[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski w futsalu 2006/2007

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 14 stycznia
Do II rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Mysłowice) - Prim Brzezinka Mysłowice, Bosch Serwis Tarnów, CH Tadeusz Jaworzno (awans), Tor Serwis Będzin
Grupa E (Gorzyczki) - Luciano Jastrzębie (awans), Wiert-Bud Diament Tychy, Selton Czeladź, Imperium Pszczyna, Fitness Club Salsa Sosnowiec (awans)

Gatta Zduńska Wola 2-2 WSK PZL Kalisz 14 stycznia
Zduńska Wola
Juve Opole 5-4 Wakro Krapkowice 14 stycznia
Zduńska Wola

Kolejka 2 - 14 stycznia

Hunger-Bud Katowice 6-4 WSK PZL Kalisz 14 stycznia
Zduńska Wola
Gatta Zduńska Wola 11-1 Juve Opole 14 stycznia
Zduńska Wola

Kolejka 3 - 14 stycznia

Hunger-Bud Katowice 2-4 Wakro Krapkowice 14 stycznia
Zduńska Wola
Juve Opole 2-7 WSK PZL Kalisz 14 stycznia
Zduńska Wola

Kolejka 4 - 14 stycznia

Gatta Zduńska Wola 1-1 Wakro Krapkowice 14 stycznia
Zduńska Wola
Juve Opole 2-7 Hunger-Bud Katowice 14 stycznia
Zduńska Wola

Kolejka 5 - 14 stycznia

WSK PZL Kalisz 1-0 Wakro Krapkowice 14 stycznia
Zduńska Wola
Gatta Zduńska Wola 1-3 Hunger-Bud Katowice 14 stycznia
Zduńska Wola

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hunger-Bud Katowice 4 9 3 0 1 18-11 1 0 1 8-8 2 0 0 10-3
2.  WSK PZL Kalisz 4 7 2 1 1 14-10 1 0 0 1-0 1 1 1 13-10
3.  Gatta Zduńska Wola 4 5 1 2 1 15-7 1 2 1 15-7 0 0 0 0-0
4.  Wakro Krapkowice 4 4 1 1 2 9-9 0 0 0 0-0 1 1 2 9-9
5.  Juve Opole 4 3 1 0 3 10-29 1 0 2 9-18 0 0 1 1-11

Grupa B
 
Kolejka 1 - 14 stycznia
Do II rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Mysłowice) - Prim Brzezinka Mysłowice, Bosch Serwis Tarnów, CH Tadeusz Jaworzno (awans), Tor Serwis Będzin
Grupa E (Gorzyczki) - Luciano Jastrzębie (awans), Wiert-Bud Diament Tychy, Selton Czeladź, Imperium Pszczyna, Fitness Club Salsa Sosnowiec (awans)

Engas Bielsko-Biała 1-1 Sapa Biopaliwa Sosnowiec 14 stycznia
Suszec
Antalya Chrzanów 4-3 Cadi Car Pszczyna 14 stycznia
Suszec

Kolejka 2 - 14 stycznia

Ligasz Będzin 2-5 Engas Bielsko-Biała 14 stycznia
Suszec
Sapa Biopaliwa Sosnowiec 2-2 Antalya Chrzanów 14 stycznia
Suszec

Kolejka 3 - 14 stycznia

Cadi Car Pszczyna 6-1 Ligasz Będzin 14 stycznia
Suszec
Engas Bielsko-Biała 7-1 Antalya Chrzanów 14 stycznia
Suszec

Kolejka 4 - 14 stycznia

Sapa Biopaliwa Sosnowiec 6-4 Cadi Car Pszczyna 14 stycznia
Suszec
Ligasz Będzin 0-5 Antalya Chrzanów 14 stycznia
(wo)
Suszec

Kolejka 5 - 14 stycznia

Engas Bielsko-Biała 4-5 Cadi Car Pszczyna 14 stycznia
Suszec
Sapa Biopaliwa Sosnowiec 5-0 Ligasz Będzin 14 stycznia
(wo)
Suszec

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sapa Biopaliwa Sosnowiec 4 8 2 2 0 14-7 2 1 0 13-6 0 1 0 1-1
2.  Engas Bielsko-Biała 4 7 2 1 1 17-9 1 1 1 12-7 1 0 0 5-2 1 3 1 0 0 7-1
3.  Antalya Chrzanów 4 7 2 1 1 12-12 1 0 0 4-3 1 1 1 8-9 1 0 0 0 1 1-7
4.  Cadi Car Pszczyna 4 6 2 0 2 18-15 1 0 0 6-1 1 0 2 12-14
5.  Ligasz Będzin 4 0 0 0 4 3-21 0 0 2 2-10 0 0 2 1-11

Grupa C
 
Kolejka 1 - 14 stycznia
Do II rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Mysłowice) - Prim Brzezinka Mysłowice, Bosch Serwis Tarnów, CH Tadeusz Jaworzno (awans), Tor Serwis Będzin
Grupa E (Gorzyczki) - Luciano Jastrzębie (awans), Wiert-Bud Diament Tychy, Selton Czeladź, Imperium Pszczyna, Fitness Club Salsa Sosnowiec (awans)

Oknoplast Kraków 2-1 Rock and Roll Tarnów 14 stycznia
Gliwice

Kolejka 2 - 14 stycznia

Futsal Pawłowice 1-2 Oknoplast Kraków 14 stycznia
Gliwice

Kolejka 3 - 14 stycznia

Rock and Roll Tarnów 3-0 Futsal Pawłowice 14 stycznia
Gliwice

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Oknoplast Kraków 2 6 2 0 0 4-2 1 0 0 2-1 1 0 0 2-1
2.  Rock and Roll Tarnów 2 3 1 0 1 4-2 1 0 0 3-0 0 0 1 1-2
3.  Futsal Pawłowice 2 0 0 0 2 1-5 0 0 1 1-2 0 0 1 0-3

Grupa F
 
Kolejka 1 - 14 stycznia
Do II rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Mysłowice) - Prim Brzezinka Mysłowice, Bosch Serwis Tarnów, CH Tadeusz Jaworzno (awans), Tor Serwis Będzin
Grupa E (Gorzyczki) - Luciano Jastrzębie (awans), Wiert-Bud Diament Tychy, Selton Czeladź, Imperium Pszczyna, Fitness Club Salsa Sosnowiec (awans)

Vibovit Knurów 6-3 Tyskie Browary Książęce Tychy 14 stycznia
Knurów
Centrum Bielsko-Biała 4-3 United Sosnowiec 14 stycznia
Knurów

Kolejka 2 - 14 stycznia

Vibovit Knurów 8-1 United Sosnowiec 14 stycznia
Knurów
Tyskie Browary Książęce Tychy 3-6 Centrum Bielsko-Biała 14 stycznia
Knurów

Kolejka 3 - 14 stycznia

Centrum Bielsko-Biała 3-3 Vibovit Knurów 14 stycznia
Knurów
Tyskie Browary Książęce Tychy 6-3 United Sosnowiec 14 stycznia
Knurów

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Vibovit Knurów 3 7 2 1 0 17-7 2 0 0 14-4 0 1 0 3-3 1 1 0 1 0 3-3
2.  Centrum Bielsko-Biała 3 7 2 1 0 13-9 1 1 0 7-6 1 0 0 6-3 1 1 0 1 0 3-3
3.  Tyskie Browary Książęce Tychy 3 3 1 0 2 12-15 1 0 1 9-9 0 0 1 3-6
4.  United Sosnowiec 3 0 0 0 3 7-18 0 0 0 0-0 0 0 3 7-18

Grupa G
 
Kolejka 1 - 14 stycznia
Do II rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Mysłowice) - Prim Brzezinka Mysłowice, Bosch Serwis Tarnów, CH Tadeusz Jaworzno (awans), Tor Serwis Będzin
Grupa E (Gorzyczki) - Luciano Jastrzębie (awans), Wiert-Bud Diament Tychy, Selton Czeladź, Imperium Pszczyna, Fitness Club Salsa Sosnowiec (awans)

Wodociągi Legnica 3-4 Victoria Opole 14 stycznia
Nowa Ruda
Pratt & Whitney Kalisz 1-3 Compensa Krapkowice 14 stycznia
Nowa Ruda

Kolejka 2 - 14 stycznia

Centrum Nowa Ruda 2-3 Wodociągi Legnica 14 stycznia
Nowa Ruda
Victoria Opole 1-6 Pratt & Whitney Kalisz 14 stycznia
Nowa Ruda

Kolejka 3 - 14 stycznia

Centrum Nowa Ruda 3-2 Compensa Krapkowice 14 stycznia
Nowa Ruda
Compensa Krapkowice 2-6 Wodociągi Legnica 14 stycznia
Nowa Ruda

Kolejka 4 - 14 stycznia

Centrum Nowa Ruda 3-3 Pratt & Whitney Kalisz 14 stycznia
Nowa Ruda
Victoria Opole 0-3 Compensa Krapkowice 14 stycznia
Nowa Ruda

Kolejka 5 - 14 stycznia

Wodociągi Legnica 1-2 Pratt & Whitney Kalisz 14 stycznia
Nowa Ruda
Centrum Nowa Ruda 5-2 Victoria Opole 14 stycznia
Nowa Ruda

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pratt & Whitney Kalisz 4 7 2 1 1 12-8 0 0 1 1-3 2 1 0 11-5 1 1 0 1 0 3-3
2.  Centrum Nowa Ruda 4 7 2 1 1 13-10 2 1 1 13-10 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 3-3
3.  Wodociągi Legnica 4 6 2 0 2 13-10 0 0 2 4-6 2 0 0 9-4 1 3 1 0 0 6-2
4.  Compensa Krapkowice 4 6 2 0 2 10-10 0 0 1 2-6 2 0 1 8-4 1 0 0 0 1 2-6
5.  Victoria Opole 4 3 1 0 3 7-17 0 0 2 1-9 1 0 1 6-8

Grupa H
 
Kolejka 1 - 14 stycznia
Do II rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Mysłowice) - Prim Brzezinka Mysłowice, Bosch Serwis Tarnów, CH Tadeusz Jaworzno (awans), Tor Serwis Będzin
Grupa E (Gorzyczki) - Luciano Jastrzębie (awans), Wiert-Bud Diament Tychy, Selton Czeladź, Imperium Pszczyna, Fitness Club Salsa Sosnowiec (awans)

Platinum Oleje Zielona Góra 1-2 Globex Gorzów Wielkopolski 14 stycznia
Czerwieńsk
Paradise Szczecin 6-2 Paka Nadolny Szamotuły 14 stycznia
Czerwieńsk

Kolejka 2 - 14 stycznia

Platinum Oleje Zielona Góra 2-1 Paradise Szczecin 14 stycznia
Czerwieńsk
Globex Gorzów Wielkopolski 4-4 Paka Nadolny Szamotuły 14 stycznia
Czerwieńsk

Kolejka 3 - 14 stycznia

Paka Nadolny Szamotuły 7-9 Platinum Oleje Zielona Góra 14 stycznia
Czerwieńsk
Globex Gorzów Wielkopolski 3-2 Paradise Szczecin 14 stycznia
Czerwieńsk

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Globex Gorzów Wielkopolski 3 7 2 1 0 9-7 1 1 0 7-6 1 0 0 2-1
2.  Platinum Oleje Zielona Góra 3 6 2 0 1 12-10 1 0 1 3-3 1 0 0 9-7
3.  Paradise Szczecin 3 3 1 0 2 9-7 1 0 0 6-2 0 0 2 3-5
4.  Paka Nadolny Szamotuły 3 1 0 1 2 13-19 0 0 1 7-9 0 1 1 6-10

Grupa I
 
Kolejka 1 - 14 stycznia
Do II rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Mysłowice) - Prim Brzezinka Mysłowice, Bosch Serwis Tarnów, CH Tadeusz Jaworzno (awans), Tor Serwis Będzin
Grupa E (Gorzyczki) - Luciano Jastrzębie (awans), Wiert-Bud Diament Tychy, Selton Czeladź, Imperium Pszczyna, Fitness Club Salsa Sosnowiec (awans)

GOK Ehrle Polska Szczecin 6-3 FC Paolo Gorzów Wielkopolski 14 stycznia
Szczecin
KP Szamotuły 2-9 Best Bitaco Zielona Góra 14 stycznia
Szczecin

Kolejka 2 - 14 stycznia

GOK Ehrle Polska Szczecin 11-5 KP Szamotuły 14 stycznia
Szczecin
FC Paolo Gorzów Wielkopolski 0-8 Best Bitaco Zielona Góra 14 stycznia
Szczecin

Kolejka 3 - 14 stycznia

Best Bitaco Zielona Góra 0-2 GOK Ehrle Polska Szczecin 14 stycznia
Szczecin
FC Paolo Gorzów Wielkopolski 5-3 KP Szamotuły 14 stycznia
Szczecin

Grupa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GOK Ehrle Polska Szczecin 3 9 3 0 0 19-8 2 0 0 17-8 1 0 0 2-0
2.  Best Bitaco Zielona Góra 3 6 2 0 1 17-4 0 0 1 0-2 2 0 0 17-2
3.  FC Paolo Gorzów Wielkopolski 3 3 1 0 2 8-17 1 0 1 5-11 0 0 1 3-6
4.  KP Szamotuły 3 0 0 0 3 10-25 0 0 1 2-9 0 0 2 8-16

Grupa J
 
Kolejka 1 - 14 stycznia
Do II rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Mysłowice) - Prim Brzezinka Mysłowice, Bosch Serwis Tarnów, CH Tadeusz Jaworzno (awans), Tor Serwis Będzin
Grupa E (Gorzyczki) - Luciano Jastrzębie (awans), Wiert-Bud Diament Tychy, Selton Czeladź, Imperium Pszczyna, Fitness Club Salsa Sosnowiec (awans)

Foksdrob Kajetanów 4-4 Sznajder Batterien Piastów Grodzisk Mazowiecki 14 stycznia
Sandomierz

Kolejka 2 - 14 stycznia

Olimpik Sandomierz 7-7 Foksdrob Kajetanów 14 stycznia
Sandomierz

Kolejka 3 - 14 stycznia

Olimpik Sandomierz 2-5 Sznajder Batterien Piastów Grodzisk Mazowiecki 14 stycznia
Sandomierz

Grupa J
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sznajder Batterien Piastów Grodzisk Mazowiecki 2 4 1 1 0 9-6 0 0 0 0-0 1 1 0 9-6
2.  Foksdrob Kajetanów 2 2 0 2 0 11-11 0 1 0 4-4 0 1 0 7-7
3.  Olimpik Sandomierz 2 1 0 1 1 9-12 0 1 1 9-12 0 0 0 0-0

Grupa K
 
Kolejka 1 - 14 stycznia
Do II rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Mysłowice) - Prim Brzezinka Mysłowice, Bosch Serwis Tarnów, CH Tadeusz Jaworzno (awans), Tor Serwis Będzin
Grupa E (Gorzyczki) - Luciano Jastrzębie (awans), Wiert-Bud Diament Tychy, Selton Czeladź, Imperium Pszczyna, Fitness Club Salsa Sosnowiec (awans)

Gladiator Krzczonów 1-7 Słoneczny Stok Białystok 14 stycznia
Suchedniów
Marum Suchedniów 2-5 JPA Ożarów 14 stycznia
Suchedniów

Kolejka 2 - 14 stycznia

Gladiator Krzczonów 3-6 JPA Ożarów 14 stycznia
Suchedniów
Marum Suchedniów 0-5 Słoneczny Stok Białystok 14 stycznia
Suchedniów

Kolejka 3 - 14 stycznia

Gladiator Krzczonów 4-5 Marum Suchedniów 14 stycznia
Suchedniów
Słoneczny Stok Białystok 5-3 JPA Ożarów 14 stycznia
Suchedniów

Grupa K
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Słoneczny Stok Białystok 3 9 3 0 0 17-4 1 0 0 5-3 2 0 0 12-1
2.  JPA Ożarów 3 6 2 0 1 14-10 0 0 0 0-0 2 0 1 14-10
3.  Marum Suchedniów 3 3 1 0 2 7-14 0 0 2 2-10 1 0 0 5-4
4.  Gladiator Krzczonów 3 0 0 0 3 8-18 0 0 3 8-18 0 0 0 0-0

Grupa L
 
Kolejka 1 - 14 stycznia
Do II rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Mysłowice) - Prim Brzezinka Mysłowice, Bosch Serwis Tarnów, CH Tadeusz Jaworzno (awans), Tor Serwis Będzin
Grupa E (Gorzyczki) - Luciano Jastrzębie (awans), Wiert-Bud Diament Tychy, Selton Czeladź, Imperium Pszczyna, Fitness Club Salsa Sosnowiec (awans)

Unimax Kielce 10-1 Venus Opatów 14 stycznia
Zagnańsk
Real Zagnańsk 4-6 Mlekpol Kazimierza Wielka 14 stycznia
Zagnańsk

Kolejka 2 - 14 stycznia

Venus Opatów 3-2 Mlekpol Kazimierza Wielka 14 stycznia
Zagnańsk
Unimax Kielce 13-1 Real Zagnańsk 14 stycznia
Zagnańsk

Kolejka 3 - 14 stycznia

Venus Opatów 4-7 Real Zagnańsk 14 stycznia
Zagnańsk
Mlekpol Kazimierza Wielka 2-7 Unimax Kielce 14 stycznia
Zagnańsk

Grupa L
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unimax Kielce 3 9 3 0 0 30-4 2 0 0 23-2 1 0 0 7-2
2.  Real Zagnańsk 3 3 1 0 2 12-23 0 0 1 4-6 1 0 1 8-17 2 3 1 0 1 11-10
3.  Mlekpol Kazimierza Wielka 3 3 1 0 2 10-14 0 0 1 2-7 1 0 1 8-7 2 3 1 0 1 8-7
4.  Venus Opatów 3 3 1 0 2 8-19 1 0 1 7-9 0 0 1 1-10 2 3 1 0 1 7-9

II faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 4 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny III-ligowe.
Do III rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Jastrzębie Zdrój) - Luciano Jastrzębie, Sapa Biopaliwa Sosnowiec (awans), Team Mikołów, TS Suszec, Hunger-Bud Katowice (awans)

Fitness Club Salsa Sosnowiec 3-1 Oknoplast Kraków 4 lutego
Kalisz
Tango Gliwice 2-4 WSK PZL Kalisz 4 lutego
Kalisz

Kolejka 2 - 4 lutego

Oknoplast Kraków 5-4 Tango Gliwice 4 lutego
Kalisz
WSK PZL Kalisz 3-3 Fitness Club Salsa Sosnowiec 4 lutego
Kalisz

Kolejka 3 - 4 lutego

Oknoplast Kraków 2-4 WSK PZL Kalisz 4 lutego
Kalisz
Fitness Club Salsa Sosnowiec 5-1 Tango Gliwice 4 lutego
Kalisz

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Fitness Club Salsa Sosnowiec 3 7 2 1 0 11-5 2 0 0 8-2 0 1 0 3-3 1 1 0 1 0 3-3
2.  WSK PZL Kalisz 3 7 2 1 0 11-7 0 1 0 3-3 2 0 0 8-4 1 1 0 1 0 3-3
3.  Oknoplast Kraków 3 3 1 0 2 8-11 1 0 1 7-8 0 0 1 1-3
4.  Tango Gliwice 3 0 0 0 3 7-14 0 0 1 2-4 0 0 2 5-10

Grupa B
 
Kolejka 1 - 4 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny III-ligowe.
Do III rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Jastrzębie Zdrój) - Luciano Jastrzębie, Sapa Biopaliwa Sosnowiec (awans), Team Mikołów, TS Suszec, Hunger-Bud Katowice (awans)

CH Tadeusz Jaworzno 7-4 Północ Chrzanów 4 lutego
Bielsko-Biała

Kolejka 2 - 4 lutego

Engas Bielsko-Biała 4-4 CH Tadeusz Jaworzno 4 lutego
Bielsko-Biała

Kolejka 3 - 4 lutego

Północ Chrzanów 3-4 Engas Bielsko-Biała 4 lutego
Bielsko-Biała

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  CH Tadeusz Jaworzno 2 4 1 1 0 11-8 1 0 0 7-4 0 1 0 4-4 1 1 0 1 0 4-4
2.  Engas Bielsko-Biała 2 4 1 1 0 8-7 0 1 0 4-4 1 0 0 4-3 1 1 0 1 0 4-4
3.  Północ Chrzanów 2 0 0 0 2 7-11 0 0 1 3-4 0 0 1 4-7

Grupa C
 
Kolejka 1 - 4 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny III-ligowe.
Do III rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Jastrzębie Zdrój) - Luciano Jastrzębie, Sapa Biopaliwa Sosnowiec (awans), Team Mikołów, TS Suszec, Hunger-Bud Katowice (awans)

Vibovit Knurów 3-4 Cekol Tychy 4 lutego
Knurów
Remedium Pyskowice 6-0 Centrum Nowa Ruda 4 lutego
Knurów

Kolejka 2 - 4 lutego

Cekol Tychy 1-1 Remedium Pyskowice 4 lutego
Knurów
Vibovit Knurów 4-4 Centrum Nowa Ruda 4 lutego
Knurów

Kolejka 3 - 4 lutego

Cekol Tychy 7-4 Centrum Nowa Ruda 4 lutego
Knurów
Vibovit Knurów 2-4 Remedium Pyskowice 4 lutego
Knurów

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Remedium Pyskowice 3 7 2 1 0 11-3 1 0 0 6-0 1 1 0 5-3 1 1 0 1 0 1-1
2.  Cekol Tychy 3 7 2 1 0 12-8 1 1 0 8-5 1 0 0 4-3 1 1 0 1 0 1-1
3.  Vibovit Knurów 3 1 0 1 2 9-12 0 1 2 9-12 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 4-4
4.  Centrum Nowa Ruda 3 1 0 1 2 8-17 0 0 0 0-0 0 1 2 8-17 1 1 0 1 0 4-4

Grupa E
 
Kolejka 1 - 4 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny III-ligowe.
Do III rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Jastrzębie Zdrój) - Luciano Jastrzębie, Sapa Biopaliwa Sosnowiec (awans), Team Mikołów, TS Suszec, Hunger-Bud Katowice (awans)

Unimax Kielce 3-2 Korona Rzeszów 4 lutego
Kielce

Kolejka 2 - 4 lutego

Korona Rzeszów 7-2 Heiro Rzeszów 4 lutego
Kielce

Kolejka 3 - 4 lutego

Unimax Kielce 8-3 Heiro Rzeszów 4 lutego
Kielce

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unimax Kielce 2 6 2 0 0 11-5 2 0 0 11-5 0 0 0 0-0
2.  Korona Rzeszów 2 3 1 0 1 9-5 1 0 0 7-2 0 0 1 2-3
3.  Heiro Rzeszów 2 0 0 0 2 5-15 0 0 0 0-0 0 0 2 5-15

Grupa F
 
Kolejka 1 - 4 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny III-ligowe.
Do III rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Jastrzębie Zdrój) - Luciano Jastrzębie, Sapa Biopaliwa Sosnowiec (awans), Team Mikołów, TS Suszec, Hunger-Bud Katowice (awans)

Rock and Roll Tarnów 5-4 Jedność Niechobrz 4 lutego
Tarnów

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rock and Roll Tarnów 1 3 1 0 0 5-4 1 0 0 5-4 0 0 0 0-0
2.  Jedność Niechobrz 1 0 0 0 1 4-5 0 0 0 0-0 0 0 1 4-5

Grupa G
 
Kolejka 1 - 4 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny III-ligowe.
Do III rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Jastrzębie Zdrój) - Luciano Jastrzębie, Sapa Biopaliwa Sosnowiec (awans), Team Mikołów, TS Suszec, Hunger-Bud Katowice (awans)

Red Devils Chojnice 4-1 Medan Gniezno 4 lutego
Chojnice

Kolejka 2 - 4 lutego

Marwit Zławieś Wielka 8-2 Medan Gniezno 4 lutego
Chojnice

Kolejka 3 - 4 lutego

Red Devils Chojnice 7-4 Marwit Zławieś Wielka 4 lutego
Chojnice

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Red Devils Chojnice 2 6 2 0 0 11-5 2 0 0 11-5 0 0 0 0-0
2.  Marwit Zławieś Wielka 2 3 1 0 1 12-9 1 0 0 8-2 0 0 1 4-7
3.  Medan Gniezno 2 0 0 0 2 3-12 0 0 0 0-0 0 0 2 3-12

Grupa H
 
Kolejka 1 - 4 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny III-ligowe.
Do III rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Jastrzębie Zdrój) - Luciano Jastrzębie, Sapa Biopaliwa Sosnowiec (awans), Team Mikołów, TS Suszec, Hunger-Bud Katowice (awans)

Kadet Kicin 0-9 Pratt & Whitney Kalisz 4 lutego
Września

Kolejka 2 - 4 lutego

Pratt & Whitney Kalisz 4-3 Gestamp Września 4 lutego
Września

Kolejka 3 - 4 lutego

Gestamp Września 11-0 Kadet Kicin 4 lutego
Września

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pratt & Whitney Kalisz 2 6 2 0 0 13-3 1 0 0 4-3 1 0 0 9-0
2.  Gestamp Września 2 3 1 0 1 14-4 1 0 0 11-0 0 0 1 3-4
3.  Kadet Kicin 2 0 0 0 2 0-20 0 0 1 0-9 0 0 1 0-11

Grupa I
 
Kolejka 1 - 4 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny III-ligowe.
Do III rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Jastrzębie Zdrój) - Luciano Jastrzębie, Sapa Biopaliwa Sosnowiec (awans), Team Mikołów, TS Suszec, Hunger-Bud Katowice (awans)

1920 Mosina 2-3 TECH-PAK Września 4 lutego
Krobia
Globex Gorzów Wielkopolski 7-4 UKS Krobia 4 lutego
Krobia

Kolejka 2 - 4 lutego

Globex Gorzów Wielkopolski 0-1 1920 Mosina 4 lutego
Krobia
UKS Krobia 3-3 TECH-PAK Września 4 lutego
Krobia

Kolejka 3 - 4 lutego

UKS Krobia 9-4 1920 Mosina 4 lutego
Krobia
TECH-PAK Września 0-0 Globex Gorzów Wielkopolski 4 lutego
Krobia

Grupa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TECH-PAK Września 3 5 1 2 0 6-5 0 1 0 0-0 1 1 0 6-5
2.  Globex Gorzów Wielkopolski 3 4 1 1 1 7-5 1 0 1 7-5 0 1 0 0-0 1 3 1 0 0 7-4
3.  UKS Krobia 3 4 1 1 1 16-14 1 1 0 12-7 0 0 1 4-7 1 0 0 0 1 4-7
4.  1920 Mosina 3 3 1 0 2 7-12 0 0 1 2-3 1 0 1 5-9

Grupa J
 
Kolejka 1 - 4 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny III-ligowe.
Do III rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Jastrzębie Zdrój) - Luciano Jastrzębie, Sapa Biopaliwa Sosnowiec (awans), Team Mikołów, TS Suszec, Hunger-Bud Katowice (awans)

Savona Pizza Białystok 0-8 Key Company Białystok 4 lutego
Białystok
Telmex Białystok 0-7 Słoneczny Stok Białystok 4 lutego
Białystok

Kolejka 2 - 4 lutego

Telmex Białystok 5-4 Savona Pizza Białystok 4 lutego
Białystok
Key Company Białystok 0-1 Słoneczny Stok Białystok 4 lutego
Białystok

Kolejka 3 - 4 lutego

Key Company Białystok 3-5 Telmex Białystok 4 lutego
Białystok
Savona Pizza Białystok 1-7 Słoneczny Stok Białystok 4 lutego
Białystok

Grupa J
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Słoneczny Stok Białystok 3 9 3 0 0 15-1 0 0 0 0-0 3 0 0 15-1
2.  Telmex Białystok 3 6 2 0 1 10-14 1 0 1 5-11 1 0 0 5-3
3.  Key Company Białystok 3 3 1 0 2 11-6 0 0 2 3-6 1 0 0 8-0
4.  Savona Pizza Białystok 3 0 0 0 3 5-20 0 0 2 1-15 0 0 1 4-5

Grupa K
 
Kolejka 1 - 4 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny III-ligowe.
Do III rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Jastrzębie Zdrój) - Luciano Jastrzębie, Sapa Biopaliwa Sosnowiec (awans), Team Mikołów, TS Suszec, Hunger-Bud Katowice (awans)

Wika Białystok 7-4 Rudnia Zabłudów 4 lutego
Białystok
Podlasie U-20 Białystok 4-2 Elhurt-Elmet Białystok 4 lutego
Białystok

Kolejka 2 - 4 lutego

Rudnia Zabłudów 3-8 Podlasie U-20 Białystok 4 lutego
Białystok
Elhurt-Elmet Białystok 5-6 Wika Białystok 4 lutego
Białystok

Kolejka 3 - 4 lutego

Podlasie U-20 Białystok 1-2 Wika Białystok 4 lutego
Białystok
Rudnia Zabłudów 7-5 Elhurt-Elmet Białystok 4 lutego
Białystok

Grupa K
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wika Białystok 3 9 3 0 0 15-10 1 0 0 7-4 2 0 0 8-6
2.  Podlasie U-20 Białystok 3 6 2 0 1 13-7 1 0 1 5-4 1 0 0 8-3
3.  Rudnia Zabłudów 3 3 1 0 2 14-20 1 0 1 10-13 0 0 1 4-7
4.  Elhurt-Elmet Białystok 3 0 0 0 3 12-17 0 0 1 5-6 0 0 2 7-11

Grupa L
 
Kolejka 1 - 4 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny III-ligowe.
Do III rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup, w których występuje pięć zespołów. Z grup czterodrużynowych awansuje tylko zwycięzca.
Grupa D (Jastrzębie Zdrój) - Luciano Jastrzębie, Sapa Biopaliwa Sosnowiec (awans), Team Mikołów, TS Suszec, Hunger-Bud Katowice (awans)

Helios Białystok 7-3 Dragon Białystok 4 lutego
Białystok

Kolejka 2 - 4 lutego

Dragon Białystok 1-6 Żubry Zambrów 4 lutego
Białystok

Kolejka 3 - 4 lutego

Żubry Zambrów 2-2 Helios Białystok 4 lutego
Białystok

Grupa L
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Żubry Zambrów 2 4 1 1 0 8-3 0 1 0 2-2 1 0 0 6-1 1 1 0 1 0 2-2
2.  Helios Białystok 2 4 1 1 0 9-5 1 0 0 7-3 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
3.  Dragon Białystok 2 0 0 0 2 4-13 0 0 1 1-6 0 0 1 3-7

III faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 25 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny II-ligowe.
Do IV rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
Dodatkowy awans - Strzelec Gorzyczki (drużyna młodzieżowa).
Trans-Blach Nowy Sącz (grupa G), Gazownik Wawelno (grupa H) i Słoneczny Stok Białystok (grupa J) wycofały się z rozgrywek.

Dąbrovia 2003 Jaworzno 1-1 Engas Bielsko-Biała 25 lutego
Bielsko-Biała
Rodakowski Tychy 3-5 Fitness Club Salsa Sosnowiec 25 lutego
Bielsko-Biała

Kolejka 2 - 25 lutego

Engas Bielsko-Biała 4-5 Rodakowski Tychy 25 lutego
Bielsko-Biała
Dąbrovia 2003 Jaworzno 1-1 Fitness Club Salsa Sosnowiec 25 lutego
Bielsko-Biała

Kolejka 3 - 25 lutego

Fitness Club Salsa Sosnowiec 6-3 Engas Bielsko-Biała 25 lutego
Bielsko-Biała
Rodakowski Tychy 2-7 Dąbrovia 2003 Jaworzno 25 lutego
Bielsko-Biała

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Fitness Club Salsa Sosnowiec 3 7 2 1 0 12-7 1 0 0 6-3 1 1 0 6-4
2.  Dąbrovia 2003 Jaworzno 3 5 1 2 0 9-4 0 2 0 2-2 1 0 0 7-2
3.  Rodakowski Tychy 3 3 1 0 2 10-16 0 0 2 5-12 1 0 0 5-4
4.  Engas Bielsko-Biała 3 1 0 1 2 8-12 0 0 1 4-5 0 1 1 4-7

Grupa B
 
Kolejka 1 - 25 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny II-ligowe.
Do IV rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
Dodatkowy awans - Strzelec Gorzyczki (drużyna młodzieżowa).
Trans-Blach Nowy Sącz (grupa G), Gazownik Wawelno (grupa H) i Słoneczny Stok Białystok (grupa J) wycofały się z rozgrywek.

Rekord Bielsko-Biała 2-2 Gwiazda Ruda Śląska 25 lutego
Suszec
Sapa Biopaliwa Sosnowiec 3-5 Cekol Tychy 25 lutego
Suszec

Kolejka 2 - 25 lutego

Rekord Bielsko-Biała 1-3 Sapa Biopaliwa Sosnowiec 25 lutego
Suszec
Cekol Tychy 1-1 Gwiazda Ruda Śląska 25 lutego
Suszec

Kolejka 3 - 25 lutego

Rekord Bielsko-Biała 3-5 Cekol Tychy 25 lutego
Suszec
Sapa Biopaliwa Sosnowiec 3-0 Gwiazda Ruda Śląska 25 lutego
Suszec

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cekol Tychy 3 7 2 1 0 11-7 0 1 0 1-1 2 0 0 10-6
2.  Sapa Biopaliwa Sosnowiec 3 6 2 0 1 9-6 1 0 1 6-5 1 0 0 3-1
3.  Gwiazda Ruda Śląska 3 2 0 2 1 3-6 0 0 0 0-0 0 2 1 3-6
4.  Rekord Bielsko-Biała 3 1 0 1 2 6-10 0 1 2 6-10 0 0 0 0-0

Grupa C
 
Kolejka 1 - 25 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny II-ligowe.
Do IV rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
Dodatkowy awans - Strzelec Gorzyczki (drużyna młodzieżowa).
Trans-Blach Nowy Sącz (grupa G), Gazownik Wawelno (grupa H) i Słoneczny Stok Białystok (grupa J) wycofały się z rozgrywek.

Energy Ostrowiec Świętokrzyski 0-3 ZIS Gaszyńscy Kraków 25 lutego
Rzeszów
Korona Rzeszów 8-1 Jedność Niechobrz 25 lutego
Rzeszów

Kolejka 2 - 25 lutego

Korona Rzeszów 3-3 Energy Ostrowiec Świętokrzyski 25 lutego
Rzeszów
Jedność Niechobrz 2-13 ZIS Gaszyńscy Kraków 25 lutego
Rzeszów

Kolejka 3 - 25 lutego

Jedność Niechobrz 5-3 Energy Ostrowiec Świętokrzyski 25 lutego
Rzeszów
Korona Rzeszów 3-3 ZIS Gaszyńscy Kraków 25 lutego
Rzeszów

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ZIS Gaszyńscy Kraków 3 7 2 1 0 19-5 0 0 0 0-0 2 1 0 19-5
2.  Korona Rzeszów 3 5 1 2 0 14-7 1 2 0 14-7 0 0 0 0-0
3.  Jedność Niechobrz 3 3 1 0 2 8-24 1 0 1 7-16 0 0 1 1-8
4.  Energy Ostrowiec Świętokrzyski 3 1 0 1 2 6-11 0 0 1 0-3 0 1 1 6-8

Grupa D
 
Kolejka 1 - 25 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny II-ligowe.
Do IV rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
Dodatkowy awans - Strzelec Gorzyczki (drużyna młodzieżowa).
Trans-Blach Nowy Sącz (grupa G), Gazownik Wawelno (grupa H) i Słoneczny Stok Białystok (grupa J) wycofały się z rozgrywek.

Gestamp Września 2-3 Hunger-Bud Katowice 25 lutego
Września
MKS Gorzów Wielkopolski 4-6 WSK PZL Kalisz 25 lutego
Września

Kolejka 2 - 25 lutego

Gestamp Września 3-5 MKS Gorzów Wielkopolski 25 lutego
Września
Hunger-Bud Katowice 1-2 WSK PZL Kalisz 25 lutego
Września

Kolejka 3 - 25 lutego

WSK PZL Kalisz 6-3 Gestamp Września 25 lutego
Września
MKS Gorzów Wielkopolski 3-5 Hunger-Bud Katowice 25 lutego
Września

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  WSK PZL Kalisz 3 9 3 0 0 14-8 1 0 0 6-3 2 0 0 8-5
2.  Hunger-Bud Katowice 3 6 2 0 1 9-7 0 0 1 1-2 2 0 0 8-5
3.  MKS Gorzów Wielkopolski 3 3 1 0 2 12-14 0 0 2 7-11 1 0 0 5-3
4.  Gestamp Września 3 0 0 0 3 8-14 0 0 2 5-8 0 0 1 3-6

Grupa E
 
Kolejka 1 - 25 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny II-ligowe.
Do IV rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
Dodatkowy awans - Strzelec Gorzyczki (drużyna młodzieżowa).
Trans-Blach Nowy Sącz (grupa G), Gazownik Wawelno (grupa H) i Słoneczny Stok Białystok (grupa J) wycofały się z rozgrywek.

Telmex Białystok 8-2 Wika Białystok 25 lutego
Białystok
Żubry Zambrów 1-3 Podlasie U-20 Białystok 25 lutego
Białystok

Kolejka 2 - 25 lutego

Podlasie U-20 Białystok 3-2 Telmex Białystok 25 lutego
Białystok
Żubry Zambrów 10-3 Wika Białystok 25 lutego
Białystok

Kolejka 3 - 25 lutego

Telmex Białystok 3-3 Żubry Zambrów 25 lutego
Białystok
Wika Białystok 1-4 Podlasie U-20 Białystok 25 lutego
Białystok

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podlasie U-20 Białystok 3 9 3 0 0 10-4 1 0 0 3-2 2 0 0 7-2
2.  Żubry Zambrów 3 4 1 1 1 14-9 1 0 1 11-6 0 1 0 3-3 1 1 0 1 0 3-3
3.  Telmex Białystok 3 4 1 1 1 13-8 1 1 0 11-5 0 0 1 2-3 1 1 0 1 0 3-3
4.  Wika Białystok 3 0 0 0 3 6-22 0 0 1 1-4 0 0 2 5-18

Grupa F
 
Kolejka 1 - 25 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny II-ligowe.
Do IV rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
Dodatkowy awans - Strzelec Gorzyczki (drużyna młodzieżowa).
Trans-Blach Nowy Sącz (grupa G), Gazownik Wawelno (grupa H) i Słoneczny Stok Białystok (grupa J) wycofały się z rozgrywek.

Strzelec Gorzyczki 0-3 Remedium Pyskowice 25 lutego
Gorzyczki
CH Tadeusz Jaworzno - UPOS System Knurów 25 lutego
Gorzyczki

Kolejka 2 - 25 lutego

Remedium Pyskowice 4-5 CH Tadeusz Jaworzno 25 lutego
Gorzyczki
UPOS System Knurów - Strzelec Gorzyczki 25 lutego
Gorzyczki

Kolejka 3 - 25 lutego

Remedium Pyskowice 12-0 UPOS System Knurów 25 lutego
Gorzyczki
Strzelec Gorzyczki - CH Tadeusz Jaworzno 25 lutego
Gorzyczki

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Remedium Pyskowice 3 6 2 0 1 19-5 1 0 1 16-5 1 0 0 3-0
2.  CH Tadeusz Jaworzno 1 3 1 0 0 5-4 0 0 0 0-0 1 0 0 5-4
3.  Strzelec Gorzyczki 1 0 0 0 1 0-3 0 0 1 0-3 0 0 0 0-0
4.  UPOS System Knurów 1 0 0 0 1 0-12 0 0 0 0-0 0 0 1 0-12

Grupa G
 
Kolejka 1 - 25 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny II-ligowe.
Do IV rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
Dodatkowy awans - Strzelec Gorzyczki (drużyna młodzieżowa).
Trans-Blach Nowy Sącz (grupa G), Gazownik Wawelno (grupa H) i Słoneczny Stok Białystok (grupa J) wycofały się z rozgrywek.

Unimax Kielce 1-4 WSB Chorzów 25 lutego
Zagnańsk

Kolejka 2 - 25 lutego

WSB Chorzów 2-0 Rock and Roll Tarnów 25 lutego
Zagnańsk

Kolejka 3 - 25 lutego

Unimax Kielce 3-1 Rock and Roll Tarnów 25 lutego
Zagnańsk

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  WSB Chorzów 2 6 2 0 0 6-1 1 0 0 2-0 1 0 0 4-1
2.  Unimax Kielce 2 3 1 0 1 4-5 1 0 1 4-5 0 0 0 0-0
3.  Rock and Roll Tarnów 2 0 0 0 2 1-5 0 0 0 0-0 0 0 2 1-5

Grupa H
 
Kolejka 1 - 25 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny II-ligowe.
Do IV rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
Dodatkowy awans - Strzelec Gorzyczki (drużyna młodzieżowa).
Trans-Blach Nowy Sącz (grupa G), Gazownik Wawelno (grupa H) i Słoneczny Stok Białystok (grupa J) wycofały się z rozgrywek.

Pratt & Whitney Kalisz 4-0 MKS Praszka 25 lutego
Praszka

Kolejka 2 - 25 lutego

Marex Chorzów 1-1 Pratt & Whitney Kalisz 25 lutego
Praszka

Kolejka 3 - 25 lutego

MKS Praszka 6-5 Marex Chorzów 25 lutego
Praszka

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pratt & Whitney Kalisz 2 4 1 1 0 5-1 1 0 0 4-0 0 1 0 1-1
2.  MKS Praszka 2 3 1 0 1 6-9 1 0 0 6-5 0 0 1 0-4
3.  Marex Chorzów 2 1 0 1 1 6-7 0 1 0 1-1 0 0 1 5-6

Grupa I
 
Kolejka 1 - 25 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny II-ligowe.
Do IV rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
Dodatkowy awans - Strzelec Gorzyczki (drużyna młodzieżowa).
Trans-Blach Nowy Sącz (grupa G), Gazownik Wawelno (grupa H) i Słoneczny Stok Białystok (grupa J) wycofały się z rozgrywek.

Tacho Arpol Toruń 4-2 TPH Polkowice 25 lutego
Gorzów Wielkopolski
Globex Gorzów Wielkopolski 4-2 Polonia Szczecin 25 lutego
Gorzów Wielkopolski

Kolejka 2 - 25 lutego

TPH Polkowice 7-1 Polonia Szczecin 25 lutego
Gorzów Wielkopolski
Globex Gorzów Wielkopolski 2-1 Tacho Arpol Toruń 25 lutego
Gorzów Wielkopolski

Kolejka 3 - 25 lutego

Globex Gorzów Wielkopolski 3-2 TPH Polkowice 25 lutego
Gorzów Wielkopolski
Tacho Arpol Toruń 8-1 Polonia Szczecin 25 lutego
Gorzów Wielkopolski

Grupa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Globex Gorzów Wielkopolski 3 9 3 0 0 9-5 3 0 0 9-5 0 0 0 0-0
2.  Tacho Arpol Toruń 3 6 2 0 1 13-5 2 0 0 12-3 0 0 1 1-2
3.  TPH Polkowice 3 3 1 0 2 11-8 1 0 0 7-1 0 0 2 4-7
4.  Polonia Szczecin 3 0 0 0 3 4-19 0 0 0 0-0 0 0 3 4-19

Grupa J
 
Kolejka 1 - 25 lutego
Do rozgrywek przystąpiły drużyny II-ligowe.
Do IV rundy awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
Dodatkowy awans - Strzelec Gorzyczki (drużyna młodzieżowa).
Trans-Blach Nowy Sącz (grupa G), Gazownik Wawelno (grupa H) i Słoneczny Stok Białystok (grupa J) wycofały się z rozgrywek.

Red Devils Chojnice 5-2 TECH-PAK Września 25 lutego
Chojnice

Kolejka 2 - 25 lutego

TECH-PAK Września 2-4 AZS UW Warszawa 25 lutego
Chojnice

Kolejka 3 - 25 lutego

AZS UW Warszawa 1-5 Red Devils Chojnice 25 lutego
Chojnice

Grupa J
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Red Devils Chojnice 2 6 2 0 0 10-3 1 0 0 5-2 1 0 0 5-1
2.  AZS UW Warszawa 2 3 1 0 1 5-7 0 0 1 1-5 1 0 0 4-2
3.  TECH-PAK Września 2 0 0 0 2 4-9 0 0 1 2-4 0 0 1 2-5

IV faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 18 marca
Do rozgrywek przystąpiły drużyny I-ligowe.
Do 1/8 finału awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
Żubry Zambrów (grupa A), Uni Max Kielce (grupa E) i Podlasie U-20 Białystok (grupa H) wycofały się z rozgrywek.

Dąbrovia 2003 Jaworzno 2-4 Sapa Biopaliwa Sosnowiec 18 marca, 14:00
Jaworzno

Kolejka 2 - 18 marca

Dąbrovia 2003 Jaworzno 2-3 Kupczyk Kraków 18 marca, 14:45
nieznany ?, ? - Grzegorz Bizoń ?, Adrian Hejmo ?, Tomasz Kozieł ?
Jaworzno

Kolejka 3 - 18 marca

Kupczyk Kraków 1-0 Sapa Biopaliwa Sosnowiec 18 marca, 15:30
Tomasz Kozieł ?
Jaworzno

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kupczyk Kraków 2 6 2 0 0 4-2 1 0 0 1-0 1 0 0 3-2
2.  Sapa Biopaliwa Sosnowiec 2 3 1 0 1 4-3 0 0 0 0-0 1 0 1 4-3
3.  Dąbrovia 2003 Jaworzno 2 0 0 0 2 4-7 0 0 2 4-7 0 0 0 0-0

Grupa B
 
Kolejka 1 - 18 marca
Do rozgrywek przystąpiły drużyny I-ligowe.
Do 1/8 finału awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
Żubry Zambrów (grupa A), Uni Max Kielce (grupa E) i Podlasie U-20 Białystok (grupa H) wycofały się z rozgrywek.

Cekol Tychy 0-7 Clearex Chorzów 18 marca, 16:00
Krzysztof Filipczak ?, ?, Adam Kryger ?, Mirosław Miozga ?, Krzysztof Marzec ?, Szymon Maksym ?, Krzysztof Kusia ?
Krzeszowice
ZIS Gaszyńscy Kraków 4-2 Pratt & Whitney Kalisz 18 marca, 16:45
nieznany ?, ?, ?, ? - Rafał Sibiński ?, Grzegorz Klimkiewicz ?
Krzeszowice

Kolejka 2 - 18 marca

ZIS Gaszyńscy Kraków 4-1 Cekol Tychy 18 marca, 17:30
Krzeszowice
Clearex Chorzów 3-1 Pratt & Whitney Kalisz 18 marca, 18:15
Mirosław Miozga ?, Krzysztof Kusia ?, Krzysztof Filipczak ? - Jacek Rosadziński ?
Krzeszowice

Kolejka 3 - 18 marca

Pratt & Whitney Kalisz 2-1 Cekol Tychy 18 marca, 19:00
Przemysław Klimkiewicz ?, ? - nieznany ?
Krzeszowice
Clearex Chorzów 5-5 ZIS Gaszyńscy Kraków 18 marca, 19:45
Krzysztof Kusia ?, ?, Krzysztof Marzec ?, ?, Krzysztof Filipczak ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?
Krzeszowice

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Clearex Chorzów 3 7 2 1 0 15-6 1 1 0 8-6 1 0 0 7-0 1 1 0 1 0 5-5
2.  ZIS Gaszyńscy Kraków 3 7 2 1 0 13-8 2 0 0 8-3 0 1 0 5-5 1 1 0 1 0 5-5
3.  Pratt & Whitney Kalisz 3 3 1 0 2 5-8 1 0 0 2-1 0 0 2 3-7
4.  Cekol Tychy 3 0 0 0 3 2-13 0 0 1 0-7 0 0 2 2-6

Grupa C
 
Kolejka 1 - 18 marca
Do rozgrywek przystąpiły drużyny I-ligowe.
Do 1/8 finału awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
Żubry Zambrów (grupa A), Uni Max Kielce (grupa E) i Podlasie U-20 Białystok (grupa H) wycofały się z rozgrywek.

Jango Katowice 6-5 Hunger-Bud Katowice 18 marca, 10:00
Gorzyczki
Strzelec Gorzyczki 4-7 Red Devils Chojnice 18 marca, 13:45
nieznany ?, ?, ?, ? - Artur Chrzonowski ?, ?, Mateusz Frymak ?, ?, Sebastian Stalka ?, Adam Żołądź ?, Tomasz Fojut ?
Gorzyczki

Kolejka 2 - 18 marca

Strzelec Gorzyczki 2-12 Jango Katowice 18 marca, 10:45
Gorzyczki
Red Devils Chojnice 4-8 Hunger-Bud Katowice 18 marca, 11:30
Sebastian Stalka ?, ?, Artur Chrzonowski ?, Mateusz Frymak ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?
Gorzyczki

Kolejka 3 - 18 marca

Jango Katowice 11-2 Red Devils Chojnice 18 marca, 12:15
nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ? - Sebastian Stalka ?, Mateusz Frymak ?
Gorzyczki
Strzelec Gorzyczki 4-10 Hunger-Bud Katowice 18 marca, 13:00
Gorzyczki

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jango Katowice 3 9 3 0 0 29-9 2 0 0 17-7 1 0 0 12-2
2.  Hunger-Bud Katowice 3 6 2 0 1 23-14 0 0 0 0-0 2 0 1 23-14
3.  Red Devils Chojnice 3 3 1 0 2 13-23 0 0 1 4-8 1 0 1 9-15
4.  Strzelec Gorzyczki 3 0 0 0 3 10-29 0 0 3 10-29 0 0 0 0-0

Grupa D
 
Kolejka 1 - 18 marca
Do rozgrywek przystąpiły drużyny I-ligowe.
Do 1/8 finału awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
Żubry Zambrów (grupa A), Uni Max Kielce (grupa E) i Podlasie U-20 Białystok (grupa H) wycofały się z rozgrywek.

WSB Chorzów 4-6 Pogoń 04 Szczecin 18 marca, 14:00
nieznany ?, ?, ?, ? - Paweł Dąbrowski ?, ?, Paweł Jatczak ?, ?, Łukasz Żebrowski ?, Robert Sikorski ?
Kalisz
WSK PZL Kalisz 3-1 Remedium Pyskowice 18 marca, 14:45
Tomasz Warzych ?, ?, Damian Ostrychalski ? - nieznany ?
Kalisz

Kolejka 2 - 18 marca

WSK PZL Kalisz 5-3 WSB Chorzów 18 marca, 16:15
Marcin Czajczyński ?, ?, Andrzej Smoliga ?, Konrad Chojnacki ?, Damian Ostrychalski ? - nieznany ?, ?, ?
Kalisz
Pogoń 04 Szczecin 6-2 Remedium Pyskowice 18 marca, 15:30
Adam Celeban ?, ?, ?, Andrzej Sydor ?, ?, Robert Sikorski ? - nieznany ?, ?
Kalisz

Kolejka 3 - 18 marca

Pogoń 04 Szczecin 7-4 WSK PZL Kalisz 18 marca, 17:00
Paweł Jatczak ?, ?, ?, ?, Andrzej Sydor ?, Adam Celeban ?, Łukasz Żebrowski ? - Marcin Czajczyński ?, ?, Tomasz Warzych ?, Marcin Rubas ?
Kalisz
Remedium Pyskowice 1-3 WSB Chorzów 18 marca, 17:45
Kalisz

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń 04 Szczecin 3 9 3 0 0 19-10 2 0 0 13-6 1 0 0 6-4
2.  WSK PZL Kalisz 3 6 2 0 1 12-11 2 0 0 8-4 0 0 1 4-7
3.  WSB Chorzów 3 3 1 0 2 10-12 0 0 1 4-6 1 0 1 6-6
4.  Remedium Pyskowice 3 0 0 0 3 4-12 0 0 1 1-3 0 0 2 3-9

Grupa E
 
Kolejka 1 - 18 marca
Do rozgrywek przystąpiły drużyny I-ligowe.
Do 1/8 finału awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
Żubry Zambrów (grupa A), Uni Max Kielce (grupa E) i Podlasie U-20 Białystok (grupa H) wycofały się z rozgrywek.

CH Tadeusz Jaworzno 3-7 MKS Praszka 18 marca, 10:15
Opole

Kolejka 2 - 18 marca

MKS Praszka 2-4 P.A. Nova Gliwice 18 marca, 11:00
Opole

Kolejka 3 - 18 marca

P.A. Nova Gliwice 3-2 CH Tadeusz Jaworzno 18 marca, 11:45
Opole

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  P.A. Nova Gliwice 2 6 2 0 0 7-4 1 0 0 3-2 1 0 0 4-2
2.  MKS Praszka 2 3 1 0 1 9-7 0 0 1 2-4 1 0 0 7-3
3.  CH Tadeusz Jaworzno 2 0 0 0 2 5-10 0 0 1 3-7 0 0 1 2-3

Grupa F
 
Kolejka 1 - 18 marca
Do rozgrywek przystąpiły drużyny I-ligowe.
Do 1/8 finału awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
Żubry Zambrów (grupa A), Uni Max Kielce (grupa E) i Podlasie U-20 Białystok (grupa H) wycofały się z rozgrywek.

Korona Rzeszów 1-8 Grembach-Kolejarz Łódź 18 marca, 15:00
Wojciech Piecha ? - Michał Marciniak ?, ?, Marcin Stanisławski ?, ?, Mariusz Milewski ?, Tomasz Kaczmarek ?, Daniel Krawczyk ?, Marcin Olejniczak ?
Zgierz
Hurtap Łęczyca 1-2 Tacho Arpol Toruń 18 marca, 15:45
Mariusz Kaźmierczak ? - Tomasz Strzykowski ?, Michał Suchocki ?
Zgierz

Kolejka 2 - 18 marca

Hurtap Łęczyca 3-2 Korona Rzeszów 18 marca, 16:30
Robert Czekalski ?, ?, Robert Hyży ? - Jakub Urbaniak ?, Robert Kruczek ?
Zgierz
Grembach-Kolejarz Łódź 6-3 Tacho Arpol Toruń 18 marca, 17:15
Krzysztof Kuchciak ?, ?, Mariusz Milewski ?, Daniel Krawczyk ?, Marcin Olejniczak ?, Marcin Stanisławski ? - Sebastian Łoś ?, ?, Piotr Rutkowski ?
Zgierz

Kolejka 3 - 18 marca

Tacho Arpol Toruń 5-2 Korona Rzeszów 18 marca, 18:00
Miłosz Krusiński ?, Tomasz Strzykowski ?, Sebastian Łoś ?, Michał Suchocki ?, Marcin Mikołajewicz ? - Wojciech Piecha ?, Robert Kruczek ?
Zgierz
Grembach-Kolejarz Łódź 5-5 Hurtap Łęczyca 18 marca, 18:45
Daniel Krawczyk ?, ?, ?, Krzysztof Kuchciak ?, ? - Krzysztof Jasiński ?, Marcin Pawłowski I ?, Mariusz Kaźmierczak ?, Robert Hyży ?, Krzysztof Kuchciak ? (s)
Zgierz

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grembach-Kolejarz Łódź 3 7 2 1 0 19-9 1 1 0 11-8 1 0 0 8-1
2.  Tacho Arpol Toruń 3 6 2 0 1 10-9 1 0 0 5-2 1 0 1 5-7
3.  Hurtap Łęczyca 3 4 1 1 1 9-9 1 0 1 4-4 0 1 0 5-5
4.  Korona Rzeszów 3 0 0 0 3 5-16 0 0 1 1-8 0 0 2 4-8

Grupa G
 
Kolejka 1 - 18 marca
Do rozgrywek przystąpiły drużyny I-ligowe.
Do 1/8 finału awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
Żubry Zambrów (grupa A), Uni Max Kielce (grupa E) i Podlasie U-20 Białystok (grupa H) wycofały się z rozgrywek.

Radan Gliwice 3-2 Fitness Club Salsa Sosnowiec 18 marca, 12:00
Adrian Łągiewka ?, Robert Satora ?, Patryk Cygnarowski ? - Jakub Bławat ?, ? Fermach ?
Gliwice
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 6-2 AZS UW Warszawa 18 marca, 12:50
Piotr Pawełek ?, ?, Michał Wieczorek ?, ?, ?, Dariusz Wolański ? - Marcin Pawłowski II ?, ?
Gliwice

Kolejka 2 - 18 marca

Fitness Club Salsa Sosnowiec 1-5 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 18 marca, 13:40
Aleksander Kolmas ? - Michał Włodarek ?, ?, ?, ?, Paweł Szarek ?
Gliwice
Radan Gliwice 3-4 AZS UW Warszawa 18 marca, 14:30
Adrian Łągiewka ?, Szymon Waga ?, Robert Satora ? - Tadeusz Kiełbiewski ?, ?, ?, Piotr Bartnik ?
Gliwice

Kolejka 3 - 18 marca

AZS UW Warszawa 5-3 Fitness Club Salsa Sosnowiec 18 marca, 15:20
Tadeusz Kiełbiewski ?, ?, Piotr Bartnik ?, ?, Marcin Pawłowski II ? - Aleksander Kolmas ?, ?, Piotr Załawka ?
Gliwice
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 3-3 Radan Gliwice 18 marca, 16:10
Michał Włodarek ?, ?, Wojciech Simon ? - Tomasz Misiak ?, Rafał Przerwa ?, Wojciech Sadlok ?
Gliwice

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 3 7 2 1 0 14-6 1 1 0 9-5 1 0 0 5-1
2.  AZS UW Warszawa 3 6 2 0 1 11-12 1 0 0 5-3 1 0 1 6-9
3.  Radan Gliwice 3 4 1 1 1 9-9 1 0 1 6-6 0 1 0 3-3
4.  Fitness Club Salsa Sosnowiec 3 0 0 0 3 6-13 0 0 1 1-5 0 0 2 5-8

Grupa H
 
Kolejka 1 - 18 marca
Do rozgrywek przystąpiły drużyny I-ligowe.
Do 1/8 finału awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
Żubry Zambrów (grupa A), Uni Max Kielce (grupa E) i Podlasie U-20 Białystok (grupa H) wycofały się z rozgrywek.

GKS Jachym Tychy '71 1-2 Akademia Słowa Poznań 18 marca, 11:00
Gorzów Wielkopolski

Kolejka 2 - 18 marca

Globex Gorzów Wielkopolski 3-4 GKS Jachym Tychy '71 18 marca, 11:45
nieznany ?, ?, ? - Michał Słonina ?, ?, ?, Jacek Rączka ?
Gorzów Wielkopolski

Kolejka 3 - 18 marca

Akademia Słowa Poznań 6-2 Globex Gorzów Wielkopolski 18 marca, 12:30
Gorzów Wielkopolski

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Akademia Słowa Poznań 2 6 2 0 0 8-3 1 0 0 6-2 1 0 0 2-1
2.  GKS Jachym Tychy '71 2 3 1 0 1 5-5 0 0 1 1-2 1 0 0 4-3
3.  Globex Gorzów Wielkopolski 2 0 0 0 2 5-10 0 0 1 3-4 0 0 1 2-6

V faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 15 kwietnia
Losowanie - 22 marca 2007 - Katowice.
Do 1/4 finału awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
MKS Praszka (grupa C) wycofał się z rozgrywek.

Grembach-Kolejarz Łódź 2-3 ZIS Gaszyńscy Kraków 15 kwietnia, 13:30
Mariusz Milewski 10, Daniel Krawczyk 11 - Piotr Jamróz 7, Marcin Kwater 16, Wojciech Wróbel 21
Warszawa
P.A. Nova Gliwice 5-4 AZS UW Warszawa 15 kwietnia, 14:20
Dariusz Brauhoff 1, Błażej Korczyński 1, Rafał Franz 6, 13, 20 - Tadeusz Kiełbiewski 5, Piotr Bartnik 18, Marcin Pawłowski II 19, Rafał Klimkowski 24
Warszawa

Kolejka 2 - 15 kwietnia

AZS UW Warszawa 1-3 Grembach-Kolejarz Łódź 15 kwietnia, 15:30
Piotr Bartnik 14 - Daniel Krawczyk 10, 12, Tomasz Rolnik 17
Warszawa
P.A. Nova Gliwice 1-2 ZIS Gaszyńscy Kraków 15 kwietnia, 16:20
Dariusz Brauhoff 3 - Tomasz Księżyc 4, Wojciech Wróbel 11
Warszawa

Kolejka 3 - 15 kwietnia

ZIS Gaszyńscy Kraków 5-6 AZS UW Warszawa 15 kwietnia, 17:40
Wojciech Wróbel 2, Piotr Jamróz 4, 22, Maciej Musiał 13, 22 - Piotr Stańczuk 1, 1, Piotr Bartnik 7, Karol Domżała 10, Rafał Klimkowski 14, Paweł Juchniewicz 19
Warszawa
Grembach-Kolejarz Łódź 2-3 P.A. Nova Gliwice 15 kwietnia, 18:30
Mariusz Rachubiński 6, Mariusz Milewski 24 - Błażej Korczyński 10, 10, Dariusz Brauhoff 12
Warszawa

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ZIS Gaszyńscy Kraków 3 6 2 0 1 10-9 0 0 1 5-6 2 0 0 5-3 1 3 1 0 0 2-1
2.  P.A. Nova Gliwice 3 6 2 0 1 9-8 1 0 1 6-6 1 0 0 3-2 1 0 0 0 1 1-2
3.  Grembach-Kolejarz Łódź 3 3 1 0 2 7-7 0 0 2 4-6 1 0 0 3-1 1 3 1 0 0 3-1
4.  AZS UW Warszawa 3 3 1 0 2 11-13 0 0 1 1-3 1 0 1 10-10 1 0 0 0 1 1-3

Grupa B
 
Kolejka 1 - 15 kwietnia
Losowanie - 22 marca 2007 - Katowice.
Do 1/4 finału awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
MKS Praszka (grupa C) wycofał się z rozgrywek.

Jango Katowice 4-0 Tacho Arpol Toruń 15 kwietnia, 15:00
Toruń
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 3-3 GKS Jachym Tychy '71 15 kwietnia, 15:45
nieznany ?, ?, ? - Piotr Słonina ?, Michał Słonina ?, Adrian Piechowiak ?
Toruń

Kolejka 2 - 15 kwietnia

GKS Jachym Tychy '71 1-1 Jango Katowice 15 kwietnia, 16:30
Mariusz Masternak ? - nieznany ?
Toruń
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 2-7 Tacho Arpol Toruń 15 kwietnia, 17:15
Toruń

Kolejka 3 - 15 kwietnia

Tacho Arpol Toruń 3-3 GKS Jachym Tychy '71 15 kwietnia, 18:00
nieznany ?, ?, ? - Adam Wolak ?, Piotr Słonina ?, Adrian Piechowiak ?
Toruń
Jango Katowice 1-1 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 15 kwietnia, 18:45
Toruń

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jango Katowice 3 5 1 2 0 6-2 1 1 0 5-1 0 1 0 1-1
2.  Tacho Arpol Toruń 3 4 1 1 1 10-9 0 1 0 3-3 1 0 1 7-6
3.  GKS Jachym Tychy '71 3 3 0 3 0 7-7 0 1 0 1-1 0 2 0 6-6
4.  Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 3 2 0 2 1 6-11 0 1 1 5-10 0 1 0 1-1

Grupa C
 
Kolejka 1 - 15 kwietnia
Losowanie - 22 marca 2007 - Katowice.
Do 1/4 finału awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
MKS Praszka (grupa C) wycofał się z rozgrywek.

Clearex Chorzów 2-0 Hunger-Bud Katowice 15 kwietnia, 15:45
Łukasz Witek 13 (s), Szymon Maksym 18
Szczecin

Kolejka 2 - 15 kwietnia

Pogoń 04 Szczecin 10-3 Hunger-Bud Katowice 15 kwietnia, 16:35
Andrzej Sydor 1, 6, Paweł Jatczak 3, Michał Wójcik 5, Robert Sikorski 5, Łukasz Żebrowski 6, 17, 23, Adam Celeban 10, 21 - Łukasz Witek 9, 22, Tomasz Rabczak 15
Szczecin

Kolejka 3 - 15 kwietnia

Pogoń 04 Szczecin 2-4 Clearex Chorzów 15 kwietnia, 17:25
Adam Celeban 7, Andrzej Sydor 10 - Krzysztof Marzec 11, Krzysztof Filipczak 19, Bogusław Saganowski 21, Szymon Maksym 23
Szczecin

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Clearex Chorzów 2 6 2 0 0 6-2 1 0 0 2-0 1 0 0 4-2
2.  Pogoń 04 Szczecin 2 3 1 0 1 12-7 1 0 1 12-7 0 0 0 0-0
3.  Hunger-Bud Katowice 2 0 0 0 2 3-12 0 0 0 0-0 0 0 2 3-12

Grupa D
 
Kolejka 1 - 15 kwietnia
Losowanie - 22 marca 2007 - Katowice.
Do 1/4 finału awansują dwie najlepsze drużyny z grup.
MKS Praszka (grupa C) wycofał się z rozgrywek.

Kupczyk Kraków 5-1 WSK PZL Kalisz 15 kwietnia, 15:45
Grzegorz Bizoń ?, ?, ?, Andrzej Zagata ?, Artur Nazarewicz ? - Damian Ostrychalski ?
Opatówek
Akademia Słowa Poznań 4-0 Sapa Biopaliwa Sosnowiec 15 kwietnia, 15:00
Opatówek

Kolejka 2 - 15 kwietnia

Kupczyk Kraków 2-3 Sapa Biopaliwa Sosnowiec 15 kwietnia, 17:15
Michał Słupek ?, ? - nieznany ?, ?, ?
Opatówek
Akademia Słowa Poznań 2-3 WSK PZL Kalisz 15 kwietnia, 16:30
nieznany ?, ? - Patryk Kłosowski ?, Marcin Czajczyński ?, Jacek Kuświk ?
Opatówek

Kolejka 3 - 15 kwietnia

Akademia Słowa Poznań 2-2 Kupczyk Kraków 15 kwietnia, 18:45
nieznany ?, ? - Tomasz Kozieł ?, ?
Opatówek
WSK PZL Kalisz 2-1 Sapa Biopaliwa Sosnowiec 15 kwietnia, 18:00
Marcin Rubas ?, Damian Ostrychalski ? - nieznany ?
Opatówek

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  WSK PZL Kalisz 3 6 2 0 1 6-8 1 0 0 2-1 1 0 1 4-7
2.  Kupczyk Kraków 3 4 1 1 1 9-6 1 0 1 7-4 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
3.  Akademia Słowa Poznań 3 4 1 1 1 8-5 1 1 1 8-5 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 2-2
4.  Sapa Biopaliwa Sosnowiec 3 3 1 0 2 4-8 0 0 0 0-0 1 0 2 4-8

VI faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 6 maja
Do 1/2 finału awansują dwie najlepsze drużyny z grup.

ZIS Gaszyńscy Kraków 1-1 Kupczyk Kraków 6 maja, 15:30 (100)
Maciej Musiał 18 - Tomasz Kozieł 21
Zielonki
Tacho Arpol Toruń 1-3 Clearex Chorzów 6 maja, 16:30
Michał Suchocki ? - Krzysztof Marzec ?, ?, Michał Kusiak ?
Zielonki

Kolejka 2 - 6 maja

Clearex Chorzów 2-2 ZIS Gaszyńscy Kraków 6 maja, 17:30
Michał Kusiak ?, Krzysztof Marzec ? - Dariusz Gawęcki ?, Piotr Jamróz ?
Zielonki
Tacho Arpol Toruń 2-4 Kupczyk Kraków 6 maja, 18:15 (100)
Michał Suchocki 7, Sebastian Łoś 17 - Michał Słupek 5, Tomasz Kępski 6, 15, Grzegorz Bizoń 18
Zielonki

Kolejka 3 - 6 maja

Kupczyk Kraków 2-1 Clearex Chorzów 6 maja, 19:15 (100)
Tomasz Kozieł 17, 22 - Mirosław Miozga 1
Zielonki
ZIS Gaszyńscy Kraków 3-1 Tacho Arpol Toruń 6 maja, 20:10
Zbigniew Mazur ?, ?, ? - Michał Suchocki ?
Zielonki

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kupczyk Kraków 3 7 2 1 0 7-4 1 0 0 2-1 1 1 0 5-3
2.  ZIS Gaszyńscy Kraków 3 5 1 2 0 6-4 1 1 0 4-2 0 1 0 2-2
3.  Clearex Chorzów 3 4 1 1 1 6-5 0 1 0 2-2 1 0 1 4-3
4.  Tacho Arpol Toruń 3 0 0 0 3 4-10 0 0 2 3-7 0 0 1 1-3

Grupa B
 
Kolejka 1 - 6 maja
Do 1/2 finału awansują dwie najlepsze drużyny z grup.

P.A. Nova Gliwice 3-1 WSK PZL Kalisz 6 maja, 16:00
nieznany ?, ?, ? - Tomasz Warzych ?
Gliwice
Jango Katowice 3-1 Pogoń 04 Szczecin 6 maja, 17:00
Gliwice

Kolejka 2 - 6 maja

Pogoń 04 Szczecin 2-4 P.A. Nova Gliwice 6 maja, 18:00
Gliwice
Jango Katowice 2-1 WSK PZL Kalisz 6 maja, 18:45
nieznany ?, ? - Mariusz Rosiak ?
Gliwice

Kolejka 3 - 6 maja

WSK PZL Kalisz 2-5 Pogoń 04 Szczecin 6 maja, 19:45
Mariusz Rosiak ?, Patryk Kłosowski ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?
Gliwice
P.A. Nova Gliwice 4-3 Jango Katowice 6 maja, 20:30
Gliwice

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  P.A. Nova Gliwice 3 9 3 0 0 11-6 2 0 0 7-4 1 0 0 4-2
2.  Jango Katowice 3 6 2 0 1 8-6 2 0 0 5-2 0 0 1 3-4
3.  Pogoń 04 Szczecin 3 3 1 0 2 8-9 0 0 1 2-4 1 0 1 6-5
4.  WSK PZL Kalisz 3 0 0 0 3 4-10 0 0 1 2-5 0 0 2 2-5

1/2 finału - 20 maja

Kupczyk Kraków 1-8 Jango Katowice 20 maja, 18:00 (150)
Marcin Kossak 20 - Paweł Machura 9, 14, Paweł Harazim 10, Radek Polasek 11, 32, 39, Damian Wojtas 20, Mateusz Bednarczyk 40
w Zielonkach
P.A. Nova Gliwice 8-5 ZIS Gaszyńscy Kraków 20 maja, 16:30
pd.
Dariusz Brauhoff ?, ?, ?, Błażej Korczyński ?, ?, ?, Mateusz Pawlak ?, ? - Paweł Kępa ?, ?, ?, Piotr Jamróz ?, ?
w Gliwicach

Finał - 27 maja, 3 czerwca
(Losowanie gospodarzy - 21 maja)

Jango Katowice 4-1 P.A. Nova Gliwice 27 maja, 18:00
Paweł Machura ?, ?, ?, Roman Musiał ? - Błażej Korczyński ?

P.A. Nova Gliwice 2-3 Jango Katowice 1 czerwca, 20:00
Rafał Jarzmik ?, ? - Sławomir Pękała ?, ?, Rafał Harazim ?

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas