[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Tarnów I (Bochnia)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Promień Mikluszowice 20 47 15 2 3 48-19 8 0 2 20-11 7 2 1 28-8
2.  Ceramika Muchówka 20 45 14 3 3 54-21 5 3 2 24-12 9 0 1 30-9
3.  LKS Trzciana 2000 20 38 12 2 6 49-33 7 2 1 25-11 5 0 5 24-22
4.  Beskid Żegocina 20 36 10 6 4 61-36 7 1 2 31-16 3 5 2 30-20
5.  Raba Niedary 20 28 8 4 8 39-43 3 3 4 18-24 5 1 4 21-19
6.  Polonia Wyżyce 20 24 7 3 10 35-45 2 1 7 14-30 5 2 3 21-15 2 3 1 0 1 4-3
7.  Ostrowianka Ostrów Królewski 20 24 6 6 8 33-39 4 2 4 18-19 2 4 4 15-20 2 3 1 0 1 3-4
8.  Strzelec Okulice 20 21 5 6 9 32-48 3 4 3 22-25 2 2 6 10-23
9.  Motor Bogucice 20 20 5 5 10 35-50 3 3 4 20-26 2 2 6 15-24
10.  Polanka Nieszkowice 20 18 4 6 10 37-49 3 2 5 21-20 1 4 5 16-29
11.  ZKS Zbydniów (k. Bochni) 20 6 1 3 16 16-56 1 2 7 7-25 0 1 9 9-31
Borkowianka Borek wycofała się z rozgrywek przed sezonem.
ZKS Zbydniów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej - jego nierozegrane mecze zostały zweryfikowane jako walkowery.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Promień Mikluszowice    2-3 2-1 2-1 2-0 0-3 3-2 1-0 1-0 4-1 3-0* 
 2 Ceramika Muchówka0-0     0-2 4-4 4-0 3-0* 2-0 2-1 1-2 6-1 2-2 
 3 LKS Trzciana 20003-1 1-3     1-1 2-2 1-0 5-2 3-0* 3-0* 3-2 3-0* 
 4 Beskid Żegocina1-4 3-2 3-0     1-3 4-2 4-1 7-0 3-2 2-2 3-0* 
 5 Raba Niedary0-0 0-3 2-6 1-7     2-3 1-1 1-1 5-2 3-1 3-0* 
 6 Polonia Wyżyce0-6 2-3 3-6 1-6 0-3     0-1 3-0* 1-1 2-3 2-1 
 7 Ostrowianka Ostrów Królewski1-5 0-3* 0-1 2-2 2-1 2-4     1-1 4-1 3-0 3-1 
 8 Strzelec Okulice0-2 0-5 5-4 3-1 1-3 1-1 2-2     3-3 3-3 4-1 
 9 Motor Bogucice1-4 0-2 2-1 3-3 2-4 0-3 2-2 3-1     2-2 5-4 
 10 Polanka Nieszkowice2-3 1-3 1-2 1-3 5-2 2-2 1-1 2-3 3-1     3-0* 
 11 ZKS Zbydniów (k. Bochni)0-3 0-3* 4-1 2-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-1     

Kolejka 1 - 20 sierpnia

Pauza: Strzelec Okulice.
 
Motor Bogucice 3-3 Beskid Żegocina
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 4-1 LKS Trzciana 2000
Promień Mikluszowice 3-2 Ostrowianka Ostrów Królewski 13 sierpnia
Polanka Nieszkowice 1-3 Ceramika Muchówka
Polonia Wyżyce 0-3 Raba Niedary

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Pauza: Polanka Nieszkowice.
 
Beskid Żegocina 1-3 Raba Niedary
Ceramika Muchówka 3-0 Polonia Wyżyce
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Ostrowianka Ostrów Królewski 1-1 Strzelec Okulice
LKS Trzciana 2000 3-1 Promień Mikluszowice
Motor Bogucice 5-4 ZKS Zbydniów (k. Bochni)

Kolejka 3 - 3 września

Pauza: Polonia Wyżyce.
 
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 2-2 Beskid Żegocina
Promień Mikluszowice 1-0 Motor Bogucice
Strzelec Okulice 5-4 LKS Trzciana 2000
Polanka Nieszkowice 1-1 Ostrowianka Ostrów Królewski
Raba Niedary 0-3 Ceramika Muchówka

Kolejka 4 - 10 września

Pauza: Raba Niedary.
 
Beskid Żegocina 3-2 Ceramika Muchówka
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-4 Polonia Wyżyce
LKS Trzciana 2000 3-2 Polanka Nieszkowice
Motor Bogucice 3-1 Strzelec Okulice
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 0-3 Promień Mikluszowice

Kolejka 5 - 17 września

Pauza: Ceramika Muchówka.
 
Promień Mikluszowice 2-1 Beskid Żegocina
Strzelec Okulice 4-1 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
Polanka Nieszkowice 3-1 Motor Bogucice
Polonia Wyżyce 3-6 LKS Trzciana 2000
Raba Niedary 1-1 Ostrowianka Ostrów Królewski
Promień Mikluszowice 3-0 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
(wo)

Kolejka 6 - 24 września

Pauza: Beskid Żegocina.
 
Ostrowianka Ostrów Królewski 0-3 Ceramika Muchówka
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 2-2
LKS Trzciana 2000 2-2 Raba Niedary
Motor Bogucice 0-3 Polonia Wyżyce
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 1-1 Polanka Nieszkowice
Promień Mikluszowice 1-0 Strzelec Okulice

Kolejka 7 - 1 października

Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski.
 
Strzelec Okulice 3-1 Beskid Żegocina
Polanka Nieszkowice 2-3 Promień Mikluszowice
Polonia Wyżyce 2-1 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
Raba Niedary 5-2 Motor Bogucice
Ceramika Muchówka 0-2 LKS Trzciana 2000

Kolejka 8 - 8 października

Pauza: LKS Trzciana 2000.
 
Beskid Żegocina 4-1 Ostrowianka Ostrów Królewski
Motor Bogucice 0-2 Ceramika Muchówka
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 0-3 Raba Niedary
(wo)
gospodarze nie posiadali ważnych kart zdrowia
Promień Mikluszowice 0-3 Polonia Wyżyce
Strzelec Okulice 3-3 Polanka Nieszkowice

Kolejka 9 - 15 października

Pauza: Motor Bogucice.
 
Polanka Nieszkowice 1-3 Beskid Żegocina
Polonia Wyżyce 3-0 Strzelec Okulice
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości - na boisku 2-4
Raba Niedary 0-0 Promień Mikluszowice
Ceramika Muchówka 2-2 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
Ostrowianka Ostrów Królewski 0-1 LKS Trzciana 2000

Kolejka 10 - 22 października

Pauza: ZKS Zbydniów (k. Bochni).
 
Beskid Żegocina 3-0 LKS Trzciana 2000
Motor Bogucice 2-2 Ostrowianka Ostrów Królewski
Promień Mikluszowice 2-3 Ceramika Muchówka
Strzelec Okulice 1-3 Raba Niedary
Polanka Nieszkowice 2-2 Polonia Wyżyce

Kolejka 11 - 29 października

Pauza: Promień Mikluszowice.
 
Polonia Wyżyce 1-6 Beskid Żegocina
Raba Niedary 3-1 Polanka Nieszkowice
Ceramika Muchówka 2-1 Strzelec Okulice
Ostrowianka Ostrów Królewski 3-1 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
LKS Trzciana 2000 3-0 Motor Bogucice
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości - na boisku 2-2

Kolejka 12 - 22 kwietnia

LKS Trzciana 2000 3-0 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
(wo)
Raba Niedary 1-7 Beskid Żegocina
Promień Mikluszowice 2-1 LKS Trzciana 2000
Ceramika Muchówka 2-0 Ostrowianka Ostrów Królewski
Polonia Wyżyce 1-1 Motor Bogucice
Polanka Nieszkowice 2-3 Strzelec Okulice

Kolejka 13 - 29 kwietnia

Raba Niedary 2-3 Polonia Wyżyce
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 0-3 Motor Bogucice
(wo)
Motor Bogucice 1-4 Promień Mikluszowice
Ostrowianka Ostrów Królewski 3-0 Polanka Nieszkowice
Beskid Żegocina 7-0 Strzelec Okulice
LKS Trzciana 2000 1-3 Ceramika Muchówka

Kolejka 14 - 6 maja

Beskid Żegocina 3-0 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
(wo)
Ceramika Muchówka 4-4 Beskid Żegocina
Polonia Wyżyce 0-1 Ostrowianka Ostrów Królewski
Polanka Nieszkowice 1-2 LKS Trzciana 2000
Strzelec Okulice 0-2 Promień Mikluszowice
Motor Bogucice 2-4 Raba Niedary

Kolejka 15 - 13 maja

LKS Trzciana 2000 3-0 Strzelec Okulice
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-1 Raba Niedary
Promień Mikluszowice 4-1 Polanka Nieszkowice
Ceramika Muchówka 1-2 Motor Bogucice
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 0-3 Ceramika Muchówka
(wo)
Beskid Żegocina 4-2 Polonia Wyżyce

Kolejka 16 - 20 maja

Ostrowianka Ostrów Królewski 1-5 Promień Mikluszowice
Polonia Wyżyce 2-3 Ceramika Muchówka
Strzelec Okulice 3-3 Motor Bogucice
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 0-3 Strzelec Okulice
(wo)
Raba Niedary 2-6 LKS Trzciana 2000
Beskid Żegocina 2-2 Polanka Nieszkowice

Kolejka 17 - 27 maja

Beskid Żegocina 3-2 Motor Bogucice
Polanka Nieszkowice 3-0 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
(wo)
Polonia Wyżyce 0-6 Promień Mikluszowice
LKS Trzciana 2000 5-2 Ostrowianka Ostrów Królewski
Polanka Nieszkowice 5-2 Raba Niedary
Strzelec Okulice 0-5 Ceramika Muchówka

Kolejka 18 - 3 czerwca

Ceramika Muchówka 6-1 Polanka Nieszkowice
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 0-3 Polonia Wyżyce
(wo)
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-2 Beskid Żegocina
Strzelec Okulice 1-1 Polonia Wyżyce
Promień Mikluszowice 2-0 Raba Niedary
Motor Bogucice 2-1 LKS Trzciana 2000

Kolejka 19 - 10 czerwca

Raba Niedary 3-0 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
(wo)
LKS Trzciana 2000 1-1 Beskid Żegocina
Ostrowianka Ostrów Królewski 4-1 Motor Bogucice
Ceramika Muchówka 0-0 Promień Mikluszowice
Raba Niedary 1-1 Strzelec Okulice
Polonia Wyżyce 2-3 Polanka Nieszkowice

Kolejka 20 - 17 czerwca

Strzelec Okulice 2-2 Ostrowianka Ostrów Królewski
Ceramika Muchówka 4-0 Raba Niedary
Beskid Żegocina 1-4 Promień Mikluszowice
Motor Bogucice 2-2 Polanka Nieszkowice
LKS Trzciana 2000 1-0 Polonia Wyżyce
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 0-3 Ostrowianka Ostrów Królewski
(wo)

Baraże o udział w klasie A (Tarnów I (Bochnia))

Klasa A 2006/2007 (Tarnów I (Bochnia))

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas