Klasa B 2006/2007, grupa: Nysa II
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
LZS Jasienica Górna |
26 |
63 |
21 |
0 |
5 |
94-35 |
12 |
0 |
1 |
54-14 |
9 |
0 |
4 |
40-21 |
|
|
|
|
|
|
2. |
LZS Goworowice |
26 |
57 |
18 |
3 |
5 |
68-45 |
11 |
1 |
1 |
37-16 |
7 |
2 |
4 |
31-29 |
|
|
|
|
|
|
3. |
LZS Meszno |
26 |
54 |
17 |
3 |
6 |
79-33 |
7 |
3 |
3 |
42-17 |
10 |
0 |
3 |
37-16 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Strażak Lipniki |
26 |
52 |
16 |
4 |
6 |
85-48 |
10 |
1 |
2 |
48-26 |
6 |
3 |
4 |
37-22 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Atom Grądy |
26 |
45 |
14 |
3 |
9 |
79-48 |
7 |
2 |
4 |
43-23 |
7 |
1 |
5 |
36-25 |
|
|
|
|
|
|
6. |
LZS Buków (k. Nysy) |
26 |
44 |
14 |
2 |
10 |
67-51 |
8 |
1 |
4 |
31-24 |
6 |
1 |
6 |
36-27 |
|
|
|
|
|
|
7. |
LZS Śliwice |
26 |
43 |
14 |
1 |
11 |
76-60 |
9 |
0 |
4 |
49-22 |
5 |
1 |
7 |
27-38 |
|
|
|
|
|
|
8. |
LZS Wójcice |
26 |
41 |
13 |
2 |
11 |
70-52 |
8 |
1 |
4 |
36-22 |
5 |
1 |
7 |
34-30 |
|
|
|
|
|
|
9. |
LZS Trzeboszowice |
26 |
34 |
11 |
1 |
14 |
58-68 |
4 |
1 |
8 |
23-36 |
7 |
0 |
6 |
35-32 |
|
|
|
|
|
|
10. |
LZS Dziewiętlice |
26 |
32 |
10 |
2 |
14 |
70-70 |
8 |
0 |
5 |
53-28 |
2 |
2 |
9 |
17-42 |
|
|
|
|
|
|
11. |
LZS Gościce |
26 |
27 |
8 |
3 |
15 |
41-65 |
6 |
1 |
6 |
19-29 |
2 |
2 |
9 |
22-36 |
|
|
|
|
|
|
12. |
LZS Siestrzechowice |
26 |
17 |
5 |
2 |
19 |
45-78 |
2 |
1 |
10 |
25-43 |
3 |
1 |
9 |
20-35 |
|
|
|
|
|
|
13. |
GLKS Kamiennik |
26 |
12 |
3 |
3 |
20 |
51-124 |
3 |
2 |
8 |
30-49 |
0 |
1 |
12 |
21-75 |
|
|
|
|
|
|
14. |
LZS Wierzbno |
26 |
9 |
2 |
3 |
21 |
41-147 |
2 |
2 |
9 |
24-61 |
0 |
1 |
12 |
17-86 |
|
|
|
|
|
|
LZS Goworowice wycofał się po sezonie. |
Kolejka 7 - 1 października
|
Kolejka 8 - 8 października
|
Kolejka 9 - 15 października
|
Kolejka 10 - 22 października
|
Kolejka 11 - 29 października
|
Kolejka 13 - 12 listopada
|
LZS Śliwice |
9-1 |
GLKS Kamiennik |
|
LZS Wójcice |
3-0 |
Strażak Lipniki |
|
LZS Meszno |
2-4 |
LZS Siestrzechowice |
|
LZS Goworowice |
8-2 |
LZS Wierzbno |
|
LZS Buków (k. Nysy) |
0-3 |
Atom Grądy |
|
(wo) |
na boisku 7-2, w drużynie gospodarzy występował nieuprawniony zawodnik |
LZS Jasienica Górna |
5-1 |
LZS Dziewiętlice |
|
LZS Trzeboszowice |
0-2 |
LZS Gościce |
|
LZS Buków (k. Nysy) |
4-4 |
GLKS Kamiennik |
|
LZS Goworowice |
2-1 |
LZS Jasienica Górna |
13 czerwca, 17:00 |
w pierwotnym terminie przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych |
LZS Meszno |
2-0 |
LZS Trzeboszowice |
13 czerwca, 17:00 |
w pierwotnym terminie przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych |
LZS Wójcice |
5-3 |
LZS Gościce |
13 czerwca, 17:00 |
w pierwotnym terminie przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych |
LZS Śliwice |
4-1 |
LZS Dziewiętlice |
|
Strażak Lipniki |
4-2 |
Atom Grądy |
13 czerwca, 17:00 |
w pierwotnym terminie przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych |
LZS Siestrzechowice |
7-2 |
LZS Wierzbno |
|