[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Biała Podlaska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polesie Serokomla 19 45 15 0 4 65-18 9 0 1 35-9 6 0 3 30-9
2.  Krzna Trzebieszów 20 41 13 2 5 55-31 7 0 3 38-20 6 2 2 17-11
3.  Orlęta Gołaszyn 20 38 12 2 6 45-23 8 0 2 27-7 4 2 4 18-16
4.  Bór Dąbie 20 36 11 3 6 42-33 5 2 3 24-20 6 1 3 18-13
5.  Róża Stara Róża 19 32 10 2 7 42-33 8 2 0 28-9 2 0 7 14-24
6.  Olimpia Okrzeja 20 31 9 4 7 38-33 5 3 2 21-10 4 1 5 17-23
7.  Sokół Krynka 20 29 9 2 9 35-36 5 1 4 17-13 4 1 5 18-23
8.  ULKS Zagoździe 19 22 7 1 11 27-42 4 0 6 13-17 3 1 5 14-25
9.  Orzeł Zalesie 19 14 4 2 13 25-70 2 2 5 15-32 2 0 8 10-38
10.  Wenus Oszczepalin 19 11 3 2 14 26-55 3 1 5 17-22 0 1 9 9-33 2 3 1 0 1 8-4
11.  GLKS Stanin 19 11 3 2 14 32-58 1 0 8 10-28 2 2 6 22-30 2 3 1 0 1 4-8

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Polesie Serokomla    0-1 1-0 3-1 4-1 3-0 6-1 3-1 4-1 5-1 6-2 
 2 Krzna Trzebieszów2-3     3-4 2-1 2-5 4-1 4-0 3-2 9-2 4-0 5-2 
 3 Orlęta Gołaszyn1-0 1-2     2-1 3-0 3-1 1-2 5-0 7-0 2-0 2-1 
 4 Bór Dąbie3-7 2-0 3-2     2-1 1-1 0-1 0-2 6-0 3-2 4-4 
 5 Róża Stara Róża2-0 1-1 4-1 0-0     5-1 3-1 3-1 3-0* 3-1 4-3 
 6 Olimpia Okrzeja1-0 1-2 1-1 2-4 3-0*     2-0 6-1 3-0 2-2 0-0 
 7 Sokół Krynka0-2 1-1 2-1 1-2 2-1 1-2     1-2 2-1 5-0 2-1 
 8 ULKS Zagoździe0-3 0-3 0-1 1-2 4-2 3-0 1-4     1-0 3-0 0-2 
 9 Orzeł Zalesie0-11 1-2 1-1 2-3 4-1 1-3 3-3     3-2 0-6 
 10 Wenus Oszczepalin3-2 1-6 0-1 0-3 0-3 2-1 3-3 1-2     7-1 
 11 GLKS Stanin0-4 1-3 0-1 0-3* 2-5 1-5 1-2 2-4 3-1     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pauza: Orzeł Zalesie.
 
Orlęta Gołaszyn 5-0 ULKS Zagoździe
Bór Dąbie 2-0 Krzna Trzebieszów
GLKS Stanin 1-5 Sokół Krynka
Wenus Oszczepalin 0-3 Róża Stara Róża
Olimpia Okrzeja 1-0 Polesie Serokomla

Kolejka 2 - 2-3 września

Pauza: Polesie Serokomla.
 
Róża Stara Róża 5-1 Olimpia Okrzeja
Sokół Krynka 5-0 Wenus Oszczepalin
Krzna Trzebieszów 5-2 GLKS Stanin
ULKS Zagoździe 1-2 Bór Dąbie
Orzeł Zalesie 1-1 Orlęta Gołaszyn

Kolejka 3 - 9-10 września

Pauza: Orlęta Gołaszyn.
 
Bór Dąbie 6-0 Orzeł Zalesie
GLKS Stanin 1-2 ULKS Zagoździe
Wenus Oszczepalin 3-2 Krzna Trzebieszów
Olimpia Okrzeja 2-0 Sokół Krynka
Polesie Serokomla 4-1 Róża Stara Róża

Kolejka 4 - 17 września

Pauza: Róża Stara Róża.
 
Sokół Krynka 0-2 Polesie Serokomla 17 września, 15:00
Krzna Trzebieszów 4-1 Olimpia Okrzeja 17 września, 15:00
ULKS Zagoździe 3-0 Wenus Oszczepalin 17 września, 15:00
Orzeł Zalesie 0-6 GLKS Stanin 17 września, 15:00
Orlęta Gołaszyn 2-1 Bór Dąbie 17 września, 15:00

Kolejka 5 - 24 września

Pauza: Bór Dąbie.
 
GLKS Stanin 0-1 Orlęta Gołaszyn 24 września, 14:00
Wenus Oszczepalin 1-2 Orzeł Zalesie 24 września, 14:00
Olimpia Okrzeja 6-1 ULKS Zagoździe 24 września, 14:00
Polesie Serokomla 0-1 Krzna Trzebieszów 24 września, 14:00
Róża Stara Róża 3-1 Sokół Krynka 24 września, 14:00

Kolejka 6 - 1 października

Pauza: Sokół Krynka.
 
Krzna Trzebieszów 2-5 Róża Stara Róża 1 października, 14:00
ULKS Zagoździe 0-3 Polesie Serokomla 1 października, 14:00
przełożony
Orzeł Zalesie 1-3 Olimpia Okrzeja 1 października, 14:00
Orlęta Gołaszyn 2-0 Wenus Oszczepalin 1 października, 14:00
Bór Dąbie 4-4 GLKS Stanin 1 października, 14:00

Kolejka 7 - 8 października

Pauza: GLKS Stanin.
 
Wenus Oszczepalin 0-1 Bór Dąbie 8 października, 14:00
Olimpia Okrzeja 1-1 Orlęta Gołaszyn 8 października, 14:00
Polesie Serokomla 4-1 Orzeł Zalesie 8 października, 14:00
Róża Stara Róża 3-1 ULKS Zagoździe 8 października, 14:00
Sokół Krynka 1-1 Krzna Trzebieszów 8 października, 14:00

Kolejka 8 - 15 października

Pauza: Krzna Trzebieszów.
 
ULKS Zagoździe 1-4 Sokół Krynka 15 października, 13:00
Orzeł Zalesie 4-1 Róża Stara Róża 15 października, 13:00
Orlęta Gołaszyn 1-0 Polesie Serokomla 15 października, 13:00
Bór Dąbie 1-1 Olimpia Okrzeja 15 października, 13:00
GLKS Stanin 3-1 Wenus Oszczepalin 15 października, 13:00

Kolejka 9 - 22 października

Pauza: Wenus Oszczepalin.
 
Olimpia Okrzeja 0-0 GLKS Stanin 22 października, 13:00
Polesie Serokomla 3-1 Bór Dąbie 22 października, 13:00
Róża Stara Róża 4-1 Orlęta Gołaszyn 22 października, 13:00
Sokół Krynka 2-1 Orzeł Zalesie 22 października, 13:00
Krzna Trzebieszów 3-2 ULKS Zagoździe 22 października, 13:00

Kolejka 10 - 29 października

Pauza: ULKS Zagoździe.
 
Orzeł Zalesie 1-2 Krzna Trzebieszów 29 października, 13:00
Orlęta Gołaszyn 1-2 Sokół Krynka 29 października, 13:00
Bór Dąbie 2-1 Róża Stara Róża 29 października, 13:00
GLKS Stanin 0-4 Polesie Serokomla 29 października, 13:00
Wenus Oszczepalin 0-3 Olimpia Okrzeja 29 października, 13:00

Kolejka 11 - 15 kwietnia

Pauza: Olimpia Okrzeja.
 
Polesie Serokomla 5-1 Wenus Oszczepalin
mecz przełożony
Róża Stara Róża 4-3 GLKS Stanin
mecz przełożony
Sokół Krynka 1-2 Bór Dąbie
mecz przełożony
Krzna Trzebieszów 3-4 Orlęta Gołaszyn
mecz przełożony
ULKS Zagoździe 1-0 Orzeł Zalesie
mecz przełożony

Kolejka 12 - 22 kwietnia

Pauza: Orzeł Zalesie.
 
ULKS Zagoździe 0-1 Orlęta Gołaszyn 22 kwietnia, 15:00
Krzna Trzebieszów 2-1 Bór Dąbie 22 kwietnia, 15:00
Sokół Krynka 2-1 GLKS Stanin 22 kwietnia, 15:00
Róża Stara Róża 3-1 Wenus Oszczepalin 22 kwietnia, 15:00
Polesie Serokomla 3-0 Olimpia Okrzeja 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 29 kwietnia

Pauza: Polesie Serokomla.
 
Olimpia Okrzeja 3-0 Róża Stara Róża 29 kwietnia, 15:00
(wo)
Wenus Oszczepalin 2-1 Sokół Krynka 29 kwietnia, 15:00
GLKS Stanin 1-3 Krzna Trzebieszów 29 kwietnia, 15:00
Bór Dąbie 0-2 ULKS Zagoździe 29 kwietnia, 15:00
Orlęta Gołaszyn 7-0 Orzeł Zalesie 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 3 maja

Pauza: Orlęta Gołaszyn.
 
Orzeł Zalesie 2-3 Bór Dąbie 3 maja, 15:00
ULKS Zagoździe 0-2 GLKS Stanin 3 maja, 15:00
Krzna Trzebieszów 4-0 Wenus Oszczepalin 3 maja, 15:00
Sokół Krynka 1-2 Olimpia Okrzeja 3 maja, 15:00
Róża Stara Róża 2-0 Polesie Serokomla 3 maja, 15:00

Kolejka 15 - 6 maja

Pauza: Róża Stara Róża.
 
Polesie Serokomla 6-1 Sokół Krynka 6 maja, 15:00
Olimpia Okrzeja 1-2 Krzna Trzebieszów 6 maja, 15:00
Wenus Oszczepalin 3-3 ULKS Zagoździe 6 maja, 15:00
GLKS Stanin 2-4 Orzeł Zalesie 6 maja, 15:00
Bór Dąbie 3-2 Orlęta Gołaszyn 6 maja, 15:00

Kolejka 16 - 13 maja

Pauza: Bór Dąbie.
 
Orlęta Gołaszyn 2-1 GLKS Stanin 13 maja, 15:00
Orzeł Zalesie 3-2 Wenus Oszczepalin 13 maja, 15:00
ULKS Zagoździe 3-0 Olimpia Okrzeja 13 maja, 15:00
Krzna Trzebieszów 2-3 Polesie Serokomla 13 maja, 15:00
Sokół Krynka 2-1 Róża Stara Róża 13 maja, 15:00

Kolejka 17 - 20 maja

Pauza: Sokół Krynka.
 
Róża Stara Róża 1-1 Krzna Trzebieszów 20 maja, 15:00
Polesie Serokomla 3-1 ULKS Zagoździe 20 maja, 15:00
Olimpia Okrzeja 3-0 Orzeł Zalesie 20 maja, 15:00
Wenus Oszczepalin 1-6 Orlęta Gołaszyn 20 maja, 15:00
GLKS Stanin 0-3 Bór Dąbie 20 maja, 15:00
(wo)

Kolejka 18 - 27 maja

Pauza: GLKS Stanin.
 
Bór Dąbie 3-2 Wenus Oszczepalin 27 maja, 15:00
Orlęta Gołaszyn 3-1 Olimpia Okrzeja 27 maja, 15:00
Orzeł Zalesie 0-11 Polesie Serokomla 27 maja, 15:00
ULKS Zagoździe 4-2 Róża Stara Róża 27 maja, 15:00
Krzna Trzebieszów 4-0 Sokół Krynka 27 maja, 15:00

Kolejka 19 - 3 czerwca

Pauza: Krzna Trzebieszów.
 
Sokół Krynka 1-2 ULKS Zagoździe 3 czerwca, 15:00
Róża Stara Róża 3-0 Orzeł Zalesie 3 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Polesie Serokomla 1-0 Orlęta Gołaszyn 3 czerwca, 15:00
Olimpia Okrzeja 2-4 Bór Dąbie 3 czerwca, 15:00
Wenus Oszczepalin 7-1 GLKS Stanin 3 czerwca, 15:00

Kolejka 20 - 10 czerwca

Pauza: Wenus Oszczepalin.
 
GLKS Stanin 2-5 Olimpia Okrzeja 10 czerwca, 15:00
Bór Dąbie 3-7 Polesie Serokomla 10 czerwca, 15:00
Orlęta Gołaszyn 3-0 Róża Stara Róża 10 czerwca, 15:00
Orzeł Zalesie 3-3 Sokół Krynka 10 czerwca, 15:00
ULKS Zagoździe 0-3 Krzna Trzebieszów 10 czerwca, 15:00

Kolejka 21 - 17 czerwca

Pauza: ULKS Zagoździe.
 
Krzna Trzebieszów 9-2 Orzeł Zalesie 17 czerwca, 15:00
Sokół Krynka 2-1 Orlęta Gołaszyn 17 czerwca, 15:00
Róża Stara Róża 0-0 Bór Dąbie 7 czerwca, 15:00
Polesie Serokomla 6-2 GLKS Stanin 17 czerwca, 15:00
Olimpia Okrzeja 2-2 Wenus Oszczepalin 17 czerwca, 15:00

Kolejka 22 - 24 czerwca

Pauza: Olimpia Okrzeja.
 
Wenus Oszczepalin - Polesie Serokomla 24 czerwca, 15:00
GLKS Stanin - Róża Stara Róża 24 czerwca, 15:00
Bór Dąbie 0-1 Sokół Krynka 24 czerwca, 15:00
Orlęta Gołaszyn 1-2 Krzna Trzebieszów 24 czerwca, 15:00
Orzeł Zalesie - ULKS Zagoździe 24 czerwca, 15:00

Klasa A 2006/2007 (Biała Podlaska)

Klasa B 2006/2007 (Biała Podlaska I)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas