[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Dębica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Nagoszyn 24 61 19 4 1 80-24 10 2 0 47-9 9 2 1 33-15
2.  Pogórze Wielopole Skrzyńskie 24 50 15 5 4 67-32 9 1 2 36-14 6 4 2 31-18 2 3 1 0 1 7-5
3.  Borowiec Straszęcin 24 50 15 5 4 63-41 9 1 2 39-19 6 4 2 24-22 2 3 1 0 1 5-7
4.  LKS Brzeźnica 24 48 15 3 6 97-34 8 1 3 51-19 7 2 3 46-15
5.  Radomyślanka Radomyśl Wielki 24 43 13 4 7 51-42 6 2 4 23-23 7 2 3 28-19
6.  Kaskada Kamionka 24 40 12 4 8 60-41 5 2 5 31-22 7 2 3 29-19
7.  Rzemieślnik II Pilzno 24 32 10 2 12 47-46 5 0 7 26-25 5 2 5 21-21
8.  LKS Łęki Górne 24 25 7 4 13 41-58 5 2 5 27-21 2 2 8 14-37 2 3 1 0 1 6-4
9.  Jamnica Dulcza Wielka 24 25 6 7 11 42-60 6 4 2 27-16 0 3 9 15-44 2 3 1 0 1 4-6
10.  LKS Jodłowa 24 23 6 5 13 34-56 3 5 4 21-22 3 0 9 13-34
11.  LKS Wiewiórka 24 22 6 4 14 40-70 3 3 6 19-29 3 1 8 21-41
12.  Bodzos Podgrodzie 24 16 5 1 18 25-71 2 1 9 10-29 3 0 9 15-42
13.  Paszczyniak Paszczyna 24 8 2 2 20 18-90 1 1 10 11-49 1 1 10 7-41
Błękitni II Ropczyce wycofali się z rozgrywek przed sezonem.
Rzemieślnik II Pilzno wycofał się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 LKS Nagoszyn    1-1 2-2 2-1 3-0 2-0 2-0 8-0 6-2 3-0 5-2 8-1 5-0 
 2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie2-2     4-1 3-2 0-1 3-1 1-4 3-1 3-0 6-1 6-1 2-0 3-0 
 3 Borowiec Straszęcin2-4 4-3     3-3 3-2 1-2 4-2 4-0 2-1 4-1 1-0 4-1 7-0 
 4 LKS Brzeźnica2-2 0-3 5-1     1-3 4-5 6-0 4-1 8-1 5-0 6-1 3-1 7-1 
 5 Radomyślanka Radomyśl Wielki1-4 2-2 2-2 0-4     0-1 0-3 5-1 3-1 1-0 3-2 4-2 2-1 
 6 Kaskada Kamionka0-1 8-1 2-3 2-5 1-2     0-3* 4-0 6-2 2-1 1-1 4-2 1-1 
 7 Rzemieślnik II Pilzno4-2 0-2 0-1 0-8 1-2 0-2     2-3 2-0 4-2 2-3 6-0 5-0 
 8 LKS Łęki Górne0-2 0-0 0-0 2-1 3-2 1-2 1-3     6-2 1-2 6-3 2-4 5-0 
 9 Jamnica Dulcza Wielka1-7 1-1 0-1 2-2 2-2 3-1 2-2 2-0     4-0 3-0 6-0 1-0 
 10 LKS Jodłowa0-2 1-3 2-2 1-3 2-2 1-1 1-1 2-1 2-2     6-1 2-0 1-4 
 11 LKS Wiewiórka1-2 0-5 3-4 0-4 2-4 2-2 1-0 2-2 3-3 3-2     0-1 2-0 
 12 Bodzos Podgrodzie0-2 1-4 1-3 0-6 0-2 1-3 1-2 1-1 2-0 0-1 1-5     2-0 
 13 Paszczyniak Paszczyna2-3 0-6 1-4 0-7 1-6 1-9 2-1 0-4 1-1 1-3 1-2 1-3     

Kolejka 1 - 13 sierpnia

Pauza: Pogórze Wielopole Skrzyńskie.
 
LKS Łęki Górne 6-3 LKS Wiewiórka
LKS Nagoszyn 8-1 Bodzos Podgrodzie
Rzemieślnik II Pilzno 5-0 Paszczyniak Paszczyna
Kaskada Kamionka 1-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Jamnica Dulcza Wielka 0-1 Borowiec Straszęcin
LKS Jodłowa 1-3 LKS Brzeźnica

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Pauza: Bodzos Podgrodzie.
 
LKS Wiewiórka 0-4 LKS Brzeźnica
Borowiec Straszęcin 4-1 LKS Jodłowa
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-1 Jamnica Dulcza Wielka
Paszczyniak Paszczyna 1-9 Kaskada Kamionka
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-4 Rzemieślnik II Pilzno
LKS Łęki Górne 0-2 LKS Nagoszyn

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Pauza: LKS Łęki Górne.
 
LKS Nagoszyn 5-2 LKS Wiewiórka
Rzemieślnik II Pilzno 6-0 Bodzos Podgrodzie
rozegrano awansem
Kaskada Kamionka 8-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Jamnica Dulcza Wielka 1-0 Paszczyniak Paszczyna
LKS Jodłowa 2-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
LKS Brzeźnica 5-1 Borowiec Straszęcin

Kolejka 4 - 3 września

Pauza: LKS Nagoszyn.
 
LKS Wiewiórka 3-4 Borowiec Straszęcin
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-4 LKS Brzeźnica
Paszczyniak Paszczyna 1-3 LKS Jodłowa
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3-0 Jamnica Dulcza Wielka
Bodzos Podgrodzie 1-3 Kaskada Kamionka
LKS Łęki Górne 1-3 Rzemieślnik II Pilzno

Kolejka 5 - 10 września

Pauza: LKS Wiewiórka.
 
Rzemieślnik II Pilzno 4-2 LKS Nagoszyn
Kaskada Kamionka 4-0 LKS Łęki Górne
Jamnica Dulcza Wielka 6-0 Bodzos Podgrodzie
LKS Jodłowa 1-3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LKS Brzeźnica 7-1 Paszczyniak Paszczyna
Borowiec Straszęcin 3-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki

Kolejka 6 - 17 września

Pauza: Rzemieślnik II Pilzno.
 
LKS Wiewiórka 2-4 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Paszczyniak Paszczyna 1-4 Borowiec Straszęcin
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3-2 LKS Brzeźnica 20 września
Bodzos Podgrodzie 0-1 LKS Jodłowa
LKS Łęki Górne 6-2 Jamnica Dulcza Wielka
LKS Nagoszyn 2-0 Kaskada Kamionka

Kolejka 7 - 24 września

Pauza: Kaskada Kamionka.
 
Rzemieślnik II Pilzno 2-3 LKS Wiewiórka
Jamnica Dulcza Wielka 1-7 LKS Nagoszyn
LKS Jodłowa 2-1 LKS Łęki Górne
LKS Brzeźnica 3-1 Bodzos Podgrodzie
Borowiec Straszęcin 4-3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-1 Paszczyniak Paszczyna

Kolejka 8 - 1 października

Pauza: Jamnica Dulcza Wielka.
 
LKS Wiewiórka 2-0 Paszczyniak Paszczyna
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Bodzos Podgrodzie 1-3 Borowiec Straszęcin
LKS Łęki Górne 2-1 LKS Brzeźnica (1)
LKS Nagoszyn 3-0 LKS Jodłowa
Rzemieślnik II Pilzno 0-2 Kaskada Kamionka

Kolejka 9 - 8 października

Pauza: LKS Jodłowa.
 
Kaskada Kamionka 1-1 LKS Wiewiórka
Jamnica Dulcza Wielka 2-2 Rzemieślnik II Pilzno
LKS Brzeźnica 2-2 LKS Nagoszyn
Borowiec Straszęcin 4-0 LKS Łęki Górne
Radomyślanka Radomyśl Wielki 4-2 Bodzos Podgrodzie
Paszczyniak Paszczyna 0-6 Pogórze Wielopole Skrzyńskie

Kolejka 10 - 15 października

Pauza: LKS Brzeźnica.
 
LKS Wiewiórka 0-5 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Bodzos Podgrodzie 2-0 Paszczyniak Paszczyna
LKS Łęki Górne 3-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
LKS Nagoszyn 2-2 Borowiec Straszęcin
Rzemieślnik II Pilzno 4-2 LKS Jodłowa
Kaskada Kamionka 6-2 Jamnica Dulcza Wielka

Kolejka 11 - 22 października

Pauza: Borowiec Straszęcin.
 
Jamnica Dulcza Wielka 3-0 LKS Wiewiórka
LKS Jodłowa 1-1 Kaskada Kamionka
LKS Brzeźnica 6-0 Rzemieślnik II Pilzno
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-4 LKS Nagoszyn
Paszczyniak Paszczyna 0-4 LKS Łęki Górne
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-0 Bodzos Podgrodzie

Kolejka 12 - 29 października

Pauza: Radomyślanka Radomyśl Wielki.
 
LKS Wiewiórka 0-1 Bodzos Podgrodzie
LKS Łęki Górne 0-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LKS Nagoszyn 5-0 Paszczyniak Paszczyna
Rzemieślnik II Pilzno 0-1 Borowiec Straszęcin
Kaskada Kamionka 2-5 LKS Brzeźnica
Jamnica Dulcza Wielka 4-0 LKS Jodłowa

Kolejka 13 - 5 listopada

Pauza: Paszczyniak Paszczyna.
 
LKS Jodłowa 6-1 LKS Wiewiórka
LKS Brzeźnica 8-1 Jamnica Dulcza Wielka
Borowiec Straszęcin 1-2 Kaskada Kamionka
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-3 Rzemieślnik II Pilzno
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-2 LKS Nagoszyn
Bodzos Podgrodzie 1-1 LKS Łęki Górne

Kolejka 14 - 1 kwietnia

Pauza: Pogórze Wielopole Skrzyńskie.
 
LKS Wiewiórka 2-2 LKS Łęki Górne
Bodzos Podgrodzie 0-2 LKS Nagoszyn
Paszczyniak Paszczyna 2-1 Rzemieślnik II Pilzno
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-1 Kaskada Kamionka
Borowiec Straszęcin 2-1 Jamnica Dulcza Wielka
LKS Brzeźnica 5-0 LKS Jodłowa

Kolejka 15 - 15 kwietnia

Pauza: Bodzos Podgrodzie.
 
LKS Brzeźnica 6-1 LKS Wiewiórka
LKS Jodłowa 2-2 Borowiec Straszęcin
Jamnica Dulcza Wielka 2-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kaskada Kamionka 1-1 Paszczyniak Paszczyna
Rzemieślnik II Pilzno 0-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LKS Nagoszyn 8-0 LKS Łęki Górne

Kolejka 16 - 22 kwietnia

Pauza: LKS Łęki Górne.
 
LKS Wiewiórka 1-2 LKS Nagoszyn
Bodzos Podgrodzie 1-2 Rzemieślnik II Pilzno
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3-1 Kaskada Kamionka
Paszczyniak Paszczyna 1-1 Jamnica Dulcza Wielka
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-0 LKS Jodłowa
Borowiec Straszęcin 3-3 LKS Brzeźnica

Kolejka 17 - 29 kwietnia

Pauza: LKS Nagoszyn.
 
Borowiec Straszęcin 1-0 LKS Wiewiórka
LKS Brzeźnica 1-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki
LKS Jodłowa 1-4 Paszczyniak Paszczyna
Jamnica Dulcza Wielka 1-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Kaskada Kamionka 4-2 Bodzos Podgrodzie
Rzemieślnik II Pilzno 2-3 LKS Łęki Górne

Kolejka 18 - 3 maja

Pauza: LKS Wiewiórka.
 
LKS Nagoszyn 2-0 Rzemieślnik II Pilzno
LKS Łęki Górne 1-2 Kaskada Kamionka
Bodzos Podgrodzie 2-0 Jamnica Dulcza Wielka
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 6-1 LKS Jodłowa
Paszczyniak Paszczyna 0-7 LKS Brzeźnica
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-2 Borowiec Straszęcin

Kolejka 19 - 6 maja

Pauza: Rzemieślnik II Pilzno.
 
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-2 LKS Wiewiórka
Borowiec Straszęcin 7-0 Paszczyniak Paszczyna
LKS Brzeźnica 0-3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LKS Jodłowa 2-0 Bodzos Podgrodzie
Jamnica Dulcza Wielka 2-0 LKS Łęki Górne
Kaskada Kamionka 0-1 LKS Nagoszyn

Kolejka 20 - 13 maja

Pauza: Kaskada Kamionka.
 
LKS Wiewiórka 1-0 Rzemieślnik II Pilzno
LKS Nagoszyn 6-2 Jamnica Dulcza Wielka
LKS Łęki Górne 1-2 LKS Jodłowa
Bodzos Podgrodzie 0-6 LKS Brzeźnica
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 4-1 Borowiec Straszęcin
Paszczyniak Paszczyna 1-6 Radomyślanka Radomyśl Wielki

Kolejka 21 - 20 maja

Pauza: Jamnica Dulcza Wielka.
 
Paszczyniak Paszczyna 1-2 LKS Wiewiórka
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Borowiec Straszęcin 4-1 Bodzos Podgrodzie
LKS Brzeźnica 4-1 LKS Łęki Górne
LKS Jodłowa 0-2 LKS Nagoszyn
Kaskada Kamionka 0-3 Rzemieślnik II Pilzno
(wo)
na boisku 7-0

Kolejka 22 - 27 maja

Pauza: LKS Jodłowa.
 
LKS Wiewiórka 2-2 Kaskada Kamionka
Rzemieślnik II Pilzno 2-0 Jamnica Dulcza Wielka
LKS Nagoszyn 2-1 LKS Brzeźnica
LKS Łęki Górne 0-0 Borowiec Straszęcin
Bodzos Podgrodzie 0-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3-0 Paszczyniak Paszczyna

Kolejka 23 - 3 czerwca

Pauza: LKS Brzeźnica.
 
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 6-1 LKS Wiewiórka
Paszczyniak Paszczyna 1-3 Bodzos Podgrodzie
Radomyślanka Radomyśl Wielki 5-1 LKS Łęki Górne
Borowiec Straszęcin 2-4 LKS Nagoszyn
LKS Jodłowa 1-1 Rzemieślnik II Pilzno
Jamnica Dulcza Wielka 3-1 Kaskada Kamionka

Kolejka 24 - 10 czerwca

Pauza: Borowiec Straszęcin.
 
LKS Wiewiórka 3-3 Jamnica Dulcza Wielka
Kaskada Kamionka 2-1 LKS Jodłowa
Rzemieślnik II Pilzno 0-8 LKS Brzeźnica
LKS Nagoszyn 3-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
LKS Łęki Górne 5-0 Paszczyniak Paszczyna
Bodzos Podgrodzie 1-4 Pogórze Wielopole Skrzyńskie

Kolejka 25 - 17 czerwca

Pauza: Radomyślanka Radomyśl Wielki.
 
Bodzos Podgrodzie 1-5 LKS Wiewiórka
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3-1 LKS Łęki Górne
Paszczyniak Paszczyna 2-3 LKS Nagoszyn
Borowiec Straszęcin 4-2 Rzemieślnik II Pilzno
LKS Brzeźnica 4-5 Kaskada Kamionka
LKS Jodłowa 2-2 Jamnica Dulcza Wielka

Kolejka 26 - 24 czerwca

Pauza: Paszczyniak Paszczyna.
 
LKS Wiewiórka 3-2 LKS Jodłowa
Jamnica Dulcza Wielka 2-2 LKS Brzeźnica
Kaskada Kamionka 2-3 Borowiec Straszęcin
Rzemieślnik II Pilzno 1-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
LKS Nagoszyn 1-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LKS Łęki Górne 2-4 Bodzos Podgrodzie

Baraże o udział w klasie okręgowej (Dębica)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Dębica)

Klasa A 2006/2007 (Rzeszów III - Mielec)

Klasa B 2006/2007 (Dębica I)
Klasa B 2006/2007 (Dębica II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas