[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Bytom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch II Radzionków 30 73 24 1 5 89-28 14 0 1 56-10 10 1 4 33-18
2.  Orzeł Bobrowniki 30 68 21 5 4 63-28 9 4 2 31-18 12 1 2 32-10
3.  Gwarek II Tarnowskie Góry 30 64 20 4 6 72-34 9 2 4 39-20 11 2 2 33-14
4.  Nitron Krupski Młyn 30 63 20 3 7 82-46 12 0 3 50-21 8 3 4 32-25
5.  Sokół Orzech 30 59 19 2 9 75-41 10 1 4 38-19 9 1 5 37-22
6.  Iskra Połomia 30 51 16 3 11 60-51 8 2 5 26-21 8 1 6 34-30
7.  Orzeł II Nakło Śląskie 30 40 12 4 14 51-50 11 1 3 38-17 1 3 11 13-33 2 4 1 1 0 1-0
8.  KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 30 40 12 4 14 32-36 7 2 6 18-17 5 2 8 14-19 2 1 0 1 1 0-1
9.  ŁKS Łagiewniki (Bytom) 30 39 12 3 15 59-69 6 3 6 31-28 6 0 9 28-41
10.  Olimpia Boruszowice 30 36 11 3 16 39-69 6 1 8 19-31 5 2 8 20-38
11.  Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 30 33 8 9 13 40-51 4 6 5 16-22 4 3 8 24-29
12.  Przyszłość Nowe Chechło 30 32 9 5 16 38-58 6 2 7 22-23 3 3 9 16-35
13.  Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 30 29 8 5 17 54-78 6 2 7 27-32 2 3 10 27-46
14.  Naprzód Wieszowa 30 26 8 2 20 42-64 5 1 9 24-29 3 1 11 18-35
15.  Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 30 16 3 7 20 34-69 1 3 11 19-41 2 4 9 15-28
16.  Odra II Miasteczko Śląskie 30 20 6 2 22 26-84 4 1 10 17-36 2 1 12 9-48
Odra II Miasteczko Śląskie wycofała się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ruch II Radzionków    1-0 2-0 1-2 3-1 4-1 3-1 5-0 4-1 7-1 3-0 4-0 4-0 4-0 4-0 7-3 
 2 Orzeł Bobrowniki1-0     0-4 3-2 5-3 3-0 1-1 0-1 2-1 4-0 2-1 1-1 3-3 3-1 0-0 3-0* 
 3 Gwarek II Tarnowskie Góry0-2 2-1     3-4 1-2 5-3 4-1 1-1 1-2 3-0 0-0 2-0 6-3 6-0 2-1 3-0* 
 4 Nitron Krupski Młyn5-1 0-4 0-1     3-0 5-2 6-0 1-0 3-5 3-1 2-1 4-0 6-1 5-4 6-1 1-0 
 5 Sokół Orzech1-0 0-2 0-2 2-2     1-2 3-1 1-0 8-2 6-2 0-2 6-1 3-2 3-1 1-0 3-0* 
 6 Iskra Połomia0-3 2-3 0-1 1-0 1-4     3-1 2-0 4-1 1-2 2-1 3-0 2-1 2-1 2-2 1-1 
 7 Orzeł II Nakło Śląskie1-3 0-2 2-0 0-1 3-1 2-1     1-0 7-0 3-3 5-4 3-1 3-0 2-0 3-1 3-0* 
 8 KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry)1-0 0-1 2-3 1-2 1-0 2-2 0-0     0-3* 3-0 3-0 1-0 1-0 1-3 0-3 2-0 
 9 ŁKS Łagiewniki (Bytom)4-6 2-2 0-3 1-3 1-3 2-3 2-1 2-0     1-1 4-1 0-0 6-2 1-2 2-1 3-0* 
 10 Olimpia Boruszowice1-2 0-4 0-4 1-2 0-0 0-5 1-0 0-1 1-3     3-1 3-2 3-6 1-0 2-1 3-0* 
 11 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)2-2 0-1 1-4 1-1 1-7 3-1 2-1 0-1 2-1 2-0     1-1 0-0 0-0 0-0 1-2 
 12 Przyszłość Nowe Chechło1-3 0-1 1-3 1-1 1-3 0-1 1-4 1-0 1-0 0-3 1-1     3-2 2-1 3-0 6-0 
 13 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)0-2 0-3 1-1 2-4 1-2 2-4 3-2 2-2 5-4 1-0 2-4 1-2     2-1 2-1 3-0* 
 14 Naprzód Wieszowa0-1 2-3 0-1 2-1 1-7 0-2 1-0 3-2 1-2 1-2 1-4 3-0 1-3     1-1 7-0 
 15 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)1-5 0-1 3-3 3-5 0-2 1-4 0-0 0-3 1-3 1-2 0-3 3-5 1-1 3-1     2-3 
 16 Odra II Miasteczko Śląskie0-3* 1-4 2-3 3-2 0-2 0-3* 3-0 0-3* 1-0 2-3 1-1 0-3* 4-3 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Przyszłość Nowe Chechło 0-1 Orzeł Bobrowniki
Odra II Miasteczko Śląskie 3-2 Nitron Krupski Młyn
Ruch II Radzionków 4-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-1 Naprzód Wieszowa
KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3-0 Olimpia Boruszowice
Sokół Orzech 1-2 Iskra Połomia
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-0 Orzeł II Nakło Śląskie
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-4 Gwarek II Tarnowskie Góry

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Orzeł Bobrowniki 0-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Orzeł II Nakło Śląskie 3-1 Sokół Orzech
Iskra Połomia 2-0 KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Olimpia Boruszowice 3-6 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Naprzód Wieszowa 0-1 Ruch II Radzionków
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 0-3 Gwarek II Tarnowskie Góry
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-2 Odra II Miasteczko Śląskie
Nitron Krupski Młyn 4-0 Przyszłość Nowe Chechło

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Nitron Krupski Młyn 0-4 Orzeł Bobrowniki
Przyszłość Nowe Chechło 1-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Odra II Miasteczko Śląskie 1-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Gwarek II Tarnowskie Góry 6-0 Naprzód Wieszowa
Ruch II Radzionków 7-1 Olimpia Boruszowice
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-4 Iskra Połomia
KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-0 Orzeł II Nakło Śląskie
Sokół Orzech 1-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Orzeł Bobrowniki 5-3 Sokół Orzech
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-3 KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Orzeł II Nakło Śląskie 3-0 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Iskra Połomia 0-3 Ruch II Radzionków
Olimpia Boruszowice 0-4 Gwarek II Tarnowskie Góry
Naprzód Wieszowa 7-0 Odra II Miasteczko Śląskie
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 0-0 Przyszłość Nowe Chechło
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Nitron Krupski Młyn

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-1 Orzeł Bobrowniki
Nitron Krupski Młyn 3-5 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Przyszłość Nowe Chechło 2-1 Naprzód Wieszowa
Odra II Miasteczko Śląskie 2-3 Olimpia Boruszowice
Gwarek II Tarnowskie Góry 5-3 Iskra Połomia
Ruch II Radzionków 3-1 Orzeł II Nakło Śląskie
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-0 Sokół Orzech

Kolejka 6 - 2-3 września

Orzeł Bobrowniki 0-1 KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Sokół Orzech 3-2 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-5 Ruch II Radzionków
Orzeł II Nakło Śląskie 2-0 Gwarek II Tarnowskie Góry
Iskra Połomia 1-1 Odra II Miasteczko Śląskie
Olimpia Boruszowice 3-2 Przyszłość Nowe Chechło
Naprzód Wieszowa 2-1 Nitron Krupski Młyn
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 4-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)

Kolejka 7 - 9-10 września

ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-2 Orzeł Bobrowniki
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-0 Naprzód Wieszowa
Nitron Krupski Młyn 3-1 Olimpia Boruszowice
Przyszłość Nowe Chechło 0-1 Iskra Połomia
Odra II Miasteczko Śląskie 3-0 Orzeł II Nakło Śląskie
Gwarek II Tarnowskie Góry 2-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Ruch II Radzionków 3-1 Sokół Orzech
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-2 KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry)

Kolejka 8 - 16-17 września

Orzeł Bobrowniki 3-3 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-0 Ruch II Radzionków
Sokół Orzech 0-2 Gwarek II Tarnowskie Góry
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-3 Odra II Miasteczko Śląskie
Orzeł II Nakło Śląskie 3-1 Przyszłość Nowe Chechło
Iskra Połomia 1-0 Nitron Krupski Młyn
Olimpia Boruszowice 3-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Naprzód Wieszowa 1-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom)

Kolejka 9 - 23-24 września

Naprzód Wieszowa 2-3 Orzeł Bobrowniki
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-1 Olimpia Boruszowice
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 3-1 Iskra Połomia
Nitron Krupski Młyn 6-0 Orzeł II Nakło Śląskie
Przyszłość Nowe Chechło 3-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Odra II Miasteczko Śląskie 0-2 Sokół Orzech
Gwarek II Tarnowskie Góry 1-1 KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Ruch II Radzionków 4-0 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Orzeł Bobrowniki 1-0 Ruch II Radzionków
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-0 Odra II Miasteczko Śląskie
Sokół Orzech 6-1 Przyszłość Nowe Chechło
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-5 Nitron Krupski Młyn
Orzeł II Nakło Śląskie 5-4 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Iskra Połomia 4-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Olimpia Boruszowice 1-0 Naprzód Wieszowa

Kolejka 11 - 7-8 października

Olimpia Boruszowice 0-4 Orzeł Bobrowniki
Naprzód Wieszowa 0-2 Iskra Połomia
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-1 Orzeł II Nakło Śląskie
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Nitron Krupski Młyn 3-0 Sokół Orzech
Przyszłość Nowe Chechło 1-0 KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Odra II Miasteczko Śląskie 4-3 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Gwarek II Tarnowskie Góry 0-2 Ruch II Radzionków

Kolejka 12 - 14-15 października

Orzeł Bobrowniki 0-4 Gwarek II Tarnowskie Góry
Ruch II Radzionków 7-3 Odra II Miasteczko Śląskie
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-2 Przyszłość Nowe Chechło
KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-2 Nitron Krupski Młyn
Sokół Orzech 0-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-3 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Orzeł II Nakło Śląskie 2-0 Naprzód Wieszowa
Iskra Połomia 1-2 Olimpia Boruszowice

Kolejka 13 - 21-22 października

Olimpia Boruszowice 1-0 Orzeł II Nakło Śląskie
Naprzód Wieszowa 1-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-3 Sokół Orzech
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-1 KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Nitron Krupski Młyn 6-1 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Przyszłość Nowe Chechło 1-3 Ruch II Radzionków
Odra II Miasteczko Śląskie 2-3 Gwarek II Tarnowskie Góry
Orzeł Bobrowniki 3-0 Iskra Połomia

Kolejka 14 - 28-29 października

Gwarek II Tarnowskie Góry 2-0 Przyszłość Nowe Chechło
Ruch II Radzionków 1-2 Nitron Krupski Młyn
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-4 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-3 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
(wo)
w meczu było 1-1
Sokół Orzech 3-1 Naprzód Wieszowa
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-2 Olimpia Boruszowice
Orzeł II Nakło Śląskie 2-1 Iskra Połomia
Odra II Miasteczko Śląskie 1-4 Orzeł Bobrowniki

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Iskra Połomia 2-2 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Olimpia Boruszowice 0-0 Sokół Orzech
Naprzód Wieszowa 3-2 KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 6-2 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-2 Ruch II Radzionków
Nitron Krupski Młyn 0-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Przyszłość Nowe Chechło 6-0 Odra II Miasteczko Śląskie
mecz przerwany po I połowie z powodu zdekompletowania drużyny gości
Orzeł Bobrowniki 1-1 Orzeł II Nakło Śląskie

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Gwarek II Tarnowskie Góry 0-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Orzeł Bobrowniki 1-1 Przyszłość Nowe Chechło
Nitron Krupski Młyn 1-0 Odra II Miasteczko Śląskie
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 4-6 Ruch II Radzionków
Naprzód Wieszowa 1-3 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Olimpia Boruszowice 0-1 KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Iskra Połomia 1-4 Sokół Orzech
Orzeł II Nakło Śląskie 3-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-1 Orzeł Bobrowniki
Sokół Orzech 3-1 Orzeł II Nakło Śląskie
KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-2 Iskra Połomia
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-0 Olimpia Boruszowice
Ruch II Radzionków 4-0 Naprzód Wieszowa
Gwarek II Tarnowskie Góry 1-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Odra II Miasteczko Śląskie 1-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Przyszłość Nowe Chechło 1-1 Nitron Krupski Młyn

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Orzeł Bobrowniki 3-2 Nitron Krupski Młyn
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Przyszłość Nowe Chechło
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 3-0 Odra II Miasteczko Śląskie
(wo)
Naprzód Wieszowa 0-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Olimpia Boruszowice 1-2 Ruch II Radzionków
Iskra Połomia 2-1 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Orzeł II Nakło Śląskie 1-0 KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-2 Sokół Orzech

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Sokół Orzech 0-2 Orzeł Bobrowniki
KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-3 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-2 Orzeł II Nakło Śląskie
Ruch II Radzionków 4-1 Iskra Połomia
Gwarek II Tarnowskie Góry 3-0 Olimpia Boruszowice
Odra II Miasteczko Śląskie 0-3 Naprzód Wieszowa
(wo)
Przyszłość Nowe Chechło 1-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Nitron Krupski Młyn 2-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Orzeł Bobrowniki 2-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-3 Nitron Krupski Młyn
Naprzód Wieszowa 3-0 Przyszłość Nowe Chechło
Olimpia Boruszowice 3-0 Odra II Miasteczko Śląskie
(wo)
Iskra Połomia 0-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Orzeł II Nakło Śląskie 1-3 Ruch II Radzionków
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-1 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Sokół Orzech 1-0 KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry)

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-1 Orzeł Bobrowniki
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-2 Sokół Orzech
Ruch II Radzionków 4-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Gwarek II Tarnowskie Góry 4-1 Orzeł II Nakło Śląskie
Odra II Miasteczko Śląskie 0-3 Iskra Połomia
(wo)
Przyszłość Nowe Chechło 0-3 Olimpia Boruszowice
Nitron Krupski Młyn 5-4 Naprzód Wieszowa
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom)

Kolejka 22 - 1 maja

Orzeł Bobrowniki 2-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Naprzód Wieszowa 1-4 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Olimpia Boruszowice 1-2 Nitron Krupski Młyn
Iskra Połomia 3-0 Przyszłość Nowe Chechło
Orzeł II Nakło Śląskie 3-0 Odra II Miasteczko Śląskie
(wo)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-3 Gwarek II Tarnowskie Góry
Sokół Orzech 1-0 Ruch II Radzionków
KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-0 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)

Kolejka 23 - 5-6 maja

Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-3 Orzeł Bobrowniki
Ruch II Radzionków 5-0 KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Gwarek II Tarnowskie Góry 1-2 Sokół Orzech
Odra II Miasteczko Śląskie 0-3 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
(wo)
Przyszłość Nowe Chechło 1-4 Orzeł II Nakło Śląskie
Nitron Krupski Młyn 5-2 Iskra Połomia
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-0 Olimpia Boruszowice
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-2 Naprzód Wieszowa

Kolejka 24 - 12-13 maja

Orzeł Bobrowniki 3-1 Naprzód Wieszowa
Olimpia Boruszowice 1-3 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Iskra Połomia 2-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Orzeł II Nakło Śląskie 0-1 Nitron Krupski Młyn
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-5 Przyszłość Nowe Chechło
Sokół Orzech 3-0 Odra II Miasteczko Śląskie
(wo)
KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-3 Gwarek II Tarnowskie Góry
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-2 Ruch II Radzionków

Kolejka 25 - 19-20 maja

Ruch II Radzionków 1-0 Orzeł Bobrowniki
Gwarek II Tarnowskie Góry 6-3 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Odra II Miasteczko Śląskie 0-3 KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
(wo)
Przyszłość Nowe Chechło 1-3 Sokół Orzech
Nitron Krupski Młyn 6-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
przerwany w 40 min. z powodu zdekompletowania drużyny gości
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Orzeł II Nakło Śląskie
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-3 Iskra Połomia
Naprzód Wieszowa 1-2 Olimpia Boruszowice

Kolejka 26 - 26-27 maja

Orzeł Bobrowniki 4-0 Olimpia Boruszowice
Iskra Połomia 2-1 Naprzód Wieszowa
Orzeł II Nakło Śląskie 7-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Sokół Orzech 2-2 Nitron Krupski Młyn
KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-0 Przyszłość Nowe Chechło
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-0 Odra II Miasteczko Śląskie
(wo)
Ruch II Radzionków 2-0 Gwarek II Tarnowskie Góry

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Gwarek II Tarnowskie Góry 2-1 Orzeł Bobrowniki
Odra II Miasteczko Śląskie 0-3 Ruch II Radzionków
(wo)
Przyszłość Nowe Chechło 3-2 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Nitron Krupski Młyn 1-0 KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-7 Sokół Orzech
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Naprzód Wieszowa 1-0 Orzeł II Nakło Śląskie
Olimpia Boruszowice 0-5 Iskra Połomia

Kolejka 28 - 6 czerwca

Iskra Połomia 2-3 Orzeł Bobrowniki
Orzeł II Nakło Śląskie 3-3 Olimpia Boruszowice
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-1 Naprzód Wieszowa
Sokół Orzech 8-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-4 Nitron Krupski Młyn
Ruch II Radzionków 4-0 Przyszłość Nowe Chechło
Gwarek II Tarnowskie Góry 3-0 Odra II Miasteczko Śląskie
(wo)

Kolejka 29 - 10 czerwca

Orzeł Bobrowniki 3-0 Odra II Miasteczko Śląskie
(wo)
Przyszłość Nowe Chechło 1-3 Gwarek II Tarnowskie Góry
Nitron Krupski Młyn 5-1 Ruch II Radzionków
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-0 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-0 KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Naprzód Wieszowa 1-7 Sokół Orzech
Olimpia Boruszowice 2-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Iskra Połomia 3-1 Orzeł II Nakło Śląskie

Kolejka 30 - 17 czerwca

Orzeł II Nakło Śląskie 0-2 Orzeł Bobrowniki
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-4 Iskra Połomia
Sokół Orzech 6-2 Olimpia Boruszowice
KS II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-3 Naprzód Wieszowa
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 5-4 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Ruch II Radzionków 3-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Gwarek II Tarnowskie Góry 3-4 Nitron Krupski Młyn
Odra II Miasteczko Śląskie 0-3 Przyszłość Nowe Chechło
(wo)

Klasa A 2006/2007 (Bytom)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas