[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: Legnica V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mewa Kunice 10 28 9 1 0 38-6 4 1 0 19-6 5 0 0 19-0
2.  Miedź II Legnica 10 24 8 0 2 64-15 4 0 1 42-9 4 0 1 22-6
3.  Victoria Rzeszotary 9 21 7 0 2 32-20 3 0 1 11-7 4 0 1 21-13
4.  Huzar Raszówka 10 17 5 2 3 29-19 4 1 0 21-8 1 1 3 8-11
5.  Unia Rosochata 10 17 5 2 3 21-23 3 2 1 11-5 2 0 2 10-18
6.  Zryw Kłębanowice 10 16 4 4 2 26-18 3 0 1 17-8 1 4 1 9-10
7.  Lubiatowianka Lubiatów 10 12 4 0 6 20-29 2 0 3 12-15 2 0 3 8-14
8.  Błękitni II Koskowice 9 10 3 1 5 15-30 2 1 2 8-17 1 0 3 7-13
9.  Ikar Miłogostowice 10 9 3 0 7 25-31 3 0 3 21-15 0 0 4 4-16
10.  Błękitni II Kościelec 10 8 2 2 6 16-42 1 1 3 6-12 1 1 3 10-30
11.  Orzeł Mikołajowice 10 6 1 3 6 19-44 1 1 2 7-13 0 2 4 12-31
12.  LZS Nowa Wieś Legnicka 10 1 0 1 9 8-36 0 1 4 4-19 0 0 5 4-17

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Mewa Kunice    3-0* 1-1 7-0 4-3 4-2 
 2 Miedź II Legnica    2-4 5-2 10-2 16-0 9-1 
 3 Victoria Rzeszotary0-4     4-0 2-0 5-3 
 4 Huzar Raszówka6-3     2-2 4-1 6-2 3-0 
 5 Unia Rosochata0-1     1-1 1-0 5-1 2-2 2-0 
 6 Zryw Kłębanowice0-3     4-1 6-3 7-1 
 7 Lubiatowianka Lubiatów2-4 1-5 3-2 3-4     3-0 
 8 Błękitni II Koskowice0-6 0-6     2-1 4-4 2-0 
 9 Ikar Miłogostowice1-6 1-2 1-3 3-0     9-2 6-2 
 10 Błękitni II Kościelec0-5 2-2 0-1 2-3 2-1     
 11 Orzeł Mikołajowice3-7 1-0 1-4 2-2     
 12 LZS Nowa Wieś Legnicka0-6 1-2 0-6 1-3 2-2     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Unia Rosochata 2-0 LZS Nowa Wieś Legnicka
Ikar Miłogostowice 3-0 Lubiatowianka Lubiatów
Victoria Rzeszotary 5-3 Błękitni II Kościelec
Mewa Kunice 3-0 Miedź II Legnica
(wo)
Huzar Raszówka 2-2 Zryw Kłębanowice
Błękitni II Koskowice 4-4 Orzeł Mikołajowice

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

LZS Nowa Wieś Legnicka 2-2 Orzeł Mikołajowice
Zryw Kłębanowice 6-3 Błękitni II Koskowice
Miedź II Legnica 5-2 Huzar Raszówka
Błękitni II Kościelec 0-5 Mewa Kunice
Lubiatowianka Lubiatów 1-5 Victoria Rzeszotary
Unia Rosochata 5-1 Ikar Miłogostowice

Kolejka 3 - 7-8 września

Ikar Miłogostowice 6-2 LZS Nowa Wieś Legnicka
Victoria Rzeszotary 4-0 Unia Rosochata
Mewa Kunice 7-0 Lubiatowianka Lubiatów
Huzar Raszówka 6-2 Błękitni II Kościelec
Błękitni II Koskowice 0-6 Miedź II Legnica
Orzeł Mikołajowice 2-2 Zryw Kłębanowice

Kolejka 4 - 14-15 września

LZS Nowa Wieś Legnicka 1-2 Zryw Kłębanowice
Miedź II Legnica 9-1 Orzeł Mikołajowice
Błękitni II Kościelec 2-3 Błękitni II Koskowice
Lubiatowianka Lubiatów 3-2 Huzar Raszówka
Unia Rosochata 0-1 Mewa Kunice
Ikar Miłogostowice 1-2 Victoria Rzeszotary

Kolejka 5 - 21-22 września

Victoria Rzeszotary - LZS Nowa Wieś Legnicka
Mewa Kunice - Ikar Miłogostowice
Huzar Raszówka - Unia Rosochata
Błękitni II Koskowice - Lubiatowianka Lubiatów
Orzeł Mikołajowice - Błękitni II Kościelec
Zryw Kłębanowice - Miedź II Legnica

Kolejka 6 - 28-29 września

LZS Nowa Wieś Legnicka 0-6 Miedź II Legnica
Błękitni II Kościelec 2-2 Zryw Kłębanowice
Lubiatowianka Lubiatów 3-0 Orzeł Mikołajowice
Unia Rosochata 1-0 Błękitni II Koskowice
Ikar Miłogostowice 1-3 Huzar Raszówka
Victoria Rzeszotary 0-4 Mewa Kunice

Kolejka 7 - 5-6 października

Mewa Kunice 4-2 LZS Nowa Wieś Legnicka
Huzar Raszówka 6-3 Victoria Rzeszotary
Błękitni II Koskowice 2-1 Ikar Miłogostowice
Orzeł Mikołajowice 1-4 Unia Rosochata
Zryw Kłębanowice 4-1 Lubiatowianka Lubiatów
Miedź II Legnica 16-0 Błękitni II Kościelec

Kolejka 8 - 12-13 października

LZS Nowa Wieś Legnicka 1-3 Błękitni II Kościelec
Lubiatowianka Lubiatów 2-4 Miedź II Legnica
Unia Rosochata 1-1 Zryw Kłębanowice
Ikar Miłogostowice 9-2 Orzeł Mikołajowice
Victoria Rzeszotary - Błękitni II Koskowice
mecz przerwano
Mewa Kunice 1-1 Huzar Raszówka

Kolejka 9 - 19-20 października

Huzar Raszówka 3-0 LZS Nowa Wieś Legnicka
Błękitni II Koskowice 0-6 Mewa Kunice
Orzeł Mikołajowice 3-7 Victoria Rzeszotary
Zryw Kłębanowice 7-1 Ikar Miłogostowice
Miedź II Legnica 10-2 Unia Rosochata
Błękitni II Kościelec 0-1 Lubiatowianka Lubiatów

Kolejka 10 - 26-27 października

LZS Nowa Wieś Legnicka 0-6 Lubiatowianka Lubiatów
Unia Rosochata 2-2 Błękitni II Kościelec
Ikar Miłogostowice 1-6 Miedź II Legnica
Victoria Rzeszotary 2-0 Zryw Kłębanowice
Mewa Kunice 4-3 Orzeł Mikołajowice
Huzar Raszówka 4-1 Błękitni II Koskowice

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Błękitni II Koskowice 2-0 LZS Nowa Wieś Legnicka
Orzeł Mikołajowice 1-0 Huzar Raszówka
Zryw Kłębanowice 0-3 Mewa Kunice
Miedź II Legnica 2-4 Victoria Rzeszotary
Błękitni II Kościelec 2-1 Ikar Miłogostowice
Lubiatowianka Lubiatów 3-4 Unia Rosochata

Kolejka 12

LZS Nowa Wieś Legnicka - Unia Rosochata
Lubiatowianka Lubiatów - Ikar Miłogostowice
Błękitni II Kościelec - Victoria Rzeszotary
Miedź II Legnica - Mewa Kunice
Zryw Kłębanowice - Huzar Raszówka
Orzeł Mikołajowice - Błękitni II Koskowice

Kolejka 13

Orzeł Mikołajowice - LZS Nowa Wieś Legnicka
Błękitni II Koskowice - Zryw Kłębanowice
Huzar Raszówka - Miedź II Legnica
Mewa Kunice - Błękitni II Kościelec
Victoria Rzeszotary - Lubiatowianka Lubiatów
Ikar Miłogostowice - Unia Rosochata

Kolejka 14

LZS Nowa Wieś Legnicka - Ikar Miłogostowice
Unia Rosochata - Victoria Rzeszotary
Lubiatowianka Lubiatów - Mewa Kunice
Błękitni II Kościelec - Huzar Raszówka
Miedź II Legnica - Błękitni II Koskowice
Zryw Kłębanowice - Orzeł Mikołajowice

Kolejka 15

Zryw Kłębanowice - LZS Nowa Wieś Legnicka
Orzeł Mikołajowice - Miedź II Legnica
Błękitni II Koskowice - Błękitni II Kościelec
Huzar Raszówka - Lubiatowianka Lubiatów
Mewa Kunice - Unia Rosochata
Victoria Rzeszotary - Ikar Miłogostowice

Kolejka 16

LZS Nowa Wieś Legnicka - Victoria Rzeszotary
Ikar Miłogostowice - Mewa Kunice
Unia Rosochata - Huzar Raszówka
Lubiatowianka Lubiatów - Błękitni II Koskowice
Błękitni II Kościelec - Orzeł Mikołajowice
Miedź II Legnica - Zryw Kłębanowice

Kolejka 17

Miedź II Legnica - LZS Nowa Wieś Legnicka
Zryw Kłębanowice - Błękitni II Kościelec
Orzeł Mikołajowice - Lubiatowianka Lubiatów
Błękitni II Koskowice - Unia Rosochata
Huzar Raszówka - Ikar Miłogostowice
Mewa Kunice - Victoria Rzeszotary

Kolejka 18

LZS Nowa Wieś Legnicka - Mewa Kunice
Victoria Rzeszotary - Huzar Raszówka
Ikar Miłogostowice - Błękitni II Koskowice
Unia Rosochata - Orzeł Mikołajowice
Lubiatowianka Lubiatów - Zryw Kłębanowice
Błękitni II Kościelec - Miedź II Legnica

Kolejka 19

Błękitni II Kościelec - LZS Nowa Wieś Legnicka
Miedź II Legnica - Lubiatowianka Lubiatów
Zryw Kłębanowice - Unia Rosochata
Orzeł Mikołajowice - Ikar Miłogostowice
Błękitni II Koskowice - Victoria Rzeszotary
Huzar Raszówka - Mewa Kunice

Kolejka 20

LZS Nowa Wieś Legnicka - Huzar Raszówka
Mewa Kunice - Błękitni II Koskowice
Victoria Rzeszotary - Orzeł Mikołajowice
Ikar Miłogostowice - Zryw Kłębanowice
Unia Rosochata - Miedź II Legnica
Lubiatowianka Lubiatów - Błękitni II Kościelec

Kolejka 21

Lubiatowianka Lubiatów - LZS Nowa Wieś Legnicka
Błękitni II Kościelec - Unia Rosochata
Miedź II Legnica - Ikar Miłogostowice
Zryw Kłębanowice - Victoria Rzeszotary
Orzeł Mikołajowice - Mewa Kunice
Błękitni II Koskowice - Huzar Raszówka

Kolejka 22

LZS Nowa Wieś Legnicka - Błękitni II Koskowice
Huzar Raszówka - Orzeł Mikołajowice
Mewa Kunice - Zryw Kłębanowice
Victoria Rzeszotary - Miedź II Legnica
Ikar Miłogostowice - Błękitni II Kościelec
Unia Rosochata - Lubiatowianka Lubiatów

Klasa A 2002/2003 (Legnica I)
Klasa A 2002/2003 (Legnica II)

Klasa B 2002/2003 (Legnica I)
Klasa B 2002/2003 (Legnica II)
Klasa B 2002/2003 (Legnica III)
Klasa B 2002/2003 (Legnica IV)
Klasa B 2002/2003 (Legnica VI)
Klasa B 2002/2003 (Legnica VII)
Klasa B 2002/2003 (Legnica VIII)

Autor: Bogusław Milka
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas