[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2006/2007, grupa: Myślenice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Nowa Wieś 14 30 9 3 2 36-21 4 1 2 15-8 5 2 0 21-13
2.  Górki Myślenice 14 27 9 0 5 35-19 5 0 2 20-9 4 0 3 15-10
3.  Conavia Konary 14 25 7 4 3 31-16 4 2 1 20-9 3 2 2 11-7
4.  Lubomir Wiśniowa 14 24 7 3 4 35-26 4 3 0 20-8 3 0 4 15-18
5.  Krzemień Jasienica 14 20 6 2 6 25-26 4 0 3 15-11 2 2 3 10-15
6.  Franciszek Skomielna Czarna 14 15 5 0 9 20-30 4 0 3 14-11 1 0 6 6-19
7.  Huragan Stadniki 14 11 3 2 9 16-31 2 2 3 9-13 1 0 6 7-18
8.  Strażak Zawada 14 8 2 2 10 16-45 2 0 5 10-22 0 2 5 6-23

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Orzeł Nowa Wieś    0-1 1-1 4-2 5-1 1-0 0-3 4-0 
 2 Górki Myślenice0-1     0-1 4-1 4-3 4-0 4-1 4-2 
 3 Conavia Konary2-2 0-4     5-1 4-0 3-1 5-0 1-1 
 4 Lubomir Wiśniowa3-3 4-1 1-1     1-1 3-0 2-1 6-1 
 5 Krzemień Jasienica2-4 2-1 0-1 4-1     2-3 2-1 3-0 
 6 Franciszek Skomielna Czarna2-3 1-0 3-2 1-2 0-3     3-0* 4-1 
 7 Huragan Stadniki2-3 3-6 2-0 0-3 0-0 1-0     1-1 
 8 Strażak Zawada2-5 0-2 0-5 0-5 1-2 5-2 2-1     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Lubomir Wiśniowa 1-1 Conavia Konary
Krzemień Jasienica 2-3 Franciszek Skomielna Czarna
Orzeł Nowa Wieś 4-0 Strażak Zawada
Huragan Stadniki 3-6 Górki Myślenice

Kolejka 2 - 2-3 września

Conavia Konary 0-4 Górki Myślenice
Strażak Zawada 2-1 Huragan Stadniki
Franciszek Skomielna Czarna 2-3 Orzeł Nowa Wieś
Lubomir Wiśniowa 1-1 Krzemień Jasienica

Kolejka 3 - 9-10 września

Krzemień Jasienica 0-1 Conavia Konary
Orzeł Nowa Wieś 4-2 Lubomir Wiśniowa
Huragan Stadniki 1-0 Franciszek Skomielna Czarna
Górki Myślenice 4-2 Strażak Zawada

Kolejka 4 - 16-17 września

Conavia Konary 1-1 Strażak Zawada
Franciszek Skomielna Czarna 1-0 Górki Myślenice
Lubomir Wiśniowa 2-1 Huragan Stadniki
Krzemień Jasienica 2-4 Orzeł Nowa Wieś

Kolejka 5 - 23-24 września

Orzeł Nowa Wieś 1-1 Conavia Konary
Huragan Stadniki 0-0 Krzemień Jasienica
Górki Myślenice 4-1 Lubomir Wiśniowa
Strażak Zawada 5-2 Franciszek Skomielna Czarna

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Conavia Konary 3-1 Franciszek Skomielna Czarna
Lubomir Wiśniowa 6-1 Strażak Zawada
Krzemień Jasienica 2-1 Górki Myślenice
Orzeł Nowa Wieś 0-3 Huragan Stadniki

Kolejka 7 - 7-8 października

Huragan Stadniki 2-0 Conavia Konary
Górki Myślenice 0-1 Orzeł Nowa Wieś
Strażak Zawada 1-2 Krzemień Jasienica
Franciszek Skomielna Czarna 1-2 Lubomir Wiśniowa

Kolejka 8 - 28-29 kwietnia

Conavia Konary 5-1 Lubomir Wiśniowa
Franciszek Skomielna Czarna 0-3 Krzemień Jasienica
Strażak Zawada 2-5 Orzeł Nowa Wieś
Górki Myślenice 4-1 Huragan Stadniki

Kolejka 9 - 5-6 maja

Górki Myślenice 0-1 Conavia Konary
Huragan Stadniki 1-1 Strażak Zawada
Orzeł Nowa Wieś 1-0 Franciszek Skomielna Czarna
Krzemień Jasienica 4-1 Lubomir Wiśniowa

Kolejka 10 - 16 czerwca

Conavia Konary 4-0 Krzemień Jasienica
Lubomir Wiśniowa 3-3 Orzeł Nowa Wieś
Franciszek Skomielna Czarna 3-0 Huragan Stadniki
(wo)
goście nie mieli kart zawodniczych
Strażak Zawada 0-2 Górki Myślenice

Kolejka 11 - 19-20 maja

Strażak Zawada 0-5 Conavia Konary
Górki Myślenice 4-0 Franciszek Skomielna Czarna
Huragan Stadniki 0-3 Lubomir Wiśniowa
Orzeł Nowa Wieś 5-1 Krzemień Jasienica

Kolejka 12 - 26-27 maja

Conavia Konary 2-2 Orzeł Nowa Wieś
Krzemień Jasienica 2-1 Huragan Stadniki
Lubomir Wiśniowa 4-1 Górki Myślenice
Franciszek Skomielna Czarna 4-1 Strażak Zawada
lub 4-0

Kolejka 13 - 3 czerwca

Franciszek Skomielna Czarna 3-2 Conavia Konary
Strażak Zawada 0-5 Lubomir Wiśniowa
Górki Myślenice 4-3 Krzemień Jasienica
Huragan Stadniki 2-3 Orzeł Nowa Wieś

Kolejka 14 - 9 czerwca

Conavia Konary 5-0 Huragan Stadniki
Orzeł Nowa Wieś 0-1 Górki Myślenice
Krzemień Jasienica 3-0 Strażak Zawada
Lubomir Wiśniowa 3-0 Franciszek Skomielna Czarna

Klasa B 2006/2007 (Myślenice)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas