[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Wielkopolski ZPN - Konin

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 23 sierpnia

Sparta Barłogi 0-6 Olimpia Koło 23 sierpnia, 17:30
Mirek Adamów 3-2 LKS Ślesin 23 sierpnia, 17:30
Nałęcz Babiak 0-2 GKS Sompolno 23 sierpnia, 17:30
Sparta Orzechowo 2-5 Orlik Miłosław 23 sierpnia, 17:30
Kasztelania Brudzew 2-2 Górnik Kłodawa 23 sierpnia, 17:30
k. 6-5
GKS Osiek Mały 0-9 Warta Kramsk 23 sierpnia, 17:30
Błękitni Helenów 1-6 GKS Lisewo 23 sierpnia, 17:30
Fanclub Dąbroszyn 1-2 ZKS Zagórów 23 sierpnia, 17:30
Znicz Władysławów 2-3 Wicher Dobra 23 sierpnia, 17:30
Polonia Golina 3-0 Hetman Orchowo 23 sierpnia, 17:30
(wo)
Prosna Lisewo 3-2 Polanin/Promotor Strzałkowo 23 sierpnia, 17:30
Warta Rumin 0-7 Sparta Konin 23 sierpnia, 17:30

II runda - 6-27 września

Orzeł Grzegorzew 1-5 Olimpia Koło 6 września, 17:00
Polonia Golina 2-4 Warta Kramsk 6 września, 17:00
Mirek Adamów 2-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 6 września, 17:00
Prosna Lisewo 0-4 Orlik Miłosław 6 września, 17:00
Victoria II Września 1-1 SKP Słupca 6 września, 17:00
k. 3-4
Wilki Wilczyn 5-0 GKS Sompolno 6 września, 17:00
Teleszyna Przykona 1-4 Zryw Dąbie 6 września, 17:00
Strażak Licheń Stary 1-3 Błękitni Mąkolno 6 września, 17:00
Warta Dobrów 1-2 Tulisia Tuliszków 6 września, 17:00
GKS Lisewo 1-3 Sparta Konin 6 września, 17:00
Wicher Dobra 0-2 Zjednoczeni Rychwał 6 września, 17:00
ZKS Zagórów 0-3 Aluminium Konin 6 września, 17:00
(wo)
Płomień Nekla 1-1 Victoria Września 6 września, 17:00
k. 3-4
Polonus Kazimierz Biskupi 1-3 Sokół Kleczew 6 września, 17:00
Warta Krzymów 4-3 Tur II Turek 7 września, 17:00
Kasztelania Brudzew 0-3 Tur Turek 27 września, 16:30

III runda - 27 września

Warta Krzymów 3-2 Warta Kramsk 27 września, 16:30
Wilki Wilczyn 2-2 Aluminium Konin 27 września, 16:30
k. 4-3
Błękitni Mąkolno 0-2 Sokół Kleczew 27 września, 16:30
Mirek Adamów 1-4 Sparta Konin 27 września, 16:30
Tulisia Tuliszków 2-1 Victoria Września 27 września, 16:30
Orlik Miłosław 1-1 SKP Słupca 27 września, 16:30
k. 4-5
Olimpia Koło 3-1 Zjednoczeni Rychwał 27 września, 16:30
Zryw Dąbie 0-5 Tur Turek 11 października, 16:00

IV runda - 11 października

Wilki Wilczyn 1-1 SKP Słupca 11 października, 16:00
k. 3-5
Sparta Konin 1-3 Sokół Kleczew 11 października, 16:00
Warta Krzymów 3-7 Tulisia Tuliszków 11 października, 16:00
Olimpia Koło 1-3 Tur Turek 25 października, 15:00

V runda - 17-18 kwietnia

SKP Słupca 0-3 Tur Turek 17 kwietnia, 17:00
Piętka 10, Matusiak 25, Sikora 40
Tulisia Tuliszków 1-1 Sokół Kleczew 18 kwietnia, 17:00
k. 2-3
Karczewski 37 - Kupiński 80

Finał - 9 maja

Sokół Kleczew 0-1 Tur Turek 9 maja, 17:00
Derbich 75
w Kleczewie

Puchar Polski 2006/2007 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2006/2007 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2006/2007 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2006/2007 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Przemysław Szczupak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas