[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Tychy
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Pszczyna 30 64 19 7 4 66-25 12 2 1 27-8 7 5 3 39-17
2.  Znicz Jankowice 30 59 18 5 7 69-46 12 2 1 42-17 6 3 6 27-29
3.  LKS Goczałkowice Zdrój 30 54 17 3 10 60-42 10 1 4 33-15 7 2 6 27-27
4.  ZET Tychy 30 52 15 7 8 82-54 9 3 3 55-25 6 4 5 27-29 2 4 1 1 0 10-3
5.  Stal Chełm Śląski 30 52 15 7 8 51-44 8 6 1 31-18 7 1 7 20-26 2 1 0 1 1 3-10
6.  Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 30 47 14 5 11 48-45 8 2 5 29-19 6 3 6 19-26
7.  JUW-e Jaroszowice (Tychy) 30 40 11 7 12 35-41 9 2 4 24-19 2 5 8 11-22
8.  LKS Gardawice 30 39 11 6 13 42-47 6 3 6 21-22 5 3 7 21-25 2 6 2 0 0 5-1
9.  Piast Pawłowice Śląskie 30 39 11 6 13 41-49 7 3 5 21-17 4 3 8 20-32 2 0 0 0 2 1-5
10.  GKS Tychy '71 II 30 37 11 4 15 46-47 9 2 4 34-16 2 2 11 12-31
11.  LKS Rudołtowice-Ćwiklice 30 36 10 6 14 43-56 6 5 4 30-20 4 1 10 13-36
12.  LKS Studzionka 30 35 10 5 15 43-43 8 3 4 35-17 2 2 11 8-26 2 3 1 0 1 5-3
13.  Sokół Orzesze 30 35 10 5 15 42-54 8 3 4 27-14 2 2 11 15-40 2 3 1 0 1 3-5
14.  GTS II Bojszowy 30 33 9 6 15 49-57 7 2 6 28-20 2 4 9 21-37 2 3 1 0 1 4-3
15.  Polonia II Łaziska Górne 30 33 8 9 13 47-53 6 4 5 29-21 2 5 8 18-32 2 3 1 0 1 3-4
16.  Fortuna Wyry 30 15 3 6 21 31-98 3 4 8 20-44 0 2 13 11-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Iskra Pszczyna    0-0 1-0 5-1 0-1 2-1 1-0 4-2 1-1 3-0 2-0 1-0 1-0 3-1 2-1 1-0 
 2 Znicz Jankowice4-3     1-0 0-1 2-1 4-0 2-1 5-2 1-1 3-1 1-0 3-1 2-2 6-1 3-1 5-2 
 3 LKS Goczałkowice Zdrój0-1 3-0     1-3 1-2 1-0 2-1 1-0 4-1 1-1 2-1 3-1 0-1 3-2 5-0 6-1 
 4 ZET Tychy1-2 3-3 4-1     7-0 2-3 4-1 2-2 1-2 5-2 8-3 6-0 4-1 2-1 3-1 3-3 
 5 Stal Chełm Śląski3-3 1-0 1-4 3-3     3-0 2-0 2-0 1-1 3-1 2-1 1-1 4-2 1-1 1-1 3-0* 
 6 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)0-3 2-3 5-1 5-2 1-1     0-1 2-0 1-0 0-3 0-1 1-0 1-0 2-1 2-2 7-1 
 7 JUW-e Jaroszowice (Tychy)0-2 3-0 *** 1-1 1-0 1-0     1-4 3-2 2-0 3-1 1-0 4-1 1-1 1-3 2-1 
 8 LKS Gardawice0-3 0-4 1-2 0-2 3-2 1-1 2-2     2-0 3-1 2-0 0-1 1-1 2-3 2-0 2-0 
 9 Piast Pawłowice Śląskie0-0 2-3 1-3 2-1 3-1 0-1 1-1 1-3     1-0 0-1 1-0 2-1 3-0 1-1 3-1 
 10 GKS Tychy '71 II2-1 3-0 0-2 3-1 0-2 3-0 0-0 1-2 3-2     6-1 2-0 3-4 3-0 0-0 5-1 
 11 LKS Rudołtowice-Ćwiklice4-1 0-3 2-2 0-2 0-1 3-3 0-2 1-1 6-1 3-0     1-0 4-0 4-4 2-0 0-0 
 12 LKS Studzionka2-2 2-3 3-1 4-0 1-2 2-3 0-0 3-1 2-0 1-2 1-0     5-0 1-1 3-2 5-0 
 13 Sokół Orzesze1-3 0-1 1-3 1-1 3-1 0-0 1-1 1-0 0-2 1-0 7-0 3-0     2-0 3-1 3-1 
 14 GTS II Bojszowy0-0 3-2 2-5 0-0 3-1 1-2 3-0* 0-1 4-0 2-1 1-2 1-3 4-1     1-2 3-0 
 15 Polonia II Łaziska Górne0-0 5-3 1-1 2-3 1-2 1-2 2-1 0-0 3-4 3-0* 1-1 1-0 2-1 1-3     6-0 
 16 Fortuna Wyry0-15 2-2 1-2 2-6 0-3 2-3 2-0 1-3 0-3 0-0 0-1 1-1 3-0 3-2 3-3     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

GKS Tychy '71 II 3-4 Sokół Orzesze 20 sierpnia, 17:00
GTS II Bojszowy 1-2 Polonia II Łaziska Górne 20 sierpnia, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 0-1 Stal Chełm Śląski 20 sierpnia, 17:00
LKS Studzionka 2-2 Iskra Pszczyna 20 sierpnia, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 3-0 Znicz Jankowice 19 sierpnia, 17:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1-0 Piast Pawłowice Śląskie 20 sierpnia, 17:00
LKS Gardawice 2-2 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 20 sierpnia, 17:00
Fortuna Wyry 2-6 ZET Tychy 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23 sierpnia

Znicz Jankowice 4-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 23 sierpnia, 18:00
Iskra Pszczyna 1-0 LKS Goczałkowice Zdrój 23 sierpnia, 18:00
Stal Chełm Śląski 1-1 LKS Studzionka 23 sierpnia, 18:00
Polonia II Łaziska Górne 1-1 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 23 sierpnia, 18:00
Fortuna Wyry 3-2 GTS II Bojszowy 23 sierpnia, 18:00
Sokół Orzesze 1-1 ZET Tychy 23 sierpnia, 18:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 2-0 GKS Tychy '71 II 23 sierpnia, 18:00
Piast Pawłowice Śląskie 1-3 LKS Gardawice 23 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

GKS Tychy '71 II 1-2 LKS Gardawice 27 sierpnia, 17:00
ZET Tychy 4-1 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 26 sierpnia, 17:00
GTS II Bojszowy 4-1 Sokół Orzesze 27 sierpnia, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 0-0 Fortuna Wyry 27 sierpnia, 17:00
LKS Studzionka 3-2 Polonia II Łaziska Górne 26 sierpnia, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 1-2 Stal Chełm Śląski 26 sierpnia, 17:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-3 Iskra Pszczyna 27 sierpnia, 17:00
Piast Pawłowice Śląskie 2-3 Znicz Jankowice 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30 sierpnia

LKS Gardawice 0-4 Znicz Jankowice 30 sierpnia, 18:00
Iskra Pszczyna 1-1 Piast Pawłowice Śląskie 30 sierpnia, 18:00
Stal Chełm Śląski 3-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 30 sierpnia, 18:00
Polonia II Łaziska Górne 1-1 LKS Goczałkowice Zdrój 30 sierpnia, 18:00
Fortuna Wyry 1-1 LKS Studzionka 30 sierpnia, 18:00
Sokół Orzesze 7-0 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 30 sierpnia, 18:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 1-1 GTS II Bojszowy 30 sierpnia, 18:00
GKS Tychy '71 II 3-1 ZET Tychy 30 sierpnia, 18:00
mecz na boisku MOSiR na oś. "Z"

Kolejka 5 - 2-3 września

ZET Tychy 2-2 LKS Gardawice 2 września, 17:00
GTS II Bojszowy 2-1 GKS Tychy '71 II 2 września, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 0-2 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 3 września, 17:00
LKS Studzionka 5-0 Sokół Orzesze 3 września, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 6-1 Fortuna Wyry 3 września, 17:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 2-2 Polonia II Łaziska Górne 3 września, 17:00
Piast Pawłowice Śląskie 3-1 Stal Chełm Śląski 3 września, 17:00
Znicz Jankowice 4-3 Iskra Pszczyna 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 9-10 września

LKS Gardawice 0-3 Iskra Pszczyna 10 września, 17:00
Stal Chełm Śląski 1-0 Znicz Jankowice 9 września, 17:00
Polonia II Łaziska Górne 3-4 Piast Pawłowice Śląskie 10 września, 17:00
Fortuna Wyry 2-3 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 9 września, 17:00
Sokół Orzesze 1-3 LKS Goczałkowice Zdrój 9 września, 17:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 1-0 LKS Studzionka 10 września, 17:00
GKS Tychy '71 II 6-1 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 10 września, 17:00
ZET Tychy 2-1 GTS II Bojszowy 9 września, 17:00

Kolejka 7 - 11 listopada

GTS II Bojszowy 0-1 LKS Gardawice 11 listopada, 13:30
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 0-2 ZET Tychy 11 listopada, 13:30
LKS Studzionka 1-2 GKS Tychy '71 II 11 listopada, 13:30
LKS Goczałkowice Zdrój 2-1 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 11 listopada, 13:30
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1-0 Sokół Orzesze 11 listopada, 13:30
Piast Pawłowice Śląskie 3-1 Fortuna Wyry 11 listopada, 13:30
Znicz Jankowice 3-1 Polonia II Łaziska Górne 11 listopada, 13:30
Iskra Pszczyna 0-1 Stal Chełm Śląski 11 listopada, 13:30

Kolejka 8 - 16-17 września

LKS Gardawice 3-2 Stal Chełm Śląski 17 września, 16:00
Polonia II Łaziska Górne 0-0 Iskra Pszczyna 17 września, 16:00
Fortuna Wyry 2-2 Znicz Jankowice 16 września, 16:00
Sokół Orzesze 0-2 Piast Pawłowice Śląskie 16 września, 16:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 1-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 17 września, 16:00
GKS Tychy '71 II 0-2 LKS Goczałkowice Zdrój 17 września, 16:00
ZET Tychy 6-0 LKS Studzionka 16 września, 16:00
GTS II Bojszowy 1-2 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 17 września, 16:00

Kolejka 9 - 23-24 września

LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1-1 LKS Gardawice 24 września, 16:00
LKS Studzionka 1-1 GTS II Bojszowy 24 września, 16:00
LKS Goczałkowice Zdrój 1-3 ZET Tychy 23 września, 16:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-3 GKS Tychy '71 II 24 września, 16:00
Piast Pawłowice Śląskie 1-1 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 23 września, 16:00
Znicz Jankowice 2-2 Sokół Orzesze 24 września, 16:00
Iskra Pszczyna 1-0 Fortuna Wyry 23 września, 16:00
Stal Chełm Śląski 1-1 Polonia II Łaziska Górne 23 września, 16:00

Kolejka 10 - 30 września-1 października

LKS Gardawice 2-0 Polonia II Łaziska Górne 30 września, 15:00
Fortuna Wyry 0-3 Stal Chełm Śląski 30 września, 15:00
Sokół Orzesze 1-3 Iskra Pszczyna 30 września, 15:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 3-0 Znicz Jankowice 1 października, 15:00
GKS Tychy '71 II 3-2 Piast Pawłowice Śląskie 1 października, 15:00
ZET Tychy 2-3 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 30 września, 15:00
GTS II Bojszowy 2-5 LKS Goczałkowice Zdrój 30 września, 15:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1-0 LKS Studzionka 1 października, 15:00

Kolejka 11 - 7-8 października

LKS Studzionka 3-1 LKS Gardawice 8 października, 15:00
LKS Goczałkowice Zdrój 2-1 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 7 października, 15:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 2-1 GTS II Bojszowy 8 października, 15:00
Piast Pawłowice Śląskie 2-1 ZET Tychy 7 października, 15:00
Znicz Jankowice 3-1 GKS Tychy '71 II 7 października, 15:00
Iskra Pszczyna 1-0 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 7 października, 15:00
Stal Chełm Śląski 4-2 Sokół Orzesze 7 października, 15:00
Polonia II Łaziska Górne 6-0 Fortuna Wyry 8 października, 15:00

Kolejka 12 - 14-15 października

LKS Gardawice 2-0 Fortuna Wyry 15 października, 15:00
Sokół Orzesze 3-1 Polonia II Łaziska Górne 14 października, 15:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 1-0 Stal Chełm Śląski 15 października, 15:00
GKS Tychy '71 II 2-1 Iskra Pszczyna 15 października, 15:00
ZET Tychy 3-3 Znicz Jankowice 14 października, 15:00
GTS II Bojszowy 4-0 Piast Pawłowice Śląskie 15 października, 15:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3-3 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 15 października, 15:00
LKS Studzionka 3-1 LKS Goczałkowice Zdrój 15 października, 15:00

Kolejka 13 - 21-22 października

LKS Goczałkowice Zdrój 1-0 LKS Gardawice 21 października, 15:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1-0 LKS Studzionka 22 października, 15:00
Piast Pawłowice Śląskie 0-1 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 21 października, 15:00
Znicz Jankowice 6-1 GTS II Bojszowy 21 października, 15:00
Iskra Pszczyna 5-1 ZET Tychy 21 października, 15:00
Stal Chełm Śląski 3-1 GKS Tychy '71 II 21 października, 15:00
Polonia II Łaziska Górne 2-1 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 22 października, 15:00
Fortuna Wyry 3-0 Sokół Orzesze 21 października, 15:00

Kolejka 14 - 28-29 października

LKS Gardawice 1-1 Sokół Orzesze 29 października, 14:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 2-1 Fortuna Wyry 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) mecz przerwany w 20. minucie przy stanie 0-0 ze względu na ulewny deszcz
GKS Tychy '71 II 0-0 Polonia II Łaziska Górne 29 października, 14:00
ZET Tychy 7-0 Stal Chełm Śląski 28 października, 15:00
GTS II Bojszowy 0-0 Iskra Pszczyna 29 października, 14:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 0-3 Znicz Jankowice 29 października, 14:00
LKS Studzionka 2-0 Piast Pawłowice Śląskie 29 października, 14:00
LKS Goczałkowice Zdrój 1-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 28 października, 15:00

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 2-0 LKS Gardawice 5 listopada, 14:00
Piast Pawłowice Śląskie 1-3 LKS Goczałkowice Zdrój 4 listopada, 14:00
Znicz Jankowice 3-1 LKS Studzionka 5 listopada, 14:00
Iskra Pszczyna 2-0 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 4 listopada, 14:00
Stal Chełm Śląski 1-1 GTS II Bojszowy 4 listopada, 14:00
Polonia II Łaziska Górne 2-3 ZET Tychy 5 listopada, 14:00
Fortuna Wyry 0-0 GKS Tychy '71 II 24 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (4 listopada, 14:00) nie odbył się ze względu na opady śniegu.
Sokół Orzesze 1-1 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 4 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 31 marca-1 kwietnia

JUW-e Jaroszowice (Tychy) 1-4 LKS Gardawice 1 kwietnia, 16:30
ZET Tychy 3-3 Fortuna Wyry 31 marca, 16:30
Sokół Orzesze 1-0 GKS Tychy '71 II 31 marca, 16:30
Polonia II Łaziska Górne 1-3 GTS II Bojszowy 1 kwietnia, 16:30
Stal Chełm Śląski 2-1 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 31 marca, 16:30
Iskra Pszczyna 1-0 LKS Studzionka 31 marca, 16:30
Znicz Jankowice 1-0 LKS Goczałkowice Zdrój 1 kwietnia, 16:30
Piast Pawłowice Śląskie 0-1 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 31 marca, 16:30

Kolejka 17 - 9 kwietnia

LKS Gardawice 2-0 Piast Pawłowice Śląskie 9 kwietnia, 17:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 2-3 Znicz Jankowice 9 kwietnia, 14:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0-1 Iskra Pszczyna 9 kwietnia, 17:00
LKS Studzionka 1-2 Stal Chełm Śląski 9 kwietnia, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 2-0 Polonia II Łaziska Górne 9 kwietnia, 17:00
GTS II Bojszowy 3-0 Fortuna Wyry 9 kwietnia, 17:00
ZET Tychy 4-1 Sokół Orzesze 9 kwietnia, 17:00
GKS Tychy '71 II 0-0 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 9 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia

LKS Gardawice 3-1 GKS Tychy '71 II 14 kwietnia, 17:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 1-1 ZET Tychy 15 kwietnia, 17:00
Sokół Orzesze 2-0 GTS II Bojszowy 14 kwietnia, 17:00
Fortuna Wyry 0-1 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 14 kwietnia, 17:00
Polonia II Łaziska Górne 1-0 LKS Studzionka 15 kwietnia, 17:00
Stal Chełm Śląski 1-4 LKS Goczałkowice Zdrój 14 kwietnia, 17:00
Iskra Pszczyna 2-1 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 14 kwietnia, 17:00
Znicz Jankowice 1-1 Piast Pawłowice Śląskie 15 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 21-22 kwietnia

Znicz Jankowice 5-2 LKS Gardawice 22 kwietnia, 17:00
Piast Pawłowice Śląskie 0-0 Iskra Pszczyna 22 kwietnia, 17:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1-1 Stal Chełm Śląski 22 kwietnia, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 5-0 Polonia II Łaziska Górne 21 kwietnia, 17:00
LKS Studzionka 5-0 Fortuna Wyry 22 kwietnia, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 4-0 Sokół Orzesze 22 kwietnia, 17:00
GTS II Bojszowy 3-0 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 22 kwietnia, 17:00
(wo)
walkower ze względu na grę zawodnika nieuprawnionego w drużynie gości. Wynik na boisku 3-0
ZET Tychy 5-2 GKS Tychy '71 II 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 28-29 kwietnia

LKS Gardawice 0-2 ZET Tychy 28 kwietnia, 17:00
GKS Tychy '71 II 3-0 GTS II Bojszowy 29 kwietnia, 17:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 3-1 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 29 kwietnia, 17:00
Sokół Orzesze 3-0 LKS Studzionka 28 kwietnia, 17:00
Fortuna Wyry 1-2 LKS Goczałkowice Zdrój 28 kwietnia, 17:00
Polonia II Łaziska Górne 1-2 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 29 kwietnia, 17:00
Stal Chełm Śląski 1-1 Piast Pawłowice Śląskie 28 kwietnia, 17:00
Iskra Pszczyna 0-0 Znicz Jankowice 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 3 maja

Iskra Pszczyna 4-2 LKS Gardawice 3 maja, 17:00
Znicz Jankowice 2-1 Stal Chełm Śląski 3 maja, 17:00
Piast Pawłowice Śląskie 1-1 Polonia II Łaziska Górne 3 maja, 17:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 7-1 Fortuna Wyry 3 maja, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0-1 Sokół Orzesze 3 maja, 17:00
LKS Studzionka 0-0 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 3 maja, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3-0 GKS Tychy '71 II 3 maja, 17:00
GTS II Bojszowy 0-0 ZET Tychy 3 maja, 17:00

Kolejka 22 - 12-13 maja

LKS Gardawice 2-3 GTS II Bojszowy 12 maja, 17:00
ZET Tychy 8-3 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 12 maja, 17:00
GKS Tychy '71 II 2-0 LKS Studzionka 13 maja, 17:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) - LKS Goczałkowice Zdrój 13 maja, 17:00
(wo)
zawody przerwane w 70. minucie przy stanie 0-3 za czynne znieważenie sędziego głównego przez zawodnika gospodarzy / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik / zweryfikowano jako obustronny walkower
Sokół Orzesze 0-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 12 maja, 17:00
Fortuna Wyry 0-3 Piast Pawłowice Śląskie 12 maja, 17:00
Polonia II Łaziska Górne 5-3 Znicz Jankowice 13 maja, 17:00
Stal Chełm Śląski 3-3 Iskra Pszczyna 12 maja, 17:00

Kolejka 23 - 6 maja

Stal Chełm Śląski 2-0 LKS Gardawice 6 maja, 17:00
Iskra Pszczyna 2-1 Polonia II Łaziska Górne 6 maja, 17:00
Znicz Jankowice 5-2 Fortuna Wyry 6 maja, 17:00
Piast Pawłowice Śląskie 2-1 Sokół Orzesze 6 maja, 17:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-1 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 6 maja, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 1-1 GKS Tychy '71 II 6 maja, 17:00
LKS Studzionka 4-0 ZET Tychy 6 maja, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 4-4 GTS II Bojszowy 6 maja, 17:00

Kolejka 24 - 19-20 maja

LKS Gardawice 2-0 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 19 maja, 17:00
GTS II Bojszowy 1-3 LKS Studzionka 20 maja, 17:00
ZET Tychy 4-1 LKS Goczałkowice Zdrój 19 maja, 17:00
GKS Tychy '71 II 3-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 20 maja, 17:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 3-2 Piast Pawłowice Śląskie 20 maja, 17:00
Sokół Orzesze 0-1 Znicz Jankowice 19 maja, 17:00
Fortuna Wyry 0-15 Iskra Pszczyna 19 maja, 17:00
Polonia II Łaziska Górne 1-2 Stal Chełm Śląski 20 maja, 17:00

Kolejka 25 - 26-27 maja

Polonia II Łaziska Górne 0-0 LKS Gardawice 27 maja, 17:00
Stal Chełm Śląski 3-0 Fortuna Wyry 26 maja, 17:00
(wo)
drużyna gości nie dojechała na zawody
Iskra Pszczyna 1-0 Sokół Orzesze 26 maja, 17:00
Znicz Jankowice 2-1 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 27 maja, 17:00
Piast Pawłowice Śląskie 1-0 GKS Tychy '71 II 26 maja, 17:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 5-2 ZET Tychy 27 maja, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 3-2 GTS II Bojszowy 26 maja, 17:00
LKS Studzionka 1-0 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 27 maja, 17:00

Kolejka 26 - 2-3 czerwca

LKS Gardawice 0-1 LKS Studzionka 2 czerwca, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 2-2 LKS Goczałkowice Zdrój 3 czerwca, 17:00
GTS II Bojszowy 1-2 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 3 czerwca, 17:00
ZET Tychy 1-2 Piast Pawłowice Śląskie 2 czerwca, 17:00
GKS Tychy '71 II 3-0 Znicz Jankowice 3 czerwca, 17:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 0-2 Iskra Pszczyna 3 czerwca, 17:00
Sokół Orzesze 3-1 Stal Chełm Śląski 2 czerwca, 17:00
Fortuna Wyry 3-3 Polonia II Łaziska Górne 2 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 7 czerwca

Fortuna Wyry 1-3 LKS Gardawice 7 czerwca, 17:00
Polonia II Łaziska Górne 2-1 Sokół Orzesze 7 czerwca, 17:00
Stal Chełm Śląski 2-0 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 7 czerwca, 17:00
Iskra Pszczyna 3-0 GKS Tychy '71 II 7 czerwca, 17:00
Znicz Jankowice 0-1 ZET Tychy 7 czerwca, 17:00
Piast Pawłowice Śląskie 3-0 GTS II Bojszowy 7 czerwca, 17:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-1 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 7 czerwca, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 3-1 LKS Studzionka 7 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 10 czerwca

LKS Gardawice 1-2 LKS Goczałkowice Zdrój 10 czerwca, 17:00
LKS Studzionka 2-3 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 10 czerwca, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 6-1 Piast Pawłowice Śląskie 10 czerwca, 17:00
GTS II Bojszowy 3-2 Znicz Jankowice 10 czerwca, 17:00
ZET Tychy 1-2 Iskra Pszczyna 10 czerwca, 17:00
GKS Tychy '71 II 0-2 Stal Chełm Śląski 10 czerwca, 17:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 1-3 Polonia II Łaziska Górne 10 czerwca, 17:00
Sokół Orzesze 3-1 Fortuna Wyry 10 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 16-17 czerwca

Sokół Orzesze 1-0 LKS Gardawice 16 czerwca, 17:00
Fortuna Wyry 2-0 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 16 czerwca, 17:00
Polonia II Łaziska Górne 3-0 GKS Tychy '71 II 17 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Stal Chełm Śląski 3-3 ZET Tychy 16 czerwca, 17:00
Iskra Pszczyna 3-1 GTS II Bojszowy 16 czerwca, 17:00
Znicz Jankowice 1-0 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 17 czerwca, 17:00
Piast Pawłowice Śląskie 1-0 LKS Studzionka 16 czerwca, 17:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 5-1 LKS Goczałkowice Zdrój 17 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 23-24 czerwca

LKS Gardawice 1-1 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 23 czerwca, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 4-1 Piast Pawłowice Śląskie 24 czerwca, 17:00
LKS Studzionka 2-3 Znicz Jankowice 24 czerwca, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 4-1 Iskra Pszczyna 24 czerwca, 17:00
GTS II Bojszowy 3-1 Stal Chełm Śląski 23 czerwca, 17:00
ZET Tychy 3-1 Polonia II Łaziska Górne 24 czerwca, 17:00
GKS Tychy '71 II 5-1 Fortuna Wyry 24 czerwca, 17:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 4-1 Sokół Orzesze 24 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice I)

Klasa A 2006/2007 (Rybnik)

Klasa B 2006/2007 (Tychy)

Autor: Jacek Zawiśliński
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas