[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2006/2007, grupa: Sieradz III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jaga Lututów 20 50 16 2 2 70-22 9 1 0 35-6 7 1 2 35-16
2.  GLKS Biała 20 42 13 3 4 49-20 6 3 1 25-11 7 0 3 24-9
3.  LKS Łyskornia 20 39 13 0 7 44-27 7 0 3 29-15 6 0 4 15-12
4.  Flormarbut Osiek 20 36 11 3 6 47-25 5 2 3 24-13 6 1 3 23-12
5.  Sparta Mokrsko 20 35 11 2 7 47-32 5 0 5 21-19 6 2 2 26-13
6.  Prosna Wyszanów 20 26 8 2 10 31-48 4 0 6 12-25 4 2 4 19-23
7.  LZS Krzyworzeka 20 21 6 3 11 30-54 3 1 6 13-25 3 2 5 17-29
8.  GKS Czastary 20 20 6 2 12 23-50 4 1 5 15-19 2 1 7 8-31 2 6 2 0 0 4-1
9.  Hetman Żdżary 20 20 6 2 12 39-49 3 1 6 20-25 3 1 6 19-24 2 0 0 0 2 1-4
10.  LZS Ożarów 20 15 4 3 13 26-44 2 2 6 16-23 2 1 7 10-21 2 6 2 0 0 8-2
11.  Zryw Wójcin 20 15 5 0 15 35-70 4 0 6 21-29 1 0 9 14-41 2 0 0 0 2 2-8

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Jaga Lututów    2-0 2-1 3-3 2-1 5-0 3-0 8-0 2-1 3-0 5-0 
 2 GLKS Biała3-3     2-1 2-0 0-3 2-1 1-1 5-0 1-1 3-0* 6-1 
 3 LKS Łyskornia0-4 4-1     1-0 4-1 6-0 1-2 3-0 3-4 1-0 6-3 
 4 Flormarbut Osiek1-0 0-3 0-3     1-1 2-3 7-0 1-1 5-2 4-0 3-0* 
 5 Sparta Mokrsko4-1 0-2 0-1 2-4     0-2 4-3 3-1 3-5 2-0 3-0 
 6 Prosna Wyszanów0-5 0-3 1-0 0-3 0-4     5-3 2-0 3-0 0-3 1-4 
 7 LZS Krzyworzeka1-4 0-4 1-4 0-3 1-3 1-4     1-0 2-1 1-1 5-1 
 8 GKS Czastary2-3 0-5 1-2 2-1 0-2 1-1 1-2     2-0 1-0 5-3 
 9 Hetman Żdżary0-4 2-1 1-2 0-3 4-5 1-4 2-2 1-2     4-0 5-2 
 10 LZS Ożarów1-6 0-2 4-0 2-3 1-1 2-2 2-3 2-3 0-3     2-0 
 11 Zryw Wójcin4-5 1-3 0-1 0-3 0-5 3-2 3-1 5-1 3-2 2-6     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20 sierpnia

Pauza: Jaga Lututów.
 
LKS Łyskornia 1-2 LZS Krzyworzeka
GLKS Biała 6-1 Zryw Wójcin
GKS Czastary 0-2 Sparta Mokrsko
Prosna Wyszanów 0-3 Flormarbut Osiek
Hetman Żdżary 4-0 LZS Ożarów

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Pauza: GLKS Biała.
 
LZS Krzyworzeka 1-1 LZS Ożarów
Flormarbut Osiek 5-2 Hetman Żdżary
Sparta Mokrsko 0-2 Prosna Wyszanów
Zryw Wójcin 5-1 GKS Czastary
LKS Łyskornia 0-4 Jaga Lututów

Kolejka 3 - 3 września

Pauza: GKS Czastary.
 
Jaga Lututów 3-0 LZS Krzyworzeka
GLKS Biała 2-1 LKS Łyskornia
Prosna Wyszanów 1-4 Zryw Wójcin
Hetman Żdżary 4-5 Sparta Mokrsko
LZS Ożarów 2-3 Flormarbut Osiek

Kolejka 4 - 10 września

Pauza: Prosna Wyszanów.
 
LZS Krzyworzeka 0-3 Flormarbut Osiek
Sparta Mokrsko 2-0 LZS Ożarów
Zryw Wójcin 3-2 Hetman Żdżary
LKS Łyskornia 3-0 GKS Czastary
Jaga Lututów 2-0 GLKS Biała

Kolejka 5 - 17 września

Pauza: Hetman Żdżary.
 
GLKS Biała 1-1 LZS Krzyworzeka
GKS Czastary 2-3 Jaga Lututów
Prosna Wyszanów 1-0 LKS Łyskornia
LZS Ożarów 2-0 Zryw Wójcin
Flormarbut Osiek 1-1 Sparta Mokrsko

Kolejka 6 - 24 września

Pauza: LZS Ożarów.
 
LZS Krzyworzeka 1-3 Sparta Mokrsko
Zryw Wójcin 0-3 Flormarbut Osiek
LKS Łyskornia 3-4 Hetman Żdżary
Jaga Lututów 5-0 Prosna Wyszanów
GLKS Biała 5-0 GKS Czastary

Kolejka 7 - 1 października

Pauza: Flormarbut Osiek.
 
GKS Czastary 1-2 LZS Krzyworzeka
Prosna Wyszanów 0-3 GLKS Biała
Hetman Żdżary 0-4 Jaga Lututów
LZS Ożarów 4-0 LKS Łyskornia
Sparta Mokrsko 3-0 Zryw Wójcin

Kolejka 8 - 8 października

Pauza: Sparta Mokrsko.
 
LZS Krzyworzeka 5-1 Zryw Wójcin
LKS Łyskornia 1-0 Flormarbut Osiek
Jaga Lututów 3-0 LZS Ożarów
GLKS Biała 1-1 Hetman Żdżary
GKS Czastary 1-1 Prosna Wyszanów

Kolejka 9 - 15 października

Pauza: Zryw Wójcin.
 
Prosna Wyszanów 5-3 LZS Krzyworzeka
Hetman Żdżary 1-2 GKS Czastary
LZS Ożarów 0-2 GLKS Biała
Flormarbut Osiek 1-0 Jaga Lututów
Sparta Mokrsko 0-1 LKS Łyskornia

Kolejka 10 - 22 października

Pauza: LZS Krzyworzeka.
 
LKS Łyskornia 6-3 Zryw Wójcin
Jaga Lututów 2-1 Sparta Mokrsko
GLKS Biała 2-0 Flormarbut Osiek
GKS Czastary 1-0 LZS Ożarów
Prosna Wyszanów 3-0 Hetman Żdżary

Kolejka 11 - 29 października

Pauza: LKS Łyskornia.
 
Hetman Żdżary 2-2 LZS Krzyworzeka
LZS Ożarów 2-2 Prosna Wyszanów
Flormarbut Osiek 1-1 GKS Czastary
Sparta Mokrsko 0-2 GLKS Biała
Zryw Wójcin 4-5 Jaga Lututów

Kolejka 12 - 15 kwietnia

Pauza: Jaga Lututów.
 
LZS Krzyworzeka 1-4 LKS Łyskornia
Zryw Wójcin 1-3 GLKS Biała
Sparta Mokrsko 3-1 GKS Czastary
Flormarbut Osiek 2-3 Prosna Wyszanów
LZS Ożarów 0-3 Hetman Żdżary

Kolejka 13 - 22 kwietnia

Pauza: GLKS Biała.
 
LZS Ożarów 2-3 LZS Krzyworzeka
Hetman Żdżary 0-3 Flormarbut Osiek
Prosna Wyszanów 0-4 Sparta Mokrsko
GKS Czastary 5-3 Zryw Wójcin
Jaga Lututów 2-1 LKS Łyskornia

Kolejka 14 - 29 kwietnia

Pauza: GKS Czastary.
 
LZS Krzyworzeka 1-4 Jaga Lututów
LKS Łyskornia 4-1 GLKS Biała
Zryw Wójcin 3-2 Prosna Wyszanów
Sparta Mokrsko 3-5 Hetman Żdżary
Flormarbut Osiek 4-0 LZS Ożarów

Kolejka 15 - 3 maja

Pauza: Prosna Wyszanów.
 
Flormarbut Osiek 7-0 LZS Krzyworzeka
LZS Ożarów 1-1 Sparta Mokrsko
Hetman Żdżary 5-2 Zryw Wójcin
GKS Czastary 1-2 LKS Łyskornia
GLKS Biała 3-3 Jaga Lututów

Kolejka 16 - 6 maja

Pauza: Hetman Żdżary.
 
LZS Krzyworzeka 0-4 GLKS Biała
Jaga Lututów 8-0 GKS Czastary
LKS Łyskornia 6-0 Prosna Wyszanów
Zryw Wójcin 2-6 LZS Ożarów
Sparta Mokrsko 2-4 Flormarbut Osiek

Kolejka 17 - 13 maja

Pauza: LZS Ożarów.
 
Sparta Mokrsko 4-3 LZS Krzyworzeka
Flormarbut Osiek 3-0 Zryw Wójcin
(wo)
goście nie dojechali
Hetman Żdżary 1-2 LKS Łyskornia
Prosna Wyszanów 0-5 Jaga Lututów
GKS Czastary 0-5 GLKS Biała

Kolejka 18 - 20 maja

Pauza: Flormarbut Osiek.
 
LZS Krzyworzeka 1-0 GKS Czastary
GLKS Biała 2-1 Prosna Wyszanów
Jaga Lututów 2-1 Hetman Żdżary
LKS Łyskornia 1-0 LZS Ożarów
Zryw Wójcin 0-5 Sparta Mokrsko

Kolejka 19 - 27 maja

Pauza: Sparta Mokrsko.
 
Zryw Wójcin 3-1 LZS Krzyworzeka
Flormarbut Osiek 0-3 LKS Łyskornia
LZS Ożarów 1-6 Jaga Lututów
Hetman Żdżary 2-1 GLKS Biała
Prosna Wyszanów 2-0 GKS Czastary

Kolejka 20 - 3 czerwca

Pauza: Zryw Wójcin.
 
LZS Krzyworzeka 1-4 Prosna Wyszanów
GKS Czastary 2-0 Hetman Żdżary
GLKS Biała 3-0 LZS Ożarów
(wo)
goście nie dojechali
Jaga Lututów 3-3 Flormarbut Osiek
LKS Łyskornia 4-1 Sparta Mokrsko

Kolejka 21 - 7 czerwca

Pauza: LZS Krzyworzeka.
 
Zryw Wójcin 0-1 LKS Łyskornia
Sparta Mokrsko 4-1 Jaga Lututów
Flormarbut Osiek 0-3 GLKS Biała
LZS Ożarów 2-3 GKS Czastary
Hetman Żdżary 1-4 Prosna Wyszanów

REKLAMA

Kolejka 22 - 10 czerwca

Pauza: LKS Łyskornia.
 
LZS Krzyworzeka 2-1 Hetman Żdżary
Prosna Wyszanów 0-3 LZS Ożarów
GKS Czastary 2-1 Flormarbut Osiek
GLKS Biała 0-3 Sparta Mokrsko
Jaga Lututów 5-0 Zryw Wójcin

Klasa A 2006/2007 (Sieradz I)
Klasa A 2006/2007 (Sieradz II)

Klasa B 2006/2007 (Sieradz IV)
Klasa B 2006/2007 (Sieradz V)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas