[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Gorzów Wielkopolski (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 26 61 20 1 5 78-27 10 1 2 51-12 10 0 3 27-15
2.  Bizon Bieganów 26 60 19 3 4 76-37 11 1 1 43-18 8 2 3 33-19
3.  KS Nowiny Wielkie 26 51 16 3 7 54-36 10 0 3 27-14 6 3 4 27-22
4.  Tor-Bud Baczyna 26 47 15 2 9 81-54 10 1 2 57-21 5 1 7 24-33
5.  Zorza Kowalów 26 46 14 4 8 54-42 7 2 4 31-19 7 2 4 23-23
6.  Pogoń Krzeszyce 26 44 14 2 10 59-51 9 1 3 31-19 5 1 7 28-32
7.  As Pieski 26 39 12 3 11 62-58 8 1 4 28-22 4 2 7 34-36
8.  Juwenia Boczów 26 35 11 2 13 52-48 7 0 6 30-17 4 2 7 22-31
9.  Znicz Trzemeszno Lubuskie 26 29 8 5 13 54-57 6 2 5 40-29 2 3 8 14-28
10.  Budowlani Murzynowo 26 26 7 5 14 44-74 5 4 4 32-32 2 1 10 12-42
11.  Leśnik Lemierzyce 26 24 7 3 16 32-64 7 1 5 18-21 0 2 11 14-43
12.  Zorza Grzmiąca 26 23 6 5 15 39-47 5 3 5 31-20 1 2 10 8-27
13.  GKS Bledzew 26 22 6 4 16 48-84 5 2 6 24-29 1 2 10 24-55
14.  Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 26 16 4 4 18 33-87 4 4 5 27-23 0 0 13 6-64
WTS Witnica wycofało się z rozgrywek przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)    1-0 1-2 4-1 2-3 3-1 4-0 3-1 2-1 1-1 3-2 3-0 3-0 21-0 
 2 Bizon Bieganów4-1     4-3 2-0 1-3 7-4 3-2 2-1 1-1 6-1 2-0 3-1 3-0 5-1 
 3 KS Nowiny Wielkie1-3 2-1     3-0 0-3 2-1 3-1 3-1 2-4 4-0 2-0 2-0 1-0 2-0 
 4 Tor-Bud Baczyna0-4 2-2 1-2     4-0 5-4 3-2 8-2 5-0 7-0 7-1 3-2 4-1 8-1 
 5 Zorza Kowalów0-2 1-3 0-0 1-2     3-2 7-2 2-0 2-1 1-2 2-2 3-0 6-2 3-1 
 6 Pogoń Krzeszyce1-2 4-2 3-2 2-1 4-0     0-1 1-1 4-1 3-1 3-2 1-0 3-5 2-1 
 7 As Pieski2-0 1-4 3-2 2-4 2-1 2-0     2-2 0-1 1-2 2-1 3-0 5-4 3-1 
 8 Juwenia Boczów0-2 3-4 1-3 0-1 0-1 3-0 2-0     4-0 5-0 4-0 0-2 6-4 2-0 
 9 Znicz Trzemeszno Lubuskie1-4 3-3 0-1 8-2 1-3 2-3 7-4 2-3     3-2 4-1 0-0 7-2 2-1 
 10 Budowlani Murzynowo3-2 0-1 3-3 3-1 4-4 2-4 0-9 1-2 2-1     2-2 5-1 2-2 5-0 
 11 Leśnik Lemierzyce0-1 0-2 1-0 2-1 1-1 0-4 0-3 1-4 2-1 3-1     1-0 5-3 2-0 
 12 Zorza Grzmiąca1-2 2-3 2-3 2-2 1-2 0-1 2-2 4-1 2-1 5-2 3-0     1-1 6-0 
 13 GKS Bledzew1-2 0-4 1-4 1-4 3-1 1-2 5-5 0-3 1-1 1-0 5-2 2-1     3-0* 
 14 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin1-2 0-4 2-2 3-5 0-1 2-2 0-3 2-1 1-1 2-0 4-1 1-1 9-0     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Pauza: Zorza Grzmiąca, As Pieski.
 
Juwenia Boczów 3-4 Bizon Bieganów
Tor-Bud Baczyna 7-1 Leśnik Lemierzyce
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-0 GKS Bledzew
Budowlani Murzynowo 5-0 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
KS Nowiny Wielkie 2-4 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Zorza Kowalów 3-2 Pogoń Krzeszyce

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Pauza: KS Nowiny Wielkie, Zorza Kowalów.
 
Bizon Bieganów 7-4 Pogoń Krzeszyce
Znicz Trzemeszno Lubuskie 7-4 As Pieski
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 1-1 Zorza Grzmiąca
GKS Bledzew 1-0 Budowlani Murzynowo
Leśnik Lemierzyce 0-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Juwenia Boczów 0-1 Tor-Bud Baczyna

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Pauza: As Pieski, Pogoń Krzeszyce.
 
Tor-Bud Baczyna 2-2 Bizon Bieganów
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-1 Juwenia Boczów
Budowlani Murzynowo 2-2 Leśnik Lemierzyce
Zorza Grzmiąca 1-1 GKS Bledzew
KS Nowiny Wielkie 2-0 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
Zorza Kowalów 2-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie

Kolejka 4 - 2-3 września

Pauza: Zorza Kowalów, Bizon Bieganów.
 
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-3 Pogoń Krzeszyce
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 0-3 As Pieski
GKS Bledzew 1-4 KS Nowiny Wielkie
Leśnik Lemierzyce 1-0 Zorza Grzmiąca
Juwenia Boczów 5-0 Budowlani Murzynowo
Tor-Bud Baczyna 0-4 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

Kolejka 5 - 9-10 września

Pauza: Znicz Trzemeszno Lubuskie, Pogoń Krzeszyce.
 
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-0 Bizon Bieganów
Budowlani Murzynowo 3-1 Tor-Bud Baczyna
Zorza Grzmiąca 4-1 Juwenia Boczów
KS Nowiny Wielkie 2-0 Leśnik Lemierzyce
As Pieski 5-4 GKS Bledzew
Zorza Kowalów 3-1 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin

Kolejka 6 - 16-17 września

Bizon Bieganów 1-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 2-2 Pogoń Krzeszyce
GKS Bledzew 3-1 Zorza Kowalów
Leśnik Lemierzyce 0-3 As Pieski
Juwenia Boczów 1-3 KS Nowiny Wielkie
Tor-Bud Baczyna 3-2 Zorza Grzmiąca
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-1 Budowlani Murzynowo

Kolejka 7 - 23-24 września

Pauza: Znicz Trzemeszno Lubuskie, Stal II Huragan Drogomin Sulęcin.
 
Budowlani Murzynowo 0-1 Bizon Bieganów
Zorza Grzmiąca 1-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
KS Nowiny Wielkie 3-0 Tor-Bud Baczyna
As Pieski 2-2 Juwenia Boczów
Zorza Kowalów 2-2 Leśnik Lemierzyce
Pogoń Krzeszyce 3-5 GKS Bledzew

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Pauza: Bizon Bieganów, GKS Bledzew.
 
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 1-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Leśnik Lemierzyce 0-4 Pogoń Krzeszyce
Juwenia Boczów 0-1 Zorza Kowalów
Tor-Bud Baczyna 3-2 As Pieski
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-2 KS Nowiny Wielkie
Budowlani Murzynowo 5-1 Zorza Grzmiąca

Kolejka 9 - 7-8 października

Pauza: Leśnik Lemierzyce, Stal II Huragan Drogomin Sulęcin.
 
Zorza Grzmiąca 2-3 Bizon Bieganów
KS Nowiny Wielkie 4-0 Budowlani Murzynowo
As Pieski 2-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Zorza Kowalów 1-2 Tor-Bud Baczyna
Pogoń Krzeszyce 1-1 Juwenia Boczów
Znicz Trzemeszno Lubuskie 7-2 GKS Bledzew

Kolejka 10 - 14-15 października

Pauza: GKS Bledzew, Juwenia Boczów.
 
Bizon Bieganów 5-1 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
Leśnik Lemierzyce 2-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Tor-Bud Baczyna 5-4 Pogoń Krzeszyce
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-3 Zorza Kowalów
Budowlani Murzynowo 0-9 As Pieski
Zorza Grzmiąca 2-3 KS Nowiny Wielkie

Kolejka 11 - 21-22 października

Pauza: Tor-Bud Baczyna, Leśnik Lemierzyce.
 
KS Nowiny Wielkie 2-1 Bizon Bieganów
As Pieski 3-0 Zorza Grzmiąca
Zorza Kowalów 1-2 Budowlani Murzynowo
Pogoń Krzeszyce 1-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-3 Juwenia Boczów
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 9-0 GKS Bledzew

Kolejka 12 - 27-29 października

Pauza: Juwenia Boczów, Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski).
 
Bizon Bieganów 3-0 GKS Bledzew
Leśnik Lemierzyce 2-0 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
Tor-Bud Baczyna 5-0 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Budowlani Murzynowo 2-4 Pogoń Krzeszyce 25 listopada
Zorza Grzmiąca 1-2 Zorza Kowalów
KS Nowiny Wielkie 3-1 As Pieski

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Pauza: Budowlani Murzynowo, Tor-Bud Baczyna.
 
As Pieski 1-4 Bizon Bieganów
Zorza Kowalów 0-0 KS Nowiny Wielkie
Pogoń Krzeszyce 1-0 Zorza Grzmiąca
Znicz Trzemeszno Lubuskie 1-4 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 2-1 Juwenia Boczów
GKS Bledzew 5-2 Leśnik Lemierzyce

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Pauza: Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski), Zorza Grzmiąca.
 
Bizon Bieganów 2-0 Leśnik Lemierzyce
Juwenia Boczów 6-4 GKS Bledzew
Tor-Bud Baczyna 8-1 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
Budowlani Murzynowo 2-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie
KS Nowiny Wielkie 2-1 Pogoń Krzeszyce
As Pieski 2-1 Zorza Kowalów

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Pauza: KS Nowiny Wielkie, Budowlani Murzynowo.
 
Zorza Kowalów 1-3 Bizon Bieganów
Pogoń Krzeszyce 0-1 As Pieski
Znicz Trzemeszno Lubuskie 0-0 Zorza Grzmiąca
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 1-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
rozegrano awansem
GKS Bledzew 1-4 Tor-Bud Baczyna
Leśnik Lemierzyce 1-4 Juwenia Boczów

Kolejka 16 - 24-25 marca

Pauza: Zorza Grzmiąca, As Pieski.
 
Bizon Bieganów 2-1 Juwenia Boczów
Leśnik Lemierzyce 2-1 Tor-Bud Baczyna
GKS Bledzew 1-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 2-0 Budowlani Murzynowo
Znicz Trzemeszno Lubuskie 0-1 KS Nowiny Wielkie
Pogoń Krzeszyce 4-0 Zorza Kowalów

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Pauza: Zorza Kowalów, KS Nowiny Wielkie.
 
Pogoń Krzeszyce 4-2 Bizon Bieganów
As Pieski 0-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Zorza Grzmiąca 6-0 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
Budowlani Murzynowo 2-2 GKS Bledzew
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-2 Leśnik Lemierzyce
Tor-Bud Baczyna 8-2 Juwenia Boczów

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Pauza: Pogoń Krzeszyce, As Pieski.
 
Bizon Bieganów 2-0 Tor-Bud Baczyna
Juwenia Boczów 0-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Leśnik Lemierzyce 3-1 Budowlani Murzynowo
GKS Bledzew 2-1 Zorza Grzmiąca
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 2-2 KS Nowiny Wielkie
Znicz Trzemeszno Lubuskie 1-3 Zorza Kowalów

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Pauza: Bizon Bieganów, Zorza Kowalów.
 
Pogoń Krzeszyce 4-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 3-1 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
KS Nowiny Wielkie 1-0 GKS Bledzew
Zorza Grzmiąca 3-0 Leśnik Lemierzyce
Budowlani Murzynowo 1-2 Juwenia Boczów
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 4-1 Tor-Bud Baczyna

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Pauza: Pogoń Krzeszyce, Znicz Trzemeszno Lubuskie.
 
Bizon Bieganów 4-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Tor-Bud Baczyna 7-0 Budowlani Murzynowo
Juwenia Boczów 0-2 Zorza Grzmiąca
Leśnik Lemierzyce 1-0 KS Nowiny Wielkie
GKS Bledzew 5-5 As Pieski
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 0-1 Zorza Kowalów

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Znicz Trzemeszno Lubuskie 3-3 Bizon Bieganów
Pogoń Krzeszyce 2-1 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
Zorza Kowalów 6-2 GKS Bledzew
As Pieski 2-1 Leśnik Lemierzyce
KS Nowiny Wielkie 3-1 Juwenia Boczów
Zorza Grzmiąca 2-2 Tor-Bud Baczyna
Budowlani Murzynowo 3-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

Kolejka 22 - 3 maja

Pauza: Znicz Trzemeszno Lubuskie, Stal II Huragan Drogomin Sulęcin.
 
Bizon Bieganów 6-1 Budowlani Murzynowo
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-0 Zorza Grzmiąca
Tor-Bud Baczyna 1-2 KS Nowiny Wielkie
Juwenia Boczów 2-0 As Pieski
Leśnik Lemierzyce 1-1 Zorza Kowalów
GKS Bledzew 1-2 Pogoń Krzeszyce

Kolejka 23 - 5-6 maja

Pauza: Bizon Bieganów, GKS Bledzew.
 
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-1 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
Pogoń Krzeszyce 3-2 Leśnik Lemierzyce
Zorza Kowalów 2-0 Juwenia Boczów
As Pieski 2-4 Tor-Bud Baczyna
KS Nowiny Wielkie 1-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Zorza Grzmiąca 5-2 Budowlani Murzynowo

Kolejka 24 - 12-13 maja

Pauza: Leśnik Lemierzyce, Stal II Huragan Drogomin Sulęcin.
 
Bizon Bieganów 3-1 Zorza Grzmiąca
Budowlani Murzynowo 3-3 KS Nowiny Wielkie
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 4-0 As Pieski
Tor-Bud Baczyna 4-0 Zorza Kowalów
Juwenia Boczów 3-0 Pogoń Krzeszyce
GKS Bledzew 1-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie

Kolejka 25 - 19-20 maja

Pauza: GKS Bledzew, Juwenia Boczów.
 
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 0-4 Bizon Bieganów
Znicz Trzemeszno Lubuskie 4-1 Leśnik Lemierzyce
Pogoń Krzeszyce 2-1 Tor-Bud Baczyna
Zorza Kowalów 0-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
As Pieski 1-2 Budowlani Murzynowo
KS Nowiny Wielkie 2-0 Zorza Grzmiąca

Kolejka 26 - 26-27 maja

Pauza: Leśnik Lemierzyce, Tor-Bud Baczyna.
 
Bizon Bieganów 4-3 KS Nowiny Wielkie
Zorza Grzmiąca 2-2 As Pieski
Budowlani Murzynowo 4-4 Zorza Kowalów
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-1 Pogoń Krzeszyce
Juwenia Boczów 4-0 Znicz Trzemeszno Lubuskie
GKS Bledzew 3-0 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
(wo)

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Pauza: Juwenia Boczów, Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski).
 
GKS Bledzew 0-4 Bizon Bieganów
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 4-1 Leśnik Lemierzyce
Znicz Trzemeszno Lubuskie 8-2 Tor-Bud Baczyna
Pogoń Krzeszyce 3-1 Budowlani Murzynowo
Zorza Kowalów 3-0 Zorza Grzmiąca
As Pieski 3-2 KS Nowiny Wielkie

Kolejka 28 - 7 czerwca

Pauza: Tor-Bud Baczyna, Budowlani Murzynowo.
 
Bizon Bieganów 3-2 As Pieski
KS Nowiny Wielkie 0-3 Zorza Kowalów
Zorza Grzmiąca 0-1 Pogoń Krzeszyce
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie
rozegrany awansem, w marcu
Juwenia Boczów 2-0 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
Leśnik Lemierzyce 5-3 GKS Bledzew

Kolejka 29 - 10 czerwca

Pauza: Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski), Zorza Grzmiąca.
 
Leśnik Lemierzyce 0-2 Bizon Bieganów
GKS Bledzew 0-3 Juwenia Boczów
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 3-5 Tor-Bud Baczyna 27 maja
w Sulęcinie, rozegrany awansem
Znicz Trzemeszno Lubuskie 3-2 Budowlani Murzynowo
Pogoń Krzeszyce 3-2 KS Nowiny Wielkie
Zorza Kowalów 7-2 As Pieski

Kolejka 30 - 17 czerwca

Pauza: Budowlani Murzynowo, KS Nowiny Wielkie.
 
Bizon Bieganów 1-3 Zorza Kowalów
As Pieski 2-0 Pogoń Krzeszyce
Zorza Grzmiąca 2-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 21-0 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
Tor-Bud Baczyna 4-1 GKS Bledzew
Juwenia Boczów 4-0 Leśnik Lemierzyce

Klasa okręgowa 2006/2007 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2006/2007 (Gorzów Wielkopolski (wschód))

Klasa B 2006/2007 (Słubice I)
Klasa B 2006/2007 (Słubice II)

Autor: Jarosław Janiak
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas