[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2006/2007, grupa: Krapkowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS II Gogolin 26 68 22 2 2 87-30 12 1 0 50-12 10 1 2 37-18
2.  Victoria Żyrowa 26 63 20 3 3 112-31 12 1 0 58-9 8 2 3 54-22
3.  LZS Stradunia 26 56 18 2 6 88-48 10 1 2 43-15 8 1 4 45-33
4.  Koksownik Zdzieszowice 26 53 16 5 5 72-26 9 2 2 40-12 7 3 3 32-14
5.  LZS Chorula 26 50 16 2 8 86-42 9 1 3 54-23 7 1 5 32-19
6.  LZS Żywocice 26 47 15 2 9 57-40 8 0 5 29-19 7 2 4 28-21
7.  Korona Krępna 26 43 12 7 7 61-37 5 5 3 32-19 7 2 4 29-18
8.  LZS Kujawy 26 38 12 2 12 50-55 8 2 3 34-17 4 0 9 16-38
9.  LZS Racławiczki 26 34 10 4 12 53-52 5 1 7 30-31 5 3 5 23-21
10.  LZS Strzeleczki 26 23 7 2 17 53-77 4 2 7 33-30 3 0 10 20-47
11.  LZS Kamionek 26 20 6 2 18 40-96 4 1 8 21-24 2 1 10 19-72
12.  Kosmos Dobra 26 11 3 2 21 34-105 2 1 10 22-60 1 1 11 12-45 2 3 1 0 1 2-2
13.  LZS Steblów 26 11 3 2 21 22-104 2 2 9 15-42 1 0 12 7-62 2 3 1 0 1 2-2
14.  LZS Nowy Dwór 26 9 2 3 21 29-101 1 0 12 14-56 1 3 9 15-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 MKS II Gogolin    3-2 4-1 3-2 2-1 3-1 2-2 3-1 2-0 3-0 10-1 3-0* 6-1 6-0 
 2 Victoria Żyrowa1-1     13-2 1-0 4-0 5-0 3-1 5-0 5-1 4-0 7-1 3-0* 4-1 3-2 
 3 LZS Stradunia1-3 2-4     3-1 4-3 1-0 1-0 8-0 3-1 6-1 2-2 1-0 6-0 5-0 
 4 Koksownik Zdzieszowice5-3 0-0 1-0     0-3 0-0 1-0 3-0 0-3* 8-1 9-0 4-1 6-1 3-0 
 5 LZS Chorula3-0* 1-4 1-0 1-1     1-6 0-4 4-0 3-1 5-1 11-3 10-3 7-0 7-0 
 6 LZS Żywocice1-3 3-1 2-4 0-2 1-2     2-1 2-1 0-3 3-1 5-1 2-0 5-0 3-0 
 7 Korona Krępna0-1 0-1 2-2 2-2 3-3 3-3     3-0* 1-1 0-4 4-0 5-1 6-0 3-1 
 8 LZS Kujawy0-1 5-2 2-5 1-1 1-2 3-1 1-1     2-1 3-1 3-0 7-1 4-0 2-1 
 9 LZS Racławiczki1-2 1-6 0-5 1-3 1-0 0-2 3-4 2-3     2-0 5-1 3-3 6-0 5-2 
 10 LZS Strzeleczki1-3 1-1 0-3 2-7 0-4 2-3 2-3 3-0 0-0     10-1 2-1 8-1 2-3 
 11 LZS Kamionek0-3 0-1 2-3 0-2 1-3 1-2 1-3 2-1 2-4 5-1     3-0* 3-0 1-1 
 12 Kosmos Dobra4-9 4-10 1-7 0-8 0-8 1-3 0-1 1-3 1-5 5-0 1-3     1-0 3-3 
 13 LZS Steblów1-5 2-9 2-6 0-2 1-0 0-2 1-4 1-3 1-1 0-3 2-4 2-1     2-2 
 14 LZS Nowy Dwór0-3 0-13 3-7 0-1 1-3 1-5 1-5 1-4 1-2 3-7 3-2 0-1 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20 sierpnia

LZS Strzeleczki 8-1 LZS Steblów
MKS II Gogolin 6-0 LZS Nowy Dwór
Victoria Żyrowa 1-0 Koksownik Zdzieszowice
LZS Chorula 4-0 LZS Kujawy
LZS Żywocice 2-0 Kosmos Dobra
LZS Racławiczki 3-4 Korona Krępna
LZS Stradunia 2-2 LZS Kamionek

Kolejka 2 - 27 sierpnia

LZS Steblów 2-4 LZS Kamionek
Korona Krępna 2-2 LZS Stradunia
Kosmos Dobra 1-5 LZS Racławiczki
LZS Kujawy 3-1 LZS Żywocice
Koksownik Zdzieszowice 0-3 LZS Chorula
LZS Nowy Dwór 0-13 Victoria Żyrowa
LZS Strzeleczki 1-3 MKS II Gogolin

Kolejka 3 - 3 września

MKS II Gogolin 6-1 LZS Steblów
w Steblowie
Victoria Żyrowa 4-0 LZS Strzeleczki
LZS Chorula 7-0 LZS Nowy Dwór
LZS Żywocice 0-2 Koksownik Zdzieszowice
LZS Racławiczki 2-3 LZS Kujawy
LZS Stradunia 1-0 Kosmos Dobra
LZS Kamionek 1-3 Korona Krępna

Kolejka 4 - 10 września

LZS Steblów 1-4 Korona Krępna
Kosmos Dobra 1-3 LZS Kamionek
LZS Kujawy 2-5 LZS Stradunia
Koksownik Zdzieszowice 0-3 LZS Racławiczki
(wo)
na boisku 0:1, gospodarze wystawili do gry nieuprawnionego zawodnika
LZS Nowy Dwór 1-5 LZS Żywocice
LZS Strzeleczki 0-4 LZS Chorula
MKS II Gogolin 3-2 Victoria Żyrowa

Kolejka 5 - 17 września

Victoria Żyrowa 4-1 LZS Steblów
LZS Chorula 3-0 MKS II Gogolin
(wo)
na boisku 1-3
LZS Żywocice 3-1 LZS Strzeleczki
LZS Racławiczki 5-2 LZS Nowy Dwór
LZS Stradunia 3-1 Koksownik Zdzieszowice
LZS Kamionek 2-1 LZS Kujawy
Korona Krępna 5-1 Kosmos Dobra

Kolejka 6 - 24 września

LZS Steblów 2-1 Kosmos Dobra
LZS Kujawy 1-1 Korona Krępna
Koksownik Zdzieszowice 9-0 LZS Kamionek
LZS Nowy Dwór 3-7 LZS Stradunia
LZS Strzeleczki 0-0 LZS Racławiczki
MKS II Gogolin 3-1 LZS Żywocice
Victoria Żyrowa 4-0 LZS Chorula

Kolejka 7 - 1 października

LZS Chorula 7-0 LZS Steblów
LZS Żywocice 3-1 Victoria Żyrowa
LZS Racławiczki 1-2 MKS II Gogolin
LZS Stradunia 6-1 LZS Strzeleczki
LZS Kamionek 1-1 LZS Nowy Dwór
Korona Krępna 2-2 Koksownik Zdzieszowice
Kosmos Dobra 1-3 LZS Kujawy

Kolejka 8 - 8 października

LZS Steblów 1-3 LZS Kujawy
Koksownik Zdzieszowice 4-1 Kosmos Dobra
LZS Nowy Dwór 1-5 Korona Krępna
LZS Strzeleczki 10-1 LZS Kamionek
MKS II Gogolin 4-1 LZS Stradunia
Victoria Żyrowa 5-1 LZS Racławiczki
LZS Chorula 1-6 LZS Żywocice

Kolejka 9 - 15 października

LZS Żywocice 5-0 LZS Steblów
LZS Racławiczki 1-0 LZS Chorula
LZS Stradunia 2-4 Victoria Żyrowa
LZS Kamionek 0-3 MKS II Gogolin
Korona Krępna 0-4 LZS Strzeleczki
Kosmos Dobra 3-3 LZS Nowy Dwór
LZS Kujawy 1-1 Koksownik Zdzieszowice

Kolejka 10 - 22 października

LZS Steblów 0-2 Koksownik Zdzieszowice
LZS Nowy Dwór 1-4 LZS Kujawy
LZS Strzeleczki 2-1 Kosmos Dobra
MKS II Gogolin 2-2 Korona Krępna
Victoria Żyrowa 7-1 LZS Kamionek
LZS Chorula 1-0 LZS Stradunia
LZS Żywocice 0-3 LZS Racławiczki

Kolejka 11 - 29 października

LZS Racławiczki 6-0 LZS Steblów
LZS Stradunia 1-0 LZS Żywocice 1 kwietnia
powtórzony, w pierwotnym terminie zakończony wynikiem 3-1
LZS Kamionek 1-3 LZS Chorula
Korona Krępna 0-1 Victoria Żyrowa
Kosmos Dobra 4-9 MKS II Gogolin
LZS Kujawy 3-1 LZS Strzeleczki
Koksownik Zdzieszowice 3-0 LZS Nowy Dwór

Kolejka 12 - 5 listopada

LZS Steblów 2-2 LZS Nowy Dwór
LZS Strzeleczki 2-7 Koksownik Zdzieszowice
MKS II Gogolin 3-1 LZS Kujawy
Victoria Żyrowa 3-0 Kosmos Dobra
(wo)
LZS Chorula 0-4 Korona Krępna
LZS Żywocice 5-1 LZS Kamionek
LZS Racławiczki 0-5 LZS Stradunia

Kolejka 13 - 12 listopada

LZS Stradunia 6-0 LZS Steblów
LZS Kamionek 2-4 LZS Racławiczki
Korona Krępna 3-3 LZS Żywocice
Kosmos Dobra 0-8 LZS Chorula
LZS Kujawy 5-2 Victoria Żyrowa
Koksownik Zdzieszowice 5-3 MKS II Gogolin
LZS Nowy Dwór 3-7 LZS Strzeleczki

Kolejka 14 - 19 listopada

LZS Steblów 0-3 LZS Strzeleczki
LZS Nowy Dwór 0-3 MKS II Gogolin
Koksownik Zdzieszowice 0-0 Victoria Żyrowa
LZS Kujawy 1-2 LZS Chorula
Kosmos Dobra 1-3 LZS Żywocice
Korona Krępna 1-1 LZS Racławiczki
LZS Kamionek 2-3 LZS Stradunia

Kolejka 15 - 26 listopada

LZS Kamionek 3-0 LZS Steblów
LZS Stradunia 1-0 Korona Krępna
LZS Racławiczki 3-3 Kosmos Dobra
LZS Żywocice 2-1 LZS Kujawy
LZS Chorula 1-1 Koksownik Zdzieszowice
Victoria Żyrowa 3-2 LZS Nowy Dwór
MKS II Gogolin 3-0 LZS Strzeleczki

Kolejka 16 - 15 kwietnia

LZS Steblów 1-5 MKS II Gogolin
w Gogolinie
LZS Strzeleczki 1-1 Victoria Żyrowa
LZS Nowy Dwór 1-3 LZS Chorula
Koksownik Zdzieszowice 0-0 LZS Żywocice
LZS Kujawy 2-1 LZS Racławiczki
Kosmos Dobra 1-7 LZS Stradunia
Korona Krępna 4-0 LZS Kamionek

Kolejka 17 - 22 kwietnia

Korona Krępna 6-0 LZS Steblów
LZS Kamionek 3-0 Kosmos Dobra
(wo)
LZS Stradunia 8-0 LZS Kujawy
LZS Racławiczki 1-3 Koksownik Zdzieszowice
LZS Żywocice 3-0 LZS Nowy Dwór
LZS Chorula 5-1 LZS Strzeleczki
Victoria Żyrowa 1-1 MKS II Gogolin

Kolejka 18 - 29 kwietnia

LZS Steblów 2-9 Victoria Żyrowa
MKS II Gogolin 2-1 LZS Chorula
LZS Strzeleczki 2-3 LZS Żywocice
LZS Nowy Dwór 1-2 LZS Racławiczki
Koksownik Zdzieszowice 1-0 LZS Stradunia
LZS Kujawy 3-0 LZS Kamionek
Kosmos Dobra 0-1 Korona Krępna

Kolejka 19 - 6 maja

Kosmos Dobra 1-0 LZS Steblów
Korona Krępna 3-0 LZS Kujawy
(wo)
LZS Kamionek 0-2 Koksownik Zdzieszowice
LZS Stradunia 5-0 LZS Nowy Dwór
LZS Racławiczki 2-0 LZS Strzeleczki
LZS Żywocice 1-3 MKS II Gogolin
LZS Chorula 1-4 Victoria Żyrowa

Kolejka 20 - 13 maja

LZS Steblów 1-0 LZS Chorula
Victoria Żyrowa 5-0 LZS Żywocice
MKS II Gogolin 2-0 LZS Racławiczki
LZS Strzeleczki 0-3 LZS Stradunia
LZS Nowy Dwór 3-2 LZS Kamionek
Koksownik Zdzieszowice 1-0 Korona Krępna
LZS Kujawy 7-1 Kosmos Dobra

Kolejka 21 - 20 maja

LZS Kujawy 4-0 LZS Steblów
Kosmos Dobra 0-8 Koksownik Zdzieszowice
Korona Krępna 3-1 LZS Nowy Dwór
LZS Kamionek 5-1 LZS Strzeleczki
LZS Stradunia 1-3 MKS II Gogolin
LZS Racławiczki 1-6 Victoria Żyrowa
LZS Żywocice 1-2 LZS Chorula

Kolejka 22 - 27 maja

LZS Steblów 0-2 LZS Żywocice
LZS Chorula 3-1 LZS Racławiczki
Victoria Żyrowa 13-2 LZS Stradunia
MKS II Gogolin 10-1 LZS Kamionek
LZS Strzeleczki 2-3 Korona Krępna
LZS Nowy Dwór 0-1 Kosmos Dobra
Koksownik Zdzieszowice 3-0 LZS Kujawy

Kolejka 23 - 3 czerwca

Koksownik Zdzieszowice 6-1 LZS Steblów
LZS Kujawy 2-1 LZS Nowy Dwór
Kosmos Dobra 5-0 LZS Strzeleczki
Korona Krępna 0-1 MKS II Gogolin
LZS Kamionek 0-1 Victoria Żyrowa
LZS Stradunia 4-3 LZS Chorula
LZS Racławiczki 0-2 LZS Żywocice

Kolejka 24 - 10 czerwca

LZS Steblów 1-1 LZS Racławiczki
LZS Żywocice 2-4 LZS Stradunia
LZS Chorula 11-3 LZS Kamionek
Victoria Żyrowa 3-1 Korona Krępna
MKS II Gogolin 3-0 Kosmos Dobra
(wo)
LZS Strzeleczki 3-0 LZS Kujawy
LZS Nowy Dwór 0-1 Koksownik Zdzieszowice

Kolejka 25 - 17 czerwca

LZS Nowy Dwór 0-3 LZS Steblów
(wo)
na boisku 1:1
Koksownik Zdzieszowice 8-1 LZS Strzeleczki
LZS Kujawy 0-1 MKS II Gogolin
Kosmos Dobra 4-10 Victoria Żyrowa
Korona Krępna 3-3 LZS Chorula
LZS Kamionek 1-2 LZS Żywocice
LZS Stradunia 3-1 LZS Racławiczki

REKLAMA

Kolejka 26 - 24 czerwca

LZS Steblów 2-6 LZS Stradunia
LZS Racławiczki 5-1 LZS Kamionek
LZS Żywocice 2-1 Korona Krępna
LZS Chorula 10-3 Kosmos Dobra
Victoria Żyrowa 5-0 LZS Kujawy
MKS II Gogolin 3-2 Koksownik Zdzieszowice
LZS Strzeleczki 2-3 LZS Nowy Dwór

Klasa A 2006/2007 (Opole III)

Klasa B 2006/2007 (Głubczyce)
Klasa B 2006/2007 (Kędzierzyn-Koźle)
Klasa B 2007/2008 (Kędzierzyn-Koźle)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas