-4 1-1 3-1 
 12 LKS II Kamienica Polska1-3 2-3 3-0 2-3 1-4 1-2 1-0 2-2 0-2 2-2 4-2     0-2 10-1 
 13 Gryf Pińczyce0-3 2-6 0-2 0-2 0-3 0-3 0-2 0-3 2-0 1-3 2-1 1-2     6-0 
 14 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona1-3 4-4 0-3 1-5 0-2 1-2 1-1 0-0 0-2 2-0 0-1 2-1 2-1     

Kolejka 1 - 13 sierpnia

Mała Panew Cynków 3-0 LKS II Kamienica Polska
(wo)
na boisku 2-0
Start Soborzyce 4-2 Unia Masłońskie
Sparta Siedlec Duży 3-1 LZS Goleniowy
Stokrotka/Polonia II Poraj 2-3 Gryf Pińczyce
KS Kotowice 0-3 Lelovia Lelów
(wo)
na boisku 0-1
Orzeł Przybynów 3-0 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Sparta Szczekociny 7-1 Orlęta Gniazdów

Kolejka 2 - 20 sierpnia

LKS II Kamienica Polska 1-0 Orlęta Gniazdów
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 1-3 Sparta Szczekociny
Lelovia Lelów 1-0 Orzeł Przybynów
Gryf Pińczyce 2-0 KS Kotowice 19 sierpnia
LZS Goleniowy 0-1 Stokrotka/Polonia II Poraj
Unia Masłońskie 4-1 Sparta Siedlec Duży
Mała Panew Cynków 1-2 Start Soborzyce

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Start Soborzyce 2-1 LKS II Kamienica Polska
Sparta Siedlec Duży 1-0 Mała Panew Cynków
Stokrotka/Polonia II Poraj 3-2 Unia Masłońskie
KS Kotowice 0-2 LZS Goleniowy
Orzeł Przybynów 2-0 Gryf Pińczyce
Sparta Szczekociny 2-2 Lelovia Lelów
Orlęta Gniazdów 3-1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

Kolejka 4 - 3 września

LKS II Kamienica Polska 10-1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Lelovia Lelów 0-0 Orlęta Gniazdów
Gryf Pińczyce 0-3 Sparta Szczekociny
LZS Goleniowy 0-0 Orzeł Przybynów
Unia Masłońskie 5-0 KS Kotowice
Mała Panew Cynków 1-2 Stokrotka/Polonia II Poraj
Start Soborzyce 4-6 Sparta Siedlec Duży

Kolejka 5 - 10 września

Sparta Siedlec Duży 3-0 LKS II Kamienica Polska
(wo)
Stokrotka/Polonia II Poraj 4-1 Start Soborzyce
KS Kotowice 0-0 Mała Panew Cynków
Orzeł Przybynów 3-1 Unia Masłońskie
Sparta Szczekociny 2-1 LZS Goleniowy
Orlęta Gniazdów 4-0 Gryf Pińczyce
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 1-5 Lelovia Lelów

Kolejka 6 - 17 września

LKS II Kamienica Polska 2-3 Lelovia Lelów
Gryf Pińczyce 6-0 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
LZS Goleniowy 2-3 Orlęta Gniazdów
Unia Masłońskie 3-4 Sparta Szczekociny
Mała Panew Cynków 1-0 Orzeł Przybynów
Start Soborzyce 2-3 KS Kotowice
Sparta Siedlec Duży 3-2 Stokrotka/Polonia II Poraj

Kolejka 7 - 24 września

Stokrotka/Polonia II Poraj 6-0 LKS II Kamienica Polska
KS Kotowice 2-0 Sparta Siedlec Duży
Orzeł Przybynów 5-0 Start Soborzyce
Sparta Szczekociny 0-2 Mała Panew Cynków
Orlęta Gniazdów 1-1 Unia Masłońskie
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 0-1 LZS Goleniowy
Lelovia Lelów 3-0 Gryf Pińczyce

Kolejka 8 - 1 października

LKS II Kamienica Polska 0-2 Gryf Pińczyce
LZS Goleniowy 5-2 Lelovia Lelów
Unia Masłońskie 3-0 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Mała Panew Cynków 1-4 Orlęta Gniazdów
Start Soborzyce 0-6 Sparta Szczekociny
Sparta Siedlec Duży 2-3 Orzeł Przybynów
Stokrotka/Polonia II Poraj 2-1 KS Kotowice

Kolejka 9 - 8 października

KS Kotowice 2-2 LKS II Kamienica Polska
Orzeł Przybynów 1-0 Stokrotka/Polonia II Poraj
Sparta Szczekociny 9-1 Sparta Siedlec Duży
Orlęta Gniazdów 3-1 Start Soborzyce
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 1-2 Mała Panew Cynków
Lelovia Lelów 0-0 Unia Masłońskie
Gryf Pińczyce 2-1 LZS Goleniowy

Kolejka 10 - 14-15 października

LKS II Kamienica Polska 4-2 LZS Goleniowy
Unia Masłońskie 2-0 Gryf Pińczyce
Mała Panew Cynków 0-0 Lelovia Lelów
Start Soborzyce 1-1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Sparta Siedlec Duży 0-3 Orlęta Gniazdów
Stokrotka/Polonia II Poraj 1-4 Sparta Szczekociny
KS Kotowice 3-1 Orzeł Przybynów

Kolejka 11 - 22 października

Orzeł Przybynów 4-0 LKS II Kamienica Polska
Sparta Szczekociny 2-0 KS Kotowice
Orlęta Gniazdów 0-2 Stokrotka/Polonia II Poraj
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 4-4 Sparta Siedlec Duży
Lelovia Lelów 7-1 Start Soborzyce
Gryf Pińczyce 0-3 Mała Panew Cynków
LZS Goleniowy 2-2 Unia Masłońskie

Kolejka 12 - 28-29 października

LKS II Kamienica Polska 1-4 Unia Masłońskie 29 października, 14:00
Mała Panew Cynków 2-0 LZS Goleniowy 29 października, 14:00
Start Soborzyce 3-7 Gryf Pińczyce 29 października, 14:00
Sparta Siedlec Duży 1-3 Lelovia Lelów 29 października, 14:00
Stokrotka/Polonia II Poraj 3-1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 29 października, 14:00
KS Kotowice 0-6 Orlęta Gniazdów 28 października, 14:00
Orzeł Przybynów 1-0 Sparta Szczekociny 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 5 listopada

Sparta Szczekociny 3-0 LKS II Kamienica Polska
(wo)
Orlęta Gniazdów 1-5 Orzeł Przybynów
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 0-2 KS Kotowice
Lelovia Lelów 0-0 Stokrotka/Polonia II Poraj
Gryf Pińczyce 2-6 Sparta Siedlec Duży
LZS Goleniowy 4-1 Start Soborzyce
Unia Masłońskie 2-1 Mała Panew Cynków

Kolejka 14 - 1 kwietnia

LKS II Kamienica Polska 1-2 Mała Panew Cynków
Unia Masłońskie 4-1 Start Soborzyce
LZS Goleniowy 1-3 Sparta Siedlec Duży
Gryf Pińczyce 0-2 Stokrotka/Polonia II Poraj
Lelovia Lelów 8-1 KS Kotowice
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 0-0 Orzeł Przybynów
Orlęta Gniazdów 1-3 Sparta Szczekociny

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Orlęta Gniazdów 1-1 LKS II Kamienica Polska
Sparta Szczekociny 1-1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Orzeł Przybynów 0-4 Lelovia Lelów
KS Kotowice 3-2 Gryf Pińczyce
Stokrotka/Polonia II Poraj 6-3 LZS Goleniowy
Sparta Siedlec Duży 1-0 Unia Masłońskie
Start Soborzyce 6-2 Mała Panew Cynków

Kolejka 16 - 15 kwietnia

LKS II Kamienica Polska 2-2 Start Soborzyce
Mała Panew Cynków 1-5 Sparta Siedlec Duży
Unia Masłońskie 1-0 Stokrotka/Polonia II Poraj
LZS Goleniowy 3-1 KS Kotowice
Gryf Pińczyce 0-3 Orzeł Przybynów
Lelovia Lelów 1-0 Sparta Szczekociny
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 1-1 Orlęta Gniazdów

Kolejka 17 - 22 kwietnia

Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2-1 LKS II Kamienica Polska
Orlęta Gniazdów 0-0 Lelovia Lelów
Sparta Szczekociny 3-0 Gryf Pińczyce
(wo)
Orzeł Przybynów 2-2 LZS Goleniowy
KS Kotowice 0-2 Unia Masłońskie
Stokrotka/Polonia II Poraj 3-0 Mała Panew Cynków
(wo)
Sparta Siedlec Duży 6-0 Start Soborzyce

Kolejka 18 - 29 kwietnia

LKS II Kamienica Polska 2-3 Sparta Siedlec Duży
Start Soborzyce 0-1 Stokrotka/Polonia II Poraj
Mała Panew Cynków 5-0 KS Kotowice
Unia Masłońskie 3-2 Orzeł Przybynów
LZS Goleniowy 1-1 Sparta Szczekociny
Gryf Pińczyce 0-2 Orlęta Gniazdów
Lelovia Lelów 5-0 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

Kolejka 19 - 2 maja

Lelovia Lelów 7-0 LKS II Kamienica Polska
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2-1 Gryf Pińczyce
Orlęta Gniazdów 1-1 LZS Goleniowy
Sparta Szczekociny 4-0 Unia Masłońskie
Orzeł Przybynów 1-2 Mała Panew Cynków
KS Kotowice 5-3 Start Soborzyce
Stokrotka/Polonia II Poraj 0-3 Sparta Siedlec Duży
(wo)
na boisku 3-0 / w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy

Kolejka 20 - 6 maja

LKS II Kamienica Polska 3-0 Stokrotka/Polonia II Poraj
Sparta Siedlec Duży 4-0 KS Kotowice
Start Soborzyce 2-1 Orzeł Przybynów
Mała Panew Cynków 0-3 Sparta Szczekociny
Unia Masłońskie 3-1 Orlęta Gniazdów
LZS Goleniowy 3-1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Gryf Pińczyce 0-2 Lelovia Lelów

Kolejka 21 - 13 maja

Gryf Pińczyce 1-2 LKS II Kamienica Polska
Lelovia Lelów 1-0 LZS Goleniowy
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 0-2 Unia Masłońskie
Orlęta Gniazdów 2-3 Mała Panew Cynków
Sparta Szczekociny 10-0 Start Soborzyce
Orzeł Przybynów 1-6 Sparta Siedlec Duży
KS Kotowice 0-4 Stokrotka/Polonia II Poraj

Kolejka 22 - 19-20 maja

LKS II Kamienica Polska 0-2 KS Kotowice
Stokrotka/Polonia II Poraj 5-1 Orzeł Przybynów
Sparta Siedlec Duży 2-0 Sparta Szczekociny
Start Soborzyce 5-0 Orlęta Gniazdów
Mała Panew Cynków 1-1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Unia Masłońskie 0-0 Lelovia Lelów
LZS Goleniowy 1-1 Gryf Pińczyce

Kolejka 23 - 26-27 maja

LZS Goleniowy 2-4 LKS II Kamienica Polska
Gryf Pińczyce 0-3 Unia Masłońskie
Lelovia Lelów 8-0 Mała Panew Cynków
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2-0 Start Soborzyce
Orlęta Gniazdów 1-4 Sparta Siedlec Duży
Sparta Szczekociny 3-2 Stokrotka/Polonia II Poraj
Orzeł Przybynów 0-2 KS Kotowice

Kolejka 24 - 3 czerwca

LKS II Kamienica Polska 2-2 Orzeł Przybynów
KS Kotowice 1-7 Sparta Szczekociny
Stokrotka/Polonia II Poraj 3-0 Orlęta Gniazdów
(wo)
Sparta Siedlec Duży 8-0 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Start Soborzyce 5-4 Lelovia Lelów
Mała Panew Cynków 2-1 Gryf Pińczyce
Unia Masłońskie 4-2 LZS Goleniowy

Kolejka 25 - 10 czerwca

Unia Masłońskie 1-0 LKS II Kamienica Polska
LZS Goleniowy 2-2 Mała Panew Cynków
Gryf Pińczyce 1-3 Start Soborzyce
Lelovia Lelów 0-1 Sparta Siedlec Duży
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 0-3 Stokrotka/Polonia II Poraj
Orlęta Gniazdów 3-1 KS Kotowice
Sparta Szczekociny 4-0 Orzeł Przybynów

Kolejka 26 - 17 czerwca

LKS II Kamienica Polska 1-3 Sparta Szczekociny
Orzeł Przybynów 3-5 Orlęta Gniazdów
KS Kotowice 2-0 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Stokrotka/Polonia II Poraj 1-0 Lelovia Lelów
Sparta Siedlec Duży 8-0 Gryf Pińczyce
Start Soborzyce 4-1 LZS Goleniowy
Mała Panew Cynków 2-2 Unia Masłońskie

Klasa A 2006/2007 (Częstochowa II)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas