[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Wadowice

I runda - 23 lipca

Filkówka Barwałd Średni 2-2 Żarek Barwałd Górny
k. 2-1
Olimpia Zebrzydowice 0-5 Cedron Brody
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-3 Chełm Stryszów
Żarek Stronie 3-0 Sokół Przytkowice
Leńczanka Leńcze 3-2 Jubilat Izdebnik
Gronie Zagórnik 1-1 Orzeł Wieprz
k. 2-4
Orzeł Radocza 1-2 Astra Spytkowice
Amator Babica 2-3 Borowik Bachowice
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 0-2 Orzeł Ryczów
Dąb Tomice 4-2 Spartak Skawce
Sokół Chrząstowice 2-7 Wisła Łączany
LKS Bieńkówka 1-2 Żuraw Krzeszów
Świt Osielec 3-1 Jałowiec Stryszawa
Przełęcz Kossowa 2-1 Czarni Koziniec
Huragan Inwałd 1-4 Leskowiec Rzyki
Halny Andrychów 3-1 Olimpia Chocznia
Burza Roczyny 7-2 Sokół Frydrychowice
Skawa Witanowice 1-3 Dąb Paszkówka
Grom Grzechynia 3-1 Huragan Skawica
Skawa Jaroszowice 2-2 Lachy Lachowice
k. 3-2

II runda - 30 lipca
Świt Osielec, Burza Roczyny - wolny los

Filkówka Barwałd Średni 1-4 Żarek Stronie
Chełm Stryszów 4-1 Cedron Brody
Dąb Tomice 2-3 Wisła Łączany
Orzeł Ryczów 4-5 Astra Spytkowice
Leńczanka Leńcze 2-1 Dąb Paszkówka
Skawa Jaroszowice 2-4 Borowik Bachowice
Przełęcz Kossowa 2-3 Leskowiec Rzyki
Halny Andrychów 1-2 Orzeł Wieprz
Grom Grzechynia 2-2 Żuraw Krzeszów
k. 4-2

III runda - 6 sierpnia

Żarek Stronie 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
k. 5-4
Astra Spytkowice 0-3 Wisła Łączany
Leńczanka Leńcze 2-3 Chełm Stryszów
Borowik Bachowice 5-1 Leskowiec Rzyki
Orzeł Wieprz 2-2 Burza Roczyny
k. 2-4
Grom Grzechynia 1-3 Świt Osielec

IV runda - 20 września

Żarek Stronie 1-2 Błyskawica Marcówka 13 września
Wisła Łączany 1-2 Skawa Wadowice 13 września
Świt Osielec 1-2 Babia Góra Sucha Beskidzka
Chełm Stryszów 3-0 Stanisławianka Stanisław Dolny
Borowik Bachowice 4-5 Halniak Maków Podhalański
Burza Roczyny 4-0 Iskra Klecza Dolna

1/4 finału - 3 października

Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 Garbarz Zembrzyce
Chełm Stryszów 0-1 Błyskawica Marcówka
Halniak Maków Podhalański 4-2 Skawa Wadowice
Burza Roczyny 5-3 Beskidy Andrychów

1/2 finału - 11 listopada

Babia Góra Sucha Beskidzka 1-1 Błyskawica Marcówka 11 listopada, 11:00
k. 9-8
Burza Roczyny 1-2 Halniak Maków Podhalański 11 listopada, 11:00

Finał - 18 listopada

Halniak Maków Podhalański 1-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 18 listopada, 11:00 (100)
Kryjak 38 - Czarniak 33, Pasierbek 85
w Kalwarii Zebrzydowskiej

Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Wadowice - Chrzanów)
Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Wadowice - Olkusz)
Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Wadowice - Oświęcim)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas